Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 09:18   #1771
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dzieńdoberek
Kto się napije ze mną kawki z mlekiem ?
Co do bucików to ja też uwielbiam te ,które pokazała Pranie mega wygodne i na prawdę do wszystkiego

Ferg cudna ta paletka ,niestety nie mogę sobie na taką pozwolić ale chętnie zobaczę,jak jej użyjesz
__________________


Edytowane przez manusiakubusia
Czas edycji: 2010-02-27 o 09:23
manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:19   #1772
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Trzecia !!!! Dzień dobry z kawką
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A ja za pudełem :P czwarta :P
Ok, rozumiem, czyli mnie i Pastereczki też nie ma

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek
Kto się napije ze mną kawki z mlekiem ?
Manusia, ja poproszę Tylko dużo mleka!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:19   #1773
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Zawstydzacie mnie dziewczyny Na pewno nauczyły mnie logicznego myślenia, planowania na kilka "ruchów" do przodu i spojrzenia na sytuacje z różnych perspektyw, a także podejmowania decyzji, nawet ryzykownych. No i jeszcze rozwijają pamięć
Ua, nie lubię się chwalić, głupio się czuję, ale skoro zapytałaś to do największych mogę zaliczyć brązowy medal na mistrzostwach Polski, wygrany turniej kadry i również wygrany turniej międzynarodowy. X razy mistrzostwo miasta, województwa, okręgu i takie różne
O rany Rewelacja Analityczny umysł A czemu na emeryturze sportowej jesteś? Toż ten sport możesz uprawiać bez ograniczeń A nie kusiło Cię nigdy zostanie np. detektywem ? (to pytanie chyba pod wpływem czytanej właśnie książki Millenium co to Kamila polecała )


Pranie zaraz zrobię dopłatę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:20   #1774
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

oj z liczeniem to kiepsko:P
1.Nef
2.Pranie
3.Kamila
4.Ja
5.Sel
6.Lemirka
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:26   #1775
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
O rany Rewelacja Analityczny umysł A czemu na emeryturze sportowej jesteś? Toż ten sport możesz uprawiać bez ograniczeń A nie kusiło Cię nigdy zostanie np. detektywem ? (to pytanie chyba pod wpływem czytanej właśnie książki Millenium co to Kamila polecała )
Domi, a który tom czytasz? Ja się zabieram za trzeci i już żałuję, że to ostatni. A więcej niestety nie będzie
Teraz bardzo mnie poruszyła "Dziewczynka ..." z mojego podpisu. Czytałam mnóstwo literatury o takiej tematyce, ale nigdy tak napisanej, z takiej perspektywy. Poza tym ta książka jest obiektywnie świetnie napisana, a najczęściej o wspomnieniach nie da się tego powiedzieć.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:27   #1776
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ja tylko wychowanie fizyczne skończyłam..fikołki potrafię robić
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:27   #1777
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem, czyli mnie i Pastereczki też nie ma

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------


Manusia, ja poproszę Tylko dużo mleka!


Już robię
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 09:29   #1778
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Domi, a który tom czytasz? Ja się zabieram za trzeci i już żałuję, że to ostatni. A więcej niestety nie będzie
Teraz bardzo mnie poruszyła "Dziewczynka ..." z mojego podpisu. Czytałam mnóstwo literatury o takiej tematyce, ale nigdy tak napisanej, z takiej perspektywy. Poza tym ta książka jest obiektywnie świetnie napisana, a najczęściej o wspomnieniach nie da się tego powiedzieć.
Ja pierwszy dopiero W połowie jestem.

A czemu tej Ligockiej nie można dostać???
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:29   #1779
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

M..kubusia powiem Ci takie prawdy w skrocie
dzieci są niegrzeczne bo
-nudzą się (np na poczcie, w sklepie)
-nie wiedzą ze tak się nie robi (wczesniej nikt nie powiedział ze nie rzuca sie pilką w piekarni )
-mają swój cel ( po 15 min placzu dostaja pokrywkę którą chciały, po rzuceniu na podloge mama kupi lizaka itd)
-ccą uwagi dorosłego ( mama gotuje i nie patrzy, tata ogaa skoki i chce spokoju..)
-dorośli są zdenerwowani czymś i zasmuceni ( dzieci wiedzą kiedy ktoś wyjezdza, kocil sie wczesniej itd)

generalnie tylko te rzeczy wchodzą w grę poza oczywiście wyjątkowymi sytuacjami domowymi, zyciowymi, zdrowotnymi..

domi naklad maly byl albo taka dobra, czasem po 100 na all
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2010-02-27 o 09:30
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:34   #1780
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
domi naklad maly byl albo taka dobra, czasem po 100 na all
Łomatko Jak jakiś biały kruk normalnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:40   #1781
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A czemu tej Ligockiej nie można dostać???
Ja należę do tych dinozaurów, które chadzają do bibliotek publicznych Po prostu stała na półce, to wzięłam. Poza tym raz, dwa razy do roku obdarowuję najbliższą bibliotekę książkami, w związku z czym w dowód wdzięczności zawsze w razie czego zostawiają mi pozycje, na których mi zależy
Wiedziałyście, że ona jest kuzynką Polańskiego? A pierwszy pocałunek z Piotrem Skrzyneckim? Nachodzi mnie taka refleksja, że znane osoby pozornie "znikąd" zawsze są "skądś" Jakieś rodzinne, towarzyskie powiązania zawsze wchodzą w grę.
Ostatni raz tak się dziwiłam, jak odkryłam, że pierwowzór słynnej Ali z elementarza Falskiego to żona Marka Edelmana.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2010-02-27 o 09:42
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 09:40   #1782
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

czesc
ja tez zaczynam miec kompleksy...
grono jest tak zroznicowane, i tak utalentowane

dzis nie musialam wstawac ani razu do cory w nocy. ale razo i tak ledwie otworzylam oczy. ciekawe ile musialabym spac, zeby poczuc sie wreszcie wyspana

Ferg, fajna paletka, choc ja sie zwykle takimi rzeczami nie zachwycam. pokaz swoje prace z nia w roli glownej jak najszybciej

Violl bardzo fajne buciki. ja sobie szukam od x czasu jakichs w podobny desen, ale kazde albo sie klapia wlasnie, albo sa az za waskie, albo obcieraja mi za mocno piete bo sa za twarde...

zastanawiam sie gdzie sie podziewa Kamilanna
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:43   #1783
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
chceeeesz?
nie stać mnie

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Po pierwsze primo pochwal się jakiego E. kupiłaś.
Po drugie primo co jeszcze nabyłaś?
Po pierwsze primo effuniak bakłażanowy (komplecik ) po drugie primo aż boję się napisać: kurtkę, torebkę, jeansy, koszule sztuk 3
po trzecie primo jestem pod wrażaniem osiągnięć w szachy

wczoraj już nie miałam siły pisać:
AnkaFranka gratuluję oddania pracy i 3mam kciuki za obronę

Kamila, Paula gratuluję i zazdroszczę osiągnięć związanych z SB... dlaczego ja się nie umiem zmobilizować nawet do ćwiczeń
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:47   #1784
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Angel,ty chudzino a czego ty zazdroscisz?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:53   #1785
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ligocka lata pisala dla Twojego Stylu wiec wiem. Ja teraz mam na topie Hallingera, ale to nie dla kazdego lektura
AnkaFranka ja tez gratuluje!! to prawdziwy krok do przodu
A co do scislych umyslow/analitycznych to duzo nas tu - kiedys z FRANTIC o tym rozprawialysmy

Angel no wstyd ze Ty piszesz o jakis dietach wogole :/
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 09:53   #1786
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Angel,ty chudzino a czego ty zazdroscisz?
mobilizacji zazdroszczę... nie chcę się odchudzać, ale chciałabym ujędrnić ciało i wzmocnić mięśnie i osiągnąć płaski brzuszek . A tak w ogóle to gruba się odezwała
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:00   #1787
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
M..kubusia powiem Ci takie prawdy w skrocie
dzieci są niegrzeczne bo
-nudzą się (np na poczcie, w sklepie)
-nie wiedzą ze tak się nie robi (wczesniej nikt nie powiedział ze nie rzuca sie pilką w piekarni )
-mają swój cel ( po 15 min placzu dostaja pokrywkę którą chciały, po rzuceniu na podloge mama kupi lizaka itd)
-ccą uwagi dorosłego ( mama gotuje i nie patrzy, tata ogaa skoki i chce spokoju..)
-dorośli są zdenerwowani czymś i zasmuceni ( dzieci wiedzą kiedy ktoś wyjezdza, kocil sie wczesniej itd)

generalnie tylko te rzeczy wchodzą w grę poza oczywiście wyjątkowymi sytuacjami domowymi, zyciowymi, zdrowotnymi..

domi naklad maly byl albo taka dobra, czasem po 100 na all


Pastereczko ,ja rozumiem ze niektóre sytuacje są czymś spowodowane,ale mój Kuba jest niegrzeczny "nad programowo".
Zdaję sobie sprawę z tego ze ja nie mam do niego momentami cierpliwości i reaguje krzykiem a on potem krzyczy bo widzi to u mnie.
Problem u Nas w domu jest taki ze ja jestem z Nim praktycznie cały dzień sama,TŻ jest całymi dniami w pracy,jak wraca to Go kąpie i usypia,a jak jest w domu np.w niedzielę to chce wynagrodzic to ze nie poswięca mu czasu w tygodniu i pozwala na wszystko,
ale np bicie nie jest u Nas w domu stosowanie,Kuba poza jakimis trzema klapsami w ciągu 2,5 roku nie był nigdy uderzony a bije inne dzieci .
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:10   #1788
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
zastanawiam sie gdzie sie podziewa Kamilanna
Właśnie?

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kamila, Paula gratuluję i zazdroszczę osiągnięć związanych z SB... dlaczego ja się nie umiem zmobilizować nawet do ćwiczeń

Mam nadzieję, że za parę tygodni nadal będzie mi czego gratulować
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:12   #1789
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Wiesz ja to rozumiem i wg mnie 1000xlepiej nakrzyczec niz uderzyc chyba ze cos sie krzyczy co dziecko moze przerazac typu ze Cie zostawie, oddam gdzies, czy przyjdzie bobo czy cos w tym guscie poza tym to co tata pozwala to inna sprawa(byle nie wtedy co Ty zabraniasz jednoczesnie) czeste jest ze przy jednym rodzicu dziecko grzeczne przy dugim nie lub przy dziadkach itp.
jak bije inne dziecko to za kazdym razem trzeba podejsc, kucnac i powiedziec "nie wolno bic innych ludzi bo to boli, jesli jeszcze raz to zrobisz to odejdziesz na bok"
pozniej jak uderzy to znowu kucnac i powiedziec poniewaz biles a to boli kogos musisz isc na chwile na bok i jak sie uspokoisz to bedziesz mogl wrocic do zabawy"
i taki cykl ze 3 razy po czym jesli nie skutkuje trzeba wyjsc i powiedziec dlaczego. ale nie ze za kare idziemy do domu tylko taka formulke znowu, ze nie wolno nikogo bic bo to boli i dlatego teraz musicie skonczyc zabawe.
po tygodniu-dwoch powinna byc wielka poprawa. Naprawde
a pisalas kiedys o tym ze po 1/2godz z jakims dzieckiem sie kloci i bije. Ja tak mialam z pierwszym dzieckiem, duzo czasu mi zajelo zeby odkryc ze oni po takim czasie sie nudza, lekarstwem okazala sie przerwa na sok/kisiel/jablko w kuchni. pozbieranie zabawek i wyciagniecie jednych ktorymi chcieli sie bawic. Czasem natlok roznych zabawek robi im chaos- co zobacza cos to chca sie tym zajmowac, a poprzednie zajecie odkladają a raczej porzucają.
mam nadzieje ze sie nie wymadrzam i nie przynudzam, moze cos Ci z tego sie przyda
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 10:16   #1790
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Hann, ja zawsze podziwiałam ludzi, którzy mają do szachów cierpliwość... a Ty jeszcze z takim sukcesami
Angel, pokazuj nabytki
Violl, fajne buciwo
Kami, dziękuję Ci bardzo, mama dziś przyniosła ze skrzynki przesyłkę od Ciebie, zaraz testować będę

obudził mnie sms z ESOTIQ, że mają dziś -30% na nową kolekcję i do -70% na starą, tak więc nie da rady, mam nadzieję, że nic ciekawego nie znajdę, no ale się przejadę

co mogę kupić ojcu na urodziny (46 lat jutro kończy) ?
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:21   #1791
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
mobilizacji zazdroszczę... nie chcę się odchudzać, ale chciałabym ujędrnić ciało i wzmocnić mięśnie i osiągnąć płaski brzuszek . A tak w ogóle to gruba się odezwała
hehe, moze nie taka gruba, ale chyba nie widzialas fotek ktore tutaj wstawialam, porownanie jak wygladalam przed ciaza i pozniej... fakt jest taki, ze roznica jakichs 2 rozmiarow, i 10 kg wagi do zrzucenia... chociaz moim celem na razie jest miescic sie w mniejszy rozmiar bez problemow i pozbyc sie pociazowej faldy tluszczu (bo brzuchem tego nazwac nie moge )

Pastereczko a co robic kiedy dziecko, histeryzujac, widzi ze nie zwracasz nie nie uwagi, wymysla ciagle nowe rzeczy zebys wreszcie zareagowala (zrzuca rzeczy, otwiera szafki i wyciaga rozne przedmioty ktorych mu sie zabrania brac, a najbardziej mnie wkurza takie flukanie...)?? mimo, ze mala jest co raz grzeczniejsza na codzien, to ma swoje fazy. i takie zachowania sie jeszcze zdarzaja. czasem mam wrazenie, ze na moje dziecko dziala tylko krzyk... bo jak powiem spokojnie zeby czegos nie robila zero reakcji, jak tylko krzykne- przestaje. ale ile mozna? mam sie drzec jak nienormalna?
i jest kwestia taka- nie chce sluchac, jak probuje tlumaczyc, na spokojnie. ucieka, wyrywa sie, nie patrzy mi w oczy (a ja probuje kucnac, i patrzac jej w oczy mowic zeby nie robila tego czy owego, bo to bo tamto)
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:21   #1792
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja należę do tych dinozaurów, które chadzają do bibliotek publicznych Po prostu stała na półce, to wzięłam. Poza tym raz, dwa razy do roku obdarowuję najbliższą bibliotekę książkami, w związku z czym w dowód wdzięczności zawsze w razie czego zostawiają mi pozycje, na których mi zależy
Wiedziałyście, że ona jest kuzynką Polańskiego? A pierwszy pocałunek z Piotrem Skrzyneckim? Nachodzi mnie taka refleksja, że znane osoby pozornie "znikąd" zawsze są "skądś" Jakieś rodzinne, towarzyskie powiązania zawsze wchodzą w grę.
Ostatni raz tak się dziwiłam, jak odkryłam, że pierwowzór słynnej Ali z elementarza Falskiego to żona Marka Edelmana.
No to teraz ja się zdziwiłam też Ale że światek jest powiązany to mnie jakoś nie dziwi
Zresztą sis to mi różne historie opowiadała i tak naprawdę to ciężko bardzo jest się przebić bez koneksji czy rodziny
Ja od 8 lat próbuję się do biblioteki mojej wybrać, ale jakoś ciągle mi nie po drodze. Jakoś częściej z księgarni korzystam, albo z sis się wymieniamy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:28   #1793
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Absolutnie nie wymądrzasz się i nie przynudzasz i bardzo dziękuję za rady.Co do bicia ,to jak wychodzimy gdzieś to mówię ze jak będzie bił to od razu idziemy do domu i tak robię,ale to nie skutkuje bo następnym razem znowu bije.
Następnym razem wypróbuje Twoje rady
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:36   #1794
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;17490677]
Kami, dziękuję Ci bardzo, mama dziś przyniosła ze skrzynki przesyłkę od Ciebie, zaraz testować będę

co mogę kupić ojcu na urodziny (46 lat jutro kończy) ? [/QUOTE]
Już dotarło? Super! Udanych testów

Co do prezentu, to ciężko coś sugerować w ogóle człowieka nie znając, ale co tam:
- muzyka, jaką lubi
- książka
- butelka wina albo innego lubianego alko
- fajny plakat
- kostka rubika / domino
- kosz słodyczy
- karnet na serię masaży
- dwa bilety do kina / teatru
- fajny notatnik

Ja ostatnio swojemu ojcu kupiłam kijki do nordic walking, był zachwycony i używa

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja od 8 lat próbuję się do biblioteki mojej wybrać, ale jakoś ciągle mi nie po drodze. Jakoś częściej z księgarni korzystam, albo z sis się wymieniamy
Też kupuję sporo książek, tylko ze póki co nie mam ich gdzie przechowywać Dlatego część oddaję.
Ale mogę wam zdradzić, że już niedługo, może nawet już za pół roku, zamieszkam w całkiem nowym miejscu i prawdopodobnie bardzo blisko niektórych z was Nic więcej nie powiem
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:42   #1795
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

A tam nie powiesz Wawka czy Kraków?
Ja czasami na all sprzedaję książki, których nie chcę sobie zostawić. Kiedyś oddałam do biblioteki kilka książek i albumów po mojej babci, to przy okazji sprawdzili, że coś tam przetrzymałam i biorąc karton prawie nowych książek naliczyli mi karę 10 zł Więcej nic nie zaniosłam

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Kamilo, a którego marca Twój małż wraca?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:43   #1796
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tam nie powiesz Wawka czy Kraków?
Kamilo, a którego marca Twój małż wraca?
Nie powiem, nie chcę zapeszać
A B. wraca dopiero ostatniego kwietnia ...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:44   #1797
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Kamila, wlasnie Wawa czy Krakow? bo na nasze rejony to raczej nie ma co liczyc.
to jakos dluzej niz mi sie wydawalo ze w marcu wraca

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-02-27 o 10:45
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:45   #1798
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie powiem, nie chcę zapeszać
A B. wraca dopiero ostatniego kwietnia ...
Powiesz, powiesz Wieczorkiem trochę winka, komp i wyciągniemy z Ciebie
Coś mi się pomieszało, myślałam że to już, w marcu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:46   #1799
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Dobry
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Ale mogę wam zdradzić, że już niedługo, może nawet już za pół roku, zamieszkam w całkiem nowym miejscu i prawdopodobnie bardzo blisko niektórych z was Nic więcej nie powiem
Przegonisz mnie czy już przegoniłaś z 15 przeprowadzkami?

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tam nie powiesz Wawka czy Kraków?
Ja czasami na all sprzedaję książki, których nie chcę sobie zostawić. Kiedyś oddałam do biblioteki kilka książek i albumów po mojej babci, to przy okazji sprawdzili, że coś tam przetrzymałam i biorąc karton prawie nowych książek naliczyli mi karę 10 zł Więcej nic nie zaniosłam
To bardzo miłe ze strony biblioteki...


Szybkie pytanie do perfumoholiczek
Znajdziecie mi perfumy pachnące jak blambleberry rosebud? się zakochałam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-02-27 o 10:49
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 10:49   #1800
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Kamila, wlasnie Wawa czy Krakow? bo na nasze rejony to raczej nie ma co liczyc.
to jakos dluzej niz mi sie wydawalo ze w marcu wraca
Dlaczego nie bierzecie pod uwagę, że mogłabym wrócić w rodzinne strony? Nie wracam, ale nie samym Krakowem i Warszawą Polska stoi

Wszystko się przedłuża, niestety Mam nadzieję, że nie przeciągnie się na maj.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Powiesz, powiesz Wieczorkiem trochę winka, komp i wyciągniemy z Ciebie
Próbować zawsze możecie

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Przegonisz mnie czy już przegoniłaś z 15 przeprowadzkami?
Jeszcze nie, ale jestem blisko
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.