Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 23:46   #3451
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A ja to co????? Gips?
o przepraszam - Guari jako najbardziej pobudzona z nazwy oczywiscie przewodzi imprezce
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 23:47   #3452
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Nie smutaj Monia! Jak ogłosimy konkurs na największą truskawkową skamielinę to przynajmniej będziesz w czołowce.
Dzięki za pocieszenieW takim razie może jutro rozejrzę się za jakąś nową skamieliną do kolekcji JT juz mam i to dwa, więc sama nie wiem za czym się rozglądać mam. Ale jak już nakupie tych staroci to zorganizuję jakąś ogólnopolską wystawę kosmetyków prehistorycznych
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 23:49   #3453
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
o przepraszam - Guari jako najbardziej pobudzona z nazwy oczywiscie przewodzi imprezce
No to jazda, jazda, jazdaaaaaa
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 23:50   #3454
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Dzięki za pocieszenieW takim razie może jutro rozejrzę się za jakąś nową skamieliną do kolekcji JT juz mam i to dwa, więc sama nie wiem za czym się rozglądać mam. Ale jak już nakupie tych staroci to zorganizuję jakąś ogólnopolską wystawę kosmetyków prehistorycznych



Bilety wstępu kilka złotych, uzbiera się na nowe eksponaty
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 23:54   #3455
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja też go mam, na zdjęciu w zestawieniu z narcisse:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1212760064
Kate, czytasz w moich myślach żeby ktos zamieścił zdjęcia tych dwóch rózy. Mówisz i masz... Jestem na etapie poszukiwania różowego różu (bo brzoskwiniowy reflex juz mam i jestem b. zadowolona) i nie umiem sie na zaden zdecydowac. Jestem blondynką ale z cera srednio bladą i wacham sie pomiedzy tymi dwoma rózami. Byłam juz ostanio zdecydowana na Narcise ale nie kupiłam go jeszcze, bo w moich perfumeryjnych testach wychodził na bardzo, bardzo blady . Teraz zaintrygowałyscie mnie tym caprise. tylko czy nie bedzie za mocny. Chociaż jesli Agusia go ma, a ona chyba też blondynka. Jestem jak ten osiołek "osiołkowi w żłoby dano..." i nie umiem sie zdecydować.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 23:59   #3456
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Chyba czas na mnie. Dobranoc
Życzę Wam jutro stada listonoszy
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:06   #3457
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A mówiłam Ci, że Cię uwielbiam
Ja pragnę do Sheeshi Szkoda, że mam tak daleko do Warszawki
nieee... ale ja Ciebie też mówię Ci, dałybyśmy czadu

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Są już w sklepach, a w wątku Guerlaina dziewczyny więcej o nich pisały.
Cena: 225 zł.
to zaraz tam zajrzę, dzięki

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
czyli wszystko jasne - zjazd nad morzem, Joasia przygrywa na tamburynie, ja mogę zawodzic a Lip, Layla i Kamisio robią egzotyczny taniec brzucha .....

je
Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
o przepraszam - Guari jako najbardziej pobudzona z nazwy oczywiscie przewodzi imprezce
I to mi się podoba!!! wielka, wielka impra! Guari na barze w rytmie aloha, Asia przygrywająca na mandolinie i Jazz zawodząca w rytmie RnB Lip dajemy na drugą rurę Ja w klatce a Kamisio będzie naszym bodyguardem przy okazji mógłby wydrukować bilety, coby na nowe shimmerki wystarczyło
Właśnie a gdzie Mariola? Może Mariolka na bębnach wybijałaby rytm?
hm.. albo dobuduje się drugi bar i tam Mariolka na czele. Wiem! Piwo po 20 zeta i będziemy obkupione i całe w perłach od Guerlain
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 00:09   #3458
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ha, ha, gips... Guarana, u mnie na uczelni tak się mówi na matmę, a wiadomo, że to królowa nauk ; >
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:11   #3459
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Nie ma spawy możesz robić gips....hhahahah. Bo ja to jestem w sekkcji żarłoków. Oczywiście Asieńka gotuje....
Ps. ale fajnie by było się spotkać. zamówiłam tego diora skamieline, zbaczymy co przyjdzie....hihihihi
A wszystkim znajomym powiemi że jedziemy na odwyk...zwany ST.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:17   #3460
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

I to mi się podoba!!! wielka, wielka impra! Guari na barze w rytmie aloha, Asia przygrywająca na mandolinie i Jazz zawodząca w rytmie RnB Lip dajemy na drugą rurę Ja w klatce a Kamisio będzie naszym bodyguardem przy okazji mógłby wydrukować bilety, coby na nowe shimmerki wystarczyło
Właśnie a gdzie Mariola? Może Mariolka na bębnach wybijałaby rytm?
hm.. albo dobuduje się drugi bar i tam Mariolka na czele. Wiem! Piwo po 20 zeta i będziemy obkupione i całe w perłach od Guerlain
leze i kwiczę biedna Lip smacznie spi i jeszcze o niczym nie wie, a tu ma zatrudnienie na rurze i zarobi sobie na nowe róże

pomysł jest bardzo dobry, proponuje tylko zadbać o odpowiednio truskawkowe kostiumy
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:23   #3461
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
leze i kwiczę biedna Lip smacznie spi i jeszcze o niczym nie wie, a tu ma zatrudnienie na rurze i zarobi sobie na nowe róże

pomysł jest bardzo dobry, proponuje tylko zadbać o odpowiednio truskawkowe kostiumy

Kostiumami zajmę się ja, i tak za dużo roboty przy nich nie będzie Fioletowa wstążeczka tu, fioletowa wstążeczka tam...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 00:24   #3462
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak i mogliby już wkleić zdjęcia
Hej ! przecież zdjęcia brązerkó są wklejone Jak klikniesz na konkretny kolorek to się pojawi zdjęcie

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
I to mi się podoba!!! wielka, wielka impra! Guari na barze w rytmie aloha, Asia przygrywająca na mandolinie i Jazz zawodząca w rytmie RnB Lip dajemy na drugą rurę Ja w klatce a Kamisio będzie naszym bodyguardem przy okazji mógłby wydrukować bilety, coby na nowe shimmerki wystarczyło
Właśnie a gdzie Mariola? Może Mariolka na bębnach wybijałaby rytm?
hm.. albo dobuduje się drugi bar i tam Mariolka na czele. Wiem! Piwo po 20 zeta i będziemy obkupione i całe w perłach od Guerlain
Do bębnów to raczej mogę wypożyczyć braciszka, bo to jego działka Ja mogę na klawiszach coś tam zagrać, a najlepiej to właśnie mogę lać piweczko do kufelków

Lecę spać, bo rano musze wstać. Miałam dzisiaj spotkanie w przedszkolu dla nowych przedszkolaków wśród których będzie moja córcia i....zapomniałam o nim
Ech, ta sklezora

Dziewczyny jutro wtorek .....dzień dostawy na tru Ciekawe co rzucą ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:27   #3463
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
leze i kwiczę biedna Lip smacznie spi i jeszcze o niczym nie wie, a tu ma zatrudnienie na rurze i zarobi sobie na nowe róże

pomysł jest bardzo dobry, proponuje tylko zadbać o odpowiednio truskawkowe kostiumy
przegięłam? nie!!! mówię Wam, będzie EKSTRA!!!

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Kostiumami zajmę się ja, i tak za dużo roboty przy nich nie będzie Fioletowa wstążeczka tu, fioletowa wstążeczka tam...
Marta, witaj w klubie!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:27   #3464
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Wesoło tutaj...hahahhaahahahahha h. zapewne powiedzą o nas w tv....zlot pięknych fioletowych motyli...hahhahahahha. nie nie to jakas dziwna odmiana truskawek..fioletowa. .....

Znikam, trzymajcie jutro za mnie kciuki. idę do onkologa na konsultacje znamienia na twarzy......do wycięcia wiem na pewno. Ale...cos mi się w nim zmienia.....trzymajcie kciuki mocno, żeby to było nic.....bo ja juz sie boje.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:32   #3465
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Marta, witaj w klubie!



Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Znikam, trzymajcie jutro za mnie kciuki. idę do onkologa na konsultacje znamienia na twarzy......do wycięcia wiem na pewno. Ale...cos mi się w nim zmienia.....trzymajcie kciuki mocno, żeby to było nic.....bo ja juz sie boje.

Będzie dobrze Dyniaczku. Zobaczysz.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:34   #3466
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Od razu mi lepiej.......dobra buziaki dziewczyny . milej nocy....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 00:37   #3467
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Jeszcze co do całej imprezy, głównym motywem muzycznym będzie oczywiście 'Strawberry fields forever' Beatlesów, więc możecie już zacząć ćwiczyć. Do zobaczenia na truskawkowych polach

Dobranoc!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 04:47   #3468
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Kate, czytasz w moich myślach żeby ktos zamieścił zdjęcia tych dwóch rózy. Mówisz i masz... Jestem na etapie poszukiwania różowego różu (bo brzoskwiniowy reflex juz mam i jestem b. zadowolona) i nie umiem sie na zaden zdecydowac. Jestem blondynką ale z cera srednio bladą i wacham sie pomiedzy tymi dwoma rózami. Byłam juz ostanio zdecydowana na Narcise ale nie kupiłam go jeszcze, bo w moich perfumeryjnych testach wychodził na bardzo, bardzo blady . Teraz zaintrygowałyscie mnie tym caprise. tylko czy nie bedzie za mocny. Chociaż jesli Agusia go ma, a ona chyba też blondynka. Jestem jak ten osiołek "osiołkowi w żłoby dano..." i nie umiem sie zdecydować.
Mam włosy naturalnie blond i średnią karnację i dla mnie Caprice wcale nie jest za mocny, przeciwnie, wygląda bardzo naturalnie po prostu.

Natomiast Narcisse jest rzeczywiście jasny, ale widoczny na twarzy (miałam róż shiseido ten różowy, jaśniutki i jego prawie nie widziałam to fakt).
Narcisse daje efekt delikatnych, dziewczęcych, radosnych i świeżych polików, natomiast Caprice naturalnie zaróżowionych, ale zdecydowanie poważniejszych makijażowo , jeśli wiesz o co mi chodzi

Inny styl po prostu

w każdym razie, 96 bankowo dla chłodnej blondynki jest idealna.


Mam ochotę na 99 rose , róże chanel wypadają moim zdaniem najlepiej ze znanych mi selektywnych i średniaków.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 06:42   #3469
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
poniżej wklejam efekt Aglow na skórze

Olejek Nuxe jak najbardziej kuszący



tak tak, nałożyłam go kiedys z czystej ciekawości w zimie jak byłam ekstremalnie blada i był duuużo za ciemny niestety



Nulko, Aglow będzie jak najbardziej widoczny

Tak sobie mysle że ten Nuxe dopero na opalonej buzi bedzie sie dobrze sprawował, na bladej bardzo się odznacza
Reese, dziekuje za fotki Aglow rzeczywiscie sliczny, ale chyba sie z niego wyleczylam bo podobny efekt daje mi chyba rozswietlacz Laura Mercier, przynajmniej z tego co widze na ekranie noo to 1 rozyk mniej do zakupu chyba

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Jeszcze parę miesięcy temu miałam pare sztuk ale wszystkie nietrafione. No i dlatego "buduję" moją kolekcję na nowo dzięki Wam i Waszym cennym radom. Każdy mój zakup ostatnimi czasy to strzał w dziesiątkę.

Teraz wszystko jasne Asiulko!! jestes usprawiedliwiona, ale musisz to szybciutko nadrobic!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość


a najlepsze jest to, że ten olejek pachnie plażą. normalnie jak rozgrzany piasek, mi się kojarzy zawsze bardzo miło, ach.. nawet gdyby to nie miał być nuxe, polecam suche olejki, są doskonałe!

Guari, tak sobie żartowałam z Sheeshą, to klub, trochę taki zwariowany, tańce brzucha i tym podobne. ostatnio jestem tam często i tak mi się skojarzyło. Generalnie super imprezy w sobotę był taki koleś, który tańczył na barze i robił to tak super, że zapragnęłam kursu tańca. moim marzeniem jest, żeby tańczyć jak dziewczyny w teledyskach sean paula, uwielbiam go wiecie, to te, co w tym piasku tak tańczyły..we trzy..
pachnie plaza ochh musze go miec przed wakacjami!!

a ten klubik o ktorym piszesz wyglada zachecajaco moze sie tam wybiore na te tance hulanki

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość




I to mi się podoba!!! wielka, wielka impra! Guari na barze w rytmie aloha, Asia przygrywająca na mandolinie i Jazz zawodząca w rytmie RnB Lip dajemy na drugą rurę Ja w klatce a Kamisio będzie naszym bodyguardem przy okazji mógłby wydrukować bilety, coby na nowe shimmerki wystarczyło
Właśnie a gdzie Mariola? Może Mariolka na bębnach wybijałaby rytm?
hm.. albo dobuduje się drugi bar i tam Mariolka na czele. Wiem! Piwo po 20 zeta i będziemy obkupione i całe w perłach od Guerlain
ja moge sie zaoferowac do sesji tanczacej: ostatnio chodzilam na kurs samby brazylijskiej oraz do lania piwka, bardzo chetnie przyjmiecie mnie??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 08:29   #3470
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzień dobry wszystkim. Miłego dnia
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 08:45   #3471
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzień doberek

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Asienko obejrzałam sobie twoje kosmetyki - no i co widzę ? same znajome rzeczy, mamy takie same meteoryty, kulki oriflame, róż burzujek, tusz helenki, a takze widze u ciebie kilka kosmetyków których wczesniej używalam

my tu się jakos ujednolicamy jak zrobimy zjazd, to bedziemy musiały popodpisywac kosmetyczki
Nie dziwota Ewuniu. Zaopatrujemy się w tym samym sklepie i jesteśmy wodzone na pokuszenie w tym samym Tru - wątku.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
poniżej wklejam efekt Aglow na skórze

Olejek Nuxe jak najbardziej kuszący



tak tak, nałożyłam go kiedys z czystej ciekawości w zimie jak byłam ekstremalnie blada i był duuużo za ciemny niestety



Nulko, Aglow będzie jak najbardziej widoczny

Tak sobie mysle że ten Nuxe dopero na opalonej buzi bedzie sie dobrze sprawował, na bladej bardzo się odznacza
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Rozumiem
Śliczny afekt Aglowa Aniu.
A ja dostałam SS na swojego. I jeszcze przeprosili mnie że tak późno wysyłają. Jednak ich uprzedziłam - wysłałam skan rachunku i od razu status z pending wskoczył na SS.
Ewuniu, dziękuję. To dzięki Twojej radzie tak zrobiłam.

Będę miała próbkę Nuxe oc Kasi - Contax i wtedy będę mogła zobaczyć jak się sprawuje na mojej twarzy. Może teraz na lato kiedy nie jestem już tak blada, nada się.

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Jesteś


A ja nie mam wogóle
Guaranko, to pewnie kwestia czasu.

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Znikam, trzymajcie jutro za mnie kciuki. idę do onkologa na konsultacje znamienia na twarzy......do wycięcia wiem na pewno. Ale...cos mi się w nim zmienia.....trzymajcie kciuki mocno, żeby to było nic.....bo ja juz sie boje.
Trzymam Basieńko.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Teraz wszystko jasne Asiulko!! jestes usprawiedliwiona, ale musisz to szybciutko nadrobic!!



ja moge sie zaoferowac do sesji tanczacej: ostatnio chodzilam na kurs samby brazylijskiej oraz do lania piwka, bardzo chetnie przyjmiecie mnie??
Dziękuję Nuleczko. Wszystko pokazałam czarne na białym co mam z kolorówki.

Sesja taneczna mile widziana. Ja będę Ci przygrywać na fortepianie.
Lanie piwka... ma się rozumieć. Bez tego ani rusz. :piwko:

Miłego dnia Truskaweczki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 08:55   #3472
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro wtorek .....dzień dostawy na tru Ciekawe co rzucą ?
Witam wszystkich

Zamiast zaczynać pracę zaczynam buszowanie na Tru, w końcu sezon truskawkowy w pełni

dynia18

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
czyli wszystko jasne - zjazd nad morzem, Joasia przygrywa na tamburynie, ja mogę zawodzic a Lip, Layla i Kamisio robią egzotyczny taniec brzucha .....
je
Widzę, że szykuje się taki bounce, że nie może mnie tam nie być
A może potrzebujecie przypadkiem fotografa, który udokumentuje wasze tance na barze, rurze, piasku etc?

Miłego dnia
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:01   #3473
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość

Widzę, że szykuje się taki bounce, że nie może mnie tam nie być
A może potrzebujecie przypadkiem fotografa, który udokumentuje wasze tance na barze, rurze, piasku etc?

Miłego dnia
Cześć
Etolie, fotograf jak najbardziej. Trzeba koniecznie uwiecznić te chwile. Będzie co wspominać w zimie podczas długich wieczorów przy herbatce.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:03   #3474
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Przyszła do mnie ta o to konturówka purchawkowego zbioru:
http://eu.strawberrynet.com/productD...7164&CatgId=15
Data produkcji wg jazminowego dekalkulatora: 01-12-2005
Więc jak nakjjbardziej odpowiednia wiekowo.
Ale jestem zadowolona, ładnie się rozprowadza na ustach (na razie taka próba była) a kolorek oczywiscie różowe ale nie aż tak intensywny jak widąc na truskwie. i jest błyszcząca.
Dziekuje dziewczynki za te kciuki, jak wróce to od razu dam znać...spac nie moglam, jeść nie mogę...dobrze że chociaz z wami sobie popisze
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:14   #3475
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Mariola13 Jakie macie kolorki tych filtrów ? Czy do jasnej buzi będą dobre ? Bo ja cały czas używam LRP Anthelios 50+ i Avene 50 +, ale barwiących nigdy nie miałam.
ja jestem bladziochem i mnie bardzo odpowiada wcale taki ciemny nie jest, jeszcze bambusiątkiem nieco maziam na to jest naprawdę super polecam

Cytat:
m-habibi;7829661]falszywy alarm - nie przylecial do mnie lip fusion ale za to baza pod tusz Lancome z data 2005.02.22 (czy Wasze tez byly z tego okresu?), ale mokrutenka. Dziala cudownie, robi firane i z fatalem i z centkami (jedno oko pomalowalam jednym a drugie drugim ), ale chyba mnie uczula Jutro jeszcze sprawdze, bo mam tez nowy plyn do demakijazu ale boje sie, ze to moze byc ona
no co ty Clis Bloster a czy ten biały czy ten z czarny jaki masz? bo ja jestem alergikiem jak już cos mnie pasuje to zazwyczaj wszystkim pasuje ale Clis Booster dla mnie bajka niewiem jak mogłam bez niego żyć!!!
Cytat:
Oby jutro przyszlo tez kilka paczek
ja czekam na JT i modle się żeby dotarło do konca tygodnia

Asieńko mam pytanie czy PI Elki nakładasz tylko na kości policzkowe? czy u Ciebie tez jest taki twardy?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:34   #3476
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
przypomniało mi się coś! dziś rano przed pójściem do pracy przeczytałam na pasku informacyjnym w tvn24 że gdzieś pod Kielcami spłonął magazyn UC. a przecież mógł to być któryś z naszych truskawkowych



Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Caprice Chanel ma Agusia. Pozwolę sobie wkleić Jej fotkę dla niezdecydowanych. Nie żebym kusiła, choć chyba kiedyś też go sobie sprawię.
Pięknyyyy

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość

Oby jutro przyszlo tez kilka paczek
Łączę się z Tobą w modlitwie.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
moim marzeniem jest, żeby tańczyć jak dziewczyny w teledyskach sean paula, uwielbiam go wiecie, to te, co w tym piasku tak tańczyły..we trzy..
W Sheesha nie byłam, ale na koncerci Szona Pola Przed jego wejściem grał jeszcze Seed, a potem zogranizowali konkurs tańca - wyłowili z publiczności 3 dziewczyny----ale wymiatałyyyy.Wszystkie trzy czarnoskóre.


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

Lip dajemy na drugą rurę

Skąd wiedziałyście, że będe sie najlepiej czuc na rurze?Wzruszylam sie.

Myslalam, że jak mnie nie ma, to imprezujecie beze mnie.Ale nawet jak mnie nie ma to jestem

Wpadłam tylko na chwilkę - odczuwam braki Rodziny Truskawkowej...a nie było mnie tylko 24h Jadę dziś na wiochę , ale mają tam Internet

Buziaki dla WSZYSTKICH TRUSKAWKOWCÓW
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:44   #3477
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczynki za te kciuki, jak wróce to od razu dam znać...spac nie moglam, jeść nie mogę...dobrze że chociaz z wami sobie popisze
Basieńko, koniecznie. Będziemy czekać na wiadomość od Ciebie. Trzymaj się.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Asieńko mam pytanie czy PI Elki nakładasz tylko na kości policzkowe? czy u Ciebie tez jest taki twardy?
Leanko, nakładam go też na łuki brwiowe. Nawet fajnie to wygląda.
U mnie nie jest twardy. Wręcz przeciwnie. Trzeba ostrożnie go nabierać na pędzel bo potrafi nabrać się dość duża ilość i obsypać wokół puzderka.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

Pięknyyyy
Ano, pikny.

Całe szczęście że będziesz z nami w stałym kontakcie Lip.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:45   #3478
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Dziś przyszedł do mnie puder prasowany Clarinsa. Data produkcji 07. 2005
ale spodziewałm się tego. Muszę w końcu powklejać fotki z moimi zdobyczami w odpowiednim watku.
nie przejmuj sie, nic mu nie jest, kilka z nas go zamawiało jakis czas temu i nikt nie narzeka
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:49   #3479
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cześć Aniu

Mam SS na Aglowa. Tylko niech ten strajk PP się kończy bo czekam kiedy zamówić naszego Magika.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 09:50   #3480
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Leanko, nakładam go też na łuki brwiowe. Nawet fajnie to wygląda.
U mnie nie jest twardy. Wręcz przeciwnie. Trzeba ostrożnie go nabierać na pędzel bo potrafi nabrać się dość duża ilość i obsypać wokół puzderka.
ech no u mnie twardawy nieco jest chyba musze datę wazności sprawdzić może emeryt już
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.