Kosmetyki M.A.C - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-23, 17:17   #4561
AgnesBidzinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C

[quote=martaboy;12432507]Bo to limitowanka - niektórych odcieni nie kupisz osobno, musiałabyś kupić dokładnie tą paletkę albo czekać na wznowienie tego cienia (może trwać wieczność ). Niektóre cienie jednak są w regularnej sprzedaży, tak jak np. Vanilla

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------
Tak tez myslalam...ale i tak bede czekac moze wznowia
No nic musze sie narazie pocieszyc VanillkaTak czy tak bardzo dziekuje za doinformowanie
AgnesBidzinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:10   #4562
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Marta ale ona chyba wolałaby nie być miekka, wtedy to by pożyła a tak marny jej żywot
Hmmm...ale popatrz na to z tej strony - przecież ona oddając nam swoją miękkość żyje na naszych pędzlach pozostawiają po sobie arcydzieło wśród akcesoriów mejkapowych

[quote=AgnesBidzinska;1243 3897]
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Bo to limitowanka - niektórych odcieni nie kupisz osobno, musiałabyś kupić dokładnie tą paletkę albo czekać na wznowienie tego cienia (może trwać wieczność ). Niektóre cienie jednak są w regularnej sprzedaży, tak jak np. Vanilla

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------
Tak tez myslalam...ale i tak bede czekac moze wznowia
No nic musze sie narazie pocieszyc VanillkaTak czy tak bardzo dziekuje za doinformowanie
Nie ma sprawy Jeszcze możesz zrobić tak, że znajdziesz kogoś, kto ma tego quada i będzie chciał np. zdepotować go i odsprzedać ci ten cień, który byś chciała ja niestety nie mam A Vanilka jest bardzo przyjemna.

PS. Ostatnio odkryłam piękną oliwkę Flourishing o wykończeniu matte2 i pokochałam ją podobnie jak Figę. Bardzo lubię maty2
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:14   #4563
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Inglot jest dośc twardy i troche drapie
No niestety, z tym muszę się zgodzić. Przez to pędzel nie jest wielofunkcyjny, bo mocno rozcierać cieni się nim nie da. Ale za to u mnie genialnie sprawdza się przy nanoszeniu cieni przy linii rzęs. Przez ta twardość daje dokładnie taki efekt jaki sobie wymarzyłam, a którego niczym innym nie udawało mi się uzyskać.
Ale nie polecam rozcierać tym pędzelkiem cieni w załamaniu powieki. U mnie skończyło się to zaczerwienieniem i lekką opuchlizną, ale chyba też po prostu za mocno tarłam

A z kozą to się nie rozkręcajcie, bo jeszcze jakiś Greenpeace (oni się ostatnio bardzo rozwydrzeni zrobili) się nam do wątku przyczepi i każe jeszcze zamknąć, że niby propagujemy męczeństwo zwierząt.

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2009-05-23 o 18:16
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:38   #4564
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No niestety, z tym muszę się zgodzić. Przez to pędzel nie jest wielofunkcyjny, bo mocno rozcierać cieni się nim nie da. Ale za to u mnie genialnie sprawdza się przy nanoszeniu cieni przy linii rzęs. Przez ta twardość daje dokładnie taki efekt jaki sobie wymarzyłam, a którego niczym innym nie udawało mi się uzyskać.
Ale nie polecam rozcierać tym pędzelkiem cieni w załamaniu powieki. U mnie skończyło się to zaczerwienieniem i lekką opuchlizną, ale chyba też po prostu za mocno tarłam

A z kozą to się nie rozkręcajcie, bo jeszcze jakiś Greenpeace (oni się ostatnio bardzo rozwydrzeni zrobili) się nam do wątku przyczepi i każe jeszcze zamknąć, że niby propagujemy męczeństwo zwierząt.
A kto powiedział że oni muszą ją zabijać... przecież zawsze można na łyso ogoli i włosy zostaną....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 21:17   #4565
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
No niestety, z tym muszę się zgodzić. Przez to pędzel nie jest wielofunkcyjny, bo mocno rozcierać cieni się nim nie da. Ale za to u mnie genialnie sprawdza się przy nanoszeniu cieni przy linii rzęs. Przez ta twardość daje dokładnie taki efekt jaki sobie wymarzyłam, a którego niczym innym nie udawało mi się uzyskać.
Ale nie polecam rozcierać tym pędzelkiem cieni w załamaniu powieki. U mnie skończyło się to zaczerwienieniem i lekką opuchlizną, ale chyba też po prostu za mocno tarłam

A z kozą to się nie rozkręcajcie, bo jeszcze jakiś Greenpeace (oni się ostatnio bardzo rozwydrzeni zrobili) się nam do wątku przyczepi i każe jeszcze zamknąć, że niby propagujemy męczeństwo zwierząt.
Co do Inglota i zagłębienia powieki - to samo jest z pędzlem Sephory, więc nie radzę próbować. Podrażnienie jak malowane

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
A kto powiedział że oni muszą ją zabijać... przecież zawsze można na łyso ogoli i włosy zostaną....
No właśnie Sama prawda
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 00:16   #4566
AgnesBidzinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nie ma sprawy Jeszcze możesz zrobić tak, że znajdziesz kogoś, kto ma tego quada i będzie chciał np. zdepotować go i odsprzedać ci ten cień, który byś chciała ja niestety nie mam A Vanilka jest bardzo przyjemna.

PS. Ostatnio odkryłam piękną oliwkę Flourishing o wykończeniu matte2 i pokochałam ją podobnie jak Figę. Bardzo lubię maty2 [/quote]


Hmm..nie kus oj nie kus...jutro chyba bede musiala pobiec po te cudenka do MACa...a TZ jak juz tylko widzi ich logo to skreca a inna stronebo wie czym to sie konczy
AgnesBidzinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 08:33   #4567
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Mac jak mak, uzależnia bardziej niż truskawki

czytaj czytaj a pożniej potnij kartę kredytową tak na wszelki wypadek
karta masię dobrze, po co odbierać jej życie skoro tak prężnie działa

zaczyna sie od pigmentów,ale już rozważam podkład
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 10:17   #4568
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

zmiast uczyć się do sesji to ja spędzam czas przed komputerem wyszukując kolejnych cudeniek do kolekcji jutro jade do MACa na polowanie, spróbuje się dowiedzieć kiedy dokładnie będzie kolejna kolekcja
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:29   #4569
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dzis wypróbowałam kolory:
v-a-v violet, light night i prevence
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (26,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45.jpg (55,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78.jpg (28,6 KB, 41 załadowań)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 12:11   #4570
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny pisłay podobny pędzel ma Inglot i Kozłowski który z tego typu ma pedzel w dwóch wielkościach.
Róznica jest tylko we włosiu. Inglot jest dośc twardy i troche drapie, Kozlowski robi tego typu pędzle (mini i wiekszy) z włosia sobolowego, włosie jest bardzo gładkie i miłe, ale słabiej wiaże cień między włoskami (łatwiej o osypanie) za to wlosie jest elastyczne, MAC robi z miekkiej białej kozy to samo włosie co w pędzlach 217, 222, 239 i 272, to włosie jest mniej elastyczne niz sobol, ale bardzo dobrze nabiera cień i trzyma go miedzy włoskami dzieki czemu cienie prawie wogóle się nie osypują, uwielbiam białe włosie w pedzlach do cieni MAC'a jest naprawde genialne
Mam 217 i 219 z białego włosia i to sa moje ulubione pędzle MAC Nic im nie da się zarzucic. Co do porównania pędzla typu kulka : to mam z inglota, gosha i wspomniany MAC 219, gosh jest za miękki, cienie srednio dobrze osadzają się na nim i osypuje bardzo, inglot jest z kolei za sztywny i drapie, za to MAC jest idealny- tak jak wpomniałam dla mnie to sa najlepsze pedzle.
Kamisio a wiesz może jak się zachowuje ten ścięty pędzel do rózu z MACa własnie biały? Mniej wprawna osoba poradzi sobie z nakładaniem rózu?

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
karta masię dobrze, po co odbierać jej życie skoro tak prężnie działa

zaczyna sie od pigmentów,ale już rozważam podkład
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dzis wypróbowałam kolory:
v-a-v violet, light night i prevence
O Paulinka
Podkład najlepiej osobiscie jednak dobrac, chyba ze poprosisz kogoś o próbeczkę ( nie miałam nigdy podkładu MAC i jakos mnie nie kusi - w tej materii jestem zakochana w Kanebo i nie zamierzam zdradzac).
Pięknie pomalowałas oczka, ślicznie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:39   #4571
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
- w tej materii jestem zakochana w Kanebo i nie zamierzam zdradzac).

O rety 100 lat nie byłam na wątku, chyba nie dam rady wszystkiego doczytać.
Tanyia jaki masz podkład dokładnie? Ja aktualnie stosuje Nouby, ale mam ochote na zmianę.

Z Maca też stosowałam, ale za bardzo wchodzi mi w pory. Muszę być super wypoczęta żeby ładnie się rozprowadzał na mojej skórze.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 19:03   #4572
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny bardzo prosze o pomoc!!!
Chciałabym kupic sobie pare odsypek pigmentów na allegro, ale ceny sa tak rozne, ze zastanawiam sie nad ich oryginalnoscia. Czy moze mi ktoras z Was polecic jakiegos sprawdzonego sprzedawce, albo przynajmniej zasugerowac na co np powinnam zwracac uwage.

Przypuszczam ze gdybym przeczytała cały ten watek to znalazłabym odp, ale Wy tu juz ponad 150 stron macie . Zaczełam nawet czytac, ale po paru stronach zdecydowałam sie po prostu zadac pyt.

Bardzo dziekuje z gory za pomoc
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:44   #4573
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc!!!
Chciałabym kupic sobie pare odsypek pigmentów na allegro, ale ceny sa tak rozne, ze zastanawiam sie nad ich oryginalnoscia. Czy moze mi ktoras z Was polecic jakiegos sprawdzonego sprzedawce, albo przynajmniej zasugerowac na co np powinnam zwracac uwage.

Przypuszczam ze gdybym przeczytała cały ten watek to znalazłabym odp, ale Wy tu juz ponad 150 stron macie . Zaczełam nawet czytac, ale po paru stronach zdecydowałam sie po prostu zadac pyt.

Bardzo dziekuje z gory za pomoc
Jak już wielokrotnie pisaliśmy - u góry w pasku narzędzi dot. wątku jest wyszukiwarka. Wystarczy wpisać frazę "sprzedawcy" lub jakąś podobną, i mogę się założyć, że wyników będzie sporo

Eeee...kolekcja rocznicowa Nordstroma rozczarowuje...mimo pięknych opakowań

http://www.temptalia.com/mac-graphic...ak-peek-images
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-05-24 o 19:47
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 19:55   #4574
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

O Paulinka
Podkład najlepiej osobiscie jednak dobrac, chyba ze poprosisz kogoś o próbeczkę ( nie miałam nigdy podkładu MAC i jakos mnie nie kusi - w tej materii jestem zakochana w Kanebo i nie zamierzam zdradzac).
Pięknie pomalowałas oczka, ślicznie
Przypałętałam się może uda mi się kiedyś przetestować jakiś podkład MAC
na razie pigmenty rządzą
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:22   #4575
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

u mnie tez rzadzi Kanebo - i w plynie i w kompakcie

ja mialam MAC Select Foundation - nie byl zly, lekki, podobny troche do Kanebo ale zle mi sie rozsmarowywal gdzie niegdzie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:55   #4576
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
O rety 100 lat nie byłam na wątku, chyba nie dam rady wszystkiego doczytać.
Tanyia jaki masz podkład dokładnie? Ja aktualnie stosuje Nouby, ale mam ochote na zmianę.

Z Maca też stosowałam, ale za bardzo wchodzi mi w pory. Muszę być super wypoczęta żeby ładnie się rozprowadzał na mojej skórze.
Geoniu ano właśnie strasznie dawno Cie nie było....
Zależy czego szukasz, jaki efekt?
W domu mam teraz kompakt Total finish i go uwielbiam, ładnie matuje, nie włazi w zmarchy i pory, daje ładny naturalny wygląd, jedyne ale mam do kolorów, w PL są tylko takie średnie kolory, dla mnie w sam raz na lato ( na zime odpada ) Są tez kompakty z serii Cellular, równiez ładnie wyglądają na buzi, ale mają więcej składników odzywczo-pielęgnujacych, nie matują tak bardzo jak total finishe. Mam wrażenie, że mimo iz niby ma takie same kolory sa one ciupke jaśniejsze niz totale.
Z płynnych miałam próbasy ( ogromne ): Fluid finisha, jest to nawilżająco - matujący podkład, mnie ładnie matowił, jednocześnie wygładzał buzie. Kolorki ma ładne, ale wg mnie więcej jest zimnych i neutralnych jak tych z żółcią. Z kolei Cellular performance foundation to podkład pielęgnujący, chyba z kolagenem, bo konsultantka mi mowiła, że poleca je raczej dla kobiet grubo powyzej 30 roku zycia. U mnie pięknie wygładził buzie, rozswietlił, zmatowił, ale nie był to taki mocny mat, po kilku godzinach zaczęłam sie lekko swiecic, kolor bamby beige jest cudowny. Po zmyciu tego podkładu skóra buzi jest ozywiona, roswietlona, jakbym miała dobry krem na buzi.
Z ciekawostek kupiłam sobie podkład na rynek azjatycki Kanebo Media-podkład nawilżająco-wygładzający, ma kolagen i chyba jakies algi. Fajnie wygląda na buzi nie matuje jakos super, za to ładnie pielęgnuje buzie i zaleta jest cena, jak go kupowałam razem z wysyłką wyszło mi 34 zł a jest o niebo lepszy niz podkłady wysokopółkowe.


Ale się rozpisałam
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:19   #4577
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie tez rzadzi Kanebo - i w plynie i w kompakcie

ja mialam MAC Select Foundation - nie byl zly, lekki, podobny troche do Kanebo ale zle mi sie rozsmarowywal gdzie niegdzie

Ranko, a który konkretnie masz kompakt Kanebo
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:39   #4578
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Eeee...kolekcja rocznicowa Nordstroma rozczarowuje...mimo pięknych opakowań

http://www.temptalia.com/mac-graphic...ak-peek-images[/quote]

A będzie u Nas ?? podoba mi sie paletka jedna
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 12:31   #4579
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
Eeee...kolekcja rocznicowa Nordstroma rozczarowuje...mimo pięknych opakowań

http://www.temptalia.com/mac-graphic...ak-peek-images
A będzie u Nas ?? podoba mi sie paletka jedna [/quote]

Kolekcja dla Nordstroma będzie tu:
www.nordstrom.com
i tylko tu
Wysyłają do Polski tylko po wcześniejszym telefonie i zapłacie fury pieniędzy za przesyłkę. Ale wiem, że dziewczyny czasem zamawiają na wątku zakupowym przynajmniej przesyłka wychodzi taniej...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 14:53   #4580
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jak już wielokrotnie pisaliśmy - u góry w pasku narzędzi dot. wątku jest wyszukiwarka. Wystarczy wpisać frazę "sprzedawcy" lub jakąś podobną, i mogę się założyć, że wyników będzie sporo

Eeee...kolekcja rocznicowa Nordstroma rozczarowuje...mimo pięknych opakowań

http://www.temptalia.com/mac-graphic...ak-peek-images
Opakowania śliczne!!! Pewnie skupiłabym się na coś, gdyby kolekcja była w Polsce, ale z Nordstroma napewno nie będę zamawiać.
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:08   #4581
final touch
Przyczajenie
 
Avatar final touch
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
GG do final touch
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny kupcie sobie pędzelki z Kozłowskiego,wykonuję nimi makijaże i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wykonane są z naturalnego włosia,a cenowo tańsze niż M.A.C. i nawet Inglot. (Chociaż cienie do powiek jedyne jakie polecam to właśnie mój ukochany M.A.C. )
final touch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 11:22   #4582
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Opakowania śliczne!!! Pewnie skupiłabym się na coś, gdyby kolekcja była w Polsce, ale z Nordstroma napewno nie będę zamawiać.
Ja też nie. A opakowania to dla mnie za mało. Nie wiem, czy już słyszeliście, że ma być kolekcja we współpracy z Dsquared2. Może będzie fajna

Cytat:
Napisane przez final touch Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupcie sobie pędzelki z Kozłowskiego,wykonuję nimi makijaże i złego słowa powiedzieć nie mogę. Wykonane są z naturalnego włosia,a cenowo tańsze niż M.A.C. i nawet Inglot. (Chociaż cienie do powiek jedyne jakie polecam to właśnie mój ukochany M.A.C. )
Ja też korzystam z pędzli Kozłowskiego, ale jak pisałam wcześniej, niestety u mnie nie sprawują się zbyt dobrze. Jak dla mnie MACowe są najlepsze. Zdecydowanie.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 18:49   #4583
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a widziałyście nową wersję palet z kolekcji hello kitty? Zgłosiłam już ale nie usuwają. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=640788 112

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2009-05-26 o 18:50
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:01   #4584
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
a widziałyście nową wersję palet z kolekcji hello kitty? Zgłosiłam już ale nie usuwają. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=640788 112
Widziałam to już wcześniej, ręce opadają. A najgorsze jest to, że ludzie płacą za to naprawdę ciężkie pieniądze Jak kiedyś napisałam do jednej takiej osoby z zapytaniem czy zdaje sobie sprawę, że licytuje marną podróbę, to tylko dostałam odpowiedź, że pewnie sama chcę to kupić i ją zniechęcić tiaa, jasne. Od tamtej pory przestałam zwracać na to uwagę, bo Allegro i tak z tym nic nie zrobi.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 19:05   #4585
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
a widziałyście nową wersję palet z kolekcji hello kitty? Zgłosiłam już ale nie usuwają. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=640788 112
Zawsze podziwiałam kreatywność podrabiających

Eh... jak mnie dawno w tym wątku nie było.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 20:26   #4586
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez cetrizini Pokaż wiadomość
a widziałyście nową wersję palet z kolekcji hello kitty? Zgłosiłam już ale nie usuwają. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=640788 112
Mnie bardziej załamało to:
http://www.allegro.pl/item640484711_...l_gratisy.html
Niech żyje podkład Fafi

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Zawsze podziwiałam kreatywność podrabiających

Eh... jak mnie dawno w tym wątku nie było.
Nie było Cię, nie było

Ale wiecie. Jak ktoś już wie, że istnieje coś takiego jak MAC, to brutalnie mówiąc jego broszka, żeby się zainteresować, poczytać, pooglądać, zanim się wyda ciężkie pieniądze. Z drugiej stronyrozumiem, że nie każdy ma czas i ochotę. I aż się boję, bo na allegro już zaczęło się robić jak na ebayu - ciężko znaleźć oryginały wśród podróbek...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 20:40   #4587
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Contax - mam Total Finish

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16642
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 21:04   #4588
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Mnie bardziej załamało to:
http://www.allegro.pl/item640484711_...l_gratisy.html
Niech żyje podkład Fafi
Ale nawet profesjonalnie nazwane kolory

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nie było Cię, nie było

Ale wiecie. Jak ktoś już wie, że istnieje coś takiego jak MAC, to brutalnie mówiąc jego broszka, żeby się zainteresować, poczytać, pooglądać, zanim się wyda ciężkie pieniądze. Z drugiej stronyrozumiem, że nie każdy ma czas i ochotę. I aż się boję, bo na allegro już zaczęło się robić jak na ebayu - ciężko znaleźć oryginały wśród podróbek...
Miałam mały odwyk od wizażu

Niestety na all roi się podróbek MACa

Co nieco o Colour Craft z Temptali http://www.temptalia.com/mac-colour-...ak-peek-images Jestem bardzo ciekawa cieni bo z mineralnymi różnie bywa.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 22:03   #4589
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Zawsze podziwiałam kreatywność podrabiających

Eh... jak mnie dawno w tym wątku nie było.
to tak jak mnie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Mnie bardziej załamało to:
http://www.allegro.pl/item640484711_...l_gratisy.html
Niech żyje podkład Fafi
dooooobre...co jedne to lepsze...


Cytat:
Ale wiecie. Jak ktoś już wie, że istnieje coś takiego jak MAC, to brutalnie mówiąc jego broszka, żeby się zainteresować, poczytać, pooglądać, zanim się wyda ciężkie pieniądze. Z drugiej strony rozumiem, że nie każdy ma czas i ochotę. I aż się boję, bo na allegro już zaczęło się robić jak na ebayu - ciężko znaleźć oryginały wśród podróbek...
no tak , zgadza się, czasem niektórzy tylko zerkną, zobaczą logo czy opakowanie i klikają... A te trzeba przyznać niekiedy łudząco podobne do oryginałów... niestety. No ale znowu inna sprawa jest taka że wystarczyloby otworzyć google.pl , wklikać MAC oryginały i wyskakuje link do tego wątku... A potem to już tylko lektura... i wyszukiwarka... ehhh

Pochwalę się Wam moimi nowymi nabytkami :
-cienie w kasetce tylko te dwa dolne (dwa górne już jakiś czas u mnie goszcza ) Retrospeck i Paradisco
- róż mineralny Warm Soul
- wielbiony przeze mnie Fluidline Macroviolet
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020269bez lampy MAC.jpg (23,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020270.jpg (29,9 KB, 50 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 07:25   #4590
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
to tak jak mnie


dooooobre...co jedne to lepsze...



no tak , zgadza się, czasem niektórzy tylko zerkną, zobaczą logo czy opakowanie i klikają... A te trzeba przyznać niekiedy łudząco podobne do oryginałów... niestety. No ale znowu inna sprawa jest taka że wystarczyloby otworzyć google.pl , wklikać MAC oryginały i wyskakuje link do tego wątku... A potem to już tylko lektura... i wyszukiwarka... ehhh

Pochwalę się Wam moimi nowymi nabytkami :
-cienie w kasetce tylko te dwa dolne (dwa górne już jakiś czas u mnie goszcza ) Retrospeck i Paradisco
- róż mineralny Warm Soul
- wielbiony przeze mnie Fluidline Macroviolet
Jeju, Paradisco naprawdę jest ładny a jaki efekt naoczny? Super zakupy. Ile zapłaciłaś za fluidlina? Macroviolet też lubię, chociaż mi lepiej nakłada się Richground, nie wiem, dlaczego...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.