Wycieki z cewki.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-20, 18:48   #1
lizanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22

Wycieki z cewki..


Cześć. Mam pewien dosyć wstydliwy problem. Kilka miesięcy temu poczułam ból przy oddawaniu moczu, a że był weekend to do lekarza mogłam iść dopiero za dwa dni. W ciągu tych dwóch dni zaczęło się swędzenie, pieczenie, upławy itd., okazało sie że to grzybica(na problemy z moczem dostałam tabletki od zwykłego lekarza). Moje problemy już się skończyły, odczuwam tylko jakby brak nawilżenia przy stosunku, ale to nic. Bardziej martwi mnie to, że gdy "podrażnię" w jakikolwiek sposób okolice łechtaczki i cewki to pojawia się jakiś dziwny śluz wydobywający się jakby z cewki, jest żółty i ma grudki, odczuwam też wtedy lekkie pieczenie. Później wszystko mija, przy siusianiu też nie czuje żadnego bólu. Czy może to być coś poważnego?
lizanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:57   #2
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: Wycieki z cewki..

Owszem, zapewne niedoleczona grzybica która przeszła w stadium przewlekłe. Musisz iść do lekarza.
__________________

Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 20:41   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wycieki z cewki..

Cytat:
Napisane przez lizanna Pokaż wiadomość
Cześć. Mam pewien dosyć wstydliwy problem. Kilka miesięcy temu poczułam ból przy oddawaniu moczu, a że był weekend to do lekarza mogłam iść dopiero za dwa dni. W ciągu tych dwóch dni zaczęło się swędzenie, pieczenie, upławy itd., okazało sie że to grzybica(na problemy z moczem dostałam tabletki od zwykłego lekarza). Moje problemy już się skończyły, odczuwam tylko jakby brak nawilżenia przy stosunku, ale to nic. Bardziej martwi mnie to, że gdy "podrażnię" w jakikolwiek sposób okolice łechtaczki i cewki to pojawia się jakiś dziwny śluz wydobywający się jakby z cewki, jest żółty i ma grudki, odczuwam też wtedy lekkie pieczenie. Później wszystko mija, przy siusianiu też nie czuje żadnego bólu. Czy może to być coś poważnego?
MUSISZ w trybie pilnym udać się do ginekologa i wytłumacz mi jak mozna z czyms takim zwlekac kilka miesiecy?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 20:21   #4
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Wycieki z cewki..

no to zycze powodzenia z takim podjesciem do swojego ciala i do tego co sie z nim dzieje..ja tez nie rozumiem jak mozna zwlekac z takim czyms...poza tym jesli byl weekend i nie moglas isc do zwyklego lekarza do dyzur tez maja lekarze w szpitalach gdzie moga Cie zbadac i w miare szybko pomoc...nie tylko doraznie...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 07:01   #5
lizanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Wycieki z cewki..

Chodziłam z tym do gina regularnie przez te miesiące, posłał mnie na badania i został jeszcze tydzień do wyników więc za tydzień ide znowu, tylko chciałam sie dowiedzieć czego mogę się spodziewać ;| Dziękuję za baaardzo miłe odpowiedzi ;| a tak poza tym to nawet jakbym nie chodziła, to sprawa mojego ciała jest tylko i wyłącznie moja, a pytanie dotyczyło czegoś innego ;]
lizanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:41   #6
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Wycieki z cewki..

Cytat:
Napisane przez lizanna Pokaż wiadomość
Chodziłam z tym do gina regularnie przez te miesiące, posłał mnie na badania i został jeszcze tydzień do wyników więc za tydzień ide znowu, tylko chciałam sie dowiedzieć czego mogę się spodziewać ;| Dziękuję za baaardzo miłe odpowiedzi ;| a tak poza tym to nawet jakbym nie chodziła, to sprawa mojego ciała jest tylko i wyłącznie moja, a pytanie dotyczyło czegoś innego ;]
Zdrowie jest najważniejsze, nie wolno tak podchodzić do życia Wiesz tu kobiety na forum mogą ci zalecić tylko wizytę u gina, bo nikt nie widzi twoich objawów, nie zna twojego stylu życia itp. Tyle czynników składa się na stan chorobowy, że trudno określić co ci może dolegać. Tylko lekarz to może stwierdzić.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 13:04   #7
lizanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Wycieki z cewki..

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
no to zycze powodzenia z takim podjesciem do swojego ciala i do tego co sie z nim dzieje..ja tez nie rozumiem jak mozna zwlekac z takim czyms...poza tym jesli byl weekend i nie moglas isc do zwyklego lekarza do dyzur tez maja lekarze w szpitalach gdzie moga Cie zbadac i w miare szybko pomoc...nie tylko doraznie...
"Kilka miesięcy temu poczułam ból przy oddawaniu moczu, a że był weekend to do lekarza mogłam iść dopiero za dwa dni. W ciągu tych dwóch dni zaczęło się swędzenie, pieczenie, upławy itd., okazało sie że to grzybica(na problemy z moczem dostałam tabletki od zwykłego lekarza)"

To chyba świadczy o tym że poszłam do lekarza gdy tylko było to możliwe, z początku to wyglądało na zwykłe zapalenie pęcherza, które z resztą przechodziłam nie raz i naprawde byłam pewna że nie muszę z tym biec do szpitala a upławy zaczęły się pod koniec weekendu, a do gina szłam w poniedziałek rano

"Zdrowie jest najważniejsze, nie wolno tak podchodzić do życia Wiesz tu kobiety na forum mogą ci zalecić tylko wizytę u gina, bo nikt nie widzi twoich objawów, nie zna twojego stylu życia itp. Tyle czynników składa się na stan chorobowy, że trudno określić co ci może dolegać. Tylko lekarz to może stwierdzić."

Wiem że zdrowie jest najważniejsze, dlatego też chodziłam regularnie do lekarza i leczyłam się przez kilka miesięcy. Posłał mnie na badania i niestety te 14 dni bez leków robią swoje i teraz boje się co to może być, dlatego w ogóle założyłam ten wątek! A napisałam tak ("a tak poza tym to nawet jakbym nie chodziła, to sprawa mojego ciała jest tylko i wyłącznie moja") dlatego że liczyłam na odpowiedź kogoś kto może był w podobnej sytuacji a nie krytyki mojej osoby praktycznie za nic! ;|
lizanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-22, 19:11   #8
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: Wycieki z cewki..

śmiem twierdzic, że kazda z dziewczyn pisala to w trosce o zdrowie....jasne jest ono Twoją sprawa...ale jeśli piszesz to na forum staje się też i cudzą w pewnym stopniu..uwierz mi, że nawet głupiego zapalenia pęcherza nie należy lekceważyć...miałam z tym problemy i ostatnie 2 ataki były koszmarne czego Ci nie życzę nigdy...po prostu nie możesz lekceważyć tego co sie dzieje z Twoim ciałem..a już ból cewki przy oddawaniu moczu byłby dla mnie niepokojący..każdy zlekceważony symptom moze się pojawic kiedyś w naprawde wrednej postaci...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:29   #9
lizanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Wycieki z cewki..

Wiem to wszystko, ale jeśli wasze odpowiedzi mają być w tak "miłym" tonie to dziękuję bardzo za pomoc.
lizanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 22:00   #10
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Wycieki z cewki..

Cytat:
Napisane przez lizanna Pokaż wiadomość
Wiem to wszystko, ale jeśli wasze odpowiedzi mają być w tak "miłym" tonie to dziękuję bardzo za pomoc.
boze, jakiez to coraz bardziej wrazliwe dziewczyny pisza na wizazu... :P
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.