Ziaja tin tin? dobra czy zła? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 10:03   #1
szoooko123
Przyczajenie
 
Avatar szoooko123
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Wink

Ziaja tin tin? dobra czy zła?


Hej wam wszystkim. Nie orientuję się jeszcze gdzie, co i jak na tym wizażu, bo od niedawna mam konto, ale jakoś dałam radę założyc nowy wątek.
Mam taką sprawę do was, kochane wizażanki i wizażanie.

Co sądzicie o kosmetykach Ziai z serii Tin Tin? Stosujecie, bądź stosowaliście ? Chodzi mi konkretnie o całą serię peeling, żel, tonik i kremik. Dawały rezultaty? Obecnie używam żelu z tej serii i nie jest zły. Mam dosc problematyczną cerę, kapryśna bardzo, jeśli jakiś kosmetyk mi nie służy zaraz mam wysyp i trudno go opanowac. Chcę się dowiedziec od was jak u was te kosmetyki się sprawdzają. A tak przy okazji jakie macie kosmetyki sprawdzone do skóry z problemami?

pozdrawiam.
szoooko123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:14   #2
sarrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja tin tin? dobra czy zła?

Na drobne problemy nie jest zła.
Ja używałam toniku z Tin Tin i być może coś tam dawał ,ale bynajmniej nie szkodził. Chodź teraz z doświadczenia wiem ,że te wszystkie kosmetyki rzekomo mające działać na cerę z problemami to tylko wyrzucanie kasy w błoto.
Ja na swojej skórze już chyba wszystko przetestowałam z kosmetyków tego typu i z reguły było jeszcze gorzej.
Obecnie używam żelu do cery wrażliwej Synergen oraz zwykły krem Bambino i mam skórę ładniejszą niż kiedykolwiek w życiu.
To by było chyba na tyle.

Pozdrawiam!
sarrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 15:08   #3
Literka M
Raczkowanie
 
Avatar Literka M
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 90
GG do Literka M
Dot.: Ziaja tin tin? dobra czy zła?

Seria Tin Tin to dobre kosmetyki za niewielkie pieniądze nie przepadałam tylko właśnie za tonikiem, z reguły nie kupuję toników antybakteryjnych, tylko nawilżające, gdyż te do skóry trądzikowej tylko mnie niepotrzebnie podrażniają Żel do mycia i krem dobre, peeling również, ma tylko dosyć spore granulki (ja osobiście wolę mniejsze). Najsłabszym punktem tej serii jest maseczka, dostaję niestety po niej wysypu pryszczy Na niewielkie problemy powinno się sprawdzić więc ogólnie polecam.
Mój sposób na cerę problemową: dowolny delikatny żel oczyszczający (obecnie akurat Effaclar K) lub mydło (siarkowe albo biały jeleń), tonik nawilżający (najchętniej Calma Ziai lub ogórkowy), krem (najlepiej lubię Iwostin Purritin lub zielona Ziaja Med). Od czasu do czasu peeling drobnoziarnisty (dowolny), maseczka intensywnie nawilżająca i oczyszczająca (najczęściej Dermomask) i krem nawilżający na noc (bez parafiny, trójglicerydów i innych wynalazków - ostatnio niebieski Ziaja Med redukujący podrażnienia). Najwięcej jednak mi dało przejście z kosmetyków drogeryjnych na mineralne (podkład, puder) reszta tradycyjna
Pozdrawiam.
__________________

Without music, life would be a mistake.
LAST.FM - Middledream



keep calm and respawn

Literka M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:56   #4
kropeczkaa89
Raczkowanie
 
Avatar kropeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 280
Dot.: Ziaja tin tin? dobra czy zła?

Nie polecam peelingu z tej serii, u mnie strasznie wysusza skórę, niestety.
__________________
Created for your pleasure.



kropeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 19:08   #5
gumiska99
Raczkowanie
 
Avatar gumiska99
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 36
Dot.: Ziaja tin tin? dobra czy zła?

Kiedyś używałam czegoś z tej serii, nie pamiętam dokładnie czego, pamiętam, że efekt był okropny :/ Ale trudno jest mi coś wybrać, podobnie jak Ty mam wysyp, kiedy cera czegoś nie akceptuje. W tej chwili używam żelu do mycia twarzy Lirene, do tego krem też Lirene do cery tłustej i mieszanej, rano, pod makijaż. Zamiast toniku używam kwasu bornego, ale też nie codziennie tylko w razie potrzeby poza tym mam też mydło Dermaglin z glinką kambryjską, ale wracam do niego jak pojawiają się "poważniejsze problemy". Na noc zwykły krem Nivea Soft .
gumiska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 00:58   #6
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Ziaja tin tin? dobra czy zła?

Jak za tę cenę kosmetyki nie są złe Nawet bardzo dobre. Miałam wszystko w tej serii i to po kilka razy. Pomoże przy niewielkich problemach z cerą. Juz jakis czas temu skończyły mi się próbki kremu ziaja med i kupiłam nuno, bo nie miałam kaski za dużo. Stwierdziłam, że nie nawilża dośc dobrze [nakładałam na noc] i chciałam jak najszybciej go wykończyc. Długo stał niechciany Opatentowałam sposób na niego nakładałam na dłoń odpowiednią ilośc plus nalewałam 3-4 krople olejków no i mieszałam palcem. W takiej postaci sprawuje sie świetnie, w taki sposób już kończe kremik
Aha, zawiera on w składzie kwasy [ pewnie nie dużo] i nie ma o tym info na opakowaniu..
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.