Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 18:01   #961
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja też umyłam włosy i... nadal są różowe! Się wkopałam tą płukanką...
Przy skórze zeszła ale reszta! Łosz matko!!!

Co do 7,1 Majirel też się trochę boję, że za ciemno wyjdzie... No ale, zanim się to różowe coś z pasemek spłucze to.... pewnie już 10 razy zmienię zdanie co do koloru, który chcę...

Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:11   #962
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja własnie chce zeby majirel wyszedł ciemno tak na brązik ahh.. bez refleksów ! marzenia.. powiem wam ze gencjana uratowała mi zycie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:16   #963
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A nie wysusza Ci to włosów????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:20   #964
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

gencjana?? no trosze.. ale nie ma tragedi a efekt jest z takiej marchewy zrobiły sie takie troche popielate
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:28   #965
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Właśnie poczytałam o niej. Jest polecana bardziej niż fioletowe płukanki, bo właśnie podobno nie wysusza i jest ogólnie zdrowsza! W poniedziałek lecę kupić

Dziewczyny pisały że nawet brązy silnie wychładza!! No cieeekawe... Trzeba przetestować.

Jest w postaci roztworu wodnego i alkoholowego. Wiadomo, że dla włosów lepszy wodny! Ale jaki procent? 1 czy 2?? To jest pytanie.....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:42   #966
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Jeżeli pasemka masz żólte to istnieje duże prawdopodobieństwo zieleni (znam to z autopsji). To nie jest zieleń trawy, ale taka zielona poświata, także nie jest źle
A ja to bym chciała, żeby mi wyszła zielona poświata! Zielony = zimny
Lepsze zielone włosy niż rude........ [/quote]


No dokładnie, mi się też to podoba. Szkoda tylko, że poświata szybko schodzi i zostaje...rudy
A tak na marginesie to codziennie używam fioletowej płukanki i kolor wydaję mi się subtelniejszy, w sensie mniej rudy.
Wiecie co, ja już jestem zdesperowana, mam wrażenie, że prawdziwy, zimny kolor osiągnę wtedy kiedy...odrosną mi naturalne włosy...
Kończy mi się płukanka, także spróbuje gecjany, kosztuje 3 zł, (a więc szału nie ma) więc co mi tam

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2009-02-21 o 18:52
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:59   #967
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade_23,
to może ja do 7.1 dorzucę trochę 9.1 ??? albo 8.01 ?

dziewczyny, poradźcie, bo za chwilę znów będę czarna - mam takie te kudły, że łapią na maksa, tylko nie tam, gdzie trzeba (siwulce zawsze mi wyłażą...)
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-21, 19:36   #968
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hmm czy ja wiem czy brazy wychładza.. powiem tak ze jak miałam jeszcze braz i na to te pasemka to miałam sporo jeszcze miedzi.. gencjana prawie nic nie pomogła.. natomiast przy rudych zdecydowany plus
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:22   #969
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Shade_23,
to może ja do 7.1 dorzucę trochę 9.1 ??? albo 8.01 ?

dziewczyny, poradźcie, bo za chwilę znów będę czarna - mam takie te kudły, że łapią na maksa, tylko nie tam, gdzie trzeba (siwulce zawsze mi wyłażą...)
Moje włosy też łapią wszystko na ciemno! Nawet blondy!!!!
Nie wiem czy to dobry pomysł dodawać do 7,1 jaśniejszy odcień... może ewentualnie 8,1 ale czy to ma sens?
Zafirah coś wspominała, że wtedy odrost może być zbyt jasny........
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:30   #970
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam poownie...ja mam takie pytanie...pisałam już ze mam rozjaśniane pasemkami wlosy i swoje naturalne można powiedzieć średni brąz(może batrdziej ciemny) no i chce kupic jakaś farbe loreal-a z tych mari... coś tam no i jaki ten utleniacz kupić bo wyczytałam, że 6% rozjaśnia 2 tony a 9% rozjaśnia 3 tony...niestety nie rozumiem jak to się ma do koloru farbowanych włosów...bo ja chcę ściemnić żeby mieć podobny do naturalnego...pomóżcie proszę
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:40   #971
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Witam poownie...ja mam takie pytanie...pisałam już ze mam rozjaśniane pasemkami wlosy i swoje naturalne można powiedzieć średni brąz(może batrdziej ciemny) no i chce kupic jakaś farbe loreal-a z tych mari... coś tam no i jaki ten utleniacz kupić bo wyczytałam, że 6% rozjaśnia 2 tony a 9% rozjaśnia 3 tony...niestety nie rozumiem jak to się ma do koloru farbowanych włosów...bo ja chcę ściemnić żeby mieć podobny do naturalnego...pomóżcie proszę
jak chcesz ściemnić to odpowiedni kolor + oksydant 6%, w razie czego ja miałam sytuację podobna do Twojej i tak zrobiam i teraz mam ciemniejsze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 16:49   #972
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
jak chcesz ściemnić to odpowiedni kolor + oksydant 6%, w razie czego ja miałam sytuację podobna do Twojej i tak zrobiam i teraz mam ciemniejsze
Dzięki bardzo Ogólnie to jeszcze sie wacham przed zmianą koloru...możesz mi powiedzieć czy szybko zeszła Ci farba z blond pasemek...?
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 16:53   #973
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

oxydant 6% rozjasnia o 1 ton lub przyciemnia
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:02   #974
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
oxydant 6% rozjasnia o 1 ton lub przyciemnia
nie łapie się w tym wszystkim na jakiej zasadzie to działa ze przyciemnia lub rozjaśnia? powiedzmy wybieram sobie kolor jakis sredni brąz + oxydant 6% nakladam na wlosy ktore mam pół na pół (brąz z platynowymi pasemkami) to co mi na głowie wyjdzie? wiem, że to głupio brzmi ale sie pogubiłam
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:17   #975
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
nie łapie się w tym wszystkim na jakiej zasadzie to działa ze przyciemnia lub rozjaśnia? powiedzmy wybieram sobie kolor jakis sredni brąz + oxydant 6% nakladam na wlosy ktore mam pół na pół (brąz z platynowymi pasemkami) to co mi na głowie wyjdzie? wiem, że to głupio brzmi ale sie pogubiłam
Mi pokryło równomiernie (wzięłam kolor 7,0+oks.6%) miałam balejaż z blondu dość jasny, najpierw wyszło mi dość ciemno(średni/ciemny braz) po 1,5 tyg. ogólnie sie kolor wypłukał(do jasnego brązu) a z pasemek troche więcej się wypłukało ale wygląda to b. naturalnie, jakby miała takie refleksy od słońca.
A co to tego co wyżej to jeśli weźmiesz taki sam mniej wiecej kolor jak naturalki to pasemka ci przyciemni a reszta zostanie mniej wiecej ta sama
a czy przyciemni czy rozjaśni to zalezy jaki odcień farby weźmiesz
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:20   #976
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

viki to mój 7,1 tez wyjdzie taki ciemny ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 17:39   #977
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
viki to mój 7,1 tez wyjdzie taki ciemny ?
ale skąd mam wiedzieć nie próbowałam, a o 7,1 na blond dostałam od mojego fryzjera przestroge ze może mi wyjść na pasemkach siwe/szare albo zieleń wiec zdecydowałam sie w rezultacie na 7,0
Pozatym ja chyba ejstem ewenwmentem bo po wymyciu mam kolor jaśniejszy niż w próbnku a większości dziewczyn wychoza ciemniejsze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-02-22 o 17:43
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:39   #978
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

pomóżcie mi... mam włoski pofarbowane kolorkiem 5,0 - są strasznie ciemne!! a chciałabym teraz osiągnąc taki efekt jak koleżanka dodała wcześniej takie piękne zdjęcie, więc jest ktoś kto mógłby mi poradzić jakim kolorem mogę osiągnąć taki efekt??? taki zimny brąz - patrz załącznik. POMÓRZCIE BŁAGAM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10759.jpg (20,0 KB, 105 załadowań)
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 18:46   #979
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez tewa1259 Pokaż wiadomość
pomóżcie mi... mam włoski pofarbowane kolorkiem 5,0 - są strasznie ciemne!! a chciałabym teraz osiągnąc taki efekt jak koleżanka dodała wcześniej takie piękne zdjęcie, więc jest ktoś kto mógłby mi poradzić jakim kolorem mogę osiągnąć taki efekt??? taki zimny brąz - patrz załącznik. POMÓRZCIE BŁAGAM
Podobny kolor do moich naturalnych tylko moje mniej lśniące...no chyba, że uzyję jakiś nabłyszczacz...ja sie podpinam taki kolorek tez bym chciała zeby mi wyszedł...
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 18:52   #980
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

tewa nie wiem jak mocno Twoje włoski są ciemne. Możesz zapodać kawałek swoich włosków na fotce? No cóż 5 są dosyć ciemne, nie wiem, albo czekaj, aż Ci kolor się spłucze i wtedy zapodaj coś z 6( chociaż koleżance na tym forum też wyszły ciemne). Albo 6.1 pomieszaj z 7. Jeżeli kolor nie będzie się spłukiwał to zostaje dekolor, pasemkami lub na calość( chociaż pewnie wolałabyś tego uniknąć). Tą fotkę już chyba tutaj widziałam, kto to jest ta babka? Ma chyba najbardziej pożądany kolor włosów
Ale zauważyłyście, że jej też wystaje rudość ze spodu

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2009-02-22 o 18:53
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 12:20   #981
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć Dziewczyny! Mam oczywiście taki sam plan jak Wy wszystkie czyli z rudawego brazu zejść na popielaty i mam teraz pytanko czy Wy tez tak macie i co z tym zrobić. Mianowicie: mam włosy naturalne jasny brąz popielaty a od słońca na końcówkach rudawe ale tego koloru od 12 lat świat nie widział więc to już pieśń przeszłości, farbuję zawsze na ciemno-miałam okresy rudości ale wyglądałam fatalnie (jestem typem kolorystycznym lato-zima więc nie ma się co dziwić). Teraz włosy zapuszczam i sa mniej więcej do brody. Zauważyłam że scenarjusz moich farbowań, obcinań i dekoloryzacji wygląda zawsze podobnie i nie wiem jak wyjść z tego zakletego kregu Farbuje na brąz jasny wychodzi braz ciemny lub czerń, trochę tak chodzę ale potem mnie ten kolor wkurza i koniecznie chce mieć jasniejsze (na przykład na fali powrotu do naturalnego koloru włosów), nie ma jak tego rozjaśnić więc całe włosy dekoloryzuję-wychodzi marchewa, na nią kładę jasny brąz i wychodzi jasny brąz tyle że rudawy, ale jestem happy że mam jaśniejszy kolor więc trochę tak chodzę. Po pewnym czasie wkurza mnie ta rudość szczególnie jak sobie przypomnę ze jestem przecież zimnym typem więc rudy mi pasuje ja świnia do karety. więc co robię? oczywiście kupuję farbkę jasny brąz popielaty (zazwyczaj Marijell) i co się dzieje? włosy rudawe pod wpływem tego popielu robią się czewonawe tzn niby ten rudy jest wygaszony ale kolor jest ogólnie ciemniejszy i połysk juz jest nie rudy tylko czerwonawy. Wiec oczywiście trochę tak chodzę ale ten kolor mnie zaraz wkurza bo jest nienaturalny, nie jest popielatym brazem tylko czerwonawym a to zasadnicza różnica. więc po jakimś czasie stwierdzam że już wolę mieć ciemny brąz bo tylko on pokryje tą czerwonawość i farbuję, no i tak chodze jakiś czas i co? i oczywiście że zaczyna mnie wkurzać ze mam za ciemne włosy i wszystko zaczyna się od początku. moje włosy całe szczęście są mocne i mam ich baaardzo dużo więc jakoś to znoszą ale chciałabym je wreszcie zapuścić, a zawsze po takiej akcji trochę muszę je skrócić bo są końce zniszczone. i efekt jest taki, że od paru lat mam kolor nie taki i długość też. do fryzjera na kolor i dekoloryzację nie chodzę bo to za dużo kosztuje poza tym jak poczytam jak się niektórzy fryzjerzy znają to sobie myślę że sama sobie pofarbuje to będzie 10 razy taniej i przynajmniej mi zielone włosy nie wyjdą jak niektórym Wizażankom i zawsze mi się wydaje ze tym razem ten popiel się uda uzyskać... no i co wy na to? oczywiście oprócz tego że trzeba mnie zamknąć w psychiatryku...
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 14:04   #982
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Mam oczywiście taki sam plan jak Wy wszystkie czyli z rudawego brazu zejść na popielaty i mam teraz pytanko czy Wy tez tak macie i co z tym zrobić. Mianowicie: mam włosy naturalne jasny brąz popielaty a od słońca na końcówkach rudawe ale tego koloru od 12 lat świat nie widział więc to już pieśń przeszłości, farbuję zawsze na ciemno-miałam okresy rudości ale wyglądałam fatalnie (jestem typem kolorystycznym lato-zima więc nie ma się co dziwić). Teraz włosy zapuszczam i sa mniej więcej do brody. Zauważyłam że scenarjusz moich farbowań, obcinań i dekoloryzacji wygląda zawsze podobnie i nie wiem jak wyjść z tego zakletego kregu Farbuje na brąz jasny wychodzi braz ciemny lub czerń, trochę tak chodzę ale potem mnie ten kolor wkurza i koniecznie chce mieć jasniejsze (na przykład na fali powrotu do naturalnego koloru włosów), nie ma jak tego rozjaśnić więc całe włosy dekoloryzuję-wychodzi marchewa, na nią kładę jasny brąz i wychodzi jasny brąz tyle że rudawy, ale jestem happy że mam jaśniejszy kolor więc trochę tak chodzę. Po pewnym czasie wkurza mnie ta rudość szczególnie jak sobie przypomnę ze jestem przecież zimnym typem więc rudy mi pasuje ja świnia do karety. więc co robię? oczywiście kupuję farbkę jasny brąz popielaty (zazwyczaj Marijell) i co się dzieje? włosy rudawe pod wpływem tego popielu robią się czewonawe tzn niby ten rudy jest wygaszony ale kolor jest ogólnie ciemniejszy i połysk juz jest nie rudy tylko czerwonawy. Wiec oczywiście trochę tak chodzę ale ten kolor mnie zaraz wkurza bo jest nienaturalny, nie jest popielatym brazem tylko czerwonawym a to zasadnicza różnica. więc po jakimś czasie stwierdzam że już wolę mieć ciemny brąz bo tylko on pokryje tą czerwonawość i farbuję, no i tak chodze jakiś czas i co? i oczywiście że zaczyna mnie wkurzać ze mam za ciemne włosy i wszystko zaczyna się od początku. moje włosy całe szczęście są mocne i mam ich baaardzo dużo więc jakoś to znoszą ale chciałabym je wreszcie zapuścić, a zawsze po takiej akcji trochę muszę je skrócić bo są końce zniszczone. i efekt jest taki, że od paru lat mam kolor nie taki i długość też. do fryzjera na kolor i dekoloryzację nie chodzę bo to za dużo kosztuje poza tym jak poczytam jak się niektórzy fryzjerzy znają to sobie myślę że sama sobie pofarbuje to będzie 10 razy taniej i przynajmniej mi zielone włosy nie wyjdą jak niektórym Wizażankom i zawsze mi się wydaje ze tym razem ten popiel się uda uzyskać... no i co wy na to? oczywiście oprócz tego że trzeba mnie zamknąć w psychiatryku...
Thorgalu, kochana, widzę, że nasz rocznik to taki lepiej zakręcony. Robisz kropka w kropkę co i ja. Ja właśnie jestem na etapie stosowania coraz ciemniejszych odcieni. Proponowałabym przeprowadzić mimo wszystko u fryzjera "balejażowe" rozjaśnianie , jak czynią niektóre Wizażanki, tak jednak najłatwiej i mimo wszystko najmniej inwazyjnie jest. Trochę to potrwa, ale efekty będą. Ciekawe tylko ile wytrzymasz z tym jasnym popielatym na głowie, pewnie tak, jak ja do następnego farbowania
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-02-23 o 14:34
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:05   #983
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kochane, a mi się zdaję, że na naszych zdekoloryzowanych marchewach popiel by za nic nie wyszedł, trzebaby było dekoloryzować do bardzo jasnego blondu, a na to szkoda wlosów i pieniędzy...Więc nie wiem już sama.
Thorgal nie jesteś osamotniona, ja już schodziłam z czarnego i farbowalam ponownie "tysiąc" razy . Miałam juz wszystkie kolory kłaków od najaśniejszego blondu po niebieskoczarny, także wiem co czujesz
Swoją drogą myslę, że jesteśmy najgorszym typem kolorystycznym (w sensie najtrudniejszym). Praktycznie wszystkie farby spierają się na rudo, blondy żółkną, bądź takie wychodzą, osiągnąć popiel - to graniczy z cudem
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:20   #984
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja86 Pokaż wiadomość
Kochane, a mi się zdaję, że na naszych zdekoloryzowanych marchewach popiel by za nic nie wyszedł, trzebaby było dekoloryzować do bardzo jasnego blondu, a na to szkoda wlosów i pieniędzy...Więc nie wiem już sama.
Thorgal nie jesteś osamotniona, ja już schodziłam z czarnego i farbowalam ponownie "tysiąc" razy . Miałam juz wszystkie kolory kłaków od najaśniejszego blondu po niebieskoczarny, także wiem co czujesz
Swoją drogą myslę, że jesteśmy najgorszym typem kolorystycznym (w sensie najtrudniejszym). Praktycznie wszystkie farby spierają się na rudo, blondy żółkną, bądź takie wychodzą, osiągnąć popiel - to graniczy z cudem
Dekoloryzacja to jakiś szatański wynalazek po tym to już tylko ciemny brąz wyjdzie zimny
Ale baleyage stopniowo coraz więcej rozjaśnionych włosów - ja tak schodziłam z ciemnego brązu do jasnego blondu i to takiego fest jasnego, był zimniuśki.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:37   #985
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Dekoloryzacja to jakiś szatański wynalazek po tym to już tylko ciemny brąz wyjdzie zimny
Ale baleyage stopniowo coraz więcej rozjaśnionych włosów - ja tak schodziłam z ciemnego brązu do jasnego blondu i to takiego fest jasnego, był zimniuśki.
Masz rację Madziuniu lepiej pasemkami, bo wtedy jest szansa na białe kłaczki, a wtedy juz popiel złapie. Nie wyobrażam sobie dochodzenia do białego dekolorem, brrrrrr. No chyba, ze ktoś już chce takie jasne, ale dla brązu to chyba się nie oplaca. Ja jestem juz po trzecim dekolorze i jak pomyslę o nastepnym to mnie wzdryga
Doszłam do wniosku, że za jakis czas (oczywiście nie rezygnuje z popielu) zrobię balejaż, dużo jasnych i trochę popielu, a póxniej jak już będą jaśniutkie to wtedy nałozę farbę, bo takie farbowanie na to, co mam (rude) się po prostu nie opłaca...
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:40   #986
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dzieki Wam Kochane za wsparcie. ja to już taka p... jestem z tym farbowaniem ze farbuje jak mojego TZ ta w domu nie ma i wietrze zeby nie wyczuł farby bo jak on widzi, że znów dekoloryzuje i farbuje włosy to normalnie chyba naprawdę ma mnie za wariatke, z reszta wcale swojego zdania nie kryje jakoś specjalnie... bo i tak jak wraca to wie doskonale co robiłam czyli generalnie rzecz ujmując mówicie że takim sposobem zawsze włosy będą za ciemne i za rude, hmmm no to pieknie! ja za ciemnych nie mogę mieć włosów bo mi bardzo ciemne nie pasują, marzą mi się włoski które bedą pasowały do brewek i ogólnie do geby całej (a nie -na łbie czarne a brewki w kolorze wyliniałej wydry). To mi teraz powiedzcie jak z tym balejażem całym pójdę do fryzurmistrza to potem co miesiąc musze chodzić na odrosty (mam juz siwulce na froncie!-musze malowac co miesiąc) tez do niego czy jakoś już sama sobie dam radę np. marijelem. A czy mogłybyście wkleić foty albo napisac kto sobie tym balejażem schodził do jaśniejszych włosów, to sobie poszukam fotek.
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 15:47   #987
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
Dzieki Wam Kochane za wsparcie. ja to już taka p... jestem z tym farbowaniem ze farbuje jak mojego TZ ta w domu nie ma i wietrze zeby nie wyczuł farby bo jak on widzi, że znów dekoloryzuje i farbuje włosy to normalnie chyba naprawdę ma mnie za wariatke, z reszta wcale swojego zdania nie kryje jakoś specjalnie... bo i tak jak wraca to wie doskonale co robiłam czyli generalnie rzecz ujmując mówicie że takim sposobem zawsze włosy będą za ciemne i za rude, hmmm no to pieknie! ja za ciemnych nie mogę mieć włosów bo mi bardzo ciemne nie pasują, marzą mi się włoski które bedą pasowały do brewek i ogólnie do geby całej (a nie -na łbie czarne a brewki w kolorze wyliniałej wydry). To mi teraz powiedzcie jak z tym balejażem całym pójdę do fryzurmistrza to potem co miesiąc musze chodzić na odrosty (mam juz siwulce na froncie!-musze malowac co miesiąc) tez do niego czy jakoś już sama sobie dam radę np. marijelem. A czy mogłybyście wkleić foty albo napisac kto sobie tym balejażem schodził do jaśniejszych włosów, to sobie poszukam fotek.
O jeny, nie nie nieeeeee Nie co miesiąc, raz na 2 - 3 miesiące w zupełności wystarczy. Nie spodziewaj sie cudów po pierwszym razie (chociaż u mnie zawsze dobrze wychodziło, ja w ogóle chyba jaka inna jestem), ale myślę, że kwestię ile razy na baleyage pójdziesz, rozwiążesz sama. A jak jeszcze przy kolejnym rozjaśnisz więcej pasm to już w ogóle gicio. Tylko odżywianie, nawilżanie, nawet regeneracja i łapencje z dala od farb. I jak już uznasz, że masz odpowiednio jasne włosy to nie nakładaj farby od razu po baleyage'u, odczekaj jakiś czas, bo wqtedy albo chwyci za ciemno, albo wypłucze się błyskawicznie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:17   #988
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no tak tak, nie chodziło mi o balejage co miesiąc tylko o odrosty przecież nie moge siwulcami siwcić! a ten balejage to oni rozjasniaja do bardzo jasnych? i jak tak kilka razy zrobi to z takimi pstrokatymi jak kruella demon chodzę? troche czarnych troche blond? opisz plis jak długo to trwało u ciebie i ile razy byłaś na tym balejage, ale jeżeli co 3 miesiące do fryzjera trzeba chodzic to chyba szybciej bym poczekała aż odrosną włosy chce max do ramion w długich mi źle
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:26   #989
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

yy no to ja juz nie rozumiem zafirah pisała zebys nie panikowała bo na moich rudych włosach 7,1 wyjdzie ok :/
od połowy sa rude.. u góry blond
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 16:33   #990
Lukrecja86
Raczkowanie
 
Avatar Lukrecja86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 364
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Thorgal1980 Pokaż wiadomość
Dzieki Wam Kochane za wsparcie. ja to już taka p... jestem z tym farbowaniem ze farbuje jak mojego TZ ta w domu nie ma i wietrze zeby nie wyczuł farby bo jak on widzi, że znów dekoloryzuje i farbuje włosy to normalnie chyba naprawdę ma mnie za wariatke, z reszta wcale swojego zdania nie kryje jakoś specjalnie... bo i tak jak wraca to wie doskonale co robiłam czyli generalnie rzecz ujmując mówicie że takim sposobem zawsze włosy będą za ciemne i za rude, hmmm no to pieknie! ja za ciemnych nie mogę mieć włosów bo mi bardzo ciemne nie pasują, marzą mi się włoski które bedą pasowały do brewek i ogólnie do geby całej (a nie -na łbie czarne a brewki w kolorze wyliniałej wydry). To mi teraz powiedzcie jak z tym balejażem całym pójdę do fryzurmistrza to potem co miesiąc musze chodzić na odrosty (mam juz siwulce na froncie!-musze malowac co miesiąc) tez do niego czy jakoś już sama sobie dam radę np. marijelem. A czy mogłybyście wkleić foty albo napisac kto sobie tym balejażem schodził do jaśniejszych włosów, to sobie poszukam fotek.
Ja też w pewnym okresie swojego zycia nie mówiłam już o farbowaniu, bo by powiedzieli, że mi odbiło.
W sumie jak masz mocne i grube wlosy to możesz co miesiąc 1.5 na te pasemka chodzić,ale w między czasie dobre i profesjonalne odżywki musisz używać. Ja kiedyś z czarnych w dwa tyg miałam jasny platynowy blond, codziennie nakladalam rozjaśniacz+farbę. Ogolnie to włosy wytrzymały, nie były już lśniące, ale nie odpadły. Musisz sama ocenić jaki masz stan włosów i ile wytrzymają.
Lukrecja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.