Krem pod oczy do skóry wyjątkowo wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-27, 11:21   #1
Paula536
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 106
Lightbulb

Krem pod oczy do skóry wyjątkowo wrażliwej


Moje powieki są permanentnie przesuszone, ale położenie na nich jakiegokolwiek kremu kończy się mocnym podrażnieniem, zaczerwienieniem a niekiedy nawet okropnym opuchnięciem.

Jak na razie stosuje żel ze świetlikiem Floslek i tylko on mnie nie podrażnia, ale jest zdecydowanie za słaby...
Co więcej, przez moje nieudane próby różnych kremów widzę, że skora na powiekach stała się wiotka i pojawiły się zmarszczki

Macie jakieś pomysły na krem nawilżający i ujędrniający na powieki, który będzie maksymalnie bezpieczny?
Paula536 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 02:11   #2
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Krem pod oczy do skóry wyjątkowo wrażliwej

Cytat:
Napisane przez Paula536 Pokaż wiadomość
Moje powieki są permanentnie przesuszone, ale położenie na nich jakiegokolwiek kremu kończy się mocnym podrażnieniem, zaczerwienieniem a niekiedy nawet okropnym opuchnięciem.

Jak na razie stosuje żel ze świetlikiem Floslek i tylko on mnie nie podrażnia, ale jest zdecydowanie za słaby...
Co więcej, przez moje nieudane próby różnych kremów widzę, że skora na powiekach stała się wiotka i pojawiły się zmarszczki

Macie jakieś pomysły na krem nawilżający i ujędrniający na powieki, który będzie maksymalnie bezpieczny?
Testowałam spokojnie ponad 20 kremów pod oczy, ale moje powieki nic nie tolerują zarówno z pielęgnacji, jak i kolorówki. Inni marudzą, że krem wystarczająco nie nawilża itd. a dla mnie to by było marzenie żeby móc coś nałożyć i wyglądać normalnie, a nie jak narkoman.
Ale przechodząc do rzeczy jedyny jaki mnie w miare nie podrażnia to SVR Topialyse.

Edytowane przez KZag
Czas edycji: 2018-10-28 o 02:13
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-28 02:11:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.