Efekty olejowania paznokci - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-10, 12:20   #3901
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja zainteresowalam sie olejowaniem paznokci jak dostalam onycholizy od eveline 8 w 1 od kiedy nie mam juz onycholizy to od tego czasu nadal ciagle je czyms smaruje..uzywam olejku rycynowego, olejku z slodkich migdalow, arganowego i oliwy z oliwek. Moje paznokcie i skorki nigdy nie byly zdrowsze i bardziej nawilzone! Kiedys sama zdzieralam ciagle skorki bo byly suche a teraz nie mam czego zdzierac wszystkie skorki sa nawilzone.Codziennie używam jednego olejku albo mieszam troche rycynowego z tym migdalowym i siedze i wklepuje haha jak ogladam telewizje. Wazne jest zeby jakims je nawilzyc chociaz raz dziennie i stana sie miekie i nawilzone a paznokcie szybciej beda roznac.Raz na tydzien oliwy z oliwek.
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:24   #3902
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Słodkiego masz kociaka więc wszystko można mu wybaczyć


Co nie zmienia faktu, że mój palec wygląda dziś tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kocia zemsta.jpg (35,1 KB, 122 załadowań)
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:30   #3903
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja się bardzo cieszę, że trafiłam na ten wątek Olejuje paznokcie od prawie 4 tygodni. Ich stan jest lepszy, ale skórki! Nie myślałam, że bez wycinania mogą tak ładnie wyglądać
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 13:46   #3904
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość


Co nie zmienia faktu, że mój palec wygląda dziś tak:
Mi moja kotka tak zrobila nie dawno temu jak jej tabletke chcialam dac cos okropnego ale ja nie grzebalam pod nim i staralam sie nie walnac w ten paznokiec bo bolal troche i sie zagoilo w pare dni a byl troche opuchniety wiec za pare dni nie bedzie sladu
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 15:27   #3905
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez AngelikaSabina Pokaż wiadomość
Mi moja kotka tak zrobila nie dawno temu jak jej tabletke chcialam dac cos okropnego ale ja nie grzebalam pod nim i staralam sie nie walnac w ten paznokiec bo bolal troche i sie zagoilo w pare dni a byl troche opuchniety wiec za pare dni nie bedzie sladu
Ja się aż zdziwiłam, bo mam alergię i na każde, nawet drobne zadrapanie reaguję swędzeniem, pieczeniem i opuchlizną, nawet po zdezynfekowaniu, a tu, oczywiście bolało jak diabli, jak mnie dziabnęła, ale zaraz delikatnie umyłam palec wodą z mydłem, pozwoliłam wodzie przelać się chwilę pod paznokciem, zdezynfekowałam wodą utlenioną i... opuchlizny nie było. Cuda Na noc zaaplikowałam sobie czysty olejek z drzewa herbacianego (piekło! ) i ogólnie jest dobrze, nawet pisać na klawiaturze nim mogę i nie boli. Tylko ten krwiaczek nieładny Chyba czas się zmobilizować i pomalować paznokcie

Jednym słowem: koty
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 15:45   #3906
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Ja się bardzo cieszę, że trafiłam na ten wątek Olejuje paznokcie od prawie 4 tygodni. Ich stan jest lepszy, ale skórki! Nie myślałam, że bez wycinania mogą tak ładnie wyglądać
Mam podobne odczucia co do skórek. Robią się coraz ładniejsze i mam wrażenie,że się cofają.


Regista, śliczny kociak! Moja jest niemal identyczna i ma te same piękne kreseczki przy oczach.
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 15:49   #3907
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie mam kota ale mój pies zachowuje się podobnie..;p tylko że on zahacza ząbkami ;D

Wiecie jak udały mi się wczorajsze zakupy? - kupiłam szklany pilniczek za 1zł ;D no i kilka gadżetów paznokciowych ale w normalnej cenie;p

Olejuję sumiennie, codziennie po dwa, trzy razy paznokcie póki co krótkie ale skórki ładne, widze uszkodzenia już tylko od połowy paznokci czyli połowa już za mną efekty olejowania są naprawdę widoczne po kilku tygodniach
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 16:25   #3908
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

matko, jak wy się z tymi zwierzakami bawicie, ze zdołają wbić się w paznokieć (ała!) ?
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 16:53   #3909
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
matko, jak wy się z tymi zwierzakami bawicie, ze zdołają wbić się w paznokieć (ała!) ?
Robiłam kici palcem przed noskiem "tiku tiku, niedobry kotku"... No i kotek też mnie "tiknął"
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-03-10 o 16:59
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 17:21   #3910
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Robiłam kici palcem przed noskiem "tiku tiku, niedobry kotku"... No i kotek też mnie "tiknął"


całe szczęście, że ja wypracowałam ze swoim kotem porozumienie - wystarczy, ze na niego spojrzę, kiedy coś psoci/drapie... Przynajmniej paznokcie nie są narażone
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:00   #3911
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
Nie mam kota ale mój pies zachowuje się podobnie..;p tylko że on zahacza ząbkami ;D

Wiecie jak udały mi się wczorajsze zakupy? - kupiłam szklany pilniczek za 1zł ;D no i kilka gadżetów paznokciowych ale w normalnej cenie;p

Olejuję sumiennie, codziennie po dwa, trzy razy paznokcie póki co krótkie ale skórki ładne, widze uszkodzenia już tylko od połowy paznokci czyli połowa już za mną efekty olejowania są naprawdę widoczne po kilku tygodniach
Ja tez mam szklany pilniczek, sa najlepsze delikatnie piluja i nigdy nie przestaja dzialac chyba ze spadnie albo ktos na niego usiadze haha ja juz mialam z dwa haha i nie rozdwajiaja paznokci jednym slowem najlepsze!!

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Ja się aż zdziwiłam, bo mam alergię i na każde, nawet drobne zadrapanie reaguję swędzeniem, pieczeniem i opuchlizną, nawet po zdezynfekowaniu, a tu, oczywiście bolało jak diabli, jak mnie dziabnęła, ale zaraz delikatnie umyłam palec wodą z mydłem, pozwoliłam wodzie przelać się chwilę pod paznokciem, zdezynfekowałam wodą utlenioną i... opuchlizny nie było. Cuda Na noc zaaplikowałam sobie czysty olejek z drzewa herbacianego (piekło! ) i ogólnie jest dobrze, nawet pisać na klawiaturze nim mogę i nie boli. Tylko ten krwiaczek nieładny Chyba czas się zmobilizować i pomalować paznokcie

Jednym słowem: koty
Tak najlepiej pomalowac a jak bedziesz zmywac paznokcie to nie bedzie ani sladu po krwiaczku

Edytowane przez AngelikaSabina
Czas edycji: 2014-03-10 o 21:02
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 21:03   #3912
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Efekty olejowania paznokci

AngelikaSabina dokładnie! zero zadziorków, a najważniejsze tak jak piszesz - nie rozdwajają paznokci a nie wierzyłam że szklany pilniczek jest lepszy i wg... mi ostatnio spadł ;p i dlatego kupiłam nowy, piłuje mocniej ale to dobrze, poprzednim trzeba było się namachać żeby coś spiłować ;p
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:07   #3913
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

na "stępiony" pilnik polecam wyszorowanie go szczoteczką do paznokci z mydłem, często jest po prostu zapchany
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:24   #3914
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
na "stępiony" pilnik polecam wyszorowanie go szczoteczką do paznokci z mydłem, często jest po prostu zapchany
Tak wlasnie robie mam pytanie zapuszczacie paznokcie? Bo ja wlasnie zapuszczam i bym chciala wiedziec czy macie jakies sposoby zeby szybciej rosly albo zeby byly bielsze itp
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:33   #3915
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia co do skórek. Robią się coraz ładniejsze i mam wrażenie,że się cofają.
Własnie, to jest dobre określenie z tym cofaniem Ostatnio niestety moje paznokcie musiały iść do całkowitego skrócenia, parę mi się złamało... Ale wypolerowałam je dokładnie i olejuje dalej. Może w ciągu dnia nie mam tak zawsze na to czasu (uczelnia, siłownia no i inne codzienne czynności), ale zawsze na noc olejowanie porządne z kremem + rękawiczki i spanko
Wniosek po miesiącu olejowania: dziewczyny to naprawdę działa, tak niewiele potrzeba żeby mieć ładne paznokcie i skórki
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:39   #3916
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez AngelikaSabina Pokaż wiadomość
Tak wlasnie robie mam pytanie zapuszczacie paznokcie? Bo ja wlasnie zapuszczam i bym chciala wiedziec czy macie jakies sposoby zeby szybciej rosly albo zeby byly bielsze itp
olejować jak będziesz wmasowywać olejek przy macierzy, to pobudzisz wzrost, a i same olejki swoje przyspieszą. Z wybielaniem też - oleje, ew. moczenie w oliwie z cytryną.
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:53   #3917
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
olejować jak będziesz wmasowywać olejek przy macierzy, to pobudzisz wzrost, a i same olejki swoje przyspieszą. Z wybielaniem też - oleje, ew. moczenie w oliwie z cytryną.
Dzieki .Stosuje juz olejki od jakiegos miesiaca i rosnajak zwykle mysle ale wybielac chyba nie wybielaja bo nie zauwazylam tylko zostaja jakby takie plamki pod nimi jakby po olejku nie wiem dlaczego.Zostaje mi czekac na długie paznokcie haha i trzymac kciuki zeby zadny mi sie nie zlamal bo juz mam troche zapuszczone
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 21:59   #3918
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Hej tu niedzielna olejowaczka.
Co do skórek to oleje same nie zrobią roboty, potrzeba humektantow: gliceyna, HA. Mieszajcie to z mieszankami olejowymi, a ręce się odwdziecza. Myślę, że to jednak doskonale wiecie

U mnie na tapecie olej Monoi, jeżuniu, jak to pachnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 09:59   #3919
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Własnie, to jest dobre określenie z tym cofaniem Ostatnio niestety moje paznokcie musiały iść do całkowitego skrócenia, parę mi się złamało... Ale wypolerowałam je dokładnie i olejuje dalej. Może w ciągu dnia nie mam tak zawsze na to czasu (uczelnia, siłownia no i inne codzienne czynności), ale zawsze na noc olejowanie porządne z kremem + rękawiczki i spanko
Wniosek po miesiącu olejowania: dziewczyny to naprawdę działa, tak niewiele potrzeba żeby mieć ładne paznokcie i skórki
Właśnie, muszę zainwestować w rękawiczki takie do spanka.

Co do ścięcia to przynajmniej będą rosły Ci już mocniejsze
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-11, 10:03   #3920
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez sufocate Pokaż wiadomość
Własnie, to jest dobre określenie z tym cofaniem Ostatnio niestety moje paznokcie musiały iść do całkowitego skrócenia, parę mi się złamało... Ale wypolerowałam je dokładnie i olejuje dalej. Może w ciągu dnia nie mam tak zawsze na to czasu (uczelnia, siłownia no i inne codzienne czynności), ale zawsze na noc olejowanie porządne z kremem + rękawiczki i spanko
Wniosek po miesiącu olejowania: dziewczyny to naprawdę działa, tak niewiele potrzeba żeby mieć ładne paznokcie i skórki
Ja mam takie rekawiczki biale bawelniane specjalne do nawilzania ale mam wrazenie ze one bardziej wchlaniaja krem czy olejek niz moje rece...
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 11:47   #3921
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja też nie wierzyłam w moc szklanego pilniczka, bo kiedyś jakiś miałam i był beznadziejny, więc się zniechęciłam, ale po wielu pochwałach tutaj, kupiłam ten polecany i jestem niesamowicie zaskoczona i zadowolona. Do tej pory zawsze obcinałam paznokcie, bo spiłowywanie było strasznie żmudne, a teraz? Raz dwa i po bólu

Mnie olejki ładnie wybieliły paznokcie. Wprawdzie mam grubą płytkę, więc same w sobie były zazwyczaj nieprzezroczyste, ale teraz jest jeszcze lepiej. Oczywiście świeżo naolejowane i po dłuższym moczeniu rąk robią się przejrzyste, ale po wchłonięciu/wyschnięciu wracają do "białości".

orange_sky, my się z kicią też raczej dogadujemy w tej kwestii, ale tym razem to ja ją zaczepiałam, kiedy chciała mieć spokój, więc mała tylko się broniła. Gdyby mnie tak ktoś upierdliwie "tikał" też bym go zdzieliła
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 13:49   #3922
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mój paznokieć serdecznie pozdrawia wf. Gołym okiem widać zaczerwieniony przyrost, co za biedny paznokieć I tym oto sposobem wszystkie idą do spiłowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100320144047.jpg (77,3 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100320144048.jpg (52,5 KB, 97 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 15:15   #3923
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Mój paznokieć serdecznie pozdrawia wf. Gołym okiem widać zaczerwieniony przyrost, co za biedny paznokieć I tym oto sposobem wszystkie idą do spiłowania.
Ladne masz paznokcie i ten kolor nie scinaj ich calkiem tylko troche bo az szkoda pilowac tyle takie dlugie i ladne paznokcie
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 15:49   #3924
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie no, spiłowałam je na krótko, potem Wam pokażę jak teraz wyglądają. Poza tym tamte nie są długie, to jest średnia długość a chciałam zapuścić szpony znowu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 16:12   #3925
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny czy te rekawiczki bawelniane na noc naprawde dzialaja? Bo mam je ale dwa razy uzywalam i mam wrazenie ze rekawiczki bardziej krem wchlaniaja niz rece bo jak tylko wkladam rece do nich to mam wrazenie ze caly krem wsiakl do rekawiczek
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 17:55   #3926
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Mój paznokieć serdecznie pozdrawia wf. Gołym okiem widać zaczerwieniony przyrost, co za biedny paznokieć I tym oto sposobem wszystkie idą do spiłowania.
ałaaaaaaaa

Cytat:
Napisane przez AngelikaSabina Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy te rekawiczki bawelniane na noc naprawde dzialaja? Bo mam je ale dwa razy uzywalam i mam wrazenie ze rekawiczki bardziej krem wchlaniaja niz rece bo jak tylko wkladam rece do nich to mam wrazenie ze caly krem wsiakl do rekawiczek
ja też się nad tym zastanawiam...wydaje mi się, że wszystko wsiąka... ma ktoś jakąś mądrą teorię na ten temat?
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 18:21   #3927
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wiecie co moim zdaniem kremy/olejki są wchłaniane w rękawiczki i dlatego nie używam kierując się zasadą lepsze jest wrogiem dobrego

a u mnie pod względem olejowania super kremuje ręce od rana kilka razy - to gdy jestem poza domem a wieczorkiem olejowanie 1 godz - 2

a u was jak z olejowaniem?? jakie widzicie zmiany? chyba najbardziej zauważalne to skórki co polecacie z nimi robić - tylko odsuwać?
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 18:37   #3928
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez AliceOne Pokaż wiadomość
Wiecie co moim zdaniem kremy/olejki są wchłaniane w rękawiczki i dlatego nie używam kierując się zasadą lepsze jest wrogiem dobrego

a u mnie pod względem olejowania super kremuje ręce od rana kilka razy - to gdy jestem poza domem a wieczorkiem olejowanie 1 godz - 2

a u was jak z olejowaniem?? jakie widzicie zmiany? chyba najbardziej zauważalne to skórki co polecacie z nimi robić - tylko odsuwać?
Ja olejowalam dzisiaj przez jakos godzine ale znowu to zrobie za chwile.Ja czasami zeby nawilzyc bardzo dlonie i paznokcie i zeby skorki byly mieksze to robie sobie peeling domowy mieszam troche cukru, jakies dwie lyzki zupy z lyzka oliwy z oliwek , troszke cytryny i miodu i masuje dlonie.Pozniej zmywam po jakis pieciu minutach i widze wielka roznice nawet dziwnie sie czuje na poczatku bo wszystko jest tak nawilzone i gladkie (rece, skorki, paznokcie).To jest moj najlepszy sposob na szybkie nawilzenie i suuuuuuuper gladnie dlonie.POLECAM!!!!

Edytowane przez AngelikaSabina
Czas edycji: 2014-03-11 o 18:39
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 20:52   #3929
AliceOne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Efekty olejowania paznokci

AngelikaSabina jak tylko będę zmywać lakier to na pewno zrobię sobie takie domowe spa dla dłoni super pomysł
__________________
Every day will be first day of spring
AliceOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 22:26   #3930
sufocate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tak, mam nadzieję, że teraz mi się wzmocnią Już któryś raz z kolei skracam je praktycznie na zero... Jak myślicie, olejki lepiej działają na gołe paznokcie, niż na takie pomalowane lakierem? Zawsze mnie to nurtuje :P
Co do tych rękawiczek, kupiłam jakiś czas temu, dla mnie osobiście są przydatne, bo nie mogłabym chodzić z tłustymi rękami w pościel :P Wcześniej wcieram intensywnie olejki, a dopiero jak juz kładę się spać to je zakładam. Faktycznie, wg mnie wchłaniają olejki w jakimś stopniu. Mimo to, rano moje paznokcie i skórki wygdlądają ładnie i widać, że są odżywione. Czasem nawet jak się przebudzę, to olejuje dłonie powtórnie. Wszystko ma swoje plusy i minusy
sufocate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.