Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-19, 19:21   #2641
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak nie? MAC to dalej moj numero uno Jego podkład Nourishing bije u mnie ostatnio wszelakie rekordy popularnosci Ale wiadomo, zem podkładoholiczka i tutaj niekoniecznie juz macowa tylko
Zazdroszczę. Ja ostatnio dałam mu jeszcze jedną szansę, na mocno nawilżający krem no i znowu tragedia Tynk to mało powiedziane, strasznie wyglądał. Ciężko, staro, sztucznie. Nie pomogło nawet pomieszanie z lżejszym podkładem. Boję się, że ten nowy Marc będzie u mnie podobny
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 19:25   #2642
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Brzmi bardzo interesująco

A czy podkreśla ewentualne zmarszczki mimiczne i czy się ściera np. wokół nosa przy wycieraniu ( nie cierpię tego )?
Ojoj czuję się pokuszona
Poczekam jeszcze na opinię Oli i chyba też się z nim zapoznam
I tu jest następny cud - nie podkreśla absolutnie nic Ani nic sie nie starł mi

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja ostatnio dałam mu jeszcze jedną szansę, na mocno nawilżający krem no i znowu tragedia Tynk to mało powiedziane, strasznie wyglądał. Ciężko, staro, sztucznie. Nie pomogło nawet pomieszanie z lżejszym podkładem. Boję się, że ten nowy Marc będzie u mnie podobny
Wiesz co, moze przeczekaj? Bo powiem Ci, ze jak kupiłam go było ok, potem było do d*** jakis czas, ze juz juz na all go wrzuciłam, ale jeszcze raz użyłam i nagle i tak juz zostało Nie wiem, co było chwilowo nie tak, może hormony mi szalały? W kazdym razie na pewno buzia wypielegnowana musi byc, nawilzona (ale nie jakis bardzo mocno nawilzacjacy krem, bo efekt bedzie odwrotny, najleepiej macowe bazy jakeis) i nakładanie najlepsze paluchem - niczym nałozony nie wyglada tak super, jak w ten sposób
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 19:34   #2643
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I tu jest następny cud - nie podkreśla absolutnie nic Ani nic sie nie starł mi
Corii niedobra jesteś!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 19:57   #2644
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii niedobra jesteś!
A wiesz Iwonko, jak go testowałam, to sama chciałam zeby okazał sie nie tak, bo ostatnio za duzo rzeczy do mnie woła Ale jak na złość okazał się very good
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:08   #2645
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Ja ostatnio dałam mu jeszcze jedną szansę, na mocno nawilżający krem no i znowu tragedia Tynk to mało powiedziane, strasznie wyglądał. Ciężko, staro, sztucznie. Nie pomogło nawet pomieszanie z lżejszym podkładem. Boję się, że ten nowy Marc będzie u mnie podobny
Oj, szkoda. Na mnie wygląda bardzo naturalnie, ale tylko nakładany palcami, ewentualnie 196.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I tu jest następny cud - nie podkreśla absolutnie nic Ani nic sie nie starł mi

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



Wiesz co, moze przeczekaj? Bo powiem Ci, ze jak kupiłam go było ok, potem było do d*** jakis czas, ze juz juz na all go wrzuciłam, ale jeszcze raz użyłam i nagle i tak juz zostało Nie wiem, co było chwilowo nie tak, może hormony mi szalały? W kazdym razie na pewno buzia wypielegnowana musi byc, nawilzona (ale nie jakis bardzo mocno nawilzacjacy krem, bo efekt bedzie odwrotny, najleepiej macowe bazy jakeis) i nakładanie najlepsze paluchem - niczym nałozony nie wyglada tak super, jak w ten sposób
Czym nakładasz MJ?

A to możliwe, bo jak hormony szaleją, to najlepszy podkład się waży, zbiera, ściera itd. Męczyłam się tak parę m-cy, zanim dopasowali mi leki
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:20   #2646
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Czym nakładasz MJ?

A to możliwe, bo jak hormony szaleją, to najlepszy podkład się waży, zbiera, ściera itd. Męczyłam się tak parę m-cy, zanim dopasowali mi leki
Macowym Skunskem 130 i jest idealnie

Nieee, takich problemów to ja nie mam, ale w niektore dni cera mi nie chce współpracować z tym czy tamtym kosmetykiem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:33   #2647
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Kobitki, czy któraś ma podkład burberry ten rozświetlający? jakie wrażenia? Jakie kolory? Jest szał czy brak?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 20:34   #2648
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
A co planowałaś kupić?

P.S. Stęskniłam się za Tobą, chyba będę Cię próbowała wyciągnąć na jakiś spacerek, choćby na zakupy
Kopę lat, co?

Mam jeden hit w BB - kredkę do brwi w doskonałym kolorze Grey, niezastąpiona jest... Podrożały ostatnio

Nie wiesz Ty czemu D. zaczął wyłączać BB z %?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:35   #2649
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A wiesz Iwonko, jak go testowałam, to sama chciałam zeby okazał sie nie tak, bo ostatnio za duzo rzeczy do mnie woła Ale jak na złość okazał się very good
Corii nie pociesza mnie to
Ale może moja kapryśna księżniczka zwana twarzą nie polubi się z tym podkładem chociaż jak on taki idealny to chyba byłoby mi przykro, bo przeca szukam wciąż ideału haha no nie dogodzisz kobiecie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:36   #2650
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A jakie to perfumy . Jak dla mnie to mgiełki bardziej więc nie dziwne, że są nietrwałe bardzo.

Z VS są też mgiełki, ale ja kupiłam wodę perfumowaną (EDP)
BOMBSHELL.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...shell-edp.html
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 20:38   #2651
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
(...)
Iwonko, czemu oddajesz torebke z podpisu? Patrzylam na nia. Sliczna. Szkoda, ze nie skorzana.

Szukam teraz torebki i ciezko cos znalezc. Zuzia Gorska robi coraz brzydsze torebki, Slon Trabalski robi torebki wrecz paskudne. Zofia Chylak ma cakiem fajne, ale albo za duze, albo za male na moje potrzeby. Szukam od paru dni sklepu z fajnymi, skorzanymi torbkami i .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 20:58   #2652
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52826841]Iwonko, czemu oddajesz torebke z podpisu? Patrzylam na nia. Sliczna. Szkoda, ze nie skorzana.

Szukam teraz torebki i ciezko cos znalezc. Zuzia Gorska robi coraz brzydsze torebki, Slon Trabalski robi torebki wrecz paskudne. Zofia Chylak ma cakiem fajne, ale albo za duze, albo za male na moje potrzeby. Szukam od paru dni sklepu z fajnymi, skorzanymi torbkami i .[/QUOTE]

Jamesiku za mała wiem, że ona taka miała być, a ja noszę torby tylko na skos, co bardzo utrudnia mi wybór, ale nic mi się w niej nie mieści podoba mi się i jestem zadowolona, wbrew różnym opiniom, z tego zakupu, no, ale nijak nie idzie z nią się dogadać
W temacie torebek łączę się w bólu mnie się nic nie podoba ostatnio a jak mi się podoba to ma cenę z kosmosu no i też skóry lubię ta to moja pierwsza eko, jak widać w desperacji byłam i jestem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 21:39   #2653
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesiku za mała wiem, że ona taka miała być, a ja noszę torby tylko na skos, co bardzo utrudnia mi wybór, ale nic mi się w niej nie mieści podoba mi się i jestem zadowolona, wbrew różnym opiniom, z tego zakupu, no, ale nijak nie idzie z nią się dogadać
W temacie torebek łączę się w bólu mnie się nic nie podoba ostatnio a jak mi się podoba to ma cenę z kosmosu no i też skóry lubię ta to moja pierwsza eko, jak widać w desperacji byłam i jestem
No wlasnie znam ten bol. Ja bym chciala worek (taki na przyklad). Najlepiej z fredzlami, bo zem wiesniak i kocham fredzle .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-09-19 o 21:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 22:15   #2654
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52827364]No wlasnie znam ten bol. Ja bym chciala worek (taki na przyklad). Najlepiej z fredzlami, bo zem wiesniak i kocham fredzle .[/QUOTE]

Oooo piękna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 22:48   #2655
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Olu ścierał mi się pod nosem, bo często wycierałam, ale dosztukowywałam sobie
Ma fajną cechę, po zmyciu, po całym dniu buzia jest nawilżona i wygładzona, taka wypoczęta miałam problem z (czasem, nie wiem czemu tak) łuszczącą się skórą na nosie i ten podkład to wyeliminował, mimo iż próbowałam zrobić to z kremami.
To bardzo specyficzny podkład: jest fajny, tapetuje, jak trzeba ma się wrażenie, że dba o twarz, a na pewno jej nie szkodzi, nie podkreśla zmarszczek, mimo iż ja tapetuje nim też skórę pod oczami ale nie zakochałam się Moim ideałem byłoby chyba połączenie tego podkładu z DWLight i MACa

Olu z EL WDLight zimą mam 0,5, a latem 1.
Z Maca, tego, co mam mam odcień: NC 20
Shiseido mam 020 i jest za żółty (co widać dopiero po jakimś czasie ) i ciut za ciemny w inne pory roku niż lato ale to moja wina, bo brałam go bez próbek

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=F_ZWFXfUP

Olu jestem ciekawa Twojej opinii odnośnie tego Shiseido, jak i MJ nie pali się z oceną na razie obiecałam sobie zużyć chociaż do połowy te podkłady, które mam może przed Bożym Narodzeniem pokuszę się o próbkę MJ i ze zniżką świąteczną go kupię, o ile będzie fajny
na co mi tyle podkładów? ot pytanie retoryczne


Ooo super
A chyba w tym Douglasie nie ma MACa tylko w galerii, nie? Bo mnie to zaskoczyło kiedyś


Corii czy to oznacza, że Ty już nie kochasz MACa?
Mac i bobbi tylko w galerii. W manu Laura mercier, większy wybór Giorgio i będzie Tomek .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 22:55   #2656
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Pisałyście o pudrze-sypańcu Laury Mercier (mam odcień Translucent). Dla mnie on jest ok, ale do ideału mu daleko - niestety nie z każdym podkładem dobrze na mojej cerze współpracuje Poza tym przy cerze suchej lub mieszanej w kierunku suchej też się nie sprawdza - może wysuszać.
Doczytałam na stronie Douglasa, że ten puder zawiera krzemionkę. Pełnego składu oczywiście nie ma, ale jeśli krzemionka stanowi znaczną część, to będzie to chyba coś podobnego do MUFE HD, który też niestety przesusza. Męczę tego MUFE już dość długo i uważam, wbrew różnym opiniom, że nie jest to zły puder. Jednak szukam czegoś niewysuszającego i sama już nie wiem, w co celować.

De Slick matuje, ale czy przy okazji nie wysusza? Pryzmy... sama nie wiem, boję się wtopy. I tak męczę tego MUFE dalej, bo nie wiem na co się zdecydować. Ale Laury chyba już nie chcę.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jamesiku za mała wiem, że ona taka miała być, a ja noszę torby tylko na skos, co bardzo utrudnia mi wybór, ale nic mi się w niej nie mieści podoba mi się i jestem zadowolona, wbrew różnym opiniom, z tego zakupu, no, ale nijak nie idzie z nią się dogadać
W temacie torebek łączę się w bólu mnie się nic nie podoba ostatnio a jak mi się podoba to ma cenę z kosmosu no i też skóry lubię ta to moja pierwsza eko, jak widać w desperacji byłam i jestem
Ja ubolewam, że te torebki Pauliny Schaedel są właśnie z eko skóry. Wielkościowo pasowałaby mi duża Mimi albo Lili. Ale eko skóra mi się jakoś nie widzi.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 23:05   #2657
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mac i bobbi tylko w galerii. W manu Laura mercier, większy wybór Giorgio i będzie Tomek .
A czemu tak? nie wiesz może?
Myślałam, że wszędzie jest to samo


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja ubolewam, że te torebki Pauliny Schaedel są właśnie z eko skóry. Wielkościowo pasowałaby mi duża Mimi albo Lili. Ale eko skóra mi się jakoś nie widzi.
Ja w desperacji już zaczęłam przestawać zwracać na to uwagę i w sumie ta skóra, moim skromnym zdaniem, zła nie jest. Ale już mi się nie chce kupować większych u niej torebek z eko, w cenie w sumie skóry choć nie powiem większa mnie kusi wielkością właśnie tym bardziej, że nie lubię torebek z łańcuszkami, bo mi się włosy plączą a ona ma na paski.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 00:27   #2658
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A czemu tak? nie wiesz może?
Myślałam, że wszędzie jest to samo




Ja w desperacji już zaczęłam przestawać zwracać na to uwagę i w sumie ta skóra, moim skromnym zdaniem, zła nie jest. Ale już mi się nie chce kupować większych u niej torebek z eko, w cenie w sumie skóry choć nie powiem większa mnie kusi wielkością właśnie tym bardziej, że nie lubię torebek z łańcuszkami, bo mi się włosy plączą a ona ma na paski.
Wydaje mi się że łódź i okolice to za mały rynek żeby dali nam laure czy bobbi w kilku sklepach.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 00:42   #2659
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kopę lat, co?

Mam jeden hit w BB - kredkę do brwi w doskonałym kolorze Grey, niezastąpiona jest... Podrożały ostatnio

Nie wiesz Ty czemu D. zaczął wyłączać BB z %?
Nie wiem, niestety. Ostatnio nie mogę złapać w Douglasie mojej ulubionej konsultantki
Przyznam, że jak w Douglasie rabaty przestały obejmować BB to zaczęłam kupować w firmowym sklepie BB na Placu Unii Lubelskiej. Tam przynajmniej jest cisza, spokój i też jakiś system lojalnościowy.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52826841]Iwonko, czemu oddajesz torebke z podpisu? Patrzylam na nia. Sliczna. Szkoda, ze nie skorzana.

Szukam teraz torebki i ciezko cos znalezc. Zuzia Gorska robi coraz brzydsze torebki, Slon Trabalski robi torebki wrecz paskudne. Zofia Chylak ma cakiem fajne, ale albo za duze, albo za male na moje potrzeby. Szukam od paru dni sklepu z fajnymi, skorzanymi torbkami i .[/QUOTE]

Ja zamówiłam sobie torebkę u Klaudii Rozwadowskiej i bardzo sobie ją chwalę. Bardzo podobną do tej KLIK tylko w kolorze zgaszonego granatu i ze srebrnymi okuciami.
Może u niej znajdziesz coś dla siebie? Z projektantką można omówić i wybrać kolor, detale itd.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Doczytałam na stronie Douglasa, że ten puder zawiera krzemionkę. Pełnego składu oczywiście nie ma, ale jeśli krzemionka stanowi znaczną część, to będzie to chyba coś podobnego do MUFE HD, który też niestety przesusza. Męczę tego MUFE już dość długo i uważam, wbrew różnym opiniom, że nie jest to zły puder. Jednak szukam czegoś niewysuszającego i sama już nie wiem, w co celować.
O widzisz, ja na skład nie zwróciłam uwagi, a powinnam.
Ja zawsze wracam do pudru Bobbi Brown, nie jest on może jakimś cudem, ale przynajmniej mam dopasowany idealnie kolor.

---------- Dopisano o 01:42 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Byłam dzisiaj w Sephorze wziąć próbkę tego nowego podkładu MJ. Pani dobrała mi nr 26 Bisque Medium, ale chyba będzie za jasny. Jutro jeszcze sprawdzę świetle dziennym.
Na stronie S nie ma koloru 27 Bisque Neutral, więc pewnie nie ma go i w stacjonarnej S.
Prawdopodobnie odpadnie mi zakup kolejnego podkładu, chyba, że znajdę jakiś netowy sklep...
Wkurza mnie to, że do Polski nie wprowadzają kolorów dla mojej cery

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2015-09-20 o 01:09
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-20, 00:47   #2660
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że łódź i okolice to za mały rynek żeby dali nam laure czy bobbi w kilku sklepach.
Ech, nawet dziwnie to brzmi, bo przecież to duże miasto.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 00:48   #2661
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52827364]No wlasnie znam ten bol. Ja bym chciala worek (taki na przyklad). Najlepiej z fredzlami, bo zem wiesniak i kocham fredzle .[/QUOTE]

Ja kupiłam sobie taką

Gdzies przeczytałam, ze ona jak dla starej baby, ale trudno, może mam spaczony gust, bo mi się podoba
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 08:34   #2662
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Oooo i rano na ryjku niespodzianki na mnie czekały
kilka białych kropek, dawno mnie po niczym tak nie sypnęło - najwyraźniej biała baza kokosowa MJ mnie zapychała bo sam podkład nie- testowałam przecież bez tej bazy i nic nie bylo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 09:09   #2663
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sobie torebkę u Klaudii Rozwadowskiej i bardzo sobie ją chwalę. Bardzo podobną do tej KLIK tylko w kolorze zgaszonego granatu i ze srebrnymi okuciami.
Może u niej znajdziesz coś dla siebie? Z projektantką można omówić i wybrać kolor, detale itd.
Dziekuje. Nie slyszalam o niej nigdy. Zaraz wygooglam.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ja kupiłam sobie taką

Gdzies przeczytałam, ze ona jak dla starej baby, ale trudno, może mam spaczony gust, bo mi się podoba
Nie jest brzydka, ale hejtuje Korsa z zasady i odpada .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oooo i rano na ryjku niespodzianki na mnie czekały
kilka białych kropek, dawno mnie po niczym tak nie sypnęło - najwyraźniej biała baza kokosowa MJ mnie zapychała bo sam podkład nie- testowałam przecież bez tej bazy i nic nie bylo


---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Ok, Klaudia Rozwdowska nie jest dla mnie. Podobaja mi sie worki od Zofii Chylak, ale duzy za duzy, maly za maly (tu). Podoba mi sie tez ten, ale za maly.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 09:51   #2664
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
De Slick matuje, ale czy przy okazji nie wysusza? Pryzmy... sama nie wiem, boję się wtopy. I tak męczę tego MUFE dalej, bo nie wiem na co się zdecydować. Ale Laury chyba już nie chcę.
Ani razu mi De-Slick nie wysuszył ryjka
Pryzmy białe sa naprawde w porządu - nie wyświecały mi sie jakos spejszyl w ciagu dnia, dosyc fajnei matowią, ale nie płasko na szczęscie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:09   #2665
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oooo i rano na ryjku niespodzianki na mnie czekały
kilka białych kropek, dawno mnie po niczym tak nie sypnęło - najwyraźniej biała baza kokosowa MJ mnie zapychała bo sam podkład nie- testowałam przecież bez tej bazy i nic nie bylo
mnie wszystkie bazy jakie stosowałam zapychają, niestety nie dla mnie
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:23   #2666
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ech, nawet dziwnie to brzmi, bo przecież to duże miasto.
Trzecie w Polsce ( jeszcze parę lat temu drugie), ale niestety nie ma co nas porównywać do Warszawy czy Krakowa pod względem statusu materialnego mieszkańców.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:35   #2667
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A czemu tak? nie wiesz może?
Myślałam, że wszędzie jest to samo




Ja w desperacji już zaczęłam przestawać zwracać na to uwagę i w sumie ta skóra, moim skromnym zdaniem, zła nie jest. Ale już mi się nie chce kupować większych u niej torebek z eko, w cenie w sumie skóry choć nie powiem większa mnie kusi wielkością właśnie tym bardziej, że nie lubię torebek z łańcuszkami, bo mi się włosy plączą a ona ma na paski.
Ja też nie przepadam za łańcuszkami. Jeszcze okazjonalnie to ok, ale codzienna torebka musi być wg. mnie bardziej praktyczna. Mówisz, że ta eko skóra nie wygląda źle? Może się więc skuszę, ale mam trochę obaw co do trwałości. Miałam kilka całkiem fajnych toreb eko, jednak w miejscach gdzie ocierały się o odzież, niszczyły się.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sobie torebkę u Klaudii Rozwadowskiej i bardzo sobie ją chwalę. Bardzo podobną do tej KLIK tylko w kolorze zgaszonego granatu i ze srebrnymi okuciami.
Może u niej znajdziesz coś dla siebie? Z projektantką można omówić i wybrać kolor, detale itd.


O widzisz, ja na skład nie zwróciłam uwagi, a powinnam.
Ja zawsze wracam do pudru Bobbi Brown, nie jest on może jakimś cudem, ale przynajmniej mam dopasowany idealnie kolor.
Wprawdzie wielkiej wiedzy na temat składów nie mam, ale z reguły je sprawdzam. Z ciekawości i w poszukiwaniu gliceryny, która mi nie służy. Nt. MUFE akurat swego czasu sporo pisano w kontekście składu - to czysta krzemionka, więc dlaczego tak droga itd. Gdyby nie wysuszał, to byłoby wszystko ok. U mnie i matowienie jest potrzebne i lekkie rozmycie/rozświetlenie, w żadnym razie nie płaski mat. Chyba trudno znaleźć taki ideał.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ani razu mi De-Slick nie wysuszył ryjka
Pryzmy białe sa naprawde w porządu - nie wyświecały mi sie jakos spejszyl w ciagu dnia, dosyc fajnei matowią, ale nie płasko na szczęscie.
To może kliknę tego De Slicka. Ostatecznie może nadać się choćby do poprawek. Pryzmy wolałabym obadać najpierw stacjonarnie, ale nie wiem, czy gdzieś w okolicy mają.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2015-09-20 o 11:37
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 11:42   #2668
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
mnie wszystkie bazy jakie stosowałam zapychają, niestety nie dla mnie
Szczerze? To pierwszy kosmetyk, po którym mnie wysypało od czasów starego Studio Fix sprzed reformulacji, czyli dobrę kilka lat juz będzie
Ciekawe, co z jej składu na mnie tak podziałało

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To może kliknę tego De Slicka. Ostatecznie może nadać się choćby do poprawek. Pryzmy wolałabym obadać najpierw stacjonarnie, ale nie wiem, czy gdzieś w okolicy mają.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
De- Slicka polecam gorąco za James To naprawdę świetny puder. Zarówno do wykonczenia makijażu, jak i własnie poprawek I nie robi krzywydy. Nie ciastuje, nie jest widoczny, nie włazi gdzie nie trzeba. No jest bardzo OK i tyle Tylko go wykończę, a kupuję nowy jednak, bo jest mi niezbędny

Wiesz, też myslałam, ze potetsuję najpierw te przymy, ale to tak sie nie da Raz przyszłam bez pudru z podkładem tylko na buzi, ale jeden dzien testów to za mało, nie było zbyt miarodajnie. A trudno mi przychodzic parę razy do S na wykończenie makiajazu
Powiem tyle, ze o ile kolorową wersje pusciłam w swiat, tak ta jest dużo lepsza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 12:01   #2669
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Okej, udalo mi sie znalezc ciekawa torebke wieczorowo-popoludniowa. Do roboty jednak dalej nic nie znalazlam. Ma ktoras torebki marki Coach?
Podoba mi sie model Swagger, z czego jeden konkretny tylko w USA jest.
http://uk.coach.com/coach-designer-h...women-handbags
http://www.coach.com/coach-designer-...women-handbags
http://www.coach.com/coach-designer-...ar_color=QBRGN

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2015-09-20 o 12:03
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 12:34   #2670
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Trzecie w Polsce ( jeszcze parę lat temu drugie), ale niestety nie ma co nas porównywać do Warszawy czy Krakowa pod względem statusu materialnego mieszkańców.
Dlatego powinnyśmy mieć dużo i często zniżki
Nie uważasz?


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za łańcuszkami. Jeszcze okazjonalnie to ok, ale codzienna torebka musi być wg. mnie bardziej praktyczna. Mówisz, że ta eko skóra nie wygląda źle? Może się więc skuszę, ale mam trochę obaw co do trwałości. Miałam kilka całkiem fajnych toreb eko, jednak w miejscach gdzie ocierały się o odzież, niszczyły się.
Mogę Ci zrobić fotki tej, którą mam nie mam porównania, bo dotąd miałam torebki skórzane, a moją ukochaną była z korka przywieziona z Portugalii, ale się zniszczyła i nie mam jej jak kupić , ale ta PS wygląda solidnie. Ona nie jest taka delikatniutka.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.