makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 15:24   #421
krakusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: GOZDNICA
Wiadomości: 32
GG do krakusy Send a message via Skype™ to krakusy
Dot.: makijaż permanentny brwi

A czy ktoś może powiedzieć czemu jedna brew jest dużo jaśniejsza od drugiej? Jestem rok po brewkach i chyba będę musiała się wybrać na poprawkę, poza tym kształt jest troszkę zepsuty ładnie mówiąc. Wstawię fotki i powiedzcie czy coś się z tym da zrobić.
krakusy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:26   #422
krakusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: GOZDNICA
Wiadomości: 32
GG do krakusy Send a message via Skype™ to krakusy
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kobietki dalej nie mogę wstawić zdjęcia czy ktoś może pomóc, jaki program mam ściągnąć . Po kropce mam .bpm
krakusy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 15:58   #423
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam! Wiem że to wątek o brwiach ale zapytam z ciekawości,czy któraś z dziewczyn ma zrobioną kreskę na górnej powiece i jak to wygląda?
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 16:24   #424
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez RALFIK Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i proszę mi polecić dobry zakład w Szczecinie.
ja moge Ci z czystym sumieniem polecic :
Akademia i Studio Agi Agnieszka Leśniewska
Police, ul. Robotnicza 14 /1, tel. 091 3180472

z tym, ze zapisac sie trzeba duuuzo wczesniej, chyba nawet pare miesiecy
Agnieszka jest najlepsza w tym co robi - to ona szkoli innych ktorzy wykonuja permanentne w szczecinie

ja niedlugo sie do niej wybieram na brwi
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 09:54   #425
moni_m
Przyczajenie
 
Avatar moni_m
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: SiLeSiA
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć dziewczyny!
Bardzo się cieszę , że trafiłam na ten wątek bo z moimi brwiami męczę sie już od dawna. Zdecyduję się wreszcie na makijaż brwi w sławnym już salonie w Czechowicach bo mam niedaleko a wasze efekty bardzo mi sie podobają , niedługo umówię się na konsultacje. Bardzo bym chciała by i dla mnie ten salon okazał sie świetny przyznam sie ,że często mam pecha szczególnie do fryzjerek i kosmetyczek ale już raz skorzystałam z porady wizażanek co do fryzjera i byłam zadowolona wiec mam nadzieję że i tym razem tak bedzie
moni_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:01   #426
~Gosienka~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 111
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość


Ile u Ciebie się trzymał permanentny ?
Robilam jakies 4 lata temu i juz mi wyblakl ale wyglada normalnie,bo na poczatku to koszmar...brwi kruczo-czarne mialam przez dwa lata a do wlosow blond nie wygladalo to atrakcyjnie. Za ciemny pigment mi dala,a mowilam,ze chce naturalne
~Gosienka~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 10:18   #427
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez moni_m Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Bardzo się cieszę , że trafiłam na ten wątek bo z moimi brwiami męczę sie już od dawna. Zdecyduję się wreszcie na makijaż brwi w sławnym już salonie w Czechowicach bo mam niedaleko a wasze efekty bardzo mi sie podobają , niedługo umówię się na konsultacje. Bardzo bym chciała by i dla mnie ten salon okazał sie świetny przyznam sie ,że często mam pecha szczególnie do fryzjerek i kosmetyczek ale już raz skorzystałam z porady wizażanek co do fryzjera i byłam zadowolona wiec mam nadzieję że i tym razem tak bedzie
Będzie, będzie!! Pani Wiola z Czechowic jest super! Przede wszystkim słucha! Ja jeszcze przed wakacjami wybieram się na trzecią poprawkę bo w jednym miejscu ciągle coś mi się wypłukuje, ale się zastanawiam czy jednak nie zrobić bardziej stanowczego kształtu... tak mnie jakoś ostatnio kusi na bardziej "konkretny" wyraz twarzy
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 10:33   #428
legumina80
Raczkowanie
 
Avatar legumina80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszowskie klimaty
Wiadomości: 58
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny trzymajcie się z daleka od gabinetu przy ulicy Tylniej w Zielonej Górze. Kobieta chciała mi zrobić czarne brwi - - a przecież czarny barwnik już nigdy ze skóry się nie wypłucze!
legumina80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 11:04   #429
legumina80
Raczkowanie
 
Avatar legumina80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszowskie klimaty
Wiadomości: 58
Dot.: makijaż permanentny brwi

czarny i biały -

Edytowane przez legumina80
Czas edycji: 2008-04-11 o 11:06 Powód: uzupełnienie.
legumina80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-11, 15:07   #430
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: makijaż permanentny brwi

legumina80 - a masz jeszcze jakieś doświadczenia z tym gabinetem? Ja mam iść tam na zabieg peelingujący (dopiero w maju) ,Pani wydała mi sie profesjonalna, ale teraz mnie zaniepokoiłaś. Już wystarczy ,że samym zabiegiem się stresuję!
A zrobiła Ci w końcu makijaż?
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 07:54   #431
krakusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: GOZDNICA
Wiadomości: 32
GG do krakusy Send a message via Skype™ to krakusy
Dot.: makijaż permanentny brwi

A czy ktoś ma namiary na panią, która dobrze robi makijaż permamentny w Zielonej Górze (wykluczam p. Bożenę)? Koleżanka też u niej rok temu robiła i niestety barwik też się jej wypłukał jeszcze bardziej niż mi. Ma rudy kolor. Jeszcze raz proszę o pomoc w wstawieniu fotek aby pokazać pracę p. Bożeny.
krakusy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 13:30   #432
Pletts
Raczkowanie
 
Avatar Pletts
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Będzie, będzie!! Pani Wiola z Czechowic jest super! Przede wszystkim słucha! Ja jeszcze przed wakacjami wybieram się na trzecią poprawkę bo w jednym miejscu ciągle coś mi się wypłukuje, ale się zastanawiam czy jednak nie zrobić bardziej stanowczego kształtu... tak mnie jakoś ostatnio kusi na bardziej "konkretny" wyraz twarzy
Czasami zstanawiam się czy to ne jakaś raklama tego gabinetu w Czechowich u pani Wioli nie chcę nikogo oczywiście uraźić tylko jakoś koleżanka była i jedna brew jest inna od drugiej niestety nie mogę namówić ją na zdjęcia dla was jakoś ten makijaż..niewiem pozatym jak już pisałam jedna brew była odbarwiana i nieciekawie to wyglądało Teraz po czasie brwi są wyleczone tylko jeszcze ciemne Ja się jeszcze nie zdecydowałam zobacze póżniej.
Pletts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 21:29   #433
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Pletts Pokaż wiadomość
Czasami zstanawiam się czy to ne jakaś raklama tego gabinetu w Czechowich u pani Wioli nie chcę nikogo oczywiście uraźić tylko jakoś koleżanka była i jedna brew jest inna od drugiej niestety nie mogę namówić ją na zdjęcia dla was jakoś ten makijaż..niewiem pozatym jak już pisałam jedna brew była odbarwiana i nieciekawie to wyglądało Teraz po czasie brwi są wyleczone tylko jeszcze ciemne Ja się jeszcze nie zdecydowałam zobacze póżniej.
To nie żadna reklama. Nie mam absolutnie żadnego powiązania z gabinetem ani też z panią Wiolą. Wyrażam tylko własne zdanie, ponieważ jestem bardzo zadowolona. Sama dowiedziałam się o salonie Vini tu na forum, kiedy szukałam dobrej i sprawdzonej kosmetyczki. Wiadomo, że znajdą się osoby niezadowolone, bo taki makijaż nie musi zawsze wyjść idealnie.
Mnie się "udało" więc polecam. Teraz mnie strrrasznie kusi jednak na delikatny kontur ust... O matko... Ciekawe czy mi przejdzie..
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 09:00   #434
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez krakusy Pokaż wiadomość
Jeszcze raz proszę o pomoc w wstawieniu fotek aby pokazać pracę p. Bożeny.
Instrukcja obsługi:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172106
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 10:15   #435
kate25
Raczkowanie
 
Avatar kate25
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 335
GG do kate25
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Pletts Pokaż wiadomość
Czasami zstanawiam się czy to ne jakaś raklama tego gabinetu w Czechowich u pani Wioli nie chcę nikogo oczywiście uraźić tylko jakoś koleżanka była i jedna brew jest inna od drugiej niestety nie mogę namówić ją na zdjęcia dla was jakoś ten makijaż..niewiem pozatym jak już pisałam jedna brew była odbarwiana i nieciekawie to wyglądało Teraz po czasie brwi są wyleczone tylko jeszcze ciemne Ja się jeszcze nie zdecydowałam zobacze póżniej.
czytam i muszę zaprotestować nie znałam wcześniej Pani Wioli, a namiary na nią zdobyłam własnie tu na forum. Sama jestem bardzo zadowolona z makijażu i dlatego polecam go innym osobom, które są zdecydowane na makijaż i szukają dobrego gabinetu. Czasem może warto byłoby się zastanowić przed napisaniem posta, ponieważ komentarze tego typu są krzywdzące i dla salonu i dla Wizażanek, które go polecają (a nie jesteśmy w końcu na tym forum od wczoraj).
Poza tym, jesli Twoja koleżanka rzeczywiście nie jest zadowolona, to nie rozumiem, dlaczego nie poprawi sobie tej brwi?
__________________
"It is true that Pit Bulls grab and hold on.
But, what they most often grab and refuse to let go of is your heart, not your arm."
kate25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 11:25   #436
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: makijaż permanentny brwi

Podpisuje sie od tym co napisaly Shade_23 i kate25
Pletts przeciez poprawka jest w cenie wiec ja rowniez nie widze problemu zeby isc i poprawic brew,no ale moze twoja kolezanka o tym nie wie
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 16:28   #437
lizaHH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hallo Dziewczyny,
szukam dobrego salonu w Hamburgu . Moj pernamentny juz schodzi a ja nie mam zielonego pojecia komu moge tu zaufac. Czy jest ktos na forum kto moglby mi pomoc ? Za wszelka pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam
lizaHH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 20:55   #438
1981mona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

witam!
wczoraj zrobilam sobie permanentny makijaż -brwi. metoda cieniowania.mam pytanko jest możliwość odbarwienia? bo chyba moje brwi wyglądają sztucznie tak nie naturalnie, są strasznie ciemne.i chyba lepiej mi jak mam zabarwione brwi{włoski)a niżeli skóre. za 2 tygodnie ide na korekte.
1981mona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:02   #439
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez 1981mona Pokaż wiadomość
witam!
wczoraj zrobilam sobie permanentny makijaż -brwi. metoda cieniowania.mam pytanko jest możliwość odbarwienia? bo chyba moje brwi wyglądają sztucznie tak nie naturalnie, są strasznie ciemne.i chyba lepiej mi jak mam zabarwione brwi{włoski)a niżeli skóre. za 2 tygodnie ide na korekte.
Nie stresuj się tak tymi brwiami. Spokojnie poczekaj zanim podejmiesz decyzję o rozjaśnianiu (da się oczywiście). Na początku po zabiegu kolor jest zawsze dużo ciemniejszy niż w pierwotnym założeniu. Trzeba odczekać. Wyblakną - 100%!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 22:10   #440
ewabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny, zrobiłam permanentny ust z cieniowaniem, w kolorze naturalnym miało byc (jest lekki róz). Blizna po opryszcze
na ustach 'nie chwyciła'. Czy korekta po miesiacu pokryje blizne, czy moze byc z nia problem? CZy korekta moze byc robiona innym odcieniem (chyba wolalabym zimniejszy odcien), dzieki za odpwiedzi!

Edytowane przez ewabs
Czas edycji: 2008-04-19 o 14:17
ewabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:37   #441
konwalia1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

tak czytam i pewnie się skuszę

Edytowane przez konwalia1111
Czas edycji: 2012-09-17 o 01:44
konwalia1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:46   #442
Pletts
Raczkowanie
 
Avatar Pletts
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 90
Dot.: makijaż permanentny brwi

hola hola -nie chciałam nikogo krzywdzić poprostu napisalam swoje zdanie myśle że można prawda? zastanowiłam się nad tym postem i nie wiem skąd ta irytacja? jeżeli jesteś zadowolana to fajnie ale są też osoby które mogą być nie zadowolone poza tym ja nie napisałam że koleżanka jest niezadowolona tylko mnie osobiście się ten makijaż się jakoś nie podoba .a korekte będzie miała ponieważ zapłaciła najpierw polowe ceny a drugą po korekcie Nadal uważam że jak na blądynkę to te brwi są za ciemne miały być brązowe a są czarne.Myślę że wizażystki które czytają posty wiedzą że ile ludzi tyle zdań na temat poto właśnie tu jesteśmy -mamy wątpliwości to o nie pytamy każdemu wolno !! czy ten wątek to jakaś prywata? pozdrawiam.
Pletts jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:38   #443
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Pletts Pokaż wiadomość
hola hola -nie chciałam nikogo krzywdzić poprostu napisalam swoje zdanie myśle że można prawda? zastanowiłam się nad tym postem i nie wiem skąd ta irytacja? jeżeli jesteś zadowolana to fajnie ale są też osoby które mogą być nie zadowolone poza tym ja nie napisałam że koleżanka jest niezadowolona tylko mnie osobiście się ten makijaż się jakoś nie podoba .a korekte będzie miała ponieważ zapłaciła najpierw polowe ceny a drugą po korekcie Nadal uważam że jak na blądynkę to te brwi są za ciemne miały być brązowe a są czarne.Myślę że wizażystki które czytają posty wiedzą że ile ludzi tyle zdań na temat poto właśnie tu jesteśmy -mamy wątpliwości to o nie pytamy każdemu wolno !! czy ten wątek to jakaś prywata? pozdrawiam.
No i właśnie - każdy ma prawo do swojego zdania, tylko po co zaraz zarzucać tym które są zadowolone, że to jakaś reklama.....
Jestem zadowolona to faktycznie w jakimś stopniu reklamuję dany salon - ale nie mam w tym najmniejszej korzyści. Po prostu życzę innym dobrze. Oczywiste jest, że gdyby ktoś mi spartolił brwi to bym go na tym forum wyklęła...
Tyle w temacie.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 11:22   #444
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez ewabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zrobiłam permanentny ust z cieniowaniem, w kolorze naturalnym miało byc (jest lekki róz). Blizna po opryszcze
na ustach 'nie chwyciła'. Czy korekta po miesiacu pokryje blizne, czy moze byc z nia problem? CZy korekta moze byc robiona innym odcieniem (chyba wolalabym zimniejszy odcien), dzieki za odpwiedzi!
tam gdzie była opryszczka zawsze jest ryzyko , że makijaz może się nie przyjąć, dlatego, że skóra jest zabliźniona, ja miałam opryszczkę w każdym zakątku ust chyba. korekta może okryć bliznę, chociaz pigment w tym miejscu na pewno będzie sie gorzej wchlanial, czasami jedna korekta nie wystarczy. Kolor barwnika też się zmienia, na początku usta są przerysowane, potem barwik jest prawie niewidoczny, a po miesiącu jest taki jaki powinien, zawsze można go przyciemnić. A gdzie robiłaś permanentny?
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 15:40   #445
niunianr1
Przyczajenie
 
Avatar niunianr1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warszawa/hamburg
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez lizaHH Pokaż wiadomość
Hallo Dziewczyny,
szukam dobrego salonu w Hamburgu . Moj pernamentny juz schodzi a ja nie mam zielonego pojecia komu moge tu zaufac. Czy jest ktos na forum kto moglby mi pomoc ? Za wszelka pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam


Ja tez szukam salonu w Hamburgu! Leoni pisala,ze zrobila sobie pernamentny w hamburgu,ale nic nie odp. na moje pytanie co do miejsca tego salonu!
niunianr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 20:22   #446
ewabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny brwi

Smadak! Dziekuje Ci za odpowiedz. Ja mam jasny odcien bardzo i chce zostac przy jasnym, ale go 'ochłodzic'. Ciesze sie ze tak mozna. A z ta blizna moze byc problem...Ciesze sie ze Tobie sie udało, pocieszajace. jaki masz kolor? Ja robilam w Poznaniu. Czy mozesz mi przesłac zdjecia na maila, jak takze Ci wysle. W koncu robie te usta tylko dlatego ze mam ta blizne. Jesli mozesz napisz jakimi robilas barwnikami.
ewabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-22, 17:58   #447
lizaHH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Niunianr1 ja tez probowalam sie z nia skontaktowac ale na prozno!!! Doszukalam sie jednak postow gdzie pisze ze robila w Babor ale nie dokonca byla zadowolona bo mala potem rany a juz po zagojeniu nic nie pisala!!! Ja nadal sie rozgladam jak bedziesz cos wiecej wiedziec daj znac! Ja tez dam jak cos znajde! Wszystkim dziewczyna w Warszawie moge polecic ''Sharley'' robilam tak 3 lata temu i naprawde bylam bardzo zadowolona!!!
lizaHH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:17   #448
niunianr1
Przyczajenie
 
Avatar niunianr1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warszawa/hamburg
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

liza HH>>A jakie ceny są mniej więcej? Bo Ja obecnie jestem w Warszawie. A jeżeli chodzi o HH to mam znajomą co robi taki makijaż,ale nie wiem czy tak poważnych spraw jak makijaż permanentny powinno sie robić w salonie! Nawet sie jej nie zapytałam czy mi zrobi,bo trochę sie boje. Ale zapytam czy jakieś dobre salony zna!
niunianr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:20   #449
daria86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

czesc
juz kiedys pisalam z prosba o wskazanie dobrego gabinetu wykonujacego makijaze permanentne we wroclawiu..
sama jednak musialam podjac decyzje i zdecydowalam sie na strefe urody pani Agnieszki M. (mam nadzieje,ze nie jest to zadna reklama)
w kazdym badz razie zrobilam sobie kreski dolne i jestem bardzo, bardzo zadowolona
kreski sa bardzo symetryczne i estetyczne.
polecam wszystkim ten zabieg.. fakt,ze boli ale pozniej jaka wygoda
ja zapomnialam juz o kredce do oka i czuje pelen komfort psychiczny nie muszac martwic sie czy juz sie rozmazalam czy jeszcze nie i nie przezywam juz takiej traumy jesli czasami zdarza mi sie zaspac
daria86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 20:10   #450
Kasienkaaa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkich!!
Od dłuższego czasu obserwowałam to forum bo od kilku lat chciałam się zdecydować na makijaż permanentny ponieważ od zawsze miałam rzadki brwi (nie wiadomo z jakiej przyczyny) generalnie prawie jakby ich nie było i codziennie je malowałam. Ponieważ nikt nie pisał tu nigdy o Gdyni więc sama sie zdecydowałam na salon i naprawdę nie żałuje, ponieważ jestem bardzo zadowolona co prawda jestem blondynką i brwi są jeszcze bardzo czarne ale i tak mi się bardzo podobają . Jednym zdaniem : wreszcie mam oczy!!
Niezdecydowanym naprawdę polecam , długo na to oszczędzałam ale na prawdę było warto zainwestować te pieniądze.
Gorąca pozdrawiam
Kasienkaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.