NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 10:30   #2191
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
To ja też pokaże swoje ostatnie zakupy
Ola pięknie a adict do satin pink ?

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti, Esterr Champs - pieknie po prostu same perełki!!!!!!!!!!!!klas ki:

Esterr oceń obiektywnie krzyształka chanel, tylko obiektywnie prosze bo

Jest cudowny, bardzo drobniutko zmielony, już przy otwieraniu unosi się delikatny biały obłoczek . Na twarzy go nie widac, nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla porów. Buźka po nałożeniu jest jakby rozmyta, rysy złagodzone .
Dobrze matuje i delikatnie rozświetla. Buzia po użyciu jest taaka miękka i aksamitna w dotyku że chce się ją ciągle głaskac
Niestety nie z każdym podkładem dobrze współpracuje, przekonałam się o tym dziś nakładając MUFE + Crystalline, porobiły się na buzi jakieś brzydkie plamy . Z parurkiem aqua i diorem nude współgra ładnie. Także przed kupnem dobrze go przetestowac z podkładami, które nosimy.

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Pięknie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
I Ty też! (Pięknie, tylko zazdrościć )
Ojej nie bij, za co to, toż ja niewinna .

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
same cudenka ...
dziękuję Desti

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Eterr, Desti, Ola -
Wszystkie nabytki śliczne i piękne
dziękowac

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ale cuda!!!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
To ja też pokaże swoje nowe maleństwa
Śliczne maleństwa

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hehehe odwyk powiadasz
Zgrabnie wyglada aktualizacja

Ano chyba czas trochę przystopowac

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację od lutego. Widać, ze jestem na odwyku prawda? dziś jeszcze doszedł jasnoturkusowy cień Sensique.
Pryszczate BL

Champs piękny, spójny zbiór .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 11:11   #2192
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dzis przyszla reszta mojej aktualizacji ...
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
To ja też pokaże swoje ostatnie zakupy
Śliczne lakiery. Jest szansa, żebyście pokazały lakiery na paznokciach?

Champs, skąd taki śliczny, różowy koszyk na kosmetyki?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 11:37   #2193
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Śliczne lakiery. Jest szansa, żebyście pokazały lakiery na paznokciach?
jest szansa ... moze w weekend znajde czas...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:01   #2194
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Piękna aktualizacja
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
testowałam te Iridescenty dzisiaj, ale nie podobało mi się zlewanie kolorów w jedną maź
Dobrze że nas rynku mamy taki duży wybór cieni i każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie bardzo odpowiadają te cienie


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Śliczne maleństwa
Dziękuję
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:24   #2195
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Już spieszę z odpowiedziami

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
piekny zbiór
moge spytać cóż to numerek guerlain na tym zdjeciu : https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1270735198
i jaki efekt daje ?
bo cudnie wygląda
Ten błyszczyk o który pytasz to nr.865. Jak dla mnie to taki stonowany róż ze złotymi drobinkami,nie brokatem. Na ustach wygląda cudnie,delikatnie i tak fajnie rozpromienia twarz (nie wiem jak to inaczej ująć ), do tego ślicznie błyszczy i bajecznie pachnie. W kwestii pielęgnacji nie mam mu nic do zarzucenia

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti, Esterr Champs - pieknie po prostu same perełki!!!!!!!!!!!!klas ki:
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
jak sprawuje się ta mozaika Vipery ?
W sumie to fajnie. Kolor to nr.102. Nadaje się bardziej do rozświetlenia wybranych partii twarzy niż stosowania do na całą buzię,a jeżeli już to bardzo oszczędnie. Daje taki ciepły poblask z drobinkami

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Champs, piękny zbiór Podasz mi numerki szminek? I opowiesz o każdej jaki efekt daje?wow
Dziękuję
Patrząc od lewej to: Maybelline-Color Sensational nr.715 Choco cream: to taki spokojny dość kryjący beż z odrobinką brązu,bez drobinek. Na moich ustach daje tak modny ostatnio efekt "nude".
Chanel-Rouge Hydrabase nr.64 Rose Baby: to ciepły róż ze złotymi drobinkami. Spokojny,stonowany kolor,wg.mnie idealny na codzień jak i do mocniejszego makijażu oczu.
Chanel-Aqualumere nr.34: w opakowaniu dość osrty róż a na ustach taki transparentny. Efekt można stopniować w zależności od ilości warstw nałożonych na usta. Fajnie rozświetla twarz.
Dior Addict High Shine nr. 222 Casual Beige: delikatny brąz ze srebrną perłą. Fajny,delikatny kolorek na codzień.
Dior Addict High Shine nr.454 Rose Show: ciepły róż ze srebrną perłą,średnio intensywny kolor. Fajnie pogłębia odcień ust.
Chanel-Aqualumiere nr.61: ciepła delikatna brzoskwinka. Intensywność można stopniować ilością nałożonych na usta warstw. Ślicznie wygląda przy nawet lekko opalonej buzi.
MAC- odcień Angel (frost): spokojny,stonowany róż z prawie niewidocznymi drobinkami. Kolor dość widoczny na moich ustach.
MAC- odcień Lame (frost): rdzawo-miedziany kolor z delikatnymi drobinkami. Dość widoczny kolor na moich ustach.
Clinique-Moisture Sheer Lipstick Spf 15 nr.16 Sheer Natural (przedpotopowa,już chyba niedostępna): brązowo-rdazwy kolor. Raczej delikany kolor nie rzucający się w oczy a jedynie pogłębiający kolor ust.
MAC-odcień Politely Pink (lustre): ciepły różo-beż ze złotymi drobinkami. Idealna na codzień,taka delikatna a widoczna zarazem.
Clinique-Color Surge Bare Brilliance Lipstick/Rouge Couleur Intense Brillant nr. 126 Cherry Quartz: delikatna wisienka ze złoto niebieskimi drobinkami. Śliczny odcień nawet na codzień,bo jest widoczna ale taka trnsparentna zarazem. W zależności ile się ją nałoży na usta tak intensywny daje efekt (notabene moja pierwsza czerwona szminka )
Revlon- Shiny Sheers nr.810 Sheer Afterglow: delikatny różówo beżowy odcień. Na ustach bardzo delikatny kolor,praktycznie tylko nabłyszcza dając delikatniutką poświatę.

Pomadki z kosmetyczki to: od lewej
na górze: Mac-odcień Syrup (lustre): to ciemny róż z odrobinką wiśni i fioletu (ciężki do określenia kolor). N austach bajeczny efekt,ślicznie podkreśla kolor moich ust,jest to widoczny odcien ale nie drażniący otoczenie Ja się bardzo w tym kolorze lubię. Wygląda sie w nim tak szlachetnie i elegancko. Uwielbiam ją
Poniżej: Chanel- Aqualumiere nr. 96 Ischia: delikatna wisienka z kolorowymi drobinkami. Bardzo ciekawy kolor. Intensywność stopniuję ilościa warst na ustach. Jest bardziej przejrzysta niż opisywany powyżej Mac. Fajnie pogłębia kolor ust. To również jedna z moich najulubieńszych
Obok: Chanel- Aqualumiere nr. 37 Ipanema: bardzo delikatny ciepły złoty beż z maleńkimi różowymi drobinkami. Fajnie rozświetla twarz,idealna na codzień jak i do mocniejszych makijaży. Intensywność odcienia stopniuję ilością nałożonych warstw.Kolejna z moich ulubionych
Pierwsza z prawej: Dior Addict High Shine nr.220 New Look Beige: złota z delikatnymi rdzawymi drobinkami. Świetna do nawet delikatnie opalonej buzi,gdyż ślicznie podkreśla ową opaleniznę.

Pomadki z kwietniowej aktaulizacji to: od lewej
Mac- odcien Party Line (Cremesheen): średnio ciemna,intensywna wiśnia. Kremowy,kryjący kolor,bardzo twarzowy kolor. Do wyróżnienia się z tłumu idealna. Zwraca bowiem uwagę.
Vipera- Aqua Color nr.526: intensywna,malinowa czerwień. Ładny klasyczny ocień. W niewielkiej ilości fajna nawet na codzień do ożywienia twarzy. Kolor również przykuwający wzrok innych.

Ufff ale sie rozpisałam Mam nadzieję,że pomogłam


Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Ile błyszczyków Zbiorek śliczny

Skrobnij coś na temat trójek cieni paese/euphory, widzę, że masz ich sporo, a szczególnie jak fioleciki się sprawują?
Dziękuję
Co do cieni to bardzo je lubię. Kolory na powiekach są takie jak w opakowaniu,świetnie się trzymają cały dzień, nie roluja się,nie zbierają w zagłebieniach powiek, bardzo fajnie cieniują. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona z fiolecików również



Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
champs przepiekny zbior! z jakiej firmy blyszczykow jestes najbardziej zadwolona? ktore sa twoimi ulubionymi?
Najbradziej lubię Guerlain'a-Kiss Kiss: za kolory,pielęgnację,trwało ść,błysk i bajeczny zapach,Chanel-Levres Scintiliantes: za pielęgnację,kolory,trwało ść i w tym przypadku brak zapachu i smaku,Eveline-Holografic Brilliant: za dostępną kolorystykę,efekt jaki daja na ustach i za pielęgnację.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
sliczny zbior ... wiele rzeczy bym przytulila ...
Dziękuję. To dokładnie tak jak ja w przypadku Twoich zbiorów Desti

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość



Ale cuda!!!



Piękny zbiór


Piękne
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Gratuluje zbioru
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
I Tobie też zazdrościć całości - fajna spójna kolekcja :roza
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Champs, skąd taki śliczny, różowy koszyk na kosmetyki?
Dziękuję.To taki wiklinowy koszyczek tylko ta wiklina tutaj akurat jest różowa. W domciu mam jeszce taki w kolorze zółtym,pomarańczowym i brązowym. Kupiłam go w Krakowie na giełdzie kwiatowej. A co do przeznaczenia to po kupnie tak mi wpadło,że fajnie by się nadał na kosmetyki

Jeśli kogoś pominęłam w odpowiedzi to przepraszam. Proszę się upomnieć o odpowiedź .

Edytowane przez Champs
Czas edycji: 2010-04-09 o 15:37
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:55   #2196
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Już spieszę z odpowiedziami

Co do cieni to bardzo je lubię. Kolory na powiekach są takie jak w opakowaniu,świetnie się trzymają cały dzień, nie roluja się,nie zbierają w zagłebieniach powiek, bardzo fajnie cieniują. Ze wszystkich jestem bardzo zadowolona z fiolecików również

Dziękuję Może skusze się na nie niedługo
__________________





Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2010-04-09 o 16:00
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 16:04   #2197
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo
Prosze bardzo


Desti, Corii, Yasia, Hexxana - dziekuje



Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
To ja też pokaże swoje nowe maleństwa
Yasia sliczna akualizacja

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy ten sam błyszczyk
Jak sprawuje się korektor Smashbox i podkład Chanel?
Theona korektor jest za jasny mieszam go z zaciemnym biothermem - to sa zakupy na odległoś ale korektor ok, wiesz żaden który miałam nie był idealny, mam cienie pod oczami, czasami cos do zakrycia na twarzy i o ile z niespodziankami smasz sobie radzi to z cieniami niekoniecznie

podkład chanel to bdb podkład, po wielu testach wróciłam do niego skruszona. kupilam małe opakowanie tj, 20ml bo to 20 najjasniejszy i na lato będe musiała kupić ciemniejszy. kolor 20 jest ideakny dla mnie, nie sciąga, buzia ładna po zmyciu go trzn, że pielegnuje również. bardzo dobrze wtapia sie skórę, nie tworzy maski, średnio matuje, buzia taka ładna w nim mam mieszana cerę i mówiąc szczerze to najlepszy podklad jaki miałam.

A który błyszczyk? dior czy smashbox?



Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wklejam moją aktualizację od lutego. Widać, ze jestem na odwyku prawda? dziś jeszcze doszedł jasnoturkusowy cień Sensique.
Luskap -

Pozwole sobie napisac o pryszczatych bezykach - napisalaś że pędzel się slizga po najciemniejszym zewnetrznym kolorze istotnie tak jest, mialam 2 opakowania beżyków i za każdym opakowanie jest tak samo. ten najciemniejszy kolor jest najtwardszy i zawsze środek wyslizgany że tak powiem a brzeg nie. w drugim opakowaniu starałam sie bardzie po brzegach ślizgać.


[QUOTE=esterr;18457237]Ola pięknie a adict do satin pink ?


Si Ester



Jest cudowny, bardzo drobniutko zmielony, już przy otwieraniu unosi się delikatny biały obłoczek . Na twarzy go nie widac, nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla porów. Buźka po nałożeniu jest jakby rozmyta, rysy złagodzone .
Dobrze matuje i delikatnie rozświetla. Buzia po użyciu jest taaka miękka i aksamitna w dotyku że chce się ją ciągle głaskac
Niestety nie z każdym podkładem dobrze współpracuje, przekonałam się o tym dziś nakładając MUFE + Crystalline, porobiły się na buzi jakieś brzydkie plamy . Z parurkiem aqua i diorem nude współgra ładnie. Także przed kupnem dobrze go przetestowac z podkładami, które nosimy.


Ester dziekuje za opinię - za kilka dni jade go pomacać i zdecydowac który kupię



Lemka postaram sie w weekend
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 22:27   #2198
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziękuję
Patrząc od lewej to: Maybelline-Color Sensational nr.715 Choco cream: to taki spokojny dość kryjący beż z odrobinką brązu,bez drobinek. Na moich ustach daje tak modny ostatnio efekt "nude".
Chanel-Rouge Hydrabase nr.64 Rose Baby: to ciepły róż ze złotymi drobinkami. Spokojny,stonowany kolor,wg.mnie idealny na codzień jak i do mocniejszego makijażu oczu.
Chanel-Aqualumere nr.34: w opakowaniu dość osrty róż a na ustach taki transparentny. Efekt można stopniować w zależności od ilości warstw nałożonych na usta. Fajnie rozświetla twarz.
Dior Addict High Shine nr. 222 Casual Beige: delikatny brąz ze srebrną perłą. Fajny,delikatny kolorek na codzień.
Dior Addict High Shine nr.454 Rose Show: ciepły róż ze srebrną perłą,średnio intensywny kolor. Fajnie pogłębia odcień ust.
Chanel-Aqualumiere nr.61: ciepła delikatna brzoskwinka. Intensywność można stopniować ilością nałożonych na usta warstw. Ślicznie wygląda przy nawet lekko opalonej buzi.
MAC- odcień Angel (frost): spokojny,stonowany róż z prawie niewidocznymi drobinkami. Kolor dość widoczny na moich ustach.
MAC- odcień Lame (frost): rdzawo-miedziany kolor z delikatnymi drobinkami. Dość widoczny kolor na moich ustach.
Clinique-Moisture Sheer Lipstick Spf 15 nr.16 Sheer Natural (przedpotopowa,już chyba niedostępna): brązowo-rdazwy kolor. Raczej delikany kolor nie rzucający się w oczy a jedynie pogłębiający kolor ust.
MAC-odcień Politely Pink (lustre): ciepły różo-beż ze złotymi drobinkami. Idealna na codzień,taka delikatna a widoczna zarazem.
Clinique-Color Surge Bare Brilliance Lipstick/Rouge Couleur Intense Brillant nr. 126 Cherry Quartz: delikatna wisienka ze złoto niebieskimi drobinkami. Śliczny odcień nawet na codzień,bo jest widoczna ale taka trnsparentna zarazem. W zależności ile się ją nałoży na usta tak intensywny daje efekt (notabene moja pierwsza czerwona szminka )
Revlon- Shiny Sheers nr.810 Sheer Afterglow: delikatny różówo beżowy odcień. Na ustach bardzo delikatny kolor,praktycznie tylko nabłyszcza dając delikatniutką poświatę.

Pomadki z kosmetyczki to: od lewej
na górze: Mac-odcień Syrup (lustre): to ciemny róż z odrobinką wiśni i fioletu (ciężki do określenia kolor). N austach bajeczny efekt,ślicznie podkreśla kolor moich ust,jest to widoczny odcien ale nie drażniący otoczenie Ja się bardzo w tym kolorze lubię. Wygląda sie w nim tak szlachetnie i elegancko. Uwielbiam ją
Poniżej: Chanel- Aqualumiere nr. 96 Ischia: delikatna wisienka z kolorowymi drobinkami. Bardzo ciekawy kolor. Intensywność stopniuję ilościa warst na ustach. Jest bardziej przejrzysta niż opisywany powyżej Mac. Fajnie pogłębia kolor ust. To również jedna z moich najulubieńszych
Obok: Chanel- Aqualumiere nr. 37 Ipanema: bardzo delikatny ciepły złoty beż z maleńkimi różowymi drobinkami. Fajnie rozświetla twarz,idealna na codzień jak i do mocniejszych makijaży. Intensywność odcienia stopniuję ilością nałożonych warstw.Kolejna z moich ulubionych
Pierwsza z prawej: Dior Addict High Shine nr.220 New Look Beige: złota z delikatnymi rdzawymi drobinkami. Świetna do nawet delikatnie opalonej buzi,gdyż ślicznie podkreśla ową opaleniznę.

Pomadki z kwietniowej aktaulizacji to: od lewej
Mac- odcien Party Line (Cremesheen): średnio ciemna,intensywna wiśnia. Kremowy,kryjący kolor,bardzo twarzowy kolor. Do wyróżnienia się z tłumu idealna. Zwraca bowiem uwagę.
Vipera- Aqua Color nr.526: intensywna,malinowa czerwień. Ładny klasyczny ocień. W niewielkiej ilości fajna nawet na codzień do ożywienia twarzy. Kolor również przykuwający wzrok innych.

Ufff ale sie rozpisałam Mam nadzieję,że pomogłam

Dziękuję za opis - postaram się im przyjrzeć.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 23:17   #2199
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Dziękuję

Z Beige Lumineux jestem bardzo zadowolona, twarz wygładzona, ma zdrowy połysk (często mam problem ze świecącą się twarzą, ale po nim nie jest tłusta tylko taka satynowa) Jedynie mam zastrzeżenia do jednej rzeczy- mam wrażenie że nic się nie naklada na pędzel(używam z EDM) szczególnie ciemniejszy odcień na obrzeżach tak jakby się wyślizgał i nie pyli się prawie wcale...
Blyszczyk ma cudny slodziutki zapach i kolor o jaki mi chodziło- lekko rozjaśnia usta, taki nude-look i co ważne, nie waży się.
Dziekuje za szczegolowa relacjeCaly czas nad nimi dumam i zdecydowac sie nie moge

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Ja bardzo proszę później o opinie o nich, a najlepiej jeszcze fotki Szukam namiętnie kredki w stylu grafitowej/stalowej, do tego nie za drogiej i właśnie w miarę trwałej. Mam piękną emily z golden rose, ale bardzo nietrwała, a przy moich tłustych powiekach to już istna tragedia.
Nie ma sprawy wzielam obie i widze,ze kolory sa naprawde bardzo fajne,jakosciowe niczym nie ustepuja Goshowi choc zobaczymy jak przetrwaja calodzienny makijaz wiec nie zapeszam.

Kolor Steel to wlasnie taka grafitowo-stalowy odcien,ma w sobie mike (ale sprawdze jeszcze sklad) bo delikatnie opalizujaca co w zasadzie wzmacnia efekt.
Narazie testowalam je na dloniach-miekkie,latwo maluje sie kreske i ciezko jest ja zetrzec bez pomocy mleczka/dwufazy co dobrze rokuje.

To tyle tak na szybko.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

Ano chyba czas trochę przystopowac
Aaaa tam,troche przyjemnosci nikomu nie zaszkodzi chociaz wiem,ze czasami kolekcje rozrastaja sie,ze szok
Mnie bardziej pochlonely perfumy niz kolorowka ale znam to uczucie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:20   #2200
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

zrobilam porzadek w mojej kolorowce... album w miedzyczasie zrobil sie zupelnie nieaktualny ... i wcale nie mam tego tak duzo jakby sie wydawalo ... jedna mala szufladka ... no i koszyczki ...

1 zd. calosc
2 zd. szufladka
3 zd. cienie
4 zd. cienie
5 zd. kulki
6 zd. pudry prasowane i rozswietlajace
7 zd. pudry sypkie, brazer i puder w kamieniu
8 zd. roze
9 zd. bazy, podklady i korektory
10 zd. blyszczyki i moja jedyna pomadka
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:21   #2201
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

ciag dalszy...

1 zd. odzywki, tusze i bazy pod cienie
2 zd. kredki do ust i oczu... jeden eyeliner

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2010-04-10 o 17:22
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 17:26   #2202
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
zrobilam porzadek w mojej kolorowce... album w miedzyczasie zrobil sie zupelnie nieaktualny ... i wcale nie mam tego tak duzo jakby sie wydawalo ... jedna mala szufladka ... no i koszyczki ...

1 zd. calosc
2 zd. szufladka
3 zd. cienie
4 zd. cienie
5 zd. kulki
6 zd. pudry prasowane i rozswietlajace
7 zd. pudry sypkie, brazer i puder w kamieniu
8 zd. roze
9 zd. bazy, podklady i korektory
10 zd. blyszczyki i moja jedyna pomadka
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ciag dalszy...

1 zd. odzywki, tusze i bazy pod cienie
2 zd. kredki do ust i oczu... jeden eyeliner
Pięknie... Desti - masz wszystko co bym chciała mieć
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:30   #2203
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Pięknie... Desti - masz wszystko co bym chciała mieć
dziekuje ... ja ogolnie chyba mam wszystko co chcialam miec ... duzo sie pozmienialo dzieki wymiankom ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:32   #2204
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Desti: śliczny zbiór
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:35   #2205
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Desti: śliczny zbiór
dziekuje ... to znaczy, ze moge zostac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:43   #2206
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ... to znaczy, ze moge zostac ...
NIE!! A kysz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 17:58   #2207
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Desti gratuluję pięknego zbioru, faktycznie przeszedł przeobrażenie. masz wszystko co potrzeba, pieknie

: roza::r oza::ro za::roz a::roza :
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:04   #2208
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy wzielam obie i widze,ze kolory sa naprawde bardzo fajne,jakosciowe niczym nie ustepuja Goshowi choc zobaczymy jak przetrwaja calodzienny makijaz wiec nie zapeszam.

Kolor Steel to wlasnie taka grafitowo-stalowy odcien,ma w sobie mike (ale sprawdze jeszcze sklad) bo delikatnie opalizujaca co w zasadzie wzmacnia efekt.
Narazie testowalam je na dloniach-miekkie,latwo maluje sie kreske i ciezko jest ja zetrzec bez pomocy mleczka/dwufazy co dobrze rokuje.

To tyle tak na szybko.
Dziękuję bardzo Obiecujące te kredki
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:41   #2209
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Zrobiłam porządki w swoich mazidłach i wyglądaja one tak :
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 18:43   #2210
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

coż to za błyszczyki chanel - bardzo ładne
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:44   #2211
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
NIE!! A kysz
o Ty niedobra ...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti gratuluję pięknego zbioru, faktycznie przeszedł przeobrażenie. masz wszystko co potrzeba, pieknie
dziekuje ... troche czasu zajelo mi skompletowanie
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:45   #2212
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

c.d.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:49   #2213
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

desti jestes moim kolorowkowym guru

hola ola przepiekny zbiorek!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:53   #2214
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Zrobiłam porządki w swoich mazidłach i wyglądaja one tak :
oooo... sliczne rzeczy widze ... i pedzelki Inglotowe...

i powiedz mi od razu ... jaki to numerek i kolor feverka... i jak sie spisuja chanelowe obskury... bo tak tez sie nad nimi zastanawialam ... mozesz zrobic swatcha ?? ... i jak sie spisuje podklad Givenchy ?? ...

z gory dziekuje ...

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
desti jestes moim kolorowkowym guru
...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:54   #2215
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
coż to za błyszczyki chanel - bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
desti jestes moim kolorowkowym guru

hola ola przepiekny zbiorek!
Anarchia dziekuje, błyszczyki to moja miłość kupuję juz tylko te które mi odpowiadaja chanelki to 131mica i 139 futile

Cuciola dziekuje bardzo
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:00   #2216
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
zrobilam porzadek w mojej kolorowce... album w miedzyczasie zrobil sie zupelnie nieaktualny ... i wcale nie mam tego tak duzo jakby sie wydawalo ... jedna mala szufladka ... no i koszyczki ...
cudownie
jak się spisuje baza ActiMine?
i co powiesz o cieniach Murano?
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Zrobiłam porządki w swoich mazidłach i wyglądaja one tak :
kolejny piękny zbiór
mogłabyś napisać co sądzisz o korektorze Forget it Biothermu?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:04   #2217
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anarchia dziekuje, błyszczyki to moja miłość kupuję juz tylko te które mi odpowiadaja chanelki to 131mica i 139 futile

Cuciola dziekuje bardzo
holu ja wlasnie pozbylam sie ok 30 nie uzywanych blyszczykow - szminek i zamierzam sobie kupic ze swojej wisch..czyli jakies 40 nowych
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:08   #2218
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
oooo... sliczne rzeczy widze ... i pedzelki Inglotowe...

i powiedz mi od razu ... jaki to numerek i kolor feverka... i jak sie spisuja chanelowe obskury... bo tak tez sie nad nimi zastanawialam ... mozesz zrobic swatcha ?? ... i jak sie spisuje podklad Givenchy ?? ...

z gory dziekuje ...



...
Desti bardzo mi milo, wiesz ze jestes moim i widze wielu dziewczy guru w sprawie kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej

Feverec nr 330 ukochany i na specjalne okazje go uzywam

Obscurki bardzo lubię, swatch zrobię jutro bo juz kiepskie światło one są takie wyjątkowe, tajemnicze, bo niby cztery różne kolory ale przez każdy przebija czerń, nałożone na mokro sa demoniczne , nasycone.
na sucho ot takie dzienne kolory, przydymione.
powiem szczerze,że w wersji na mokro budza wielkie zainteresowanie obu płci
jutro zrobie swatche to ocenisz sama

pedzle inglota bardzo lubie, sa swietnej jakości, prane uzywane niemal codziennie sa w niezmienionym stanie od 1,5 roku. ubolewam, że cienie Pana Inglota mnie uczulają bo paleta barw fantastyczna, ale cóz...

podkład Givenchy to fajny podkład na zime jak dla mnie. pieknie sie wtapia w twarz, nie podkresla skórek (są moja zmorą na nosie i czasami na czole), pory nie widoczne dzieki niemu, bdb la mieszanych cer. polecam

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
holu ja wlasnie pozbylam sie ok 30 nie uzywanych blyszczykow - szminek i zamierzam sobie kupic ze swojej wisch..czyli jakies 40 nowych
Anarchia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:11   #2219
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
cudownie
jak się spisuje baza ActiMine?
i co powiesz o cieniach Murano?
dziekuje ...

baze bardzo lubie... szczegolnie jak jestem niewyspana i wygladam jak zombie... i wiem, ze nie bede jakiegos spejalnego makijazu robic... to nakladam ta baze, bo ona daje skorze fajny swiezy wyglad i rozswietla ale nienachalnie... kiedys juz zrobilam swatcha - klik -
lubie ja tez za to, ze jest lekka i nie zapycha... zastanawiam sie nad dokupieniem jeszcze dwoch kolorow...

Muranki maja ciekawe kolory, fajny makijaz mozna nimi wyczarowac... choc lepiej przetestowac przed zakupem bo moga wywolac efekt podbitego oka przez te morskie zielenie ... u mnie ogolnie wszystkie chanele sie dobrze trzymaja... nasycenie tez dobre ale troche sie sypia przy nakladaniu... moze z czasem im to minie... zauwazylam, ze jak pouzywam to potem sie je coraz wygodniej naklada...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Desti bardzo mi milo, wiesz ze jestes moim i widze wielu dziewczy guru w sprawie kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej
... ...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Feverec nr 330 ukochany i na specjalne okazje go uzywam

Obscurki bardzo lubię, swatch zrobię jutro bo juz kiepskie światło one są takie wyjątkowe, tajemnicze, bo niby cztery różne kolory ale przez każdy przebija czerń, nałożone na mokro sa demoniczne , nasycone.
na sucho ot takie dzienne kolory, przydymione.
powiem szczerze,że w wersji na mokro budza wielkie zainteresowanie obu płci
jutro zrobie swatche to ocenisz sama
och... wychodzi na to, ze w koncu te obskurki przytule ... swatcha jakbys mogla to na sucho i mokro poprosze ...

a ta feverkowa 330 jeszcze dostepna ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:14   #2220
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
holu ja wlasnie pozbylam sie ok 30 nie uzywanych blyszczykow - szminek i zamierzam sobie kupic ze swojej wisch..czyli jakies 40 nowych
Archia (moze byc) szalona 30 szt. nadwyzki a plany na nastepne 40 szt. OMG
mój zbiór przeszedł tunning, wiele mazidel ma nowe domki no i musze dokupic kilka rzeczy jeszcze i bedzie tak jak chcę

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziekuje ...

baze bardzo lubie... szczegolnie jak jestem niewyspana i wygladam jak zombie... i wiem, ze nie bede jakiegos spejalnego makijazu robic... to nakladam ta baze, bo ona daje skorze fajny swiezy wyglad i rozswietla ale nienachalnie... kiedys juz zrobilam swatcha - klik -
lubie ja tez za to, ze jest lekka i nie zapycha... zastanawiam sie nad dokupieniem jeszcze dwoch kolorow...

Muranki maja ciekawe kolory, fajny makijaz mozna nimi wyczarowac... choc lepiej przetestowac przed zakupem bo moga wywolac efekt podbitego oka przez te morskie zielenie ... u mnie ogolnie wszystkie chanele sie dobrze trzymaja... nasycenie tez dobre ale troche sie sypia przy nakladaniu... moze z czasem im to minie... zauwazylam, ze jak pouzywam to potem sie je coraz wygodniej naklada...

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------



... ...



och... wychodzi na to, ze w koncu te obskurki przytule ... swatcha jakbys mogla to na sucho i mokro poprosze ...

a ta feverkowa 330 jeszcze dostepna ?? ...

Obscurki zrobie we wszystkich wariantch sucho mokro z bazą bez bazy uff
Nie wiem o feverku ale Dimcia go poszukuje wciąż...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.