kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 11:20   #1
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188

kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany


Witam, proszę pomóżczie mojej siostrze, ma ona cerę mieszaną i nie ma w ogóle doświadczenia z kremami. Do tej pory używała nivea soft. Właśnie wybieramy się do miasta i chcemy kupić kremik na dzień i na noc. Co polecacie???? Moja sister narzeka rano na przesyszone policzki, i świecący nos. Bardzo proszę o szybką pomoc!!!!
pozdrawiam dzięki
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 11:44   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

a ile siostra ma lat ? Ja do 24-25 roku zycia uzywalam nivea soft bardzo fajny, tylko teraz juz 30-tka zbliza sie nie ublaganie i zaczalam czegos mocniejszego zabezpieczajacego przeg zmarszczkami (mam mimiczne) szukac i go odstawilam. Ale tak wogole to bardzo podoba mi sie Kamill do cery mieszanej zuzylam juz pol sloiczka. Nie wiem czy go znasz to krem z tej serii dostepnej do rak. Wlasnie wrocilam z urlopu do PL i widzialam juz zelik do mycia i te kremy w zwyklych drogeriach a nawet gdzies widzialam mleczko i tonik co mnie zdziwilo bo u mnie sie na te dwa ostatnie produkty nie natknelam. kremiki da w wersji na dzien i na noc ja mam tylko na dzien ale jest przyjemny jak sie szuka czegos lagodnego, nawilzajacego i nie sciagajaco matujacego. Dzieki rumiankowi lagodzi podraznienia. Jesli mocno sie siostrze nos nie swieci to moze sprobowac. Ostanio szukam czegos w srod aptecznych kremow , te co przetestowalam powoduja u mnie wieksze przetluszczanie strefy T, ale ten Kamill zachowuje sie normalnie , swiece sie tak w normie puderek do zlikwidowania blysku w polowie dnia wystarczy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 11:50   #3
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

Dzięki za odpowiedz, przepraszam, zapomniałam dodać, że siostra ma 22 lata, a nivea soft jak dla niej za mało nawilża, rano budzi się się z suchą skórą na policzkach. pozdrawiam
BARDZO PROSZĘ O POMOC
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 12:05   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

to moze niech siostra kupi cos do suchej skory i stosuje tylko na policzki. Ja mam ten komfort ze policzki mam raczej normalne wiec takie kremy zawsze byly ok. Jedyny moj problem to nosek i czolo i teraz maly ale jednak jest problem z naczynkami a dokladnie z malym naczynkiem mam pod okiem takie dwa punkty jak sie im dokaladnie przyjrzec naciagajac skore to sa tam 2-3 naczynka , wczesniej nie umaialam pozbyc sie z tego miejsca syfka. Ale jakby kupila ten Kamill do suchej na policzki i do mieszanej na reszte to powinna byc zadowolona, no chyba ze bardzo sucha tak skore ma to moze trzeba cos innego poszukac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 15:59   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

Wybór jest duży, ja proponuję jakiś mocno nawilżający krem z apteki - Hydraphase La Roche, Hydrance Avene czy nowy Thermal Fix Vichy - nad tym ostatnim dużo osób pieje ostatnio z zachwytu. Kremy z apteki są też o tyle fajne, że dostępne są w kilku wariantach - od lekkiej do wzbogaconej, dla naprawdę odwodnionej skóry.
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 16:25   #6
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

Oj nie... Vichy jest straszny, mowie to tylko na podstawie testera, ktory dostalam w aptece, bo pani stwierdzila, ze nie ma probek, ale jak przyjde z malym pudeleczkiem (bo nie miala) to przerzuci mi z testera. Jak wiekszosc (zeby nie powiedziec wszystkie kosmetyki Vichy, uzywane przeze mnie do tej pory) UCZULA! Mam nadzieje, ze ta maseczka nie uczula, bo mama mi ja juz kupila (i przyjezdza w czwartek, hurrrra tak na marginesie), bo w w-wie jakos nie moge jej dostac, dziwne. Ale wracajac do tego Vichy, nieprzyjemnie pachnie, jakos tak...hm..sztucznie. Nie ma jakiejs specjalnie gestej konsystencji. Ale powoduje straszliwe uczulenie, czerwone, piekace placki i to wlasnie w miejscu najbardziej wysuczonym, czyli na policzkach. Dzieki bogu moja skora ma zdolnosc szybkiej regeneracji, ale jesli ma sie wrazliwa skore i jest sie alergikiem trzeba mocno na to swinstwo uwazac.

Ja tam jestem caly czas pod wrazeniem tego Biothermu Aquasource Nonstop, do skory suchej, ale kosztuje to cos 165 zl. Wydaje mi sie, ze warto...

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 17:02   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

O to mówisz że Vichy nic nie warty? Jakaś koleżanka się rozpływała nad nim... Z Twojego opisu wnioskuje ze nic a nic się nie zmienił. Ja miałam dokladnie taką reakcję na Thermala starego
Kusisz, kusisz tym nowym Biothermem chyba muszę wreszcie o próbkę poprosić - ale po co, i tak mam inny kremik teraz na oku
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-11, 17:31   #8
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

Smoczyca napisał(a):
> O to mówisz że Vichy nic nie warty? Jakaś koleżanka się rozpływała nad nim... Z Twojego opisu wnioskuje ze nic a nic się nie zmienił. Ja miałam dokladnie taką reakcję na Thermala starego

Ja tez miala, taka reakcje na ten stary, ale naiwnie chcialam wyprobowac. Tak jak mowie, dobrze, ze moja skora szybko wraca do normalnosci po takich esperymentach Moze jak ktos nie jest alergikiem, ani tez nie jest zbyt wrazliwy na takie rzeczy to bedzie dobry...kto wie..

> Kusisz, kusisz tym nowym Biothermem chyba muszę wreszcie o próbkę poprosić - ale po co, i tak mam inny kremik teraz na oku

Ten Biotherm rzeczywiscie mi sie podoba, ale na dzien, teraz nie odwazylabym sie do stosowac. To i jeszcze na to filtry to bym juz splynela i nic by mi nie pomoglo. Jest gesty i tresciwy, na noc ok, prawdopodonie zima na dzien rowniez. Dla mnie jest teraz wybawieniem. Ale co bedzie po nim, to nie wiem

A co masz teraz na oku, jesli mozna wiedziec?
Testowalas moze serum Oceanica, z tej samej serii, z ktorej jest ta wychwalana maseczka pod oczy..?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 17:55   #9
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

cheetah to mnie zaskoczylas. Mam wlasnie Vichy obie probki do suchej i b. suchej skory i az sie boje przetestowac. a to non stop tez mialam probke z gazety ale do cery mieszanej i jest super. Mocno nawilza i sprawia ze od razu skora robi sie jakas taka gladka, tylko ta cena, w aptece dostane tansze rzeczy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 18:42   #10
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

moni napisał(a):
> cheetah to mnie zaskoczylas. Mam wlasnie Vichy obie probki do suchej i b. suchej skory i az sie boje przetestowac.

Mi ogolnie nie podchodza produkty Vichy, wiec moze dlatego. Jezeli wczesniej uzywalas Thermal S1, albo S2 i nic sie nie dzialo, to mysle, ze i ten bedzie ok.

>a to non stop tez mialam probke z gazety ale do cery mieszanej i jest super. Mocno nawilza i sprawia ze od razu skora robi sie jakas taka gladka, tylko ta cena, w aptece dostane tansze rzeczy.

Ja mam do cery suchej, mimo ze mam mieszana, szczegolnie jak na zewnatrz jest powyzej 25 stopni A cena do srednich nie nalezy, rzeczywiscie. Moze Hydraphase LPR jest do niego podobny..

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 18:53   #11
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

hej No i wróciłyśmy z miasteczka
Widzę że dyskusja zboczyła na inny temat, jeśli chodzi o mnie to używałam próbki vichy (nie pamiętam, któryś z tych thermal albo oligo) i siostra też, ale jakoś nas specjalnie nie zachwycił. Osobiście uważam, że można kupić coś tańszego, ale równie dobrego. A co do Biothermu to jeszcze nie dorosłam do tego, a moja siostra tym bardziej, żeby kupywać kosmetyki z najwyższej półki, może kiedyś Ale bardzo dziękuję.

No więc już mówię, co kupiłyśmy. Krem Kamill do cery normalnej i mieszanej na noc. Widzę, że nawet go na KWC nie ma. Pamiętałam o tym, ze pewna miła osóbka na wizażu mi go polecała . Stał taki smutny otoczony Soraya i Nivea. Namawiałam siostrę, na szczęście ona lubi naturalne składniki (prawie farmaceutka), a na opakowaniu napisane: wyciąg z rumianka, bez barwników, no i kupiłyśmy. Jaki jest o tym zdam relację, prawdopodobnie za tydzień, kiedy to moja siostra znów mnie odwiedzi. Ale użyła niedawno i mówi, ze na pewno go polubi- ach ten rumianek.
Wielkie dzięki!!!!!!!! Jeśli się okaże, że ten krem jest dobry, siostra będzie szczęśliwa, a ja dozgonnie wdzieczna Monice dzięki
eleonorcia
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-11, 20:01   #12
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

eleonorcia ale mnie zawswtydzilas. Ja mam tylko ten na dzien, ale tez chwale, jak na zwykly krem do mieszanej cery, bez efektow matujacych itp. Na noc uzywam ze starej serii rumiankowej od YR ten przeciwzmarszczkowy. Pisze na nim za na dzien i na noc ale nie ma filtrow wiec stosuje na noc(to zapasik zrobiony w styczniu jak ta serie wycofywali), Ale mam male porownanie, ze Kamill jest przyjemniejszy w nakladaniu taki kremowy, slicznie delikatnie pachnie, odrazu sie wchlania i mam nadzieje ze wersja na noc tez taka przykenma bedzie , bo potem bedziecie mnie przeklinac ze was nim pokusilam hihihi. Ja dodalam juz na KWC zelik do mycia i sama go ocenilam, zbieram sie dodac ten na dzien a wy dodajcie ten na noc, moze i ktos inny sie na niego skosi i porownamy czy tylko nam pasi czy wart jest takiego zachwalamia hihihi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:12   #13
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

hehe, wierz mi, że jeśli będzie zły nie będę mieć do Ciebie w ogóle pretensji, w ogóle sama wyprę się tego i jakby co, to powiem, że decyzja była jej
Ale już czuję, że jest dobry, jak wzięłam na palec
Ach no i właśnie możnaby go dodać na KWC, ale jam nie bardzo umiem
papa
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:28   #14
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

jak bedziesz na KWC klikniej na kremy na noc i tam powinno gdzies byc do klikniecia dodaj nowy produkt czy jakos tak. Wtedy otworzy ci sie tabelka wpiszez nazwe, producenta wybierzesz z listy (a kto w PL wypuscil tan kremik bo ja mam Burnus)i dalej jest opis czyli cos co pisze na opakowaniu, mozesz podac sklad jak chche ci sie meczyc z tymi skladnikami i na koncu jest okienko na cene. Jak wyslesz to w przciagu 3 dni krem ukarze sie na KWC. Wiesz co ty to nie masz problemu wkladasz go do kategorii na noc, ale ja to nie wiem chyba do uniwersalnego co?. Nie jest to krem do skory dojrzalej tylko do normalnej i mieszanej chodz u mnie wystepuje tez w takiej wersji. I wydaje mi sie ze wiekszosc nas nawet tych b. mlodych moze po niego siegnac, jak i tykie sare dupy jak my tez no nie? hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 08:56   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

cześć Cheetah
JA na oku mam teraz nowy krem Guerlaina - SOS Creme (ta cena...). Odstawiłam kwasy jakiś czas temu i niestety mam trochę problemów z cerą oprócz tego bardzo uwrażliwiła mi się skóra a zatem wszelkie testowanie Vichy odpada, bo mi bardzo wolno ustepują podrażnienia teraz.
A Aquasource Non Stop nie jest taki szalenie drogi, muszę pamiętać o wzięciu próbki, ale na razie kremy mam, więc jesli już ewentulanie - to na jesień.
Jakie serum pod oczy Cheetah? W serii AA Eye Perfect są płyn do demakijażu, żel na dzien (nie lubię zeli za bardzo), lekki krem kojacy na dzień (przyjemny) i krem na noc w słoiczku regenerujący (ten jest bardzo fajny moim zdaniem, acz znam go na razie tylko z próbek). No i maseczka - te używam ostatnio cały czas

Pozdrówka
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 09:17   #16
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: kremik do cery mieszanej!!!!! poszukiwany

Smoczyca napisał(a):
> cześć Cheetah
> JA na oku mam teraz nowy krem Guerlaina - SOS Creme (ta cena...). Odstawiłam kwasy jakiś czas temu i niestety mam trochę problemów z cerą oprócz tego bardzo uwrażliwiła mi się skóra a zatem wszelkie testowanie Vichy odpada, bo mi bardzo wolno ustepują podrażnienia teraz.

Ja niby tez odstawilam, ale nie moge sie oprzec. 2 razy w tygodniu na noc klade jednak Effaclar

> A Aquasource Non Stop nie jest taki szalenie drogi, muszę pamiętać o wzięciu próbki, ale na razie kremy mam, więc jesli już ewentulanie - to na jesień.

No szalenie drogi nie jest, ale zdaje sobie sprawe, ze dla niektorych moze taki byc. A nie chcialam wywolac kolejnej brzy, kto ile wydaje na kosmetyki i dlaczego tak duzo

> Jakie serum pod oczy Cheetah? W serii AA Eye Perfect są płyn do demakijażu, żel na dzien (nie lubię zeli za bardzo), lekki krem kojacy na dzień (przyjemny) i krem na noc w słoiczku regenerujący (ten jest bardzo fajny moim zdaniem, acz znam go na razie tylko z próbek). No i maseczka - te używam ostatnio cały czas

Ah, pomylilam sie, chodzilo mi o serie AA Plus Age Expert Serum Korygujace. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6077
Mnie ta maseczka nie do konca przekonuje, wiec nie wiem, czy jest sens kupowania jeszcze kremu z tej serii. Jakos srednio mi sie podoba zostanie pozniej z paroma sloiczkami kremu pod oczy, chociaz tata chwali sobie wszystkie kosmetyki, ktore mu oddaje

Wyruszam na polowanie czegos do jedzenia, a poniewaz jade na taki maly targ na Kabatach to zajrze do tych malych sklepikow tam i poszukam czegos ciekawego, moze natkne sie na ta Farmone, a jak nie to pewnie kupie Dermike

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.