Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 17:08   #3151
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Smile Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Jestem nadal czerwono brązowo pomarańczowa ,ale nie moja rodzina nadal oczekuje mocniejszych wrażeń. Skóra schodzi, ale po posmarowaniu cos2 mniej to widać . Zimą, gdybym nosiła golf, albo jakąs chustkę itp. na szyi, byłoby znacznie mniej widać kolor twarzy, bo teraz mam b. wyraźny kontrast z białą szyją.

Agnieszko - kiedy zeszła Ci czerwonosć twarz ? mI po ilu dniach zobaczyłaś , że plamy zniknęły ? Bo ja swoje nadal widzę, chociaż niej ,ale może to przez to, że twarz czerwonawa i mniej się odznaczają

Kamilia ja juz zauwazylam zanik plam po 3 , 4 dniach od momentu nakladania cos2
a zaczerwienienie zniklo tak gdzies po 9 dniach to znaczy jeszcze w piatek bylam lekko czerwona a juz dzis i wczoraj praktycznie nic ale u ciebie tez zejdzie zobaczysz . ja tak samo jak ty jestem niecierpliwa i nie moge sie doczeka kiedy minie miesiac
wtedy zobacze jak bede wygladac bo podobno po miesiacu wszystko pieknie wyglada , perfekcyjnie
ty jestes dopiero 5 dni po zabiegu wtedy ja tez bylam czerwona i schodzila skora i byla naciagnieta a teraz doslownie od 3- 4 dni jest dobrze nic nie piecze tylko lekko sie luszczy i to tylko na brodzie. takze zobaczysz ze bedzie dobrze.ale obie musimy nauczyc sie cierpliwosci : ehem::e hem:
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:18   #3152
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Thumbs down Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Cały czas czekam na przesyłke z mazideł, już tydzień minął i mozliwe ze tak długo wysyłają??? Nie moge sie doczekać swojego hudrolaciku.

Poza tym to mam problem znowu z filtrami bo skończył mi sie svr100(jutro sie wysmaruje resztkami), chciałam kupić aneve50 i w żadnej aptece nie mieli. Są fitry z "vichy", "iwoston", "la rosche" i totalnie nie wiem co wybrać????? A musze jutro coś kupić, małe miasto, mało aptek i mały wybór doradzcie coś...c o mam wybrać????


Agnieszko kis- głowa do góry, bedziesz śliczna, cierpliwości do dwóch tygodni wytrzymaj. To normalne że biega sie co troche do lusta. Ale kochana ty marsz do apteki po filtry!!!!!!! Bo bez filtrów to efekt pójdzie na marne!!!!!!!!!
Jutro pierwsze co to masz kupić filtry!!!!
.


Madziusia wyobraz sobie ze chcialam kupic dzis ten krem z filtrem firmy avena
przelecialam 4 apteki i w zadnej tego kremu nie bylo
ale zamowie jutro bo chcialam jeszcze zapytac co jest lepsze emulsja czy krem tej firmy, chodzi o to ze jak uzywalam z vichy 50 krem to sie po nim strasznie swiecilam i moze emulsja nie bedzie tak dzialala na moja skore
no i tak latalam po dworze bez zadnego filtru na twarzy MASAKRA chowalam sie
przed sloncem jak nie wiem ale wiadomo jak to jest
a teraz mam straszna ochote na zimne bo taka goraczka ze sie topie
Madziusia moze ty masz jakies namiary w stanach na to zeby kupic caly zestaw cosmelanu
zreszta juz musze myslec jak kupic cos 2 bo raczej mi go na 3 miesiace nie starczy
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:30   #3153
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
To ja jednak za mało tych filtrów używam, bo tylko 2 razy dziennie. Będę musiała się poprawić po cosmelanie. Jeśli o filtry to lubię avene emulsję 50 ale z tych trzech które Ty masz do wyboru to vichy mi nie podchodziło, LPR emulsja "z braku laku" może być. Może wyproś próbkę z apteki a do tego czasu zamów przez internet avenkę.

Iwonako wlasnie doszlam do twojego postu
wlasnie mam takie pytanie bo zastanawiam sie czy mam kupic emulsje czy krem z firmy avene poniewaz tak jak ty nie bylam zadowolona z vichy bo sie po nim swiecilam i bylam cala leppka ja tasma na muchy.jak na ciebie dziala emulsja firmy avene jak przyjmuje go skora ?? chodzi mi o cos lekkiego czego nie bedzie widac na twarzy i bede sie dobrze czula
czy 40 tez jest dobra czy musi byc 50 ???
buziaki
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:32   #3154
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jeszcze najlepsze co slyszalam o vichy to , to ze krem ten zawiera supstancje samoopalajace , w malych iloscaich ale sa . a to przecierz nam nie jest potrzebne chyba ze po roku uzywania cos 2
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 17:36   #3155
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kilka dni spedzilam nad morzem chroniac sie na maxa a plamy zrobily sie ciemne ( zdecydowalam sie na zakup cosmelanu jak bedzie dostepny na wlasna reke . Czy moze mi ktoras z Was napisac czy mozna zrobic sobie maske rowniez na dekolt bo niestety tam tez pojawiaja mi sie plamy i czy tej maski ewentualnie wystarczy na polozenie rowniez na dekolt?Za 3 dni wylatuje na wczasy i zamiast sie cieszyc po glowie chodza mi te wstretne plamy.Kupilam w aptece filtr La roche- posay 50 + (barwiacy ) nie majac pojecia ze moze on sie destabilizowac dzieki stosowaniu rowniez podkladu(a bez niego nie pokazuje sie ludzim na oczy). Moze ktoras z Was cos wie na ten tema jesli jest slaby to zdaze jeszcze przed wyjazdem kupic cos pewniejszego.Zapisalam sobie nazwe tego Chanelka Essentiel mam odnosnie niego pytanko czy jest to podklad czy tylko sam filtr? Z gory przepraszam dziewczyny za mase pytan ale jestem troche przerazona czas nagli a ja mam tyle watpliwosci.......Pozdraw iam Was wszystkie mocno i po powrocie podziele sie wrazeniami. Buziaczki
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 19:09   #3156
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Iwonako wlasnie doszlam do twojego postu
wlasnie mam takie pytanie bo zastanawiam sie czy mam kupic emulsje czy krem z firmy avene poniewaz tak jak ty nie bylam zadowolona z vichy bo sie po nim swiecilam i bylam cala leppka ja tasma na muchy.jak na ciebie dziala emulsja firmy avene jak przyjmuje go skora ?? chodzi mi o cos lekkiego czego nie bedzie widac na twarzy i bede sie dobrze czula
czy 40 tez jest dobra czy musi byc 50 ???
buziaki
Agnieszko z emulsji avene 50 jestem bardzo zadowolona. Ładnie i szybko się wchłania, nie tłuści i nie lepi się (bynajmniej najmniej ze znanych mi filtrów). Wystarczy lekko przyprószyć pudrem i macik. Mam cerę mieszaną. Sama się dziwię ale nawet lubię ten filtr . Nie pobiela (wiadomo zawsze troszkę ale minimalnie). Ostatnio przy zakupie emulsji dostałam próbkę kremu avene 50. Będę go omijała z daleka. Bardzo tłuści i bardzo pobiela.
40 czy 50? Ja nie kupiłabym 40 do twarzy, chyba że do ciała - bo tam przebarwień nie mam.
Wcześniej miałam vichy i LPR fluide. Nie lubiłam obu i chyba dlatego jakoś dziwnie zapominało mi się o ich nałożeniu. Wiadomo, że każda cera i gusty inne, pewnie znajdą się i przeciwniczki avene.

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-07-29 o 19:34
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 19:32   #3157
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez JOASIA71 Pokaż wiadomość
Witajcie Kupilam w aptece filtr La roche- posay 50 + (barwiacy ) nie majac pojecia ze moze on sie destabilizowac dzieki stosowaniu rowniez podkladu(a bez niego nie pokazuje sie ludzim na oczy). Moze ktoras z Was cos wie na ten tema jesli jest slaby to zdaze jeszcze przed wyjazdem kupic cos pewniejszego.
JOASIA71 Jeśli dobrze zrozumiałam to kupiłaś filtr 50 i podkład barwiący tej samej firmy - LRP? Czy filtr LPR barwiący i jakiś tam podkład?
Jeśli są tej samej firmy to zazwyczaj się nie destabilizują - składniki są dostosowane do siebie.Podkład LPR: Unifiance Touche Pro, Toleriane nie gryzą się z parsolem zawartym w filtrze LPR. Tak może być. Nie napisałaś dokładnie o jaki podkład Ci chodzi.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 20:00   #3158
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dziewczyny - dzięki Wam pierwszy raz czytam o czymś takim, jak stabilne filtry. Co to takiego -gdzie o tym czytać ? Może ta moja bioderma nie jest stabilna ? Obejrzałam tubkę , ale nie widze zadnej info? Czego szukać na opakowaniu ?
Napiszcie tez pełną nazwę tego ,co nazywacie "szanelkowym" - please Od piątku siedzę w domu, ew. robię krótki wypad do ogrodu na porzeczki ,wiśnie itd, ale kiedyś muszę wyjść z domu a tu to cholerne słońce.

Kamilia jestes na takim etapie jak ja dwa miesiace temu, też myślałam że jak używam wysokiego filtra, potem podkładzik no i zmatowienie pudrem Max Factor wystarczy zeby miec super ochrone.A tu sie okazuje ze na filtry nie możesz stosowac żadnych pudrów które zawierają mikę albo talk (poczytaj ich skład) bo ulegają fotodestabilizacji i praktycznie nie ma filtra. Ważne jest zeby stosowac kosmetyki z tej samej firmy. Ja np. używam obecnie SVR 100 ultra max i do tego podkłądu w kompakcie z tej samej firmy który ma również filtr SPF 50. Z tej samej firmy sie niedestabilizuja,to znaczy nie traca ochrony.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:07   #3159
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez agnieszka kis Pokaż wiadomość
Iwonako wlasnie doszlam do twojego postu
wlasnie mam takie pytanie bo zastanawiam sie czy mam kupic emulsje czy krem z firmy avene poniewaz tak jak ty nie bylam zadowolona z vichy bo sie po nim swiecilam i bylam cala leppka ja tasma na muchy.jak na ciebie dziala emulsja firmy avene jak przyjmuje go skora ?? chodzi mi o cos lekkiego czego nie bedzie widac na twarzy i bede sie dobrze czula
czy 40 tez jest dobra czy musi byc 50 ???
buziaki

Agnieszko kis po filtrze 40 będziesz ladnie zmatowiona, super sie wchłonie, tylko ochrona będzie słaba. Mnie tą czterdziestką dermatolog kazal się smarowac przesiadując przed komputerem (bo też ponoć ma to wpływ na plamy ) a na zewnątrz tylko 50+. Porównaj wartość PPD na tych filtrach im większa tym lepsza, bo to to nas właśnie chroni przed plamiskami.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:16   #3160
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia jestes na takim etapie jak ja dwa miesiace temu, też myślałam że jak używam wysokiego filtra, potem podkładzik no i zmatowienie pudrem Max Factor wystarczy zeby miec super ochrone.A tu sie okazuje ze na filtry nie możesz stosowac żadnych pudrów które zawierają mikę albo talk (poczytaj ich skład) bo ulegają fotodestabilizacji i praktycznie nie ma filtra. Ważne jest zeby stosowac kosmetyki z tej samej firmy. Ja np. używam obecnie SVR 100 ultra max i do tego podkłądu w kompakcie z tej samej firmy który ma również filtr SPF 50. Z tej samej firmy sie niedestabilizuja,to znaczy nie traca ochrony.
Masima - dziękuję za info. chyba teraz będe używać przez jakiś czas tylko filtrów i najwyżej będe się świecić, bo chyba nie ma pudrów sypkich , które nie zawierają talku i miki ? a moze są ? Im dłużej czytam to forum, tym bardziej jestem przekonana, że skończyłam nie te studia co powinnam
Agnieszko - uczę sie cierpliwości i są pierwsze efekty - twarz jaśniejsza i plamy bledsze. Nie będe jutro straszyć w pracy. a w końcu dopiero w piatek miałam cos! ! Hurra! Natomiast straszliwie bolą mnie oczy - nie mogę pisac przy kompie, czytać itd.I nie wiem, czy to od cos 1 i 2 , chociaż mi się nie dostało do oczu, ale kłade na powieki, a to silne więc może przenikło czy to zupełnie z innej bajki problem.
Na wszelki wypadek wzięłam aleric i sulfacetamid w kroplach do oczu.

Dziewczyny - ów Chanel , o którym pisałyście (filtr 50+), jest pod jakimś względem lepszy od innych kremów z filtrem ? Molly - Ty go chyba używasz ? Masz wiec pewnie porównanie z innymi ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:43   #3161
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
JOASIA71 Jeśli dobrze zrozumiałam to kupiłaś filtr 50 i podkład barwiący tej samej firmy - LRP? Czy filtr LPR barwiący i jakiś tam podkład?
Jeśli są tej samej firmy to zazwyczaj się nie destabilizują - składniki są dostosowane do siebie.Podkład LPR: Unifiance Touche Pro, Toleriane nie gryzą się z parsolem zawartym w filtrze LPR. Tak może być. Nie napisałaś dokładnie o jaki podkład Ci chodzi.
ivonako dziekuję za próbę pomocy ale chyba źle opisałam pytanie. Istotnie kupiłam filtr barwiący LRP a podkład stosuje Max Factor wiec nie wiem czy to połączenie jest korzystne Pomimo wszystko dzięki )
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 21:56   #3162
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Agnieszko kis po filtrze 40 będziesz ladnie zmatowiona, super sie wchłonie, tylko ochrona będzie słaba. Mnie tą czterdziestką dermatolog kazal się smarowac przesiadując przed komputerem (bo też ponoć ma to wpływ na plamy ) a na zewnątrz tylko 50+. Porównaj wartość PPD na tych filtrach im większa tym lepsza, bo to to nas właśnie chroni przed plamiskami.
O Chryste - monitor + ja= plamy ???? Czy to prawda ???????
co nie działa na plamy ? Śmierć ? Wtedy też są plamy! Opadowe
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 21:58   #3163
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jesli chodzi o ta emulsje Chanel to jest o tyle lepsza od innych, ze np. moja tlusta cera najmniej sie po niej swieci, swieci sie lekko tylko, nie ma mowy o macie, oj nie, ale i tak jest to swiecenie o niebo mniejsze niz np po fluidzie LRP ...

Mam pytanie, jesli uzywam tej emulsji Chanel i na to podkład L'oreal Perfect Match lub Max Factor LP i na to puder Clinique + ziemia Egiptu to te filtry Chanel w ogole dzialaja. Ja nie moge stosowac podkladow Chanel, bo mam po nich wysyp, musze mieszac ... Wiec jak to jest kochane????????????
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 22:02   #3164
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kurde mole! Monitor tez plami .... no nie ... chyba nie wroce juz do plastrow antykonc., bez nich mi tak dobrze i nie plami mi sie paszcza!
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 22:54   #3165
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lisiczka80 Pokaż wiadomość
Kurde mole! Monitor tez plami .... no nie ... chyba nie wroce juz do plastrow antykonc., bez nich mi tak dobrze i nie plami mi sie paszcza!
Dziewczyny nasze plamy są właśnie spowodowane hormonami, albo powstaja w trakcie ciązy albo po tabletkach antykoncepcyjnych. Im większa zawartość hormonów w tych tabsach tym większe prawdopodobiweństwo wystąpienia plam. Największą zawartośc ma Diane35, a najmniejsza Jasmin a naj naj najmniejszą Jasminella. I ona podobno nie ma działania fotouczulającego tak poinformowała mnie moja ginekolog.

Wczesniej przez 3 lata brałam Diane, dopiero od kilku miesięcy jestem na jasminelce. Niestety zmian nie da sie juz odwrócic, tylko cosmelan pozostał.

Lisiczka zapomnialam dodać że największe stężenie posiadają własnie plastry, bo ostatnio chciałam przejść włąsnie na nie żeby nie obciążać wątroby, więc ginekolog powiedziała ze są dla bardzo mlodych dziewczyn i dawka jest olbrzymia.
Kamilia a monitor też niestety podobno plami, podobnie jak jarzeniówki w marketach i biurach. Ale nie jest to aż takie niebezpieczne jak promieniowanie słoneczne, więc można słabszy filtr stosować. To sa rady mojej dermatolog znowu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 08:51   #3166
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dziewczyny nasze plamy są właśnie spowodowane hormonami, albo powstaja w trakcie ciązy albo po tabletkach antykoncepcyjnych. Im większa zawartość hormonów w tych tabsach tym większe prawdopodobiweństwo wystąpienia plam. Największą zawartośc ma Diane35, a najmniejsza Jasmin a naj naj najmniejszą Jasminella. I ona podobno nie ma działania fotouczulającego tak poinformowała mnie moja ginekolog.

Wczesniej przez 3 lata brałam Diane, dopiero od kilku miesięcy jestem na jasminelce. Niestety zmian nie da sie juz odwrócic, tylko cosmelan pozostał.

Lisiczka zapomnialam dodać że największe stężenie posiadają własnie plastry, bo ostatnio chciałam przejść włąsnie na nie żeby nie obciążać wątroby, więc ginekolog powiedziała ze są dla bardzo mlodych dziewczyn i dawka jest olbrzymia.
Kamilia a monitor też niestety podobno plami, podobnie jak jarzeniówki w marketach i biurach. Ale nie jest to aż takie niebezpieczne jak promieniowanie słoneczne, więc można słabszy filtr stosować. To sa rady mojej dermatolog znowu.
Masimo - jakąś wielką wiedzę ma Twoja Pani dermatolog. Gdzie ona przyjmuje ?
Diane 35 - ech, wiele lat temu tez ją przyjmowałam.
Raport z dzisiaj - twarz taka bardziej różowa niż czerwonawa, nadal się łuszczy, ale mniej - tzn. ta pierwsza warstwa niemal całkim zeszła, ale widzę, że kolejna szykuje się do schodzenia. Niemniej twarz wyglada jakoś tak całkiem ok i zdrowo.

Któras z Ws pytała, ćzy cos 1 też można na szyję - ja nie mialam, ale pytałam podczas zabiegu - tak, można. i na dekolt też. Można tez na dłonie. Ale czy jeden stoik starczy ca twarz i niżej - tego nie wiem. Pewnie tylko przy szyi trochę inna procedura cos2 bo tam jest cieńsza skóra i bez tylu gruczołów co na twarzy . Pewnie np. cos2 co dwa dni. Ale teraz to już się domyślam, a nie wiem, co i jak.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 09:02   #3167
mamula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ale mnie kobity zdołowałyście tym komputerem ,plastrami i wszystkim po kolei. Nie dość,że muszę ukrywać się przed słońcem, przed komputerem to mam mieć jeszcze dzieci???????? Ratunku! Chcę być facetem. A tak się cieszyłam z efektu pocosmelanowego. I co mam teraz zrobić? Byłam wczoraj z dziećmi na kąpielisku. Boże co się nagimnastykowałam, żeby ukryć się przed słońcem! Ludziska spozierali wielce podejrzliwie. A moje dzieci nie mogły się nadziwić, że się nie ruszam nawet na chwilunię do wody. Czy te wszystkie poświęcenia na nic? O ja nieszczęsna...
mamula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 09:14   #3168
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez mamula Pokaż wiadomość
Ale mnie kobity zdołowałyście tym komputerem ,plastrami i wszystkim po kolei. Nie dość,że muszę ukrywać się przed słońcem, przed komputerem to mam mieć jeszcze dzieci???????? Ratunku! Chcę być facetem. A tak się cieszyłam z efektu pocosmelanowego. I co mam teraz zrobić? Byłam wczoraj z dziećmi na kąpielisku. Boże co się nagimnastykowałam, żeby ukryć się przed słońcem! Ludziska spozierali wielce podejrzliwie. A moje dzieci nie mogły się nadziwić, że się nie ruszam nawet na chwilunię do wody. Czy te wszystkie poświęcenia na nic? O ja nieszczęsna...
Mamulo - jestem z Tobą Bez antykoncepcji, z komputerem i jarzeniówkami w sklepach ( może powinny być takie kąciki w supermarketach oświetlane tradycyjnymi żarówkami - kącik dla cosmelanek).
Do tego po dwóch miesiącach po cos1 przechodzę na kremy itd z BU i mazideł. Już teraz do mnie " idą ", ale zacznę od szyi i dekoltu. Jak mnie z tym rodzina zobaczy i do tego zacznę sypać się na gębie mąką....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 10:04   #3169
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie kochane cosmelanki.

Masima - dzięki za informacje na temat filtrów, bardzoe mi pomogłaś i uświadomiłaś. Oczytana też jestem jak sie czegoś podejmuję , ale jakoś temat filtrów nie za bardzo mnie pociagał -nie wiedziec dlaczego. Mojej aneve nigdzie nie było więc zdecydowałam sie na ivostin( to nasze polkie i ja bardzo lubie nasze polskie) No jestem pod wrażeniem, super sie wchłania. dosyć lekka konsystencja, miło sie rozsmarowuje i o dziw nawilża skórę i aż tak bardzo nie bieli (no minimalnie, ale i tak mam biało karnacje wiec tego aż ytak bardzo nie widać) no i cena 28 zł. Tp przeciwieństwo SVR100, jestem zadowolona. Ciekawe jak bedzie mnie chronił bo ma 25PDP.
Vichy to dla mnie zdecydowanie przereklamowana marka, Ten LPR i La Rosche z tego co wyczytałam z opinii innych to bardzo podrażniaja oczy( zawarty w nich alkochol migruje do oczu) więc to tez zdecydowanie nie dla mnie.
A ivostin miał albo dobre opinie albo neutralne...więc sie skusiłam.


I wiecie co w aptece nie maeli żadnych próbek jakikolwiek próbek.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 10:14   #3170
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane cosmelanki.

Masima - dzięki za informacje na temat filtrów, bardzoe mi pomogłaś i uświadomiłaś. Oczytana też jestem jak sie czegoś podejmuję , ale jakoś temat filtrów nie za bardzo mnie pociagał -nie wiedziec dlaczego. Mojej aneve nigdzie nie było więc zdecydowałam sie na ivostin( to nasze polkie i ja bardzo lubie nasze polskie) No jestem pod wrażeniem, super sie wchłania. dosyć lekka konsystencja, miło sie rozsmarowuje i o dziw nawilża skórę i aż tak bardzo nie bieli (no minimalnie, ale i tak mam biało karnacje wiec tego aż ytak bardzo nie widać) no i cena 28 zł. Tp przeciwieństwo SVR100, jestem zadowolona. Ciekawe jak bedzie mnie chronił bo ma 25PDP.
Vichy to dla mnie zdecydowanie przereklamowana marka, Ten LPR i La Rosche z tego co wyczytałam z opinii innych to bardzo podrażniaja oczy( zawarty w nich alkochol migruje do oczu) więc to tez zdecydowanie nie dla mnie.
A ivostin miał albo dobre opinie albo neutralne...więc sie skusiłam.


I wiecie co w aptece nie maeli żadnych próbek jakikolwiek próbek.
25PDP - to dużo czy mało? Boże, jak ja mało wiem! Gdzie ja się uchowałam!
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:15   #3171
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Masimo - jakąś wielką wiedzę ma Twoja Pani dermatolog. Gdzie ona przyjmuje ?
Diane 35 - ech, wiele lat temu tez ją przyjmowałam.
Raport z dzisiaj - twarz taka bardziej różowa niż czerwonawa, nadal się łuszczy, ale mniej - tzn. ta pierwsza warstwa niemal całkim zeszła, ale widzę, że kolejna szykuje się do schodzenia. Niemniej twarz wyglada jakoś tak całkiem ok i zdrowo

Kamilia a jak plamy ? Łuszczysz się więc jest super, ale co z plamami czy widac nadal czy może mniej już?
Obydwie przyjmuj a w Krośnie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:21   #3172
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=Masima;8404424][quote=kamilia;8402980]Masimo - jakąś wielką wiedzę ma Twoja Pani dermatolog. Gdzie ona przyjmuje ?
Diane 35 - ech, wiele lat temu tez ją przyjmowałam.
Raport z dzisiaj - twarz taka bardziej różowa niż czerwonawa, nadal się łuszczy, ale mniej - tzn. ta pierwsza warstwa niemal całkim zeszła, ale widzę, że kolejna szykuje się do schodzenia. Niemniej twarz wyglada jakoś tak całkiem ok i zdrowo
Cytat:


Kamilia a jak plamy ? Łuszczysz się więc jest super, ale co z plamami czy widac nadal czy może mniej już?
Obydwie przyjmuj a w Krośnie.
Plamy jaśniejsze,ale je widzę. Teraz jeszcze mniej je wida, bo twarz jednak lekko rózowa wiec nie ma takiego kontrastu. Nie wiem,co o tym myśleć. w końcu zabieg miałam AŻ w ubiegły piątek
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:24   #3173
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=kamilia;8404500][quote=Masima;8404424]
Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Masimo - jakąś wielką wiedzę ma Twoja Pani dermatolog. Gdzie ona przyjmuje ?
Diane 35 - ech, wiele lat temu tez ją przyjmowałam.
Raport z dzisiaj - twarz taka bardziej różowa niż czerwonawa, nadal się łuszczy, ale mniej - tzn. ta pierwsza warstwa niemal całkim zeszła, ale widzę, że kolejna szykuje się do schodzenia. Niemniej twarz wyglada jakoś tak całkiem ok i zdrowo

Plamy jaśniejsze,ale je widzę. Teraz jeszcze mniej je wida, bo twarz jednak lekko rózowa wiec nie ma takiego kontrastu. Nie wiem,co o tym myśleć. w końcu zabieg miałam AŻ w ubiegły piątek
Kamilia nie denerwuj sie bedzie dobrze, pisze w instrukcji cosmelanu że zanik plam zaczyna byc widoczny od 8 dnia po zabiegu. A przecież tyle jeszcze nie minęło u ciebie nawet
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:28   #3174
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

[quote=Masima;8404552][quote=kamilia;8404500]
Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość

Kamilia nie denerwuj sie bedzie dobrze, pisze w instrukcji cosmelanu że zanik plam zaczyna byc widoczny od 8 dnia po zabiegu. A przecież tyle jeszcze nie minęło u ciebie nawet
Ja się chyba muszę upić do tej niedzieli kiedy mija owe 8 dni.
A tak poważnie - czy to alergia albo co, że mnie tak oczy pieką ? Czy która z Was też miała taką reakcję po cos1 i cos2 kładzione tez na powieki?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:36   #3175
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

W zależności od typu skóry leczenie cosmelan przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry ( fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. Osoby o jasnej karnacji ( fototyp I i II ) i fototyp III – blondyni i szatyni o jasnych oczach zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

Kamilia widzisz że może to potrwać dłuzej niż 8 dni.
A o takiej reakcji na cosmelan, na powiekach jak piszesz to słyszałam. Opisany byl taki przypadek na początkowych stronach watku.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 11:56   #3176
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
W zależności od typu skóry leczenie cosmelan przebiega z różną szybkością. W przypadku ciemnej skóry ( fototyp IV i V ) plamy znikają po 8 do 10 dniach. Osoby o jasnej karnacji ( fototyp I i II ) i fototyp III – blondyni i szatyni o jasnych oczach zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem.

Kamilia widzisz że może to potrwać dłuzej niż 8 dni.
A o takiej reakcji na cosmelan, na powiekach jak piszesz to słyszałam. Opisany byl taki przypadek na początkowych stronach watku.
Masimo - bardzo Cię jestem wdzięczna za wsparcie i info. Ja jestem jasny typ Czyli przyszłość przede mną .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 12:04   #3177
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Wygląda na to, że przesyłki z ebay'a od glo_revitalize będą wysyłane pod koniec tego tygodnia lub a poczatku przyszłego.
Nareszcie!!! Bo codziennie zaglądałam na ebay'a.
Ile czekałyście na przesyłke od glo_revitalize?
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 13:04   #3178
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
a monitor też niestety podobno plami, podobnie jak jarzeniówki w marketach i biurach. Ale nie jest to aż takie niebezpieczne jak promieniowanie słoneczne, więc można słabszy filtr stosować. To sa rady mojej dermatolog znowu.
tak, tak, i komputer i te jarzeniówki i jeszcze nie wolno pić dziurawca, i należy uważać na herbatkę earl grey, bo zawiera bergamotkę, która również fotouczula.... i cóż nam pozostało..?
chyba tylko picie wina w ...ciemnościach zatem na zdrówko!!!

kamilia - moje plamy zniknęły już po zmyciu maski cos1 (trzymałam ją 9 godzin, lekarka mówiła o 8 godzinach, a ja jeszcze dodałam jedną "od siebie") został tylko cień plamki na czole - jak długo trzymałaś cos1? w ulotkach jest napisane, że właściwy efekt jest dopiero po 1-3 miesiącach, więc na pewno będzie dobrze!

__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:08   #3179
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość
tak, tak, i komputer i te jarzeniówki i jeszcze nie wolno pić dziurawca, i należy uważać na herbatkę earl grey, bo zawiera bergamotkę, która również fotouczula.... i cóż nam pozostało..?
chyba tylko picie wina w ...ciemnościach zatem na zdrówko!!!

kamilia - moje plamy zniknęły już po zmyciu maski cos1 (trzymałam ją 9 godzin, lekarka mówiła o 8 godzinach, a ja jeszcze dodałam jedną "od siebie") został tylko cień plamki na czole - jak długo trzymałaś cos1? w ulotkach jest napisane, że właściwy efekt jest dopiero po 1-3 miesiącach, więc na pewno będzie dobrze!

No, to mne pocieszyłaś - Tobie juz po zmyciu cos 1 znikneły plamy ? Czy to były aby plamy ???? Cos1 trzymałam 8 godzin.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:28   #3180
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Przyznaję się bez bicia,że wczoraj byłam na solarium z aluminiową folią na twarzy Nie zauważyłam zmian więc to chyba niezły patent Dzisiejszego wieczora wybieram się na męski striptiz i trzeba się było jakoś przygotować. Być może to ostatnia impreza z plamami.Cosmela n już w drodze a ja zastanawiam się kiedy ja go zrobię ? Dziewczyny jak wy po zabiegu wytrzymujecie bez malowania ?Czy to jeszcze jest życie ? Buczacza czy bladość lica bardzo rzuca się w oczy ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.