Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-18, 23:21   #4021
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wygladaja na podobne, a ten peeling HABA wyszedl od Kanebo
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 07:09   #4022
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
1. Kosmetyki słoneczne
2, 3, 4. Zapasy
5. Zapachy
Odwyk zalecany Ale tu chyba co druga ma ten sam problem
Widzę, że używasz, i masz nawet zapasy, mikrodermabrazji Oriflame i peelingu w płatkach Avon? Czy to znaczy, że jesteś zadowolona z efektów? Który produkt bardziej polecasz? Mam ochotę na te płatki Avonu - zależy mi na czymś na blizny i przebarwienia po nierozważnym wyciskaniu pryszczy
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 08:05   #4023
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ale nam wątek obrodził w zdjęcia, świetne zbiory dziewczyny
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 11:37   #4024
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Ale że co , babki, w telepatię gramy?

Aga, poprosze koniecznie opis ogromu wrażeń Ze szczególnym uwzględnieniem naczynek
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agnieska, no pewnie A ty jak go oceniasz Czytalam recenzje, uzywalas probek, skusials sie na pelnowymiarowe, a ty obeznana w biochemi jestes - mow, pisz, kazda opinia cenna.
Moja skóra nie przepada za peelingami mechanicznymi, bo zaraz mam buraka na twarzy. Teraz, przy retinoidach, jest znacznie lepiej, mogę już np. kłaść glinki (ostatnio zakochałam się w Lavaerde Patchouli Logony), ale delikatny peeling przy obdzieraniu retinoidami to podstawa, szczególnie jeśli rano mam godzinę na doprowadzenie się do porządku i nie mogę sobie pozwolić na siedzenie 20min z maseczką-peelingiem enzymatycznym Norela na twarzy (też bardzo fajny ). I właśnie dlatego zdecydowałam się na nienajtańszy peeling Kanebo. Jak już Vril wspomniała miałam próbkę 0,8g, pewnie nawet bym jej nie użyła gdyby nie bardzo pozytywna opinia CzarnegoElfa - skojarzyłam sobie że do korektora Kanebo sprzedawca dorzucił mi jakiś maleńki słoiczek. To 0,8g starczyło mi na 8 użyć pełnowymiarówka wystarczy mi na pewnie ponad rok b. częstego używania (ma 40g, więc po szybkiej kalkulacji - jakieś 400dni jeśli jednorazowe porcje będą takiej wielkości jak z próbki ). Jak najbardziej zachęcam do zdobycia próbki, bo nie wiem czy zdecydowałabym się na zakup w ciemno. Może mój zachwyt będzie mniejszy gdy wreszcie odważę się uzyć bromelainę z Mazideł? Dziś rodzicielka kupiła mi płatki owsiane i mleko w proszku, więc jestem bliżej niż dalej - nie mam już wymówki a bromelaina jest za ułamek ceny Kanebo, tylko wciąż się boję że sypnę za dużo i trochę wyżre mi skórę
Skład Kanebo Silk Peeling Powder:
Sodium Myristoyl Glutamate, Sodium Lauroyl Glutamate, Corn (Zea Mays) Starch, Talc, Hydroxypropyl Corn Starch, Kaolin, Aluminum Silicate, Microcrystalline Cellulose, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Titanium Dioxide, Carrageenan (Chondrus Crispus), Silk Powder (Serica), Lactic Acid, Protease, Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Japonica Extract, Lipase, Ethyl Glucoside, Alcohol, Lysozyme Chloride, Methylparaben

Nie wiem czy zdecydowałabym się wydać 140zł po samej lekturze składu, ale widziałam efekty - delikatny a skuteczny. No i szybki

BTW - jeśli będziecie zamawiać coś z BoBoDave, czy będę mogła się podczepić?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 11:42   #4025
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agnieska wielkie dzieki za sklad Kanebo, wyglada, ze polowa skladnikow jest ta sama, do tego te porownawcze opinie na MUA. Pisze PW
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 00:30   #4026
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziewczyny-tak zachwalalam ten peeling Kanebo-ale dzisiaj odkrylam ze mozliwe jest ze on mnie podraznia.Ostanio mam b wrazliwa cere-wczoraj uzylam go a dzisiaj mam dziwne podraznienia(czerwone wypryski i tak jakby zdarta skore na lewej stronie twarzy)mozliwe jest ze podraznila mnie poduszka lub okres sie zbilza i moja twarz warjuje-mozliwe tez ze za mocno tarlam twarz-sama niewiem-na razie odkladam go(chociaz i tak malo juz zostalo) i zobaczymy czy to on-ostatnio nic nowego nie testowalam(oprocz mojego ulubionego plynu do zmywania makijazu-moze zbyt mocno tarlam twarz wacikiem? -a moze to byla kombinacja tych dwoch kosmetykow?)W kazdym badz razie dzisiaj nawet siedzac w domu musialam uzyc korektora i zatuszowac moja lewa strone twarzy-bo nie moglam na siebi patrzec w lustrze.
Takze dziewczyny najlepiej zdobyc probki...

Ja wcale bym sie nie zdiwila ze on moglby mnie zaczac podrazniac-mam taka cere-ze przez jakis czas wszystko dobrze dziala a po jakims czasie skora moja sie staje nadwrazliwa-ehhh
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 01:24   #4027
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mag, no wlaśnie mam dużo za dużo, nazbierało mi się swego czasu, i chociaż ostatnio kupiłam tylko żel Isany ( ten zapach ), to jeszcze mam zapasy, które są prezentami na przykład z poprzedniej gwiazdki Normalnie Na NK zaglądam, ale przez to czasami się jeszcze bardziej nakręcam na różne kosmetyki

Lakier jest do włosów farbowanych o ile dobrze pamietam, z ochroną UV Ładnie nabłyszcza, nie skleja, jak miałam farbowane włoski (pasemka) to wydawało mi się, że są one bardziej widoczne.

Do peelingu SH wklajam moją recenzję:
usuwa zmęczenie ze stóp
Cieżko mi go ocenić. Mam problemowe stopy, robi mi się na nich grubsza skórka, często robią sie odciski, otarcia od obuwia etc., mam skórę delikatną, ale i gruboskórną, zwłaszcza na piętach. I tak, scrub jest bardzo przyjemny w użyciu, ma bardzo ładny zapach, mam wrażenie, ze ściąga zmęczenie ze stóp, relaksuje. Masując nim stopy robię sobie jednocześnie peeling dłoni. Ale w sumie kosmetyk nie wygładza mi stóp idealnie, nie radzi sobie ze skórą na piętach. Wg mnie jest trochę za drogi. I dodatkowy minus za to, ze ostatnio mi się rozwarstwił - wyciskam go z tubki, a tu wylatuje mi sam olejek, a scrubu nie moge wycisnąć Spodziewałam się po nim więcej.


Spray Londa jest do włosów i ciała, używałam go czasami na plaży. Ciężko mi go ocenić. Wydaje mi sie, że nie przetłuszczał włosów, ale myłam włosy wtedy praktycznie codziennie, więc ta ocena jest niemiarodajna. Kolor juz chyba bardziej chronił ten lakier GK niż Londa Teraz z ciekawości i zeby sobie przypomnieć popryskałam sobie nim rękę i tak: ma fajny psikacz, wylatuje z niego mgiełka , najpierw czuję dosyć mocno alkohol, osadza sie na skórze i dosyć szybko zasycha, lekko sciąga skórę, Potem czuję rzodkiewkę pomieszaną z ogórkiem i jakimiś kwiatami

Maseczki Siloe są świetne, jak tylko widzę to robię zapasy Wklejam jedną recenzję, tej rozjaśniającej:
cudeńko
Cudo za śmiesznie małą cenę. Maseczka nawilża, odżywia, ożywia cerę, nie zauważyłam co prawda rozjaśnienia przebarwień, ale po jej użyciu buzia jest wypoczęta i tak jakby promieniała, jest rozświetlona, miękka i gładka. Uwielbiam wszystkie maseczki z tej serii, szkoda tylko że są dosyć trudno dostępne, wiec jak tylko się na nie natykam to od razu kupuje zapas. Wydajna, jedna saszetka starcza na 3-4 użycia. Nie zastanawiajcie się, tylko kupujcie
Yen, dzięki
Na lakier Gliss Kura się czaiłam, jak go widziałam będąc u rodziców, ale od dłuższego czasu już go nie ma. W ogóle dziwię się, że był w normalnym sklepie, i o dziwo, miał naklejone z tyłu polskie opisy, bo przecież u nas nie ma lakierów Gliss Kura normalnie

Londa i peeling SH w takim razie już mnie zbytnio nie interesują, a maseczkom Siloe się przyjrzę przy okazji, bo chyba też je widziałam u rodziców, a jak nie tam, to tu w Krakowie w osiedlowym sklepie. Skoro takie dobre, to czemu by nie spróbować

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przyszedł czas na pielęgnację. Nie jest tego dużo za dużo, ale za dużo owszem. Chciałabym znaleźć swoje niezbędne minimum i jego się trzymać.

Jak w przypadku kolorówki:
malinowe kółko - mój KWC
niebieskie - za rzadko używam, leci na targowisko
białe - jeszcze nie używałam
No troszkę tego masz
Jak oceniasz odżywkę nabłyszczającą z YR?
Jaki jest ten olejek ze zbiorów TŻtowych? Kupowałaś go na targach czy gdzieś normalnie? I co to za firma, bo mam sklerozę

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ale nam wątek obrodził w zdjęcia, świetne zbiory dziewczyny
Też się lekko zdziwiłam, że tyyyyle nowych kolekcji do oblookania
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 06:14   #4028
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Mój, jak zwykle minimalistyczny zbiór:

żółty - w trakcie testów
zielony - lubię
filetowawy - średni

1. oczyszczanie twarzy
2. pielęgnacja twarzy
3. kosmetyki do włosów
4-5. oczyszczanie i pielęgnacja ciała
Uzywam tego samego plynu do zmywania paznokci

CzarnyElf - krem do rak i do stop sa bardzo fajne z Eucerin
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 09:27   #4029
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Elfie prawdobodobnie wezme HABA Dzieki za namiary na stronke, potwierdzili wysylke do Polski
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 10:12   #4030
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

wklejam moje zbiory, chociaz przy Was wypadam blado
nie jest tego zbyt wiele, ale wiecej mi nie potrzeba.

- zapachy,
- wszystko, czyli balsamy (2), dezodoranty (4), żel, krem pod oczy, szampony (2), odżywka, krem do rąk, dermoprotektor
- reszta - 2 kremy, lakier, guma do włosów, filtr

twarz myję kostką myjącą Iwostinu, nie ma jej na zdjęciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zapachy.JPG (46,0 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wszystko.JPG (46,7 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg reszta.JPG (38,9 KB, 209 załadowań)
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:17   #4031
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

laylaaa, jesteś zadowolona z kremu Nuxe? Czy dobrze mi się wydaje, że on jest do suchej bądź bardzo suchej skóry? I jak z zapachem, nie jest może zbyt intensywny?
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 13:31   #4032
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

lizzie tak, to krem do bardzo suchej skóry. jestem z niego raczej zadowolona, chociaz za wiele nie mogę narazie powiedzieć, bo używam dopiero kilka dni.
ma dobrą konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy.
zapach nie jest bardzo intwnsywny, taki ziołowy, troche jak lekarstwo. na poczatku mi przeszkadzal ale pozniej stwierdzilam, że może być.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:31   #4033
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
lizzie tak, to krem do bardzo suchej skóry. jestem z niego raczej zadowolona, chociaz za wiele nie mogę narazie powiedzieć, bo używam dopiero kilka dni.
ma dobrą konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy.
zapach nie jest bardzo intwnsywny, taki ziołowy, troche jak lekarstwo. na poczatku mi przeszkadzal ale pozniej stwierdzilam, że może być.
Dzięki za odpowiedź już wcześniej miałam ochotę na ten krem, teraz już wiem że będę musiała go kupić
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 14:53   #4034
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

A to moja aktualizacja
zdjęcie 1: zakupy styczniowe - już po powrocie z UK
zdęcie 2 i 3: szampony, odżywki, pasty - dostałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1568.JPG (72,6 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1569.JPG (60,4 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1570.JPG (121,5 KB, 92 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 15:04   #4035
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko jak oceniasz różowy szampon Elseve?
A seria Pantene? Używasz już?

Też mam te kremy z Bielendy, całą serię mam, dla mnie dobra ale mało regularnie używam dlatego nie ocenię jej możliwości w 100%, chyba trochę zbyt delikatnie działą te kosmetyki, ja lubię silne peelingi, mocne kremy
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 15:11   #4036
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko jak oceniasz różowy szampon Elseve?
A seria Pantene? Używasz już?

Też mam te kremy z Bielendy, całą serię mam, dla mnie dobra ale mało regularnie używam dlatego nie ocenię jej możliwości w 100%, chyba trochę zbyt delikatnie działą te kosmetyki, ja lubię silne peelingi, mocne kremy
Elseve jeszcze nie używałam, a Pantene mam od wczoraj. Wcześniej miałam tylko odżywkę Pełnia Blasku i bardzo mi przypadła do gustu. Z tej serii mam też serum nabłyszczające, ale jest niedostępne w PL (ciekawe jak długo ).

Parafinę - maskę użyłam póki co 2 razy i dla mnie to bubel Po nałożeniu wydaje się być ok, ale rano stopy wcale nie są w lepszej kondycnji, a wręcz przeciwnie - są wysuszone i szorstkie... Peelingu jeszcze nie użyłam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:19   #4037
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
wklejam moje zbiory, chociaz przy Was wypadam blado
nie jest tego zbyt wiele, ale wiecej mi nie potrzeba.

- zapachy,
- wszystko, czyli balsamy (2), dezodoranty (4), żel, krem pod oczy, szampony (2), odżywka, krem do rąk, dermoprotektor
- reszta - 2 kremy, lakier, guma do włosów, filtr

twarz myję kostką myjącą Iwostinu, nie ma jej na zdjęciu.

mogłabyś napisać, czy jesteś zadowolona z tego jedwiabiu dwufazowego 'gliss kur' ?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:48   #4038
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
wklejam moje zbiory, chociaz przy Was wypadam blado
nie jest tego zbyt wiele, ale wiecej mi nie potrzeba.

- zapachy,
- wszystko, czyli balsamy (2), dezodoranty (4), żel, krem pod oczy, szampony (2), odżywka, krem do rąk, dermoprotektor
- reszta - 2 kremy, lakier, guma do włosów, filtr

twarz myję kostką myjącą Iwostinu, nie ma jej na zdjęciu.
Witam. Moglabys napisac mi cos o filtrze Biodermy ? Masz wersje do suche i normalnej czy tlustej skory? Bo ja wlasnie zakupilam sobie niedawno wersje do suchej i normalnej i dziwnie ten filtr na mnie dziala,bardzo sciaga buzie od razu po nalozeniu i wydaje mi sie ze kiepsko nawilza - czy ty tez masz takie poaplikacyjne wrazenia?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:08   #4039
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
mogłabyś napisać, czy jesteś zadowolona z tego jedwiabiu dwufazowego 'gliss kur' ?
wd mnie ta odżywka jest taka sobie, na początku bylam b. zadowolona, włosy lepiej się rozszesują, łatwiej je ułożyć i ładny zapach długo się utrzymuje. jednak wydaje mi się, że trochę przetłuszcza włosy, dlatego teraz psikam oszczędnie chyba nie nadaje się do konca do moich wlosow, bo sa przetluszczające się i w żadnym wypadku matowe (dlatego mało mogę powiedzieć o zapewnianym blasku). zresztą mam wrażenie, że każda odżywka bardziej moje włosy przetłuszcza.
ale jeśli nie masz tego problemu, powinnaś być zadowolona

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Witam. Moglabys napisac mi cos o filtrze Biodermy ? Masz wersje do suche i normalnej czy tlustej skory? Bo ja wlasnie zakupilam sobie niedawno wersje do suchej i normalnej i dziwnie ten filtr na mnie dziala,bardzo sciaga buzie od razu po nalozeniu i wydaje mi sie ze kiepsko nawilza - czy ty tez masz takie poaplikacyjne wrazenia?
mam wersje do skóry suchej i normalnej. konsystencja jest za tłusta, średnio się wchłania i nie nadaje się raczej pod makijaż, skóra bardzo się po nim świeci.
narazie go nie używam i nie wiem czy będę w ogóle.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 17:24   #4040
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
wd mnie ta odżywka jest taka sobie, na początku bylam b. zadowolona, włosy lepiej się rozszesują, łatwiej je ułożyć i ładny zapach długo się utrzymuje. jednak wydaje mi się, że trochę przetłuszcza włosy, dlatego teraz psikam oszczędnie chyba nie nadaje się do konca do moich wlosow, bo sa przetluszczające się i w żadnym wypadku matowe (dlatego mało mogę powiedzieć o zapewnianym blasku). zresztą mam wrażenie, że każda odżywka bardziej moje włosy przetłuszcza.
ale jeśli nie masz tego problemu, powinnaś być zadowolona



dziękuję za odp., chyba się skuszę
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 17:38   #4041
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Elfie prawdobodobnie wezme HABA Dzieki za namiary na stronke, potwierdzili wysylke do Polski
Prosze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:39   #4042
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja częściowa aktualizacja - zbiór domowy (jest jeszcze zbiór kilkakrotnie większy w moim studenckim mieszkaniu ).
Do domu zazwyczaj "zrzucam" to, co mi nie do końca podpasowało, nie na tyle by używać tego na codzień lub rzeczy które mi się znudziły/zostały wypchnięte przez inne, nowe.
Pozostałe kosmetyki - aktualnie używany krem/przewidziany na weekend retinoid/maseczki itd przywożę ze sobą z Wrocławia


Za jakiś czas aktualizacja studenckiej łazienki, która będzie znacznie bardziej wstrząsająca niech tylko dolecą ostatnie zakupy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczyszczanie.JPG (113,4 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja twarzy.JPG (97,6 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja ciała.JPG (112,2 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja włosów.JPG (112,1 KB, 166 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:42   #4043
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agniesko co sądzik o serum normalizującym Bielendy? Ile mniej więcej kosztuje? Opowiedz też troszke o szamponie Collistara
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:43   #4044
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Elseve jeszcze nie używałam, a Pantene mam od wczoraj. Wcześniej miałam tylko odżywkę Pełnia Blasku i bardzo mi przypadła do gustu. Z tej serii mam też serum nabłyszczające, ale jest niedostępne w PL (ciekawe jak długo ).
Hosenko* również czekam na opinie o Elseve
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 18:56   #4045
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Agniesko co sądzik o serum normalizującym Bielendy? Ile mniej więcej kosztuje? Opowiedz też troszke o szamponie Collistara
Serum normalizujące Bielendy w hurtowni kosmetycznej (a więc pewnie i na targach) kosztuje 16zł/4x8ml, w porównaniu do tego na Allegro potrafią sprzedawać jedną ampulkę za 8, a nawet 16zł Serum jest bardzo wydajne, ma ciekawy skład (z alkoholem), ale trudno mi się o nim jednoznacznie wypowiedzieć:
1. nie używam go codziennie, więc nie potrafię powiedzieć czy rzeczywiście normalizuje
2. kwasy przestały już na moją skórę działać tak dobrze jak kiedyś, dlatego jeśli posmaruję się nim na "kiełkujące" wypryski, to owszem, cofną się, ale po kilku dniach i tak wyjdą
Jest dość lepkie myślę, że można spróbować, bo skład rzeczywiście jest obiecujący
Szampon Collistara użyłam dopiero raz więc trudno mi cokolwiek powiedzieć, na dodatek od dłuższego czasu mam problemy ze skórą głowy które przemieniły się dwa tygodnie temu w łupież suchy... Po Collistarze skóra sypała się dość mocno Dam znać za jakiś czas, gdy skóra się unormuje a ja go trochę poużywam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:00   #4046
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Pytanie wprawdzie nie do mnie ale mogę się wypowiedzieć nt tego różowego szamponu elseve
Dotąd nie używałam szamponów elseve bo strasznie wysuszały mi włosy, po umyciu tym do włosów suchych i zniszczonych miałam straszne siano i skutecznie się do nich zniechęciłam. Jak się okazuje do czasu kupiłam zachwalany własnie różowy elseve i nie mogę wyjść z podziwu. Włosy są naprawdę wygładzone, łatwiej się rozczesują nawet wtedy kiedy nie używam odżywki ( a wierzcie mi że przy innych szamponach nie mogę sobie na to pozwolić). Także jestem przekonana że różowy zostanie ze mną na dłużej

Aha jeszcze ten zapach obłędny
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:05   #4047
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Może ma za dużo SLSów? Ja dostaję alergii np. na Timotei, po którym schodzi mi skóra z głowy
Muszę się wybrać w końcu na targi, bo chciałabym kupić maskę algową Bielendy, serum brzmii ciekawie. Dziękuję za opinie
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:13   #4048
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Może ma za dużo SLSów? Ja dostaję alergii np. na Timotei, po którym schodzi mi skóra z głowy
Muszę się wybrać w końcu na targi, bo chciałabym kupić maskę algową Bielendy, serum brzmii ciekawie. Dziękuję za opinie
Od przynajmniej roku znów używam szamponów z SLSami więc to raczej nie to. Moje problemy zaczęły się ok. 2 miesiące temu, początkowo miałam problem jakby z zaczopowanymi porami na głowie, nie wypryski tylko właśnie po podrapaniu się wychodziły takie "czopy" Zaczęłam używać szamponu kondycjonującego Blau Farmu z kwasami, z nadzieją że oczyści mi trochę skórę, różnicy nie widziałam, aż tu nagle 2 tygodnie temu skóra nagle się zmieniła, zaczął mi narastać naskórek na głowie i sypać się kupiłam szampon-żel Pharmacerisu Puri-Ichtilium, liczyłam że zadziała antybakteryjnie a jednocześnie nawilży, bez efektów. W końcu poprosiłam mamę w sobotę rano by kupiła mi w aptece jakiś szampon na łupież suchy, kupiła mi coś z aptecznej serii Garniera, zobaczymy jaki będzie efekt

Szamponów Timotei używałam ostatni raz kilka lat temu, ale też zawsze miałam po nich łupież
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 19:55   #4049
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak oceniasz odżywkę nabłyszczającą z YR?
Jaki jest ten olejek ze zbiorów TŻtowych? Kupowałaś go na targach czy gdzieś normalnie? I co to za firma, bo mam sklerozę
Odżywka YR jest po prostu zwykła. Nie zauważyłam specjalnego nabłyszczenia. Jest bardzo lekka i ma dziwny zapach, który z czymś mi się kojarzy, ale nie wiem z czym. Włosy dobrze się po niej rozczesują, więc nie narzekam.
Olejek to firma Greenland, kupowałam na targach w maju, zapłaciłam chyba 26 zł. Jest bardzo fajny, ja go lubię. I ma obłędny zapach. Ale z tego co patrzyłam na KWC, to kosmetyki tej firmy raczej nie mają dobrych opinii, więc zerknij tam.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:05   #4050
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Olejek to firma Greenland, kupowałam na targach w maju, zapłaciłam chyba 26 zł. Jest bardzo fajny, ja go lubię. I ma obłędny zapach. Ale z tego co patrzyłam na KWC, to kosmetyki tej firmy raczej nie mają dobrych opinii, więc zerknij tam.
Ja byłam strasznie napalona na Greenland (te opakowania! i kreowanie się na firmę naturalną), dobrze że na próbę zamówiłam tylko żel. Zafundował mi potworne przesuszenie, podejrzewałam alergię (na żaden kosmetyk nigdy nie miałam uczulenia ). Połowę butli - 300ml - przelałam do opakowania na mydło, siostrze po kilku użyciach zrobiły się na dłoniach rany więc to nie tylko moja reakcja.


Najbardziej to mi żal tych opakowań
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.