Skrobia ziemniaczana jako puder - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-02, 09:49   #91
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: skrobia ziemniaczana

Na pewno warto spróbować
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 10:09   #92
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez mona1978
Hmm - a ja polecam jeszcze jeden wynalazek Puder(zasypka) dla niemowląt , można ja mieszać z pudrem i oprusza ć tak jak mąką /skrobią ziemniaczaną - no ale zasypka dla dzieci ma jeszcze właściwości lecznicze, a mąka nie - oj sorry ma właściwości matujące

A co wchodzi w skład tej zasypki dla niemowląt, bo jeśli głównie talk i tlenek cynku, to niestety ich obecność będzie "kolidować" z kremem fitrami, jeśli zawiera Parsol 1789. Sama skrobia jest lepsza.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 10:34   #93
anika85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5
GG do anika85
Dot.: skrobia ziemniaczana

a czy mogę używać skrobii mając trądzik,nie spowoduje to powstawania większej ilości wykwitów?
anika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:16   #94
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez anika85
a czy mogę używać skrobii mając trądzik,nie spowoduje to powstawania większej ilości wykwitów?
Basia na swoim forum napisała,że mąka nie zapycha porów i nie wywołuje podrażnień
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:24   #95
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez Noor
A co wchodzi w skład tej zasypki dla niemowląt, bo jeśli głównie talk i tlenek cynku, to niestety ich obecność będzie "kolidować" z kremem fitrami, jeśli zawiera Parsol 1789. Sama skrobia jest lepsza.
To talk niszczy filtry? Czy osłabia ich działanie? Pierwszy raz sie z tym spotkałam...
Skrobia jak rozumiem nie szkodzi filterkom?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:25   #96
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: skrobia ziemniaczana

na pewno nie szkodzi filtrom
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:38   #97
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: skrobia ziemniaczana

No to całe szczęście, bo ja dopiero teraz zmądrzałąm i zaczełam filtrów używać, a mąkę polubiłam bardzo Byłoby niedobrze, gdyby sie ze soba nie zgadzały, bo nie wiedziałabym z którego zrezygnować
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 11:40   #98
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: skrobia ziemniaczana

lexie
skoro Basia-orędowniczka filtrów i blokerów poleca mąkę ,nie może być inaczej
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 11:49   #99
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: skrobia ziemniaczana

Cytat:
Napisane przez lexie
To talk niszczy filtry? Czy osłabia ich działanie? Pierwszy raz sie z tym spotkałam...
Skrobia jak rozumiem nie szkodzi filterkom?
Dwa cytaty z Biochemii Urody:

"Do matowienia skory, a zwlaszcza swiecacej warstwy kremow z filtrami mozna zastosowac w formie pudru sypkiego jedna z tych dwu opcji, ktore sa latwo dostepne w Polsce:
- skrobia kukurydziana- corn starch (pamietajmy, ze skrobia kukurydziana a maka kukurydziana to dwie rozne rzeczy!!!)
- skrobia ziemniaczana-potato starch - znana tez powszechnie pod nazwa "maka ziemniaczana".
Oba produkty dostepne w sklepach spozywczych.
- Nie spowoduja zatykania porow,
- Odpowiednie dla kazdego typu cery, gdy potrzebujemy matowego efektu, zwlaszcza tlusta z tego skorzysta,
- Mozna je mieszac z tradycyjnym, barwnym pudrem sypkim,
- mozna stosowac samodzielnie, nie zabarwia skory i nie dadza efektu bialej maski na twarzy, efekt bedzie niewidoczny,
- mozna je nakladac pedzlem z naturalnego, miekkiego wlosia, lekko omiatajac twarz mala iloscia skrobii, najlepiej skrobie zastosowac jako pierwsza po nalozeniu kremow z filtrami, a nastepnie ewentualnie puder barwny sypki lub prasowany. Mineraly zawarte w pudrach sypkich lub prasowanych moga wplywac niekorzystnie na niektore kombinacje filtrow UV, powodujac ich dezaktywacje, chodzi glownie o interakcje pomiedzy filtrem UVA - avobenzone=Parsol1789=but yl methoxydibenzoylmetane, a filtrami mineralnymi jak dwutlenek tytanu, tlenek cynku, tlenki zelaza, mika itp, zwlaszcza kiedy nie sa one zamkniete w silikonowych otoczkach.
Skrobia nie ma takiego niekorzystnego dzialania, nalozona jako pierwsza moze tworzyc warstewke ochronna oddzielajaca nalozony nastepnie puder sypki lub prasowany."
(http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody)

I drugi:

"Parsol 1789 tez niezbyt sie ma w obecnosci talku, miki, tlenku cynku, ktore to sa czestym skladnikiem podkladow, pudrow (...) wybieramy tylko puder sypki lub prasowany, ktory nie zawiera duzo miki, najlepiej o w miare prostym skladzie. Ogolnie pudry stanowia mniejsze zagrozenie. Moga to byc tez pudry na ktorych podano faktor SPF, ktore najlepiej zawieraja dwutlenek tytanu lub/i tlenek cynku w otoczkach".
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 17:40   #100
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: skrobia ziemniaczana

Bardzo dziękuję za informacje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:01   #101
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez neysa
Dziewczyny, czegoś tu nie rozumiem. Po co bawić się w takie rzeczy, zastanawiać sie nad jakąś mąką, jak ją nakładać, czy zapycha pory, itd.? Skąd w ogóle takie pomysły??? Przecież w sklepach jest taka bogata oferta pudrów róznego rodzaju. I dla każdej kieszeni. Czyżby aż takie względy oszczędnościowe?:rolleyes : Bardziej to podchodzi pod rozwazania dam z XIX w. i ich 'eksperymenty' kosmetyczne albo... czasy PRL-u.... Rozumiem maseczka z ogórka, czy herbatka ze świetlika na zmęczone oczka, ale mąka? Pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez agabil1
neysa mąka ziemniaczana nie zapycha porów,nie ciemnieje na twarzy i matowi jak żaden puder sypki Poczytaj na forum Basi Kwiatkowskiej Ja już nie będę kupować pudrów-wiele rzeczy mnie uczula, w tym kolorówka a ta mąka...mmmm-marzenie
I co nie mniej ważne, nie wchodzi w interakcje z filtrami, w przeciwieństwie do większości pudrów, które zawierają talk, mikę, i barwniki CI ileśtam.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 12:25   #102
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Na mnie nie działa mi się tylko świeci nos, nic więcej, buuuuuu
Dodatkowo jak już pisałam w poprzednim wątku mnie zapchało i zeszła skóra
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 12:57   #103
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Ja stosowałam wielu pudrów sypkich do zmatowienia twarzy, ale po każdym chodź mam suchą i wrażliwą skórę świeciłam się, bo lubię treściwe kremy do twarzy, a po mące nie świecę sie. Uważam że powinna byc umieszczona w KWC jako najlepszy puder sypki.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:38   #104
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Thumbs up Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Zaczelam uzywac maki ziemniaczanej i moja buzia od razu wyglada zdrowiej! Zadnego polysku, a mam naprawde tlusta cere! Zadnego swiecenia sie, nawet przy takim upale jak dzis! Nakladam ja po posmarowaniu kremem matujacym i uzyciu ziemii slonecznej. Faktycznie, maka nieco sie zbija, nakladam jej naprawde bardzo malo. Przed uzyciem strzepuje nadmiar z pedzla. Uzywalam wiele kosmetykow matujacych, tanich i bardzo drogich - zadne z nich nie dzialalo na mnie idealnie, natomiast maka jest re-we-la-cyj-na! Dziekuje Wiazankom za tak dobry pomysl!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:46   #105
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Ta skrobia to kosmetyczne cudo! Wyprobowalam pod wplywem tego co przeczytalam na Wizazu i jestem zachwycona!! Super!!
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 13:33   #106
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Wink Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez neysa
Dziewczyny, czegoś tu nie rozumiem. Po co bawić się w takie rzeczy, zastanawiać sie nad jakąś mąką, jak ją nakładać, czy zapycha pory, itd.? Skąd w ogóle takie pomysły??? Przecież w sklepach jest taka bogata oferta pudrów róznego rodzaju. I dla każdej kieszeni. Czyżby aż takie względy oszczędnościowe?:rolleyes : Bardziej to podchodzi pod rozwazania dam z XIX w. i ich 'eksperymenty' kosmetyczne albo... czasy PRL-u.... Rozumiem maseczka z ogórka, czy herbatka ze świetlika na zmęczone oczka, ale mąka? Pozdrawiam

Ja stosuje mąkę nie jako że nie stać mnie na puder albo jestem zacofana, ale po prostu mąka jako jedyna spełnia moje oczekiwania. Po większości używanych pudrów miałam wysyp, albo błyszczałam się jeszcze bardziej niż bez pudru. A że przy okazji jest super tania i super wydajna, to mi to bynajmiej nie przeszkadza. Jestem wdzieczna wizażankom, że podsuneły pomysł mąki. Mój świat z nią zmienił sie o 180 stopni

PS; chciałbym poznać sekret tego, że ta mąka jest taka świetna do twarzy, bo nijak teretycznie nie moge tego zrozumieć, ale w praktyce jak najbardziej
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 13:45   #107
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Wink Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

-Ludzie potrafia wymyslac soebie niezle patenty

Owszem Pokłon dla wynalazcy mąki ziemniaczanej

-hmmm mnie to smieszy po co kupowac make ziemniaczana jak mo zna kupic dobry fluid czy puder i sprawa matowej skory jest zalatwiona

Niestety u mnie żaden podkład, żaden puder nie załatwił sprawy, a na ciągłe eksperymentowanie też szkoda czasem kasy ( sadząc po postach, nie ja jedna tak uważam )

-chyba ze chodzi o dluzszy efekt.

chyba każda posiadaczka/posiadacz tłustej cery chce żeby skóra była matowa jak najdłuzej

-W takich wypadkach dobrze ze jestem uczulony na skrobie ziemniaczana Bo w zyciu takiego swinsta na twarz bym nie nalozyl. A co do technik babuni nie sa skuteczne i ta napewno tez nie jest skueczna pozdawaim[/QUOTE]

skrobia świństwem? buhahah...
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 14:06   #108
very_crazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Ostatnio stosowałam skrobię i nawet nieźle, tylko od razu moja skóra stała się jakaś jaśniejsza choć bardzo dobrze ja rozprowadziłam,a zaznaczę ,że mam dość ciemna karnację Czy mogę stosować skrobię tylko dlatego ,żeby moja twarz była taka świeża i promienna przez cały dzień?
__________________
very_crazy
very_crazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 14:21   #109
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Wink Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez alan
Ludzie potrafia wymyslac soebie niezle patenty hmmm mnie to smieszy po co kupowac make ziemniaczana jak mo zna kupic dobry fluid czy puder i sprawa matowej skory jest zalatwiona chyba ze chodzi o dluzszy efekt. W takich wypadkach dobrze ze jestem uczulony na skrobie ziemniaczana Bo w zyciu takiego swinsta na twarz bym nie nalozyl. A co do technik babuni nie sa skuteczne i ta napewno tez nie jest skueczna pozdawaim

Jaki typ

a ja sie posluchalam doswiadczonych pań koleżanek i pomoglo teraz sie mniej swiece, tylko qrcze troche twarz mi wybiela, ale nie jest zle
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 16:42   #110
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez lexie
Zainteresowałyście mnie tą mąką Najpierw pomyślałam, ze nie ma sensu kombinoweanie ze skrobią, ale w końcu stwierdziłam, że co mi szkodzi? ?
Lexie, ja tez na początku ja tez nie wierzyłam, ale spróbowałam i jest SUPER! Matuje bardzo tłuste blokery, nie ciemnieje, nie zapycha, jest bezzapachowa. Nakładam pędzlem z naturalnego włosia, strzepuję nadmiar nad umywalką, i na buzię siup! Trzeba nakładać jej zaledwie odrobinę, bo inaczej będzie ją widać. Na to nakładam jeszcze puder brązujący
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 16:50   #111
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez very_crazy
Ostatnio stosowałam skrobię i nawet nieźle, tylko od razu moja skóra stała się jakaś jaśniejsza choć bardzo dobrze ja rozprowadziłam,a zaznaczę ,że mam dość ciemna karnację Czy mogę stosować skrobię tylko dlatego ,żeby moja twarz była taka świeża i promienna przez cały dzień?
Jeśli rozjaśnia Ci karnację, możesz ją zmieszać z normalnym pudrem.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 16:53   #112
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez Noor
Jeśli rozjaśnia Ci karnację, możesz ją zmieszać z normalnym pudrem.
Ja poprawiam pudrem brązującym, też dobrze to wygląda
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 16:54   #113
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez martaa65
tylko qrcze troche twarz mi wybiela, ale nie jest zle
Jak wyżej Jeśli wybiela spróbuj ją zmieszać z normalnym pudrem. Tylko najpierw ilość na jedną porcję, bo musisz złapać proporcje i sprawdzić, czy dobrze "współgrają" ze sobą.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 17:02   #114
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez rzastin
Ja poprawiam pudrem brązującym, też dobrze to wygląda
A tak jeszcze w sprawie techniki nakładania - u mnie jakoś najlepiej wychodzi, kiedy nie "jeżdżę" pędzlem ze skrobią po twarzy, tylko tak "wklepuję" ("wbijam"?) ją końcem włosia miejsce koło miejsca . Dlatego wydaje mi się, że pędzel kabuki byłby tu dobrym narzędziem, bo to przypomina tę technikę (albo miękki puszek do sypkich pudrów, ale to dla mnie za inteligentne narzędzie ).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 17:08   #115
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

trzeba bedzie sprobowac a nie jest sie bladym po tej kartoflance ?
blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 17:33   #116
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
trzeba bedzie sprobowac a nie jest sie bladym po tej kartoflance ?
mi koloru twarzy nie zmienia i z tego co dziewczyny pisały im też
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:16   #117
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: skrobia ziemniaczana

Dziewczyny, tak po cichutku podglądałam wiadomosci o tej skrobii aż w koncu sama wyprobowałam nareszcie moge sobie pozwolic na tłuściejsze kremiki na dzień, które bardzo lubie, no i na to skrobia i jest git właśnie wróciłam z bieganiny po sklepach w gorący dzień i nic mi sie nie błyszczy, jupiiii!! dzieki dziewczyny za pomysł
a może byc nieodpowiednia dla dziewczyn, które mają tzw. 'meszek' na buzi bo wtedy moze ona ise osadzać ale ogolnie jest cool
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 02:16   #118
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

Dziewczyny, ja też się skusiłam, testuję skrobię już od tygodnia i jestem nieustająco zachwycona: matuje i trzyma się długo jak żaden puder, a przy tym nie jest widoczna! Haha!
Z niedowierzaniem oglądam swoją paszczę po 8 (słownie: ośmiu!) godzinach od nałożenia, a tam efekt, jaki przy pudrze oglądałam po godzince jednej! Cud, Kana Galilejska! Przyjdzie posprzedawać pudry.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:30   #119
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: skrobia jako puder- co robie nie tak

juz widzę te wątki na Targowisku
ja mieszam ją z ciemniejszym pudrem sypkim,nakładam minimalne ilości lekko dociskając do skóry
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 10:58   #120
alexandra265
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: skrobia ziemniaczana

Skrobia jest wspaniala,matowi moją skórę na wiele godzin,jest transparentna i nie zbiera mi sie nic w zalamaniu skory np. przy skrzydelkach nosa.

ale zastanawia mnie jedna rzecz... musi byc w tym jakis kruczek,jakis minus ,bo jesli bylaby naprawde tak wspaniala dla skory to dlaczego koncerny kosmetyczne jej nie chca wypuscic? cos w tym musi byc.....ze nie nadaje sie do proukcji pudrow bez zadnych dodatkow..... Jak uwazacie?!
alexandra265 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 15:05:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.