Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 13:11   #2851
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na szybko kliknęłam w MAC szminę Nice To Meet You i róż What I Fancy, plus z głupia frant pędzel - wachlarzyk nr 184 (słyszałam, że dobry ). Nie wiem czy dobrze zrobiłam, jeśli chodzi o róż , bo mam parę podobnych odcieni. Najwyżej dam siostrze lub kuzynce .
Myślę jeszcze o szmince Be Silly
jadę dziś po pracy do Arkadii, bo też mam ochotę na ten róż What I Fancy
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:14   #2852
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
jadę dziś po pracy do Arkadii, bo też mam ochotę na ten róż What I Fancy
Najpierw zadzwoń. Ja dziś dzwoniłam do arkadii i powiedzieli mi, że dziś po południu może, najpewniej jutro rano będzie.
__________________
wątek wymiankowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=837792
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 13:19   #2853
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Najpierw zadzwoń. Ja dziś dzwoniłam do arkadii i powiedzieli mi, że dziś po południu może, najpewniej jutro rano będzie.
o nie, myślałam, że już towar leży wyłożony i na mnie czeka
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:10   #2854
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
rozapierzony też jest fajny )) nawet nie wiem czy nei bardziej go wolę taka przyjemna kulka się z niego robi


109 pewnie tak, ale 209 to już nie bardzo

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na szybko kliknęłam w MAC szminę Nice To Meet You i róż What I Fancy, plus z głupia frant pędzel - wachlarzyk nr 184 (słyszałam, że dobry ). Nie wiem czy dobrze zrobiłam, jeśli chodzi o róż , bo mam parę podobnych odcieni. Najwyżej dam siostrze lub kuzynce .
Myślę jeszcze o szmince Be Silly


Wróciłam z Maca, niestety testerów niet, więc wzięłam tylko pewniaki (chyba ) - What I Fancy, Pink Swoon i Silly.



Be Silly skojarzyła mi się z jakąś inną szminką, którą mam, może Pink Pigeon?

Jak będą testery, to zmacam, w końcu mam jeszcze kupon do D.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:12   #2855
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Porownalam Be silly i Pink pigeon i jest różnica. Więc kupiłam Silly, Be silly i Could be fun
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:15   #2856
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Oglądałam też It Could Be Fun i mnie przeraził Może tym wachlarzykiem dałoby się go nałożyć w sensownej ilości?

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Porownalam Be silly i Pink pigeon i jest różnica. Więc kupiłam Silly, Be silly i Could be fun

Widziałaś je na żywo? Mogłabyś to opisać?

Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii o różu
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:15   #2857
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A czy te boxy są stacjonarnie?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 15:15   #2858
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Oglądałam też It Could Be Fun i mnie przeraził Może tym wachlarzykiem dałoby się go nałożyć w sensownej ilości?
Ja dla funu go chciałam obejrzeć, no i macowka mi nałożyła takim lekkim pędzlem do różu, co mi przypomina ten z Zoevy, chyba 127, jeśli o włosie chodzi i wyglądał przepięknie
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:28   #2859
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A czy te boxy są stacjonarnie?


Nie pytałam, ale podejrzewam że nie.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:31   #2860
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Przechodziłam dzisiaj koło douga w SCC i widziałam, ze Flaminga mieli. Ale nie macałam, ani nic.

Za to dostałam od tz-ta Bon Bonsa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:34   #2861
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja dla funu go chciałam obejrzeć, no i macowka mi nałożyła takim lekkim pędzlem do różu, co mi przypomina ten z Zoevy, chyba 127, jeśli o włosie chodzi i wyglądał przepięknie

Ja się boję, ze mi zrobi raczej efekt siniaka, poza tym mam ciężką rękę do róży Jednak jestem na tyle ciekawa, że chętnie spróbuję go na policzkach

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przechodziłam dzisiaj koło douga w SCC i widziałam, ze Flaminga mieli. Ale nie macałam, ani nic.





Za to dostałam od tz-ta Bon Bonsa


Dzwoniłam do D. i nikt nie odebrał Może jutro podjadę, chociaż wolałabym, żeby nic mi się nie spodobało, bo nie będę miała $$$ na Bon Bonsa
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 15:37   #2862
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Dzwoniłam do D. i nikt nie odebrał Może jutro podjadę, chociaż wolałabym, żeby nic mi się nie spodobało, bo nie będę miała $$$ na Bon Bonsa
Pewno nikomu sie odebrac nie chciało,jak to bywa

Z maca chyba Whats I Fancy roz capne tylko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 15:51   #2863
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Widziałaś je na żywo? Mogłabyś to opisać?

Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii o różu
Tak, otóż od razu jak na nią spojrzałam, to mówię do Macówki, że to przecież jest PP
Macówka, że nie, żeby nałożyć (wyobraźcie sobie, tak swoją drogą, że nikt przede mną nie testował Silly, jak żyć?! a byłam dopiero przed 16).

Nie umiem wyjaśnić tej różnicy bez patrzenia na nie, a te swatche w necie są dziwaczne. Macówka uznała, że be silly wpada trochę w fiolet. Wg mnie jest spokojniejsza od PP. Wrócę do domu, to obczaję dokładniej i napiszę więcej, bo PP na szczęście mam, więc porównam na spokojnie.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A czy te boxy są stacjonarnie?
Nie widziałam ich, ale też nie pytałam. Podobnie jak neath, myślę, że nie. U mnie macówka ogólnie widać było, że nie wie, co dzieje się w necie. Ale jak znasz jakąś kumatą, to można pytać o te wielkości. Ja po dzisiejszych zakupach nie chce już boxa

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja się boję, ze mi zrobi raczej efekt siniaka, poza tym mam ciężką rękę do róży Jednak jestem na tyle ciekawa, że chętnie spróbuję go na policzkach
Macówka mi nakładała go chyba pędzlem nr 135 macowym (patrzę w necie, bo z racji tego, że mam Zoevę, to się zupełnie nie znam na Mac), on w dotyku i w efekcie, który zrobił jest dokładnie taki sam jak Zoeva 127, tylko tam jest kształt inny, ale jak nabierasz na czubek, to efekt jest taki sam. Mnie ten pędzel irytował, bo nie mam takich kolorów jak TCBF, więc jak on nie nakładał prawie nic, to musiałam machać machać. Do tego będzie idealny
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:08   #2864
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Tak, otóż od razu jak na nią spojrzałam, to mówię do Macówki, że to przecież jest PP
Macówka, że nie, żeby nałożyć (wyobraźcie sobie, tak swoją drogą, że nikt przede mną nie testował Silly, jak żyć?! a byłam dopiero przed 16).

Nie umiem wyjaśnić tej różnicy bez patrzenia na nie, a te swatche w necie są dziwaczne. Macówka uznała, że be silly wpada trochę w fiolet. Wg mnie jest spokojniejsza od PP. Wrócę do domu, to obczaję dokładniej i napiszę więcej, bo PP na szczęście mam, więc porównam na spokojnie.



Nie widziałam ich, ale też nie pytałam. Podobnie jak neath, myślę, że nie. U mnie macówka ogólnie widać było, że nie wie, co dzieje się w necie. Ale jak znasz jakąś kumatą, to można pytać o te wielkości. Ja po dzisiejszych zakupach nie chce już boxa



Macówka mi nakładała go chyba pędzlem nr 135 macowym (patrzę w necie, bo z racji tego, że mam Zoevę, to się zupełnie nie znam na Mac), on w dotyku i w efekcie, który zrobił jest dokładnie taki sam jak Zoeva 127, tylko tam jest kształt inny, ale jak nabierasz na czubek, to efekt jest taki sam. Mnie ten pędzel irytował, bo nie mam takich kolorów jak TCBF, więc jak on nie nakładał prawie nic, to musiałam machać machać. Do tego będzie idealny

wielkosci już zanmy, mi chodzi o te kolory cieni których wcześniej nie było i nie ma swatchy nigdzie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:09   #2865
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wielkosci już zanmy, mi chodzi o te kolory cieni których wcześniej nie było i nie ma swatchy nigdzie
To w końcu pełen wymiar?!
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:13   #2866
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Boże, kupiłam 3 róże ledwo się wyprzedaję znowu nabywam nowe kosmetyki
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:14   #2867
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Róż jest mniejszy niecałe 3 g czyli trochę mniejszy niż prolongowy cień, reszta pełnowymiarowa
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 16:57   #2868
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
jadę dziś po pracy do Arkadii, bo też mam ochotę na ten róż What I Fancy
Daj znać, jak wrażenia. Ja na testy nie miałam i nie mam szans, a znając czas doręczania przesyłek przez MAC nieprędko będę się mogła przekonać jak w ogóle ten róż w rzeczywistości wygląda .

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
109 pewnie tak, ale 209 to już nie bardzo

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------





Wróciłam z Maca, niestety testerów niet, więc wzięłam tylko pewniaki (chyba ) - What I Fancy, Pink Swoon i Silly.



Be Silly skojarzyła mi się z jakąś inną szminką, którą mam, może Pink Pigeon?

Jak będą testery, to zmacam, w końcu mam jeszcze kupon do D.
Oj, zazdroszczę możliwości zobaczenia na żywo kolekcji (nawet bez testerów ).
Czekam na jakieś info o różu - ciągle myślę, czy dobrze zrobiłam, że go kupiłam, mając już w tej gamie kolorystycznej Royal Sunset, Supercontinental czy Spellbinder.

Na razie chyba jednak Be Silly odpuszczę. Wprawdzie powolutku przechodzi mi faza na czerwienie i znów zaczynam myśleć o neonowych różach (czego najlepszym dowodem jest kliknięcie Nice to Meet You ), ale mam już Pink Pigeon, CYY się pozbyłam, a z innych marek też trochę takich różowistosci mam .

A jak byś kusiła Silly?
Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Boże, kupiłam 3 róże ledwo się wyprzedaję znowu nabywam nowe kosmetyki
Jakie?
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2016-03-02 o 16:59
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 17:41   #2869
leemonka
Raczkowanie
 
Avatar leemonka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Róż jest mniejszy niecałe 3 g czyli trochę mniejszy niż prolongowy cień, reszta pełnowymiarowa
O,to nie tak źle jak na tę cenę, a skąd masz info ? Ja zakupiłam jeszcze brzoskwiniowy zestaw i finito
leemonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 18:01   #2870
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Neath wyszukala box na ebay i tam zdjęcie tyłu z gramatura było
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:05   #2871
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

melduję, że w Arkadii kolekcja dostępna, kupiłam pomadkę Longlegged and Fabulous i róż What I Fancy
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:07   #2872
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczęta, bad news - już nie można wymieniać pustych opakowań na limitowane szminki, nawet, jeśli są w klasycznych opakowaniach
Zmienili ostatnio zasady i teraz już oferują za "pustaki" tylko szminki z regularnej kolekcji...

Miałam trochę przeprawy, bo najpierw w salonie MAC obczaiłam testery, a potem w Douglasie kupiłam, bo mogłam skorzystać z urodzinowego rabatu 10%. Oczywiście dalej cyrk, bo w jednym MACu kolekcja jest, w drugim jeszcze nie ma, w Douglasie jest, ale bez testerów itd...
No ale nie wróciłam z pustymi rękami Wzięłam zgodnie z wcześniejszymi planami róże What I Fancy i This Could Be Fun (śliczne są oba) i bez żadnych wcześniejszych planów 2 neutralsowe cienie do powiek (Just Wing It i Hello, There), bo uwielbiam takie "nudne" odcienie, a w stałej kolekcji MAC mi takich brakuje I miałam fuksa w Dougu, bo miły pan zgodził się w ramach dnia dobroci dla zwierząt ofiarować mi szminkę Have Your Cake za puste opakowania Nie wiem, czy normalnie za kasę bym ją wzięła - jeśli śliczna, ale dość podobna do Flat Out Fabulous (ciut bardziej wpada w fiolet niż FoF). Ale sam kolor przepiękny, no i formuła bardziej przyjazna niż retro matte w FoF. Reszta szminek niestety nie dla mnie (poza Please Me, którą już mam). Podobał mi się też błyszczyk Petite Indulgence, ale mam już Loud & Lovely, który jest ciekawszy, więc raczej odpuszczam. Myślę jeszcze nad Sweet Tooth, ale to już tak totalnie na luzie, bez ciśnienia
Ogólnie to dawno nie pamiętam takich cyrków z kolekcjami - w każdym salonie co innego, totalna rozpierducha i bałagan...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:19   #2873
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Daj znać, jak wrażenia. Ja na testy nie miałam i nie mam szans, a znając czas doręczania przesyłek przez MAC nieprędko będę się mogła przekonać jak w ogóle ten róż w rzeczywistości wygląda .

Oj, zazdroszczę możliwości zobaczenia na żywo kolekcji (nawet bez testerów ).
Czekam na jakieś info o różu - ciągle myślę, czy dobrze zrobiłam, że go kupiłam, mając już w tej gamie kolorystycznej Royal Sunset, Supercontinental czy Spellbinder.

Na razie chyba jednak Be Silly odpuszczę. Wprawdzie powolutku przechodzi mi faza na czerwienie i znów zaczynam myśleć o neonowych różach (czego najlepszym dowodem jest kliknięcie Nice to Meet You ), ale mam już Pink Pigeon, CYY się pozbyłam, a z innych marek też trochę takich różowistosci mam .

A jak byś kusiła Silly?

Jakie?
Porównałam tak na szybko i What I Fancy różni się od Spellbindera Coś więcej będę mogła powiedzieć dopiero, jak go zmacam w dziennym świetle.

Sama nie wiem czy będę kusiła Silly, muszę ją zobaczyć w dziennym świetle, bo teraz mam fioletowo-brązowe oko i nijak nie pasuje
Cytat:
Napisane przez leemonka Pokaż wiadomość
O,to nie tak źle jak na tę cenę, a skąd masz info ? Ja zakupiłam jeszcze brzoskwiniowy zestaw i finito
Z kanadyjskiego ebaya

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Neath wyszukala box na ebay i tam zdjęcie tyłu z gramatura było

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
melduję, że w Arkadii kolekcja dostępna, kupiłam pomadkę Longlegged and Fabulous i róż What I Fancy
Jak pomadka, testowałaś już?
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziewczęta, bad news - już nie można wymieniać pustych opakowań na limitowane szminki, nawet, jeśli są w klasycznych opakowaniach
Zmienili ostatnio zasady i teraz już oferują za "pustaki" tylko szminki z regularnej kolekcji...

Miałam trochę przeprawy, bo najpierw w salonie MAC obczaiłam testery, a potem w Douglasie kupiłam, bo mogłam skorzystać z urodzinowego rabatu 10%. Oczywiście dalej cyrk, bo w jednym MACu kolekcja jest, w drugim jeszcze nie ma, w Douglasie jest, ale bez testerów itd...
No ale nie wróciłam z pustymi rękami Wzięłam zgodnie z wcześniejszymi planami róże What I Fancy i This Could Be Fun (śliczne są oba) i bez żadnych wcześniejszych planów 2 neutralsowe cienie do powiek (Just Wing It i Hello, There), bo uwielbiam takie "nudne" odcienie, a w stałej kolekcji MAC mi takich brakuje I miałam fuksa w Dougu, bo miły pan zgodził się w ramach dnia dobroci dla zwierząt ofiarować mi szminkę Have Your Cake za puste opakowania Nie wiem, czy normalnie za kasę bym ją wzięła - jeśli śliczna, ale dość podobna do Flat Out Fabulous (ciut bardziej wpada w fiolet niż FoF). Ale sam kolor przepiękny, no i formuła bardziej przyjazna niż retro matte w FoF. Reszta szminek niestety nie dla mnie (poza Please Me, którą już mam). Podobał mi się też błyszczyk Petite Indulgence, ale mam już Loud & Lovely, który jest ciekawszy, więc raczej odpuszczam. Myślę jeszcze nad Sweet Tooth, ale to już tak totalnie na luzie, bez ciśnienia
Ogólnie to dawno nie pamiętam takich cyrków z kolekcjami - w każdym salonie co innego, totalna rozpierducha i bałagan...

Ale cyrki z bym B2M Dobrze, że Ci się udało. Dzięki za porównanie , bo mam FoF i HYC też mi się podobała, ale coś czułam, że może być do czegoś podobna.

Skoczę chyba jutro do D. i jak przypasuje mi TCBF, to capnę z bonem.
Jak go w ogóle oceniasz?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:21   #2874
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Z Douga wyszłam z be silly na ustach i pani na poczcie i kawiarni zachwycały się kolorem, z PP tak nie mam, więc coś jest na rzeczy
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:42   #2875
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Jak pomadka, testowałaś już?
jeszcze nie, jutro wypróbuję przy świetle dziennym
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 18:42   #2876
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Porównałam tak na szybko i What I Fancy różni się od Spellbindera Coś więcej będę mogła powiedzieć dopiero, jak go zmacam w dziennym świetle.
Różni się, różni Podobny klimat (taki świeży), ale What I Fancy jest bardziej różowy od Spellbindera.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ale cyrki z bym B2M Dobrze, że Ci się udało. Dzięki za porównanie , bo mam FoF i HYC też mi się podobała, ale coś czułam, że może być do czegoś podobna.

Skoczę chyba jutro do D. i jak przypasuje mi TCBF, to capnę z bonem.
Jak go w ogóle oceniasz?
Szminki są podobne, ale nie identyczne, więc jeśli się lubi tego typu odcienie, to na pewno warto Mi chyba Have Your Cake ciut bardziej się podoba, jest ciekawsza przez tę nutę fioletu.

A co do This Could Be Fun - wiesz, na razie niewiele mogę powiedzieć, bo tylko dziś go noszę, ale na twarzy nie wygląda tak przerażająco jak w opakowaniu, daje mega efekt świeżego rumieńca, z gatunku tych bardziej wyrazistych, ale nie klaunowatych. I bardzo pasuje do Have Your Cake
Wcześniej myślałam, że go odpuszczę, bo mam Peony Petal, ale jednak one są dość inne, a efekt, który daje TCBF na tyle mnie uwiódł, że się zdecydowałam na zakup.
A dla Zim ten róż będzie świetny
Ale jest szaleńczo napigmentowany i trzeba uważać Ja już wyciągnęłam do niego pędzel 139 z Haute Dogs - idealnie się nadaje do takich różów.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:19   #2877
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Różni się, różni Podobny klimat (taki świeży), ale What I Fancy jest bardziej różowy od Spellbindera.

Szminki są podobne, ale nie identyczne, więc jeśli się lubi tego typu odcienie, to na pewno warto Mi chyba Have Your Cake ciut bardziej się podoba, jest ciekawsza przez tę nutę fioletu.

A co do This Could Be Fun - wiesz, na razie niewiele mogę powiedzieć, bo tylko dziś go noszę, ale na twarzy nie wygląda tak przerażająco jak w opakowaniu, daje mega efekt świeżego rumieńca, z gatunku tych bardziej wyrazistych, ale nie klaunowatych. I bardzo pasuje do Have Your Cake
Wcześniej myślałam, że go odpuszczę, bo mam Peony Petal, ale jednak one są dość inne, a efekt, który daje TCBF na tyle mnie uwiódł, że się zdecydowałam na zakup.
A dla Zim ten róż będzie świetny
Ale jest szaleńczo napigmentowany i trzeba uważać Ja już wyciągnęłam do niego pędzel 139 z Haute Dogs - idealnie się nadaje do takich różów.
Tak, Spellbinder jest bardziej brzoskwiniowy

Uwielbiam 139 Jeśli nadaje się do TCBF, to muszę go jutro obadać

Czyli hmm... FoF jest bardziej różowa (od HYC)?

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Z Douga wyszłam z be silly na ustach i pani na poczcie i kawiarni zachwycały się kolorem, z PP tak nie mam, więc coś jest na rzeczy
Kusisz Zrobisz fotę porównawczą PP i Be Silly?
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
jeszcze nie, jutro wypróbuję przy świetle dziennym
Daj znać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:48   #2878
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Wróciłam do domu i na spokojnie obczaiłam Be silly i Silly.

Więc tak, od razu na pierwszy rzut oka między PP a Be sily:
- PP jest jaśniejsza, wpada bardziej w neon, idzie w kierunku różu,
- BS ciemniejsza, bardziej elegancka, idzie w stronę fioletu. Macówka przyrównała, że bardziej jest podobna do Show Orchid niż PP. Tylko wiadomo - wykończenie inne
- PP daje większy mat, BS się trochę bardziej "iskrzy" - nie wiem czy to dobre słowo.

Zdjęcie próbowałam zrobić, ale nic prawie nie widać, w sensie różnicy. Może w dziennym lepsze wyjdzie.

PS. Neath, wysłałam Ci PW na Insta
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:51   #2879
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Oo duzo tu dzis postow
Ja z Flaminga jednak nic nie chce.

Corii gratuluje Bon Bonsa! Gdybys w sobote lub niedziele miala byc w GK lub SCC to daj znac. W sobote jeszcze dokladnie nie wiem, ale na pewno bede miec wolne po poludnie, a niedziele cala. :-*

Dostalam maila, ze moje zamowienie z wczoraj juz wyslane. Ciekawe kiedy dojdzie.

Rotkohl tej serii Look in a box nigdy nie ma stacjonarnie, chyba glownie dlatego brak info w necie o nich. Tez czesc produktow jest limitowana a wcale nie ma ich swatchy w Google ani nigdzie. MAC jakos szczegolnie o to nie dba.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-02, 19:54   #2880
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii gratuluje Bon Bonsa! Gdybys w sobote lub niedziele miala byc w GK lub SCC to daj znac. W sobote jeszcze dokladnie nie wiem, ale na pewno bede miec wolne po poludnie, a niedziele cala. :-*
Dzięki
Dam znać jak coś

Mówisz, ze rezygnujesz z Flaminga? No ja własnie myślę nad tym najjasniejszym rózem, czy sie nie złamac ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.