Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 20:03   #1651
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość



Tak, to Chi Chi London.
Ja mam z Asosa, ale można kliknąć też np na https://ilovechichi.pl/ Ale drożej.
sa wyprzedaże na Asosie?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:08   #1652
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Przychodzę z opinią o lotionie opalającym do ciała z VL, który nabyłam na wyprzedaży.
Jest świetny. Mimo, że nie miałam rękawicy do nakładania i nałożyłam nierównomiernie, opalenizna jest równa, naturalna, na mojej skórze przybiera kolor naturalnej opalenizny (ja opalam się na jasny brąz). Normalnie nogi jak po wakacjach w tropikach.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:08   #1653
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to jest ta nowość, co teraz reklamują? Muszę tż kupić, on uwielbia smak i zapach czekolady
Moj Tz wrecz przeciwnie, nie toleruje zadnych kosmetykow o zapachach typu czekolada, karmel, kokos choc ja zima i tak zawsze zapodaje jakiegos otulacza ostatnio mu dalam powachac bronzer z TF to prawie


Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A to jakaś promocja jest? Też nigdy go nie miałam, chętnie bym wypróbowała, a taka pojemność dobra na wyjazd
Ja z kolei kupiłam wczoraj ten płyn micelarny z olejkiem Garniera - mam nadzieję, że będzie fajny...
Przyjaciolka mi go polecala, u niej fajnie nawilzal buzie, tez sie zastsnawialam nad jego zakupem
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:20   #1654
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Na którym kremie probowalas? Ja go nakładam jak jest taki upał na lotion chanela

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Fajnie ze u Was polalo, u mnie tylko się ochlodzilo, ale polać nie chce. ..
Na Daywear nawet w takie upaly musze nakladac krem
U mnie na Rexalinie z brokula robila sie szpachla, ale innych kremach CC jest super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Moj Tz wrecz przeciwnie, nie toleruje zadnych kosmetykow o zapachach typu czekolada, karmel, kokos choc ja zima i tak zawsze zapodaje jakiegos otulacza ostatnio mu dalam powachac bronzer z TF to prawie




Przyjaciolka mi go polecala, u niej fajnie nawilzal buzie, tez sie zastsnawialam nad jego zakupem
Moj Tz tez nie lubi takich spozywczych zapachow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:27   #1655
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

gratulacje za denka
ja ze swojego średnio jestem zadowolona, miałam nadzieję zdenkować jeszcze z jedną pomadkę i samoopalacze, ale ich zapachy odrzucają mnie od systematyczności

żele Isany mi nie podpasowały

micel polecam SVR - moim zdaniem lepszy niż Bioderma, Avene, Vichy, La Roche, Ziaja i Garnier

za spożywczymi nutami w żelach i balsamach też nie przepadam, nie dają mi uczucia czystości i jakoś zapach na mej skórze jelczeje


Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziewczyny Rozumiem, że nie jest to produkt roku, ale wypróbować można
Nawiasem mówiąc, nie miałam pojęcia, że po ciąży mogą się zrobić przebarwienia nawet nawet na czole...
u mnie były GŁÓWNIE na czole najbardziej na wypukłych częściach i tam gdzie poprawiając włosy scierałam filtr.
ale dość szybko poschodziły, pewnie dzięki kwasom
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:28   #1656
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupilam dzis w Super Pharmie 100 ml micela Biodermy za dyszke, bo nigdy go nie mialam i chcialam przetestowac. I dla mnie nic specjalnego, rozowy Garnier jest bardzo podobny

Ale za to chcialam wszystkim maniaczkom czekolady polecic zel pod prysznic Palmolive Gourmet, jak to pachnie Dlugo szukalam takiego czegos i tak samo pachniala tylko Aquolina a byla o wiele drozsza
Używam Biodermy do demakijażu oczu, do twarzy mi jej szkoda i używam różowego Garniera u mnie Bioderma się sprawdza, jest łagodna, dokładnie zmywa, nie muszę trzeć powieki, Garnier nie zawsze radził sobie z mocniejszym makijażem, czasem podrażniał, ale do twarzy jest ok

W końcu chłodniej, przeszła burza, padał deszcz,całkiem inne powietrze, w końcu jest czym oddychać
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:28   #1657
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
moje denko czerwcowe


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Ale sie Szanelujesz
Widzialam u mnie w stacjo to trio serum Szanelowych za 469zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już bym drugi raz tego trio nie kupiła. Serum na dzień koszmarne, to na noc bez rewelacji, najlepsze weekendowe Przyznam się, że się z nimi męczyłam pod koniec. Jedynie żal mi było właśnie tego weekendowego jak się skończyło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 20:33   #1658
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Hej
U mnie grzmi, zaraz burza będzie.
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Kupilam dzis w Super Pharmie 100 ml micela Biodermy za dyszke, bo nigdy go nie mialam i chcialam przetestowac. I dla mnie nic specjalnego, rozowy Garnier jest bardzo podobny

Ale za to chcialam wszystkim maniaczkom czekolady polecic zel pod prysznic Palmolive Gourmet, jak to pachnie Dlugo szukalam takiego czegos i tak samo pachniala tylko Aquolina a byla o wiele drozsza
Muszę kupić, uwielbiam zapach czekolady Dziś udało mi się kupić łamane ziarna kakaowca w lidlu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:34   #1659
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
A jak sobie wyobrażałaś ?








Tak, to Chi Chi London.
Ja mam z Asosa, ale można kliknąć też np na https://ilovechichi.pl/ Ale drożej.
Kiedyś w avatarze miałaś taką blondynke bodajże ? Pasowała mi do nicka, takie anielskie włosy a aniołki są małe :hahahha: no nie wiem skąd mi się to wzięło
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Przychodzę z opinią o lotionie opalającym do ciała z VL, który nabyłam na wyprzedaży.
Jest świetny. Mimo, że nie miałam rękawicy do nakładania i nałożyłam nierównomiernie, opalenizna jest równa, naturalna, na mojej skórze przybiera kolor naturalnej opalenizny (ja opalam się na jasny brąz). Normalnie nogi jak po wakacjach w tropikach.
Kusiło mnie, a będę w poniedziałek w galerii to zobaczę czy mają bo oczywiście wpadło w oko jak online już nie było a z tego normalnie zostaję opalenizna, czy do mycia ? Mam taką zmywalna farbke opalajaca+drobinki i używam przed wyjściami
Az się wzięłam za nałożenie na twarz maseczki na noc z VL, zobaczymy co będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2016-07-02 o 20:35
XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:35   #1660
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
moje denko czerwcowe
Ale mega denko
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:50   #1661
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




Ja już bym drugi raz tego trio nie kupiła. Serum na dzień koszmarne, to na noc bez rewelacji, najlepsze weekendowe Przyznam się, że się z nimi męczyłam pod koniec. Jedynie żal mi było właśnie tego weekendowego jak się skończyło
Pamietam Twoja i amyzkowa recenzje dlatego zestaw nie kusil, ale milo, ze i u mnie na wsi jest dostepny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 20:51   #1662
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Kiedyś w avatarze miałaś taką blondynke bodajże ? Pasowała mi do nicka, takie anielskie włosy a aniołki są małe :hahahha: no nie wiem skąd mi się to wzięło

Kusiło mnie, a będę w poniedziałek w galerii to zobaczę czy mają bo oczywiście wpadło w oko jak online już nie było a z tego normalnie zostaję opalenizna, czy do mycia ? Mam taką zmywalna farbke opalajaca+drobinki i używam przed wyjściami
Az się wzięłam za nałożenie na twarz maseczki na noc z VL, zobaczymy co będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zostaje kilka dni. Ale podejrzewam, że jakbyś przejechała 3 razy mocnym peelingiem, to zeszłoby szybciej
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:52   #1663
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ale mega denko

to był miesiąc zużywania próbek ale raczej nie powtórzę. Pojawił się wysyp i nie wiem po czym przy takim przemiale
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:00   #1664
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A po ile stoi teraz Dziki Józef? Bo ja 3 lata temu płaciłam coś koło 250 zł. Mega dobrze wydana kasa

Model, który mam na oku kosztuje 350zł Na jesień raczej kupię ale teraz wolę coś lżejszego, jednocześnie pojemnego i zdecydowanie tańszego, ale nie żaden płócienny worek
A Ty który masz model ?? Jak się nosi ??
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:14   #1665
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:19   #1666
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Model, który mam na oku kosztuje 350zł Na jesień raczej kupię ale teraz wolę coś lżejszego, jednocześnie pojemnego i zdecydowanie tańszego, ale nie żaden płócienny worek
A Ty który masz model ?? Jak się nosi ??
Mam czarną, poziomą nie tę large tylko mniejszą. Nosi się wyśmienicie. Torba nie do zdarcia, ani jednej ryski a przez 3 lata przeszła już wiele. Ciągle wygląda jak nowa. pojemna, wytrzymała, paski na ramię idealnie wymierzone, nawet jak mam w niej 10 kg to wygodnie nieść na ramieniu. No i nie widuję jej na ulicach na co drugiej kobiecie prawdę mówiąc, w ogóle jej nie widuję
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:20   #1667
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A to jakaś promocja jest? Też nigdy go nie miałam, chętnie bym wypróbowała, a taka pojemność dobra na wyjazd
Ja z kolei kupiłam wczoraj ten płyn micelarny z olejkiem Garniera - mam nadzieję, że będzie fajny...
W najnowszej gazetce Super Pharm sa w srodku takie kupony i jest wlasnie na tego 100 ml micela Garniera z olejkiem tez kupilam jakies poltora tygodnia temu, bo byl za 12 zl w jednodniowej promocji, jeszcze nie testowalam, ale kolezanka mi mowila, ze ma po nim pryszcze - zobaczymy, na pewno wazne jest zeby po takim plynie dwufazowym uzyc toniku

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ale dziś był upał... na szczęście zbiera się na burzę i lekko się ochłodziło.

Byłam wczoraj w galerii, ale... zapomniałam wskoczyć do S. Co za gapa


Ja też nigdy nie miałam, ale niedawno dostałam z wymianki i mam podobne odczucia. Działa tak samo jak Bourjois, żadnej różnicy nie widzę, a cena zdecydowanie wyższa
To sie ciesze, bo juz myslalam, ze tylko ja mam takie odczucia
U mnie tez burza i leje od kilku godzin

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
wow

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



Super, ja je bardzo lubię, ładnie pachną, pienią się i są tanie a że mam wannę, to się szybko denkują żeby Tobie też przypasowały

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------



to jest ta nowość, co teraz reklamują? Muszę tż kupić, on uwielbia smak i zapach czekolady
Taaak, ale kurcze, on jest naprawde boski!
Truskawkowy tez mi sie podobal, ale ten czekoladowy I w dodatku kosztowal mnie 1 zl bo doplacilam punktami z karty Lifestyle


Powiem Wam ze odkad pracuje w perfumeriach to bardzo polubilam Super Pharm za to mam mieszane odczucia co do Douglasa, troche mnie to przerazilo, ze jest az tak duzy nacisk na sprzedaz, plany sprzedazowe. Kiedy bylam klientka to wchodzilam do perfumerii i liczylam na szczere rady, a teraz wiem, ze zewnetrzni konsultanci zawsze polecaja swoje marki i swoje produkty nawet jesli sa beznadziejne (bo na tym polega ich praca i za to dostaja premie). Ogolnie to wszystko skupia sie tylko na tym zeby byl jak najwiekszy zysk, niby to normalne i zrozumiale taki jest sens istnienia sklepu, ale z punktu widzenia klientki takiej jaka bylam kiedys to czuje sie troche oszukana i chyba przez to nie mam teraz jakiegos parcia na kupowanie drogich kosmetykow.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:23   #1668
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
Super, że kupiłaś taniej Lunę i że uwzględniono Ci bon
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:25   #1669
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
milego urlopu zycze


Sand, swietne denko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 21:29   #1670
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam czarną, poziomą nie tę large tylko mniejszą. Nosi się wyśmienicie. Torba nie do zdarcia, ani jednej ryski a przez 3 lata przeszła już wiele. Ciągle wygląda jak nowa. pojemna, wytrzymała, paski na ramię idealnie wymierzone, nawet jak mam w niej 10 kg to wygodnie nieść na ramieniu. No i nie widuję jej na ulicach na co drugiej kobiecie prawdę mówiąc, w ogóle jej nie widuję

Dzięki za opinię Ja też chcę poziomą średnią, tylko zieloną wiotką Przyznam, że też nie widziałam na żywo u żadnej kobitki I mimo, że to wielki plus -to jednak waham się, jak ona na żywo wygląda Kilka razy oglądałam shoppera z miękkiej skóry innych marek i mam mieszane uczucia Ale jak znam siebie, ciekawość zwycięży i i tak kupię
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:38   #1671
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pamietam Twoja i amyzkowa recenzje dlatego zestaw nie kusil, ale milo, ze i u mnie na wsi jest dostepny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
Fajnie, że udało Ci się załapać taniej Lunę

Przyjemności na urlopie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 22:17   #1672
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Uwaga chwałę się. Zdjęcia nie oddają jej piękna 😍😍1467494214130.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 22:25   #1673
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Uwaga chwałę się. Zdjęcia nie oddają jej piękna 😍😍Załącznik 6517341

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 22:48   #1674
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Sephora USA też czasem ma sprzeczne informacje, ale w tydzień odblokowali mi konto a dzisiaj widzę na stronie banku, że jednak pobrali mi opłatę (jeden pan na ich infolinii twierdził, że z Polskiej karty się nie da ) i będę mieć amerykańskiego boxa SephoraPlay!


P.S. Niemcy i Włosi to tak będą do oporu strzelać te karne?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:00   #1675
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:36   #1676
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Przyjaciolka mi go polecala, u niej fajnie nawilzal buzie, tez sie zastsnawialam nad jego zakupem
Dam znać, jak go trochę potestuję

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
u mnie były GŁÓWNIE na czole najbardziej na wypukłych częściach i tam gdzie poprawiając włosy scierałam filtr.
ale dość szybko poschodziły, pewnie dzięki kwasom
Rozumiem Fajnie, że sobie z tym jednak poradziłaś

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

W końcu z dwudniowym opóźnieniem zaczęłam urlop. Musiałam spod Wiednia wracać do domu, ale, jak stwierdził mój TŻ, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odebrałam od kolegi dwie swoje paki z S. z wyprzedaży (trzecia jest w drodze)i kupiłam Lunę. W jednym D. nie było obniżek, ale w innym były i jeszcze panie uwzględniły przy zakupie bon na 40 zł.

Lecę nadrabiać.
Super, że udało Ci się kupić Lunę taniej! I że jeszcze bon uwzględnili
Życzę superowego urlopu!!!

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W najnowszej gazetce Super Pharm sa w srodku takie kupony i jest wlasnie na tego 100 ml micela Garniera z olejkiem tez kupilam jakies poltora tygodnia temu, bo byl za 12 zl w jednodniowej promocji, jeszcze nie testowalam, ale kolezanka mi mowila, ze ma po nim pryszcze - zobaczymy, na pewno wazne jest zeby po takim plynie dwufazowym uzyc toniku

Powiem Wam ze odkad pracuje w perfumeriach to bardzo polubilam Super Pharm za to mam mieszane odczucia co do Douglasa, troche mnie to przerazilo, ze jest az tak duzy nacisk na sprzedaz, plany sprzedazowe. Kiedy bylam klientka to wchodzilam do perfumerii i liczylam na szczere rady, a teraz wiem, ze zewnetrzni konsultanci zawsze polecaja swoje marki i swoje produkty nawet jesli sa beznadziejne (bo na tym polega ich praca i za to dostaja premie). Ogolnie to wszystko skupia sie tylko na tym zeby byl jak najwiekszy zysk, niby to normalne i zrozumiale taki jest sens istnienia sklepu, ale z punktu widzenia klientki takiej jaka bylam kiedys to czuje sie troche oszukana i chyba przez to nie mam teraz jakiegos parcia na kupowanie drogich kosmetykow.
Nie mam tej gazetki
Ale zmartwiłaś mnie teraz tym Garnierem Mam nadzieję, że u mnie nic takiego się nie pojawi...

A to Ty pracujesz i w Superpharm i w Douglasie, i w Sephorze? Myślałam, że tylko w SP Jesteś konsultantką jakiejś konkretnej marki/marek?

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Sephora USA też czasem ma sprzeczne informacje, ale w tydzień odblokowali mi konto a dzisiaj widzę na stronie banku, że jednak pobrali mi opłatę (jeden pan na ich infolinii twierdził, że z Polskiej karty się nie da ) i będę mieć amerykańskiego boxa SephoraPlay!
Super!!! Ty to masz szczęście konkursowo-zakupowe Udało się z tym Hebe?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 06:53   #1677
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi wyszły w dwóch miejscach. Kupiłam te serum Clarins, póki co nie widzę żadnych efektów. Zuzylam z 1/3 opakowania. Mi się wydaję, ze tego typu produkty działają raczej prewencyjnie.
Na zmiany to pozostaje już tylko laser.
Też tak uważam, poczekam do listopada i coś pomyślę wtedy
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 08:05   #1678
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Dzień dobry dzisiaj znacznie chłodniej, zimno, zachmurzone niebo, nadal wolę to niż upały miłej niedzieli wszystkim
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 08:24   #1679
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Dam znać, jak go trochę potestuję



Rozumiem Fajnie, że sobie z tym jednak poradziłaś



Super, że udało Ci się kupić Lunę taniej! I że jeszcze bon uwzględnili
Życzę superowego urlopu!!!



Nie mam tej gazetki
Ale zmartwiłaś mnie teraz tym Garnierem Mam nadzieję, że u mnie nic takiego się nie pojawi...

A to Ty pracujesz i w Superpharm i w Douglasie, i w Sephorze? Myślałam, że tylko w SP Jesteś konsultantką jakiejś konkretnej marki/marek?

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------



Super!!! Ty to masz szczęście konkursowo-zakupowe Udało się z tym Hebe?
Taaak na roznych obiektach i konkretne marki ale wolalabym nie mowic jakie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 08:28   #1680
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
W najnowszej gazetce Super Pharm sa w srodku takie kupony i jest wlasnie na tego 100 ml micela Garniera z olejkiem tez kupilam jakies poltora tygodnia temu, bo byl za 12 zl w jednodniowej promocji, jeszcze nie testowalam, ale kolezanka mi mowila, ze ma po nim pryszcze - zobaczymy, na pewno wazne jest zeby po takim plynie dwufazowym uzyc toniku
Używam tego micela z olejkiem z Garniera i też mam wrażenie, że od niego mi się kilka bogdanów zrobiło, pachnie pięknie ale to wszystko, tyłka mi nie urwał i więcej nie kupię .


Witam z rana. Ja już po wycieczce do inpostu bo sprzedałam perfumy i wysyłałam komuś, rozdziewiczyłam inposta, bo wcześniej tylko zamawiałam do niego, a dziś wysłałam z niego .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-09 18:13:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.