Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-26, 19:37   #2431
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dziewczyny, trafiają się czasem jakieś promocje na podkłady Catrice? Bo tak się czaję cichutko..
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:40   #2432
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kolejna szminka do obadania

Ja nigdy nie uświadczyłam takich gadżetów,jak kosmetyczki ,w szafie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:45   #2433
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trafiają się czasem jakieś promocje na podkłady Catrice? Bo tak się czaję cichutko..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:55   #2434
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
szukam świętego Graala podkładowego i Infinite Matt to mój kolejny cel Dziękuję
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:14   #2435
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w końcu szminkę ultimate color 210 pinkadilly circus i jest rewelacyjna Chyba się już z nią nigdy nie rozstanę, daje na ustach taki czerwono-różowy kolor, jest intensywny, ale wygląda subtelnie

Polecam też kosmetyczkę z Essence, nie jest może jakoś szczególnie piękna, ale ma idealny rozmiar do torebki i sporo się w niej mieści. Warto się przyjrzeć, ja dotychczas nosiłam kosmetyki luzem, bo każda kosmetyczka była za mała/za duża/za płaska/za głęboka/etc. a ta jest idealna.
Jesteś może z Krakowa? Bo widziałam dziś dziewczynę, która przy kasie płaciła właśnie za szminkę 210, kosmetyczkę z Essence i coś jeszcze z Essence/Catrice

W końcu przekonałam się do szminki Gentle Nude Is Back. Zgubiłam gdzieś The Nuder The Better(albo na odwrót? :P ) i wzięłam jedynego nudziaka, jaki mi został i... lubię to
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:32   #2436
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Zapytałam cię o to samo w wątku essence, bo mi się skojarzyłaś
Od razu poznałam, że wizażanka, bo kursowałaś pomiędzy szafą Catrice i Essence
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 20:45   #2437
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
szukam świętego Graala podkładowego i Infinite Matt to mój kolejny cel Dziękuję
Infinite Matt jest dość słaby.. Mi strasznie znikał z twarzy(cera mieszana). A jakiegos szalowego matu nie robił. Wole PF. przynajmniej kryje i sie trzma
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 20:51   #2438
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mnie się z kolei Infinite Matt bardzo spodobał
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:15   #2439
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Zapytałam cię o to samo w wątku essence, bo mi się skojarzyłaś
Od razu poznałam, że wizażanka, bo kursowałaś pomiędzy szafą Catrice i Essence
Hahaha, i KOBO Hahaha, śmieję się do monitora

Oczywiście dalej nie mam bazy rozświetlającej z HW.

A podkłady z Catrice wydają mi się strasznie pomarańczowe. Może jestem za bardzo rozpieszczona od czasu, gdy posiadam swój pierwszy BB krem
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:15   #2440
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Tylko, że PF jest duuużo ciemniejszy, a ja bladolica! I tyle podkładów, które już przeszły przez moją buźkę.. No ale to nie temat na takie rozmowy
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:23   #2441
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Hahaha, i KOBO Hahaha, śmieję się do monitora

Oczywiście dalej nie mam bazy rozświetlającej z HW.

A podkłady z Catrice wydają mi się strasznie pomarańczowe. Może jestem za bardzo rozpieszczona od czasu, gdy posiadam swój pierwszy BB krem
Nadal jesteś zainteresowana bazą HW?
W zeszłym tygodniu nie zdążyłam, ale w tym pewnie będę to najwyżej kupię.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-26, 21:35   #2442
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Nałożyłam dzisiaj różowy cień z HW na całą powiekę, a na to inny cień i po kilku godzinach miałam "piękne" kreski ze zbrylonego cienia w załamaniu
Muszę stwierdzić, że to chyba nie mój kolor, chociaż lubię różowe cienie i jest mi w nich ładnie, to w tym wyglądam jakbym była chora, albo jakbym bardzo intensywnie płakała
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:47   #2443
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Nadal jesteś zainteresowana bazą HW?
W zeszłym tygodniu nie zdążyłam, ale w tym pewnie będę to najwyżej kupię.
Chyba nie jest mi jednak aż tak do szczęścia potrzebna, żebym chciała załatwiać ją przez kogoś Jeśli ją znajdę- będzie fajnie, ale jeśli nie- tragedii raczej nie będzie. Dzięki za propozycję
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:50   #2444
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Hahaha, i KOBO Hahaha, śmieję się do monitora

A podkłady z Catrice wydają mi się strasznie pomarańczowe. Może jestem za bardzo rozpieszczona od czasu, gdy posiadam swój pierwszy BB krem
Czuję się zdekonspirowana

Bycie wizażanką to stan umysłu, objawiający się charakterystycznym sposobem robienia zakupów. Widziałam też, że oglądałaś produkty z koszyków wyprzedażowych, a chyba nikt inny ich nie przegląda

Jeśli kiedykolwiek najdzie mnie chęć otworzenia pełnowymiarowego produktu, to ta sytuacja mi się przypomni i będzie straszyć niczym Buka w dzieciństwie.

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Tylko, że PF jest duuużo ciemniejszy, a ja bladolica! I tyle podkładów, które już przeszły przez moją buźkę.. No ale to nie temat na takie rozmowy
Najjaśniejszy Infinite Matt jest nieco jaśniejszy i bardziej beżowy niż 150 buff z Revlona do cery tłustej/mieszanej. Przede wszystkim nie ciemnieje w ciągu dnia, jak zobaczyłam ostatnio swoją twarz na zdjęciu, to byłam wręcz zaskoczona. Warto się przyjrzeć
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 21:58   #2445
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Czuję się zdekonspirowana

Bycie wizażanką to stan umysłu, objawiający się charakterystycznym sposobem robienia zakupów. Widziałam też, że oglądałaś produkty z koszyków wyprzedażowych, a chyba nikt inny ich nie przegląda

Jeśli kiedykolwiek najdzie mnie chęć otworzenia pełnowymiarowego produktu, to ta sytuacja mi się przypomni i będzie straszyć niczym Buka w dzieciństwie.
Bez obaw- nie rozpoznaję twarzy osób widzianych raz lub dwa. Zresztą, często chodzę tak zamyślona, że nie widzę moich znajomych ani nie słyszę jak ktoś mi mówi "cześć" i potem wychodzę na gbura Raz nie poznałam nawet mojego chłopaka, który stał po drugiej strony ulicy na przejściu i patrzył wprost na mnie(a ja na niego), a potem mnie minął i powiedział "cześć kochanie", a ja nic tylko idę dalej


Zawsze patrzę na koszyki wyprzedażowe i zawsze straszy mnie paletka z You Rock

Wizaż straszy
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 22:05   #2446
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość


Najjaśniejszy Infinite Matt jest nieco jaśniejszy i bardziej beżowy niż 150 buff z Revlona do cery tłustej/mieszanej. Przede wszystkim nie ciemnieje w ciągu dnia, jak zobaczyłam ostatnio swoją twarz na zdjęciu, to byłam wręcz zaskoczona. Warto się przyjrzeć
Na pewno się skuszę, dziękuję

chciałam ostatnio kupić The nuder the better i w każdym z moich 3 podejść spotykałam puste miejsce po tej pomadce a tyle się jej naoglądałam, muszę ją mieć :P
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 23:02   #2447
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

SOCKI i Charmain - dziękuję Wam, jesteście nieocenione!
Na Panie z Catricowego i Essencowego zawsze można liczyć w potrzebie


Wiecie może jak sprawa wygląda z cenami w Austrii? W domu mnie straszą, że nie poszaleję, bo kosmetyki będą droższe niż w Niemczech.

Dzisiaj zakupiłam jedną z przecenionych palet 4 cieni. Zdziwiłam się bardzo, że była cała i niemacana. Jutro testy
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2012-03-26 o 23:04
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 23:14   #2448
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nałożyłam dzisiaj różowy cień z HW na całą powiekę, a na to inny cień i po kilku godzinach miałam "piękne" kreski ze zbrylonego cienia w załamaniu
Muszę stwierdzić, że to chyba nie mój kolor, chociaż lubię różowe cienie i jest mi w nich ładnie, to w tym wyglądam jakbym była chora, albo jakbym bardzo intensywnie płakała
Upsi, nie jest może dla Ciebie i ot
Ja go lubię, ale jest tak intensywny, że trzeba z nim uważać.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Bez obaw- nie rozpoznaję twarzy osób widzianych raz lub dwa. Zresztą, często chodzę tak zamyślona, że nie widzę moich znajomych ani nie słyszę jak ktoś mi mówi "cześć" i potem wychodzę na gbura Raz nie poznałam nawet mojego chłopaka, który stał po drugiej strony ulicy na przejściu i patrzył wprost na mnie(a ja na niego), a potem mnie minął i powiedział "cześć kochanie", a ja nic tylko idę dalej


Zawsze patrzę na koszyki wyprzedażowe i zawsze straszy mnie paletka z You Rock

Wizaż straszy
Nie rozpoznała lubego to jest czad. Ale bez obaw ja też tak mam. Nie rozpoznaję ludzi i do tego mam problem z zapamiętywaniem imion

A paletka You Rock u mnie też straszy

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Na pewno się skuszę, dziękuję

chciałam ostatnio kupić The nuder the better i w każdym z moich 3 podejść spotykałam puste miejsce po tej pomadce a tyle się jej naoglądałam, muszę ją mieć :P
Widać taki popyt na nią. Pewnie WIzażanki się do tego przyczyniły
Poluj dalej, bo moim zdaniem warto
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 07:56   #2449
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nałożyłam dzisiaj różowy cień z HW na całą powiekę, a na to inny cień i po kilku godzinach miałam "piękne" kreski ze zbrylonego cienia w załamaniu
Mam ten sam problem, a kupiłam sobie dwa suflety - ten najjaśniejszy i różowy i oba mi się rolują. Na bazie czy bez właściwie to samo spróbuję jeszcze delikatnie je wklepać zamiast rozcierać, ale jak się nie uda, to będą musiały pójść w świat, a szkoda bo konsystencja fajna.
Za to bardzo przypadła mi do gustu baza rozświetlająca, moim zdaniem lepsza od crystala z essence. Ładna tafla, drobinki odpowiedniej wielkości, efekt dość subtelny (nakładam na krem, bo używam podkładów mineralnych).

Edytowane przez magratka
Czas edycji: 2012-03-27 o 07:57
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 08:37   #2450
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam jedną zasadę, którą stosuję już długi czas i jestem jej zawsze wierna - wszelkie kremowe produkty ( brązery, róże, rozświetlacze) nakładam bezpośrednio na podkład, a wszelkie pudrowe na przypudrowaną twarz. Jak ją aplikuję? Wyciskam z tubki trochę na dłoń, "maczam" w niej palce i delikatnie nakładam i wklepuję w te miejsca, które chcę aby były rozświetlone. Baza daje przeeeeecudowny efekt i kocham ją:love :
Właśnie tak kojarzyłam, że Ty coś takiego pisałaś
Użyłam jako rozświetlacza, w sensie na podkład, i jestem zachwycona. nawet kupiłam jedną na zapas.
Mogłabym w tym momencie pozbyć się swoich pozostałych rozświetlaczy. Nałożyłam ostatnio np, shimmer powder, też daje ładny efekt, ale przy rozświetlaczu HW jest taki płaski
Oddałabym nawet Crystalliced zwłaszcza że przy HW od początku ani razu nie zauważyłam efektu wypryszczenia
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

space cowboys jest piękny.
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Bazę nakładam na podkład myślę jeszcze żeby wymieszać z podkładam ale tego jeszcze nie próbowałam

Jak nakładałam pierwszy raz też mi się zrolował, trzeba go wyczuć ja bardzo delikatnie rozsmarowuję palcami ledwo dotykając skóry nie wiem jak to opisać już go nie przypudrowuje i trzyma się cały dzień
Dzieki
ja się uczę aplikacji szkoda tylko że na skórze nie pozostaje ten piękny koralowy odcień tylko jedynie ten rumieniec
właśnie jestem na etapie zastanawiania się czy ten róż do mnie pasuje czy nie - raz uwielbiam go za naturalny piękny efekt, a drugi raz wydaje mi się, że podkreśla naczynka
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
To się obkupiłaś
The Nuder The Better jest extra. Dobrze, że się skusiłaś.
Wiem! Jest boska
chcę jeszcze Princess Peach do kolekcji, i zastanawiam się nad różem Apricot Smoothie.
Nawet odechciało mi się highlightera Made To Stay
[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;33125342]coco kiciusia - nie wierzę, że mając praktykę i górę kosmetyków nie potrafisz uzyskać zadowalającego (Twoim zdaniem ) efektu, na pewno wyglądasz bardzo dobrze - wystarczy tylko spojrzeć na siebie łaskawszym okiem i nie porównywać się do innych, bo to prosta droga do frustracji... no chyba, że na korzyść dla siebie! [/QUOTE]
W sumie rację masz Kochana na pewno nie jest źle (no chyba że mam gorszy dzień, kiedy nic do siebie nie pasuje) - a jeszcze wczoraj zostałam bardzo skomplementowana i mi bardzo miło do tej pory ^^
Tylko że kilka razy w życiu widziałam dziewczyny które naprawdę wyglądały na żywo jak zrobione w PS i stwierdziłam że dużo bym dala żeby też tak umieć.
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Dawno mnie tu nie było
Ja mieszam bazę HW z podkładem i efekt jest zachwycający. A cienie w musie
Czeeeść
muszę i ja spróbować zmieszania z podkładem bazy, a co do cieni się zgadzam
kocham wszystkie 3, może dlatego że pasują do mnie takie kolory i często też takie noszę, nawet się w nie ubieram - chociażby dziś mam żakiet jak brązowy cień i bluzkę jak różowy cień z HW.
Dziwię się, że tylu z Was się rolują - ja mam raczej tłuste powieki i nie mam takiego problemu, może to dlatego że tych cieni nie nakładam palcem. Uważam, że się do tego nie nadają, w przeciwieństwie do cieni w kremie. Używam do nich takiego dość sztywnego i krótkiego trójkątnego pędzelka francuskiej firmy Ricaud i super się nadaje. Rozprowadzają się trochę jak plastelina, to fakt ale u mnie wytrzymały, a miałam je same, na powiece pokrytej korektorem Bell. Pod koniec dnia dopiero zaczęły schodzić
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
coco_kiciusia - ja również ciągle nie potrafię osiągnąć w pełni zadowalającego mnie efektu na mojej twarzy Zawsze coś mi się nie podoba, coś jest nie tak i już czasami kombinuję jak koń pod górę, używam przeróżnych kosmetyków,a i tak do efektu photoshopa mi daaaaleko
Ajj... mi tam się podobało zdjęcie które wrzuciłaś kiedyś na pomadkowy. Ładną masz tam cerę wcale nie tak Ci daleko zresztą wszyscy wiemy że jesteś pogromcą róży i rozświetlaczy.
Ja rzadko kiedy umiem zrobić takie zdj żeby było dobrze widać efekt, który jest lepszy w realu.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:36   #2451
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem, a kupiłam sobie dwa suflety - ten najjaśniejszy i różowy i oba mi się rolują. Na bazie czy bez właściwie to samo spróbuję jeszcze delikatnie je wklepać zamiast rozcierać, ale jak się nie uda, to będą musiały pójść w świat, a szkoda bo konsystencja fajna.
Mój też się roluje, nawet na bazie, jeśli dam go na całą powiekę, ale postanowiłam, że będę dawać go w zewnętrzny kącik do delikatnych makijaży i wtedy ładnie się trzyma
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 11:48   #2452
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

coco_kiciusia ja zastanawiam się nad Frozen Rose. Strasznie podobają mi się swatche
W ogóle mają za dużo pięknych, kuszących odcieni

Mam 2 cienie z HW i nie rolują mi się, więc chyba mam szczęście. Trzeba uważać ile się tego sufletu napakuje na powiekę, bo jak za dużo to faktycznie może się zbierać. W ogóle świetnie się sprawdzają jako baza

Rozświetlacz z HW na początku mnie kusił i teraz też nawet trochę, ale boję się wysypu, a zresztą moja cera w obecnym czasie nie nadaje się "do rozświetlenia".

Highlighter widmo też sobie odpuściłam
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 13:35   #2453
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Wiecie może jak sprawa wygląda z cenami w Austrii? W domu mnie straszą, że nie poszaleję, bo kosmetyki będą droższe niż w Niemczech.
Są droższe, niż w Niemczech.
Sprawdzić Ci coś konkretnego?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:58   #2454
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

jofka!!! po co mi mówiłaś o frozen rose, jest piękna

Co do rozświetlacza z HW, moja cera też ostatnio nie nadaje się do rozświetlenia, ale nie tym rozświetlaczem. źle wyglądam z pudrowymi, które podkreślają niedoskonałości, a dzięki HW mam tylko piękną taflę
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:40   #2455
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kupiłam róż z HW cały stand praktycznie jest w Naturze na Krakowskiej w Tarnowie może jeszcze wrócę po bazę
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 16:42   #2456
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Kupiłam róż z HW cały stand praktycznie jest w Naturze na Krakowskiej w Tarnowie może jeszcze wrócę po bazę
zazdroszcze u mnie po bazach nie było ani śladu....a chciałam zrobić zapas...

Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:01   #2457
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

u mnie też prawie że nietknięty, dużo tego było wczoraj
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 17:09   #2458
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
jofka!!! po co mi mówiłaś o frozen rose, jest piękna

Co do rozświetlacza z HW, moja cera też ostatnio nie nadaje się do rozświetlenia, ale nie tym rozświetlaczem. źle wyglądam z pudrowymi, które podkreślają niedoskonałości, a dzięki HW mam tylko piękną taflę
ups... ja też na nią choruję, ale na razie się powstrzymuję
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:01   #2459
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja mam bazę z HW ale jeszcze nie do końca umiem z nią pracować należy ją bardziej wklepać czy wetrzeć?
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 19:33   #2460
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Właśnie tak kojarzyłam, że Ty coś takiego pisałaś
Użyłam jako rozświetlacza, w sensie na podkład, i jestem zachwycona. nawet kupiłam jedną na zapas.
Mogłabym w tym momencie pozbyć się swoich pozostałych rozświetlaczy. Nałożyłam ostatnio np, shimmer powder, też daje ładny efekt, ale przy rozświetlaczu HW jest taki płaski
Oddałabym nawet Crystalliced zwłaszcza że przy HW od początku ani razu nie zauważyłam efektu wypryszczenia


Ajj... mi tam się podobało zdjęcie które wrzuciłaś kiedyś na pomadkowy. Ładną masz tam cerę wcale nie tak Ci daleko zresztą wszyscy wiemy że jesteś pogromcą róży i rozświetlaczy.
Ja rzadko kiedy umiem zrobić takie zdj żeby było dobrze widać efekt, który jest lepszy w realu.
Cieszę się, że baza spodobała Ci się Muszę kiedyś spróbować pomieszać ją z podkładem - jestem baaaardzo ciekawa jaki da efekt Ja oddałam w jednej z wymianek rozświetlacz Crystalliced bo nie był mi potrzebny Jak nie masz co zrobić z rozświetlaczami, to wiesz gdzie mnie szukać
Co do zdjęcia - dziękuję za tak miłe słowa ale uwierz mi,że na "żywo" moja skóra wygląda raczej przeciętnie, a raczej słabo. Tego dnia kiedy robiłam fotkę, to akurat miałam dobry dzień mojej skóry no i jakoś podkład wyjątkowo dobrze na niej wyglądał. Co efektu fotoszopa duuuużo mi jeszcze brakuje

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja mam bazę z HW ale jeszcze nie do końca umiem z nią pracować należy ją bardziej wklepać czy wetrzeć?
Zdecydowanie wklepać
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.