Projekt denko cz 2 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-13, 20:06   #4591
lejdi_i
Raczkowanie
 
Avatar lejdi_i
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 309
Dot.: Projekt denko cz 2

Moje spóźnione denka sierpniowe:

1. Joanna peeling z gruszką
2. BeBeauty płyn do kąpieli oliwka i buriti
3.Isana med żel pod prysznic z mocznikiem
4. Lactacyd emulsja do higieny intymnej
5. Isana pianka do golenia brzoskwiniowa
6. Adidas antyperspirant
7. Garnier odżywka z testu
8. Joanna Naturia szampon z pokrzywą i zieloną herbatą
9. Marion spray do włosów ocet z malin
10. Seboravit wcierka do włosów
11. BeBeauty Płyn micelarny
12. Isana krem do rąk z mocznikiem
13, 14. Ziaja infima kremowy płyn do higieny intymnej
15. Perfecta maseczka odżywcza słodkie migdały i miód
16. Alterra pomadka
17. Smile płyn do płukania jamy ustnej
18. Miss Sporty Studio Lash tusz do rzęs
19. Eveline Volumix Fiberlastingtusz do rzęs
20. Wibo Growing Lashes tusz do rzęs
21. Fitti chusteczki nawilżane
22. Dada chusteczki nawilżane
23. Alterra nawilżane chusteczki oczyszczające
24. Carea płatki kosmetyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (50,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (58,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (57,8 KB, 19 załadowań)
lejdi_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:24   #4592
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez lejdi_i Pokaż wiadomość
Moje spóźnione denka sierpniowe:

1. Joanna peeling z gruszką
2. BeBeauty płyn do kąpieli oliwka i buriti
3.Isana med żel pod prysznic z mocznikiem
4. Lactacyd emulsja do higieny intymnej
5. Isana pianka do golenia brzoskwiniowa
6. Adidas antyperspirant
7. Garnier odżywka z testu
8. Joanna Naturia szampon z pokrzywą i zieloną herbatą
9. Marion spray do włosów ocet z malin
10. Seboravit wcierka do włosów
11. BeBeauty Płyn micelarny
12. Isana krem do rąk z mocznikiem
13, 14. Ziaja infima kremowy płyn do higieny intymnej
15. Perfecta maseczka odżywcza słodkie migdały i miód
16. Alterra pomadka
17. Smile płyn do płukania jamy ustnej
18. Miss Sporty Studio Lash tusz do rzęs
19. Eveline Volumix Fiberlastingtusz do rzęs
20. Wibo Growing Lashes tusz do rzęs
21. Fitti chusteczki nawilżane
22. Dada chusteczki nawilżane
23. Alterra nawilżane chusteczki oczyszczające
24. Carea płatki kosmetyczne


Pierwszy raz widzę taką wcierkę. Robi coś?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:51   #4593
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Le Petit Marseillais, żel pod prysznic Brzoskwinia i nektarynka, 400ml- przyjemny produkt o bardzo! subtelnym, owocowym zapachu, nieutrzymującym się na ciele. Tworzył delikatną pianę, był łagodny. Miło się go używało. Przypominał mi brzoskwiniowy żel z Caudalie.

Felce Azzurra, Fresco balsam do ciała, 400ml- śmierdziel o zapachu taniej wody kolońskiej, którego z powodzeniem zużyłam do golenia nóg. Denko, które cieszy!!!

Balea, maseczka mleko i miód- całkiem, całkiem. Najprzyjemniejsza z całego grona. Nie szczypała, tak jak pozostałe, ale nawilżała doraźnie. Nasze polskie, są znacznie lepsze.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:58   #4594
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Le Petit Marseillais, żel pod prysznic Brzoskwinia i nektarynka, 400ml- przyjemny produkt o bardzo! subtelnym, owocowym zapachu, nieutrzymującym się na ciele. Tworzył delikatną pianę, był łagodny. Miło się go używało. Przypominał mi brzoskwiniowy żel z Caudalie.

Felce Azzurra, Fresco balsam do ciała, 400ml- śmierdziel o zapachu taniej wody kolońskiej, którego z powodzeniem zużyłam do golenia nóg. Denko, które cieszy!!!

Balea, maseczka mleko i miód- całkiem, całkiem. Najprzyjemniejsza z całego grona. Nie szczypała, tak jak pozostałe, ale nawilżała doraźnie. Nasze polskie, są znacznie lepsze.

Kuszą mnie te żele, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Może dlatego, że nie cierpię reklamy?

Zapomniałam dopisać:
9. Dax Cosmetics, Perfecta Pin-Up, perfumowany peeling do ciała Lady Berry - mam drugi w zapasie, polubiłam go, ale ceny regularnej raczej nie jest warty.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:45   #4595
lejdi_i
Raczkowanie
 
Avatar lejdi_i
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 309
Dot.: Projekt denko cz 2

Używałam jej jak sobie o niej przypomniałam więc nie zauważyłam efektów

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi

Pierwszy raz widzę taką wcierkę. Robi coś?
lejdi_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 10:58   #4596
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez lejdi_i Pokaż wiadomość
Używałam jej jak sobie o niej przypomniałam więc nie zauważyłam efektów

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

W takim razie zostanę przy Jantarze, bo u mnie świetnie działa na porost, a akurat sporo obcięłam włosy
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 13:15   #4597
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Jantar ma dla mnie znaczenie sentymentalne i lubię go używać.
Co jesień do mnie powraca, dlatego tak bardzo kojarzy mi się z kolorowymi liśćmi.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 13:21   #4598
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Jantar ma dla mnie znaczenie sentymentalne i lubię go używać.
Co jesień do mnie powraca, dlatego tak bardzo kojarzy mi się z kolorowymi liśćmi.
Jestem z niego bardzo zadowolona.
Ja lubię go też za zapach!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 08:32   #4599
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj balsam do ciała Victoria Secrets




Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
We wrześniu wpadło mi już kilka denek:
1. Avon Naturals mgiełka pomarańcza i imbir - okropny zapach, doszłam zresztą do wniosku że ja w ogóle nie lubię mgiełek.
2. Maybelline Hydra Extreme szminka 633 Desert Bloom - muszę kupić ponownie, uwielbiałam ją na co dzień, bardzo ładny, nie rzucający się w oczy odcień. Niezbyt trwała, niestety
3. Avon Naturals żel pod prysznic malina i hibiskus - fajny zapach, ale wysuszał.
4. Soraya peeling morelowy oczyszczający - szału nie robił, raczej nie kupię więcej
5. Intesa pianka do golenia - miniaturka męskiej pianki, zużyłam do golenia nóg, bo mój mąż nie był nią zainteresowany.

6. płatki kosmetyczne z Lidla - najlepsze, kupuję regularnie.
7. Avon Clearskin Blemish Clearing pianka do mycia twarzy - w porządku, chociaż trochę wysusza
8. Biały Jeleń płyn do higieny intymnej z chabrem bławatkiem - bardzo dobry, na pewno do niego wrócę.
Brawa za denka!!!!!
Mnie też nie porwał ten peeling - niby dobrze ściera ale jakoś nie wiem, lepsze znam
No widzisz, mąż nie chciał a jak to mówią - baba zawsze zechce
Tego Jelenia używałam długi czas... aż zaczął mnie podrażniać. Już sama nie wiem czego teraz używać...




Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
U mnie skromniutkie denko nr 2: płatki kosmetyczne z Auchan (120 sztuk).

Dużo we wrześniu nie wpadnie...
Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Krem do rąk żel isana
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Yves Rocher, malinowa płukanka do włosów- całkiem przyjemny produkt, chociaż wątpię żebym do niego powróciła. Ładnie pachniał- choć krótko. Na wydajność nie narzekam. Przy odpowiedniej aplikacji, starcza na pow.10 użyć. Wygładza, nabłyszcza i rozświetla pasma, ale taki sam efekt możemy uzyskać płucząc włosy letnią wodą. Sądzę, że nie sprawdzi się w przypadku zniszczonych i/lub szorstkich włosów.

Lactacyd, płyn do higieny intymnej
- kremowy, gęsty, wydajny, łagodny. Polubiłam go.


---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 3: wizażowa odżywka Garnier Fructis (50 ml).
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko Eternity Calvin Klein
Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
U mnie wybitnie zapachowy miesiąc denkowy
8. Gucci Rush 2 50ml , zdecydowanie wole jednak w wersji rush 😉
Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
7. rexona w kulce
Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Zużyłam dzisiaj błyszczyk karmelowy essence numer się starł
klask i:

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
4. Marion, chusteczki odświeżające o zapachu zielonej herbaty (15 szt.)
5. Lirene, Krem pachnący wanilią do mycia ciała (400ml)

Zużyłam coś jeszcze, ale zapomniałam, co Jutro dopiszę.

Kupiłam dziś 2 mazidła do ust i jestem na siebie zła! Poszłam po jedno o zapachu kokosowym (jakaś nowa seria z Laura Conti, widziałam już wszystkie zapachy, ale akurat nie mleczko kokosowe), wyszłam z dwoma innymi. Masz ci los.

Ja już z laury Conti nie kupię żadnej pomadki czy balsamu oprócz takiej malinowej wersji Shine. No każda inna to poracha!!!!!! Ale i tak pewnie za szybko nie kupię żadnej pomadki bo mam ich kurde za dużo



Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Skarpety peelingujące firmy Pude(coś tam)-ciekawa jestem efektu na razie czuje lekki chłudek na stópkach.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Ja w tym miesiącu nałożyłam Purederm. Po tygodniu brak efektów. Więc kolejnej soboty (tydzień później) nałożyłam po raz drugi i... mam poparzenia na stopie tu na górnej stronie przed palcami czyli na śródstopiu ale od góry owszem skóra złazi ale tylko w miejscu tych poparzeń, podeszwa stopy nieruszona nadal



Cytat:
Napisane przez LaBelle Pokaż wiadomość
Denka zbierane przez kilka miesięcy:

1. Avene - woda termalna - dla mojej skóry była dobra, ale zamieniłam ją na Uriage.
2. Avene hydrance optimale (krem nawilżający) - pierwszy krem nawilżający, który faktycznie nawilża! Wrócę do niego w zimie ;-)
3. E-naturalne - hydrofilowy olejek myjący migdał & jojoba - wersja "płyn na wacik" wydawała mi się niezbyt skuteczna, ponieważ większość produktu pozostawała na tym waciku. Dopiero gdy zaczęłam nanosić olejek bezpośrednio na twarz, doceniłam jego świetne działanie. Nie pozostawia na twarzy żadnej lepkiej lub wręcz olejowej postaci. Skóra jest po nim bardzo miękka.
4. Johnsons Baby szampon - kompletnie się nie sprawdził (chyba że do mycia tangle teezera).
5. Organique - ultra hydrating cream pumpkin line - używałam go w zimie i wiosną (widać dlaczego moje denka są zbierane przez miesiące ), gdy moja wysuszona cera potrzebowała nawilżenia. Krem się u mnie nie sprawdził. Zostawiał tylko lepką poświatę, nic a nic nie nawilżał.
6. Krem Pilarix - hit dla zrogowaciałego naskórka!
7. Orientana - olejek do twarzy drzewo sandałowe i kurkuma - ciekawy i dobry produkt, ale jak dla mnie zbędny.
8. Pharmaceris F - fluid intensywnie kryjący 01 - nie wiem dlaczego tak się działo, czy to przez pogodę, stan mojej skóry, wpływy kosmosu, ale jednego dnia fluid był cudowny, a nakładając go w kolejnym dniu wyglądał jak maska. Próbowałam różnych technik nakładania, ale i tak nie jestem w stanie osiągnąć takiego efektu, jak moja kosmetyczka
9. Pharmaceris N - peeling enzymatyczny - u mnie się nie sprawdził.
10. Vichy capital soleil spf 50 - matująca emulsja - przez pierwsze miesiące był świetny pod makijaż. Potem musiałam zużyć go do smarowania ciała, ponieważ moja twarz go nie tolerowała. Jak widać hity nie zawsze są hitami ;-)
11. Dove - hand creame deep care complex - dość dobrze chronił dłonie, ale szału nie było.
12. Avene - antirougeurs fort -być może zbyt krótko stosowałam (choć 6 mcy to chyba znowu nie aż tak krótki okres?), ale nie widziałam, żeby zmniejszył mi się rumień na twarzy.

I to by było na tyle. Do przeczytania za kilka miesięcy!

Muszę kupić kiedyś ten Pilarix, każdy tak go chwali.



Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
zdenkowałam zmywacz do paznokci i żel pod prysznic YR


---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Spray Isana przeciw potliwości(ochrona białych i czarnych ciuchów)-u mnie niewypał kupiłam z braku kasy wgl mnie nie chronił pociłam się po nim i tak -_- co do koloru ochrony czarne chroni ale białe nie za bardzo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.




Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Brawa za denka, u mnie wpadły
6. Avon, mgiełka do ciała fiołek i liczi
7. PharmaCF, bezacetonowy zmywacz do paznokci o zapachu waniliowym (50ml)
8. Hipo, zmywacz do paznokci (50ml) - znalazłam resztkę w szufladzie i postanowiłam pozbyć się tego z domu raz na zawsze :P

Jak ten zmywacz? Masz porównanie z Isanowym zielonym???



Cytat:
Napisane przez lejdi_i Pokaż wiadomość
Moje spóźnione denka sierpniowe:

1. Joanna peeling z gruszką
2. BeBeauty płyn do kąpieli oliwka i buriti
3.Isana med żel pod prysznic z mocznikiem
4. Lactacyd emulsja do higieny intymnej
5. Isana pianka do golenia brzoskwiniowa
6. Adidas antyperspirant
7. Garnier odżywka z testu
8. Joanna Naturia szampon z pokrzywą i zieloną herbatą
9. Marion spray do włosów ocet z malin
10. Seboravit wcierka do włosów
11. BeBeauty Płyn micelarny
12. Isana krem do rąk z mocznikiem
13, 14. Ziaja infima kremowy płyn do higieny intymnej
15. Perfecta maseczka odżywcza słodkie migdały i miód
16. Alterra pomadka
17. Smile płyn do płukania jamy ustnej
18. Miss Sporty Studio Lash tusz do rzęs
19. Eveline Volumix Fiberlastingtusz do rzęs
20. Wibo Growing Lashes tusz do rzęs
21. Fitti chusteczki nawilżane
22. Dada chusteczki nawilżane
23. Alterra nawilżane chusteczki oczyszczające
24. Carea płatki kosmetyczne





Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Le Petit Marseillais, żel pod prysznic Brzoskwinia i nektarynka, 400ml- przyjemny produkt o bardzo! subtelnym, owocowym zapachu, nieutrzymującym się na ciele. Tworzył delikatną pianę, był łagodny. Miło się go używało. Przypominał mi brzoskwiniowy żel z Caudalie.

Felce Azzurra, Fresco balsam do ciała, 400ml- śmierdziel o zapachu taniej wody kolońskiej, którego z powodzeniem zużyłam do golenia nóg. Denko, które cieszy!!!

Balea, maseczka mleko i miód- całkiem, całkiem. Najprzyjemniejsza z całego grona. Nie szczypała, tak jak pozostałe, ale nawilżała doraźnie. Nasze polskie, są znacznie lepsze.
Kurka kuszą mnie czasem te Marseliesy jak są w promo, ale się opieram i waham się czy kiedykolwiek je kupię. Ale jak wąchałam z cichacza to niektóre ładnie pachną

co ty mówisz? Poważka? O kurka a ja ostatnio w DM wzięłam chyba z 5 tych baleowych i będę się teraz męczyć jak tak mówisz....




Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość

Kuszą mnie te żele, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Może dlatego, że nie cierpię reklamy?

Zapomniałam dopisać:
9. Dax Cosmetics, Perfecta Pin-Up, perfumowany peeling do ciała Lady Berry - mam drugi w zapasie, polubiłam go, ale ceny regularnej raczej nie jest warty.

Oczywiście peeling ma parafinę jak to w Perfeccie?






Dziewczynki powiem wam, że u mnie ten wrzesień to jakaś obława denek! Mam już pół wielkiej torby i niektóre denka są podwójne nawet! Ale jak ma nie być jak powybierałam z zapasów jakieś resztki szamponów, które zalegały albo miałam w domu 1/4 buteki inneo i tyle samo w butelce wyjazdowej z wakacji - pozbierałam wszystko, pozużywałam i tym sposobem chyba z 5 szamponów wylądowało w torbie. Ale i tak bardzo owocny miesiąc, chyba ze 40 denek już mam Oczywiście zdjęcia pod koniec miesiąca



A teraz proszę was o pomoc, może akurat coś mi poradzicie
Otóż sprawa ma się następująco - długie lata mam bardzo wrażliwą skórę w okolicach intymnych i co za tym idzie - ciężko mi kupić coś do mycia tamtej okolicy. Testowałam już tyle, że głowa mała! Znalazłam coś co mi odpowiadało ale w ostatnim czasie i od tego zaczęło mnie swędzieć, szczypać, piec... Może znacie coś tak bardzo delikatnego jak woda, bo tylko jak się nią umyję nie ma takich przebojów a wiadomo, że czasem jednak sama woda może nie wystarczyć. Testowałam już AA, Perfecta, Soraya, Biały Jeleń z bławatkiem, to z Biedry, Venus, Green Pharmacy, praktycznie wszystko co jest w drogerii ale może znacie coś takiego? Nie używałam Lactacydu bo te zwykłe wersje też mogą zrobić krzywdę, zastanawiałam się nad tą serią apteczną, ale boję się np wydać 20 zł a potem płakać z bólu. Może Vagisil, Lacibios Femina? Jakieś inne apteczne POMOŻECIE????
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 09:07   #4600
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Hmm kurde ja nie mam takiego problemu jak Ty ale ja zawsze używam płynów Ziaja(te z pompką) jak dla mnie są okej ba nawet gole na nich(kupuje jaki kolwiek) gole bikini i nie ma podrażnień ale w sumie już mi się znudziły i kupie coś innego
Mi naskórek schodzi już na palcach po tych skarpetach zobaczymy co bedzie dalej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 09:33   #4601
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Kudliczku, może spróbuj Płynu do higieny intymnej dla kobiet w ciąży z Pharmaceris (M). Koszt- koło 20 zł. Jest bardzo bardzo delikatny i bardzo łagodzący. Nie zawiera barwników, kompozycji zapachowej, alergenów, sls, parabenów, mydła... itp. Mnie w trudnym okresie bardzo pomógł, znacznie złagodził nieprzyjemne dolegliwości. Spróbuj, może Tobie też pomoże.

Żele LePetitM są dosyć fajne, ale stanowczo za drogie.
Jeśli chodzi o maseczki z Dm, to mnie jakoś nie porwały, większość delikatnie szczypała w twarz i zamiast ładnie się wchłonąć po prostu wysychała na twarzy, delikatnie ściągając cerę. Tylko ta z miodem ładnie koiła i odżywiła cerę- nie szczypała, nie zasychała w formie skorupy, ładnie się wchłaniała, pozostawiała skórę miekką ( działanie doraźne). Ale nic się nie martw, może Ty będziesz zadowolona. Oczywiście, melduj się, bo jestem ciekawa, jakie Ty masz odczucia.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 11:00   #4602
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość






Tego Jelenia używałam długi czas... aż zaczął mnie podrażniać. Już sama nie wiem czego teraz używać...







A teraz proszę was o pomoc, może akurat coś mi poradzicie
Otóż sprawa ma się następująco - długie lata mam bardzo wrażliwą skórę w okolicach intymnych i co za tym idzie - ciężko mi kupić coś do mycia tamtej okolicy. Testowałam już tyle, że głowa mała! Znalazłam coś co mi odpowiadało ale w ostatnim czasie i od tego zaczęło mnie swędzieć, szczypać, piec... Może znacie coś tak bardzo delikatnego jak woda, bo tylko jak się nią umyję nie ma takich przebojów a wiadomo, że czasem jednak sama woda może nie wystarczyć. Testowałam już AA, Perfecta, Soraya, Biały Jeleń z bławatkiem, to z Biedry, Venus, Green Pharmacy, praktycznie wszystko co jest w drogerii ale może znacie coś takiego? Nie używałam Lactacydu bo te zwykłe wersje też mogą zrobić krzywdę, zastanawiałam się nad tą serią apteczną, ale boję się np wydać 20 zł a potem płakać z bólu. Może Vagisil, Lacibios Femina? Jakieś inne apteczne POMOŻECIE????
Biały Jeleń uratował mnie po masakrze, jaką zrobił płyn z Avonu. Jedyne płyny, które mi zaszkodziły to właśnie jeden z Avonowskich (pianka była ok) i Cien z Lidla. A tak to kupuję cokolwiek, najczęściej Ziaję albo Facelle i są ok.

Spróbuj Facelle, czasami używam też tego dużego płynu z pompką Babydream, to jest kosmetyk wielofunkcyjny Ale ja nie mam wielkich problemów, większość płynów się sprawdza.
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 13:13   #4603
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

kudlik_kk -> polecam żel Intimelle z rumiankiem dostępny w Naturze. Kiedyś miałam wielkie skłonności do podrażnień i infekcji a ten świetnie sobie z tym poradził i zupełnie je wyeliminował. Raz go zdradziłam z Facelle, ale ten mnie akurat uczulił, więc znowu do niego powróciłam.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 15:33   #4604
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hmm kurde ja nie mam takiego problemu jak Ty ale ja zawsze używam płynów Ziaja(te z pompką) jak dla mnie są okej ba nawet gole na nich(kupuje jaki kolwiek) gole bikini i nie ma podrażnień ale w sumie już mi się znudziły i kupie coś innego
Mi naskórek schodzi już na palcach po tych skarpetach zobaczymy co bedzie dalej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie Ziaja to tak łzy wyciskała, że dosłownie na samą myśl aż piecze
Ja muszę wyleczyć poparzenia stopy




Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kudliczku, może spróbuj Płynu do higieny intymnej dla kobiet w ciąży z Pharmaceris (M). Koszt- koło 20 zł. Jest bardzo bardzo delikatny i bardzo łagodzący. Nie zawiera barwników, kompozycji zapachowej, alergenów, sls, parabenów, mydła... itp. Mnie w trudnym okresie bardzo pomógł, znacznie złagodził nieprzyjemne dolegliwości. Spróbuj, może Tobie też pomoże.

Żele LePetitM są dosyć fajne, ale stanowczo za drogie.
Jeśli chodzi o maseczki z Dm, to mnie jakoś nie porwały, większość delikatnie szczypała w twarz i zamiast ładnie się wchłonąć po prostu wysychała na twarzy, delikatnie ściągając cerę. Tylko ta z miodem ładnie koiła i odżywiła cerę- nie szczypała, nie zasychała w formie skorupy, ładnie się wchłaniała, pozostawiała skórę miekką ( działanie doraźne). Ale nic się nie martw, może Ty będziesz zadowolona. Oczywiście, melduj się, bo jestem ciekawa, jakie Ty masz odczucia.
Hmmmm Pharmaceris mówisz? Może i dobrze mówisz, zawsze mnie do tego nie ciągnęło, bo kosztuje trochę a wiadomo taki GP kosztuje 6 z groszami... Jednak wpiszę na listę

Maseczki baleowe mnie ciekawią, ale jak pisałaś o papajowej to pomyślałam: oho, no to żem se kupiła maseczkę Będę mówić na bieżąco co i jak z nimi




Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
Biały Jeleń uratował mnie po masakrze, jaką zrobił płyn z Avonu. Jedyne płyny, które mi zaszkodziły to właśnie jeden z Avonowskich (pianka była ok) i Cien z Lidla. A tak to kupuję cokolwiek, najczęściej Ziaję albo Facelle i są ok.

Spróbuj Facelle, czasami używam też tego dużego płynu z pompką Babydream, to jest kosmetyk wielofunkcyjny Ale ja nie mam wielkich problemów, większość płynów się sprawdza.
No ten BD u mnie też biedę zrobił ale na Facelle może się skuszę, prawdę mówiąć zapomniałam o nim Wersja sensitive?




Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
kudlik_kk -> polecam żel Intimelle z rumiankiem dostępny w Naturze. Kiedyś miałam wielkie skłonności do podrażnień i infekcji a ten świetnie sobie z tym poradził i zupełnie je wyeliminował. Raz go zdradziłam z Facelle, ale ten mnie akurat uczulił, więc znowu do niego powróciłam.
O kurka, uczulił A ten Intimell - nigdy ne miałam, bardzo rzadko odwiedzam Naturę i może to dlatego o nim nie słyszałam. A są jakieś inne wersje oprócz rumianku? I jaka cena i pojemność?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 16:09   #4605
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
No ten BD u mnie też biedę zrobił ale na Facelle może się skuszę, prawdę mówiąć zapomniałam o nim Wersja sensitive?
U mnie wszystkie trzy się sprawdziły, mam domu jeszcze wersję Fresh ale szczerze mówiąc nie wiem czym się różnią. Wrócę z pracy to zerknę na składy, ale to dopiero póxnym wieczorem
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 17:50   #4606
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Tołpa botanic, biały hibiskus, krem pod oczy, 10ml- bardzo dobry, treściwy, nawilżający krem. Wydajny. Skuteczny. Rozjaśnia, uelastycznia, odżywia i wygładza skórę pod oczami.W kwestii działania, nie mam mu nic do zarzucenia.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 19:19   #4607
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
O kurka, uczulił A ten Intimell - nigdy ne miałam, bardzo rzadko odwiedzam Naturę i może to dlatego o nim nie słyszałam. A są jakieś inne wersje oprócz rumianku? I jaka cena i pojemność?
Na pewno są jeszcze 2 albo i 3 inne wersje, ale nie pamiętam jakie. Jestem wierna tej wersji rumiankowej. Pojemność to 400 ml, a cena ok. 7 zł Zresztą pisałam o nim na swoim blogu
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 20:42   #4608
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

To chyba miałyśmy te same skarpety używałaś tych co były w Biedrze ? Ja je stosowałam 4 dni temu i już mi naskórek schodzi ;o

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 20:55   #4609
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Projekt denko cz 2

Cześć!
Przyłączam się do Was.
W momencie kiedy doliczyłam się otwartych czterech kremów do rąk i sześciu balsamów/pomadek ochronnych do ust, trzech kremów do twarzy, trzech dezodorantów...
obiecałam sobie projekt denko!

Zatem, wczoraj/przedwczoraj:
+ Physiogel, krem do twarzy
+ Avon, krem do rąk
+ jedna pomadka ochronna do ust
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 21:00   #4610
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Projekt denko cz 2

skończyłam krem do rąk Eucerin

dziewczyny doradźcie proszę
szukam jakiegoś dobrego nawilżającego kremu do rąk znacie jakiś godny polecenia?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 05:44   #4611
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam krem do rąk Eucerin

dziewczyny doradźcie proszę
szukam jakiegoś dobrego nawilżającego kremu do rąk znacie jakiś godny polecenia?
Anida

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 07:45   #4612
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko różu wibo oraz żelu pod prysznic biały jelen
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:10   #4613
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Anida

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anida jest super ale ciężko mi ją kupić. jest u mnie tylko w jednej naturze

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

8. lakier do włosów Syoss zielony
9. płatki kosmetyczne Carea
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:31   #4614
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko różu wibo oraz żelu pod prysznic biały jelen
Dzielona jesteś ja chyba jeszcze ani jednego różu nie wydenkowałam tak do końca
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 10:41   #4615
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Cześć!
Przyłączam się do Was.
W momencie kiedy doliczyłam się otwartych czterech kremów do rąk i sześciu balsamów/pomadek ochronnych do ust, trzech kremów do twarzy, trzech dezodorantów...
obiecałam sobie projekt denko!

Zatem, wczoraj/przedwczoraj:
+ Physiogel, krem do twarzy
+ Avon, krem do rąk
+ jedna pomadka ochronna do ust
Witaj, witaj.
Bardzo lubię ten krem do twarzy z Physiogel. Tak bardzo przypadł mi do gustu, że ciągle widnieje na mojej liście zakupowej. Kupię- kiedy zdenkuję całą resztę.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To chyba miałyśmy te same skarpety używałaś tych co były w Biedrze ? Ja je stosowałam 4 dni temu i już mi naskórek schodzi ;o

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ostatnio dużo mówi się o maści aptecznej na odciski i nagniotki. Koszt ok 3 zł. Złuszcza martwy naskórek i stosuje się ją tylko na zgrubienia na stopie. Nie musimy się więc martwić o to, że ze stopy zejdzie nam delikatna skóra, której raczej nie chcemy się pozbywać. Muszę spróbować.


Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam krem do rąk Eucerin

dziewczyny doradźcie proszę
szukam jakiegoś dobrego nawilżającego kremu do rąk znacie jakiś godny polecenia?
Nasze dłonie lubią mocznik, masło shea, wosk pszczeli, olejki, itp.
Bardzo dobre są kremy z Lirene- regeneracja, odżywienie. Równie fajny jest krem z J&J. Ładnie pachną, nie kleją się. Bardziej treściwy, ale i działający dogłębniej- daje uczucie nawilżenia na długo, wygładza dłonie- jest krem z Isany Urea.
Ale najlepszym kremem jaki do tej pory stosowałam jest Avene. Bardzo tłusty- więc raczej tylko na wieczór. Ale to co robił ze skórą dłoni, skórkami przy pazn0kciach i płytką- cudo! Niestety, swoje też kosztuje.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Anida

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kiedyś bardzo lubiłam Anidę, ale tylko wersję z woskiem pszczelim. Najbardziej urzekał mnie cudowny zapach, choć uważam, że nawilża przeciętnie. Plus za to, że szybko się wchłaniał.

Co do pyt. o dostępność. Widuję go w aptekach, na DOZ, SP, w sklepach osiedlowych.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dzielona jesteś ja chyba jeszcze ani jednego różu nie wydenkowałam tak do końca
A mnie się udało. Ale to były czasy, względnego minimalizmu.
Był to Bourjois 16- kochałam go, ale szukałam czegoś lepszego... hahaha... ach ta żyłka testera. Po 2 latach niemalże codziennego użytkowania, skończył się.

Maybelline/ Astor... nie pamiętam. Zawsze mi się te firmy myliły. Co do różu. Dobry, o ładnym chłodnym naturalnym kolorze. Niestety był mało wydajny i skończył się po 5 m-cach. Może dlatego, że aplikowałam go pędzelkiem dołączonym do produktu? A może dlatego, że strasznie się pylił. Gdyby nie wydajność, wróciłabym do niego, bo ładnie podkreślał moją urodę.

I ostatni wykończony, to Yves Rocher, jasny róż- zakochałam się w nim, pomimo jego słabej pigmentacji. Ale, że mam bardzo jasną cerę i że lubię delikatny makijaż, bardzo mi to odpowiadało. Trzymał się cały dzień, nie robił plam, wyglądał pięknie. Skończył mi się po roku użytkowania. Kupiłam następce w innym odcieniu, używam od półrocza i nawet napis się nie starł- taki wydajny.

Denko.

Lirene, tonik nawilżająco- oczyszczający z lipą- nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajny. Oczyszcza, łagodzi, wyrównuje koloryt. Pachnie ładnie, choć nieco zbyt intensywnie- ale to już zależy do wrażliwości nosa. Godny polecenia.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:16   #4616
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Projekt denko cz 2

Dołączam do konsekwentnie denkujących! Moje najnowsze denka to:

- żel pod prysznic Yves Rocher lawendowy (wrócę, ślicznie i długo pachnie)
- krem Vichy Idealia (wrócę, ładnie nawilża i ślicznie pachnie)
- krem do rąk Yves Rocher przeciwzmarszczkowy (nie wrócę, niefajny zapach)
- Avon Naturals - mgiełka czereśnia (nie wrócę, szybko się znudził i go tak zmęczyłam na siłę)

Tyle póki co, ale na pewno do Was wrócę z kolejnymi.
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:24   #4617
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Projekt denko cz 2

AnulaQa ja też bardzo lubię burżujskie róże )) są super. Bardzo fajne jakościowo i jak dla mnie pigmentacja jest idealna. Ńiestety ja nadal magazynuje więc niestety...no nie kończę wszystkiego.
Zawsze mam też na stanie Physiogel bo zawsze ratuje mi gębuje gdy kaloryfery zaczynają pracę

Dołączam do Was może zmobilizuje mnie to do tego by denkować a potem kupować
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 11:58   #4618
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Projekt denko cz 2

dzięki dziewczyny teraz kupię albo Lirene albo J&J a po wypłacie szarpnę się i kupię ten z Avene o dłonie trzeba dbać w końcu są naszą wizytówką
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 13:49   #4619
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
U mnie wszystkie trzy się sprawdziły, mam domu jeszcze wersję Fresh ale szczerze mówiąc nie wiem czym się różnią. Wrócę z pracy to zerknę na składy, ale to dopiero póxnym wieczorem
będę wdzięczna



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tołpa botanic, biały hibiskus, krem pod oczy, 10ml- bardzo dobry, treściwy, nawilżający krem. Wydajny. Skuteczny. Rozjaśnia, uelastycznia, odżywia i wygładza skórę pod oczami.W kwestii działania, nie mam mu nic do zarzucenia.





Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Na pewno są jeszcze 2 albo i 3 inne wersje, ale nie pamiętam jakie. Jestem wierna tej wersji rumiankowej. Pojemność to 400 ml, a cena ok. 7 zł Zresztą pisałam o nim na swoim blogu
OOOOO zajrzę napewno




Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To chyba miałyśmy te same skarpety używałaś tych co były w Biedrze ? Ja je stosowałam 4 dni temu i już mi naskórek schodzi ;o

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, te z Biedry. No po jednej aplikacji nic się nie działo, włożyłam drugi raz i poparzenia. najs



Cytat:
Napisane przez Marcusia Pokaż wiadomość
Cześć!
Przyłączam się do Was.
W momencie kiedy doliczyłam się otwartych czterech kremów do rąk i sześciu balsamów/pomadek ochronnych do ust, trzech kremów do twarzy, trzech dezodorantów...
obiecałam sobie projekt denko!

Zatem, wczoraj/przedwczoraj:
+ Physiogel, krem do twarzy
+ Avon, krem do rąk
+ jedna pomadka ochronna do ust
Witamy! Niech ci denko lekkim będzie

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam krem do rąk Eucerin

dziewczyny doradźcie proszę
szukam jakiegoś dobrego nawilżającego kremu do rąk znacie jakiś godny polecenia?
Polecam z czystym sercem:
- johnson's 24h nawilżenie
- cztery pory roku gliceryniwy regenerujący z neroli
- cztery pory roku z aloesem
- apis z zieloną herbatą i jaśminem i minerałami z morza martwego

ODRADZAM:
- wszelkie evelinowe
- regenrum do rąk




Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko różu wibo oraz żelu pod prysznic biały jelen
Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość

8. lakier do włosów Syoss zielony
9. płatki kosmetyczne Carea





Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ostatnio dużo mówi się o maści aptecznej na odciski i nagniotki. Koszt ok 3 zł. Złuszcza martwy naskórek i stosuje się ją tylko na zgrubienia na stopie. Nie musimy się więc martwić o to, że ze stopy zejdzie nam delikatna skóra, której raczej nie chcemy się pozbywać. Muszę spróbować.

Denko.

Lirene, tonik nawilżająco- oczyszczający z lipą- nie spodziewałam się, że będzie aż tak fajny. Oczyszcza, łagodzi, wyrównuje koloryt. Pachnie ładnie, choć nieco zbyt intensywnie- ale to już zależy do wrażliwości nosa. Godny polecenia.
Znasz może nazwę tej maści? Porszę o namiar
za denko!



Cytat:
Napisane przez aboudika Pokaż wiadomość
Dołączam do konsekwentnie denkujących! Moje najnowsze denka to:

- żel pod prysznic Yves Rocher lawendowy (wrócę, ślicznie i długo pachnie)
- krem Vichy Idealia (wrócę, ładnie nawilża i ślicznie pachnie)
- krem do rąk Yves Rocher przeciwzmarszczkowy (nie wrócę, niefajny zapach)
- Avon Naturals - mgiełka czereśnia (nie wrócę, szybko się znudził i go tak zmęczyłam na siłę)

Tyle póki co, ale na pewno do Was wrócę z kolejnymi.
Witaj! Niech ci denko lekkim będzie
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 15:41   #4620
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Projekt denko cz 2

Kudlik
Mowa o maści na odciski z Aflofarm.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 16:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.