niesforna grzywka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-31, 09:58   #1
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258

niesforna grzywka


mam problem, postanowiłam zrobić sobie grzywke na skos i tu pojawił się problem, mianowicie mam tak ułożone włosy przez naturę że grzywka w pewnym miejscu rozchodzi mi się w dwie strony i za cholere nie chce się ułożyć na ukos w jedną strone przez całe czoło może któraś z Was miała podobny problem i ma jakiś sposób na zmuszenie grzywki do układania się w jedną stronę??? proszęo pomoc
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 12:38   #2
Villanella
Raczkowanie
 
Avatar Villanella
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 32
Dot.: niesforna grzywka

Cytat:
Napisane przez madzialenaKrk Pokaż wiadomość
mam problem, postanowiłam zrobić sobie grzywke na skos i tu pojawił się problem, mianowicie mam tak ułożone włosy przez naturę że grzywka w pewnym miejscu rozchodzi mi się w dwie strony i za cholere nie chce się ułożyć na ukos w jedną strone przez całe czoło może któraś z Was miała podobny problem i ma jakiś sposób na zmuszenie grzywki do układania się w jedną stronę??? proszęo pomoc

Skąd ja to znam? Też mam grzywke na bok i przez te nieszczęsne wicherki mam problem z jej ujażmieniem. Probowalam szamponów wygładzających, prostownicy, suszyłam włoski na okrągłej szczotce ale gdy tylko wyszłam na zewnątrz wracała do stanu pierwotnego fryzjerka też mi na to nic nie poradziła bo choćbym bardzo sie starała to raczej nic tego nie zmieni Ja swojej grzywce dałam luz i sie układa jak chce
Villanella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 18:25   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: niesforna grzywka

moze zrobcie przedzialek z drugiej strony? zeby grzywka szla na drugą strone. albo prostą grzywke - czasem pomaga. no albo trzeba pozbyc sie grzywki
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:16   #4
ZielonaButelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: niesforna grzywka

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
moze zrobcie przedzialek z drugiej strony? zeby grzywka szla na drugą strone. albo prostą grzywke - czasem pomaga. no albo trzeba pozbyc sie grzywki
Patent z prostą grzywką niestety nic nie daje, bo ja taką mam i też męczę się z "prawoskrętną" grzywką;d Nawet jak nawijam grzywkę na szczotkę przy suszeniu to ona i tak skręca się w prawo. Skoro z ułożenia grzywki nic nie wychodzi to robię przedziałek po lewej stronie głowy i zaczesuję włosy na prawą stronę.
ZielonaButelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:17   #5
Vega....
Raczkowanie
 
Avatar Vega....
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
GG do Vega....
Dot.: niesforna grzywka

no cóż, znam ten ból, mam to samo. Nie za wiele da się zdziałać na tym polu, chyba. Ja mam grzywke zrobioną bardziej z czubka głowy i te włosy z góry dociążają te niesforne. Mam teraz ścięta na lekki skos bo chcę taką mieć na dłuższą metę, ale i tak sie rozłazi na boczki...i tak najlepiej wygląda. Czasem ją delikatnie wyprostuję...
__________________
http://www.flickr.com/photos/10679750@N03/ - zapraszam na stronę z moimi zdjęciami
Vega.... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:21   #6
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: niesforna grzywka

to samo mam... troche prostuje, troche zelu i jakos jest ale ia tak nie tak jak byc powinna :/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 19:56   #7
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: niesforna grzywka

oj to widze, że nie ja jedna mam ten kłopot... fryzjerka radziła mi, żebym zawsze po myciu suszyła grzywke i żebym je dość mocno "naciągała" w kierunku skosu i że po pewnym czasie włosy powinny mi się dobrze układać no i będę próbować może akurat... pozdrawiam
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 15:27   #8
Ewu913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: niesforna grzywka

tez to mam, kiedys fryzjerka nałozyła mi na grzywke jakis krem na tzw "wilki" trzyma sie dopoki odrosty sie nie pojawią polecam , popytajcie fryzjerek
Ewu913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:12   #9
skyline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: niesforna grzywka

znam ten problem z autopsjihihi zapuscilam grzywke bo mialam jej dosc musialam ja codziennie prostowac wygladalam w niej fajnie ale sporo nerwow mnie kosztowalo ulozenie moich niesfornych wlosow ale mam teraz cos fajnego dla Was dziewczyny!!!! tak sie sklada ze pracuje jako hostessa i ostatnio mialam promocje produktow schwarzkopf i wyszly nowe kosmetyki tej firmy nazywaja sie "got2b" sa one swietne jkesli chodzi o utrwalanie fryzur jest super mocny klej , guma i takie tam naprawde dobrze trzymaja fryzurke kosztuja ok 15zl wiec polecam!!!!
skyline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:40   #10
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: niesforna grzywka

ahh , wiem co to znaczy męczyć się dzień w dzień z `grzywaczem`
teraz mam grzywkę na bok, ale jest mi tylko do polików, ii pomiędzy nią jest pełno szpar i przedziałków ... okropnie wygląda nieułożona grzywka, więc radzę układać grzywkę jak jeszcze jest całkiem mokra, gdy włosy wyschną pozostaną w mniej więcej tej samej okazałości ; )))
noi odrobina lakieru, żeby została taka na cały dzień ; dd
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:02   #11
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: niesforna grzywka

Grzywka nie układa się ponieważ u jej podstawy są tzw. wicherki, tzn włosy rosną tam w innym kierunku niż reszta włosów. Tak naprawdę nie ma skutecznej metody aby pozbyć sie wicherka na amen. Co za to można:

1. Wyciąć wicherka do gołej skóry jeśli jest w miarę mały i jeśli grzywka jest obcięta do przodu. Należy wtedy pamiętać żeby nie zaczesywać grzywy do góry bo będzie widać wygolone włoski.

2. Mocny lakier - ułożona grzywka powinna się "skleić" lakierem i trzymać w miejsu. Za to nie polecam żelu bo wtedy grzywa wygląda na tłustą.

3. Modelowanie na okrągłej szczotce ale to nie wszystkim pomaga.

4. Ocięcie grzywki na tą stronę w którą układa się wicherek.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."

Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 15:51   #12
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: niesforna grzywka

ja swoją grzywkę spinałam przez pewien czas wsuwką na bok i sie "nauczyła"
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 12:07   #13
kamisia007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: niesforna grzywka

Noja tż jakiś czas spinałam i teraz zawsze się trzyma "trening czyni mistrza"... :P
kamisia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.