Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-30, 19:17   #661
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ostatnio mam, że się tak powiem, dobrą passę .

Dziś załapałam się na promocję atlantica - 3 staniki (takie z cenowo wyższej półki) w cenie 2 z okazji zmiany wystroju sklepu .
Kupując owe staniki zagadnęła mnie sprzedawczyni, okazuje się siostra przyjaciółki z liceum, z którą dawno już straciłyśmy kontakt.
Obdarowała mnie nr telefonów i już sobie pogadałyśmy.
Wkrótce się spotkamy .
Baaardzo miłe zdarzenie.

Nie wiem, czy was to pocieszy używam mleczka z kaprylami i wszystko jest jak najbardziej ok. Żadnych niespodzianek. Ale nie używam codziennie, tylko w celach dowilżania.
Z kaprylami czy bez i tak uwielbiam to mleczko
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 21:19   #662
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kate ale czy Kapryle cię zapychają? bo ja np. nie mogę używac zadnego kremu z kaprylami bo odrazu mnie wypryszcza
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 21:33   #663
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Rayne ja widzę, że z Ciebie prawdziwa mróweczka
Basiu, miło, że zauważyłaś Lubię to robić, przy okazji dowiaduję się, co siedzi w konkretnym kosmetyku - no i pomagam w rozbudowie KWC, co mnie bardzo cieszy.

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Rayne ja takze przeszłam na inny front filtrowy , taki sam jak twój.

A co udoskonalania składów, to jak zwykle ulepszają na gorsze .
Ja oczywiście nie przekreślam Avenek - bardzo je lubię za właściwości nawilżające; SVR 50 z kolei uwielbiam za efekt końcowy, bo z moją skórą stapia się właściwie idealnie. Ale miło, że nagle z tak wąskiego "frontu" zrobił się taki szeroki - ja lubię mieć wybór, a wcześniej to tylko SVR 50 i Avenki (koniecznie bez kapryli) - może się znudzić Na dodatek teraz już nie będę mieć takich strasznych problemów z kupnem filtrów w zimie, co dla mnie cenne, bo niestety często finanse nie pozwalały mi na zrobienie konkretnych zapasów.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 02:23   #664
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
Kate ale czy Kapryle cię zapychają? bo ja np. nie mogę używac zadnego kremu z kaprylami bo odrazu mnie wypryszcza
Są u mnie zdecydowanie na liście podejrzanych.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 09:18   #665
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Witajcie kobiety .
Kate, Smoku gratulacje i niech się Wam dalej szczęści .
Osobiście przyłączam się do tych, przechodzących mały kryzys. Na paszczy paru nieproszonych gości . Rodzice dzieci, które uczę mówią do mnie: "taka młoda pani..." - i to pewnie te wyskakujące tu i ówdzie pryszcze dodatkowo utwierdzają ich w przekonaniu, że biżej mi do nastolatki . To oczywiście tak pół żartem. Tak też sobie myślę, że do pogorszenia się stanu cery przyczynia się mój sposób odżywiania, który to ostatnio w ferworze ogólnego zalatania, bardzo zubożał . Muszę tę sferę zreformować...
Idę poczytać co tam piszecie.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 09:29   #666
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kasia_L Pokaż wiadomość
Tak też sobie myślę, że do pogorszenia się stanu cery przyczynia się mój sposób odżywiania, który to ostatnio w ferworze ogólnego zalatania, bardzo zubożał .
Witaj Kasiu mnie sie wydaje, ze do obecnosci nieproszonch gosci przyczynil sie rowniez stres zwiazany z nowym zajeciem.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 10:04   #667
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kasiu, na pocieszenie napiszę Ci, że u mnie jeden zupełnie nieproszony gość sie wczoraj pojawił i wkurza mnie przeogromnie To efekt zapchania po Antku AL. Miałam po nim kilka podskórnych małych grudek, które o dziwo jakoś zniknęły a ostała sie jedna, która przepoczwarzyła sie w dorodną gulę

Ładny avatarek
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 10:20   #668
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Kasiu - przeszłaś do grona rzadko (zbyt rzadko) odwiedzających biochemię.
Zaglądaj do nas częściej
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 10:30   #669
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Witaj Kasiu mnie sie wydaje, ze do obecnosci nieproszonch gosci przyczynil sie rowniez stres zwiazany z nowym zajeciem.
To też może być przyczyną .

Cytat:
Napisane przez anah
Kasiu, na pocieszenie napiszę Ci, że u mnie jeden zupełnie nieproszony gość sie wczoraj pojawił i wkurza mnie przeogromnie To efekt zapchania po Antku AL. Miałam po nim kilka podskórnych małych grudek, które o dziwo jakoś zniknęły a ostała sie jedna, która przepoczwarzyła sie w dorodną gulę
No właśnie. Jakieś 3 dni temu, na czole, w najbardziej odsłoniętym miejscu, wielka gula - dosłownie gigantyczna i bolący (ruch głową = ból). Na szczęście obumiera śmiercią naturalną.

Cytat:
Napisane przez Kate30
Kasiu - przeszłaś do grona rzadko (zbyt rzadko) odwiedzających biochemię.
Zaglądaj do nas częściej
Bardzo mi z tym niedobrze. Trochę się już wdrożyłam w pracy więc mam nadzieję, że uda mi się lepiej zorganizować czas i cosik tu napisać. A tak w ogóle to udawało mi się tu zajrzeć i podczytać nieco, jednak na napisanie czegokolwiek sił już brakło .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 20:07   #670
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja w ogóle muszę się rozejrzeć za jakimś filtrem. Avenka to nie musi być, bo nie obchodzi mnie destabilizacja parsolu pudrem... tylko żeby to było coś, co się będzie mordy trzymało - moja pasta po 2-3 godzinach wygląda na twarzy dość dziwnie (robi się na policzkach biały osad), a SVRka czasem się warzy.

Jakieś typy?
(obecność alkoholu w filtrach mnie nie zraża, raczej coby kapryli nie miało i nie bieliło zbyt mocno..)
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-02, 11:19   #671
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
a czym on jest mniej żrący niż spray SPF40?
W moim przypadku jest całkowicie nieżrący. Do tego stopnia, że np. po zoracu bardziej mnie szczypie bezalkoholowy filtr LRP, niż ten spray Biodermy z alkoholem. Spray byłby moim ideałem, gdyby nie to, że nie najlepiej współgra z makijażem - łatwo się na nim robią kluchy, podkreśla pory itd. Natomiast pomijając to - świetna rzecz
A, no i jest jeszcze jedna jego wada - migruje do oczu. Używając sprayu pod oczy zawsze ładowałam Avene do wrażliwych miejsc, bo Bioderma niestety prowadzi mnie zawsze do okulisty...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 10:35   #672
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

a czy na emulsje aven moge nalozyc svr 50 tonujacy ,wiem ze nie mozna mieszac filtrow ale co sadzicie o takiej kombinacji???
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 10:46   #673
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
a czy na emulsje aven moge nalozyc svr 50 tonujacy ,wiem ze nie mozna mieszac filtrow ale co sadzicie o takiej kombinacji???
A w jakim celu chcesz to zrobić?
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 14:05   #674
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

znalzłam dzis próbkę zmikronizowanego (chyba) kwiatu nagietka (wygląda jak opiłki płyty paździerzowej)

czy macie jakiś pomysł co z tym mozna zrobic?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:17   #675
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A ja pouprawiam prywatę, bo skoro plotki, to wszystko można
Dostałam dziś paczki z ostatnich wymian, wszystkie przyszły w stanie idealnym, ale osobne słowa podziękowania kieruję do agnieski...
Aguś -
ja się poczułam tak, jakby święty Mikołaj do mnie paczkę wysłał Kochana jesteś do granic... chociaż co do perfum, to aż boję się je testować; na razie ledwo się powstrzymuję, coby konta nie naruszyć - muszę, po prostu muszę mieć Halloween i L Lempickiej I boję się, że znów się w jakimś zapachu zakocham...
A teraz idę intensywnie myślec nad rewanżem

__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:25   #676
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A ja pouprawiam prywatę, bo skoro plotki, to wszystko można
Dostałam dziś paczki z ostatnich wymian, wszystkie przyszły w stanie idealnym, ale osobne słowa podziękowania kieruję do agnieski...
Aguś -
ja się poczułam tak, jakby święty Mikołaj do mnie paczkę wysłał Kochana jesteś do granic... chociaż co do perfum, to aż boję się je testować; na razie ledwo się powstrzymuję, coby konta nie naruszyć - muszę, po prostu muszę mieć Halloween i L Lempickiej I boję się, że znów się w jakimś zapachu zakocham...
A teraz idę intensywnie myślec nad rewanżem
Wariatka
L miałam.. i się pozbyłam trzeba było wtedy pisać, to bym odlewkę zrobiła. Nikt nie może zrozumieć mojego bólu, że nuta głowy mi się strasznie z Light Blue kojarzy i żadnego cynamonu niet
Do usług i mam nadzieję, że maska się spisze dziś listonosz dryndolił mi do bramy, ale nie otworzyłam bo jestem w stanie rozkładu chorobowego (jakże przydatnego, gdy nauczycielom zaczyna odwalać i budzą się nagle po 2 latach...)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:29   #677
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
dziś listonosz dryndolił mi do bramy, ale nie otworzyłam bo jestem w stanie rozkładu chorobowego (jakże przydatnego, gdy nauczycielom zaczyna odwalać i budzą się nagle po 2 latach...)

Jesteś chora biedactwo? Nie wiem czy Ci życzyć szybkiego ozdrowienia skoro nie chcesz wracać do szkoły W takim razie, szybkiego wykaraskania z choróbska i powolnego powrotu do szkoły
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:33   #678
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wariatka
L miałam.. i się pozbyłam trzeba było wtedy pisać, to bym odlewkę zrobiła. Nikt nie może zrozumieć mojego bólu, że nuta głowy mi się strasznie z Light Blue kojarzy i żadnego cynamonu niet
Do usług i mam nadzieję, że maska się spisze dziś listonosz dryndolił mi do bramy, ale nie otworzyłam bo jestem w stanie rozkładu chorobowego (jakże przydatnego, gdy nauczycielom zaczyna odwalać i budzą się nagle po 2 latach...)
No właśnie, a na mnie czuć i cynamon i wanilię, i jakąś nutkę chyba pomarańczy takiej palonej... i nie wiem, co jeszcze Dziś założyłam golf, który miałam na sobie 2 dni temu podczas testów L i odjechałam - został zapach idealnie otulający, akurat na jesień i zimę...
Ale rozumiem, skojarzeń z LB też bym nie zniosła, na szczęście u mnie nic takiego nie występuje.
Teraz muszę pomyśleć, co by Ci tu podesłać w ramach mikołajowania bo niestety ze mnie dupa wołowa i nie przyszło mi wcześniej nic takiego do głowy. Ale to się zmieni, oj zmieni
I wracaj szybko do zdrowia Znaczy się - może po weekendzie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-03, 15:37   #679
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Jesteś chora biedactwo? Nie wiem czy Ci życzyć szybkiego ozdrowienia skoro nie chcesz wracać do szkoły W takim razie, szybkiego wykaraskania z choróbska i powolnego powrotu do szkoły
nie takie biedactwo właściwie to na własne życzenie, przewiane ucho po dwóch tygodniach (w ten weekend) przelazło sobie na resztę organizmu i nawet potężna impreza go nie wyleczyła
w każdym bądź razie - dzięki za życzenia

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No właśnie, a na mnie czuć i cynamon i wanilię, i jakąś nutkę chyba pomarańczy takiej palonej... i nie wiem, co jeszcze Dziś założyłam golf, który miałam na sobie 2 dni temu podczas testów L i odjechałam - został zapach idealnie otulający, akurat na jesień i zimę...
Ale rozumiem, skojarzeń z LB też bym nie zniosła, na szczęście u mnie nic takiego nie występuje.
Teraz muszę pomyśleć, co by Ci tu podesłać w ramach mikołajowania bo niestety ze mnie dupa wołowa i nie przyszło mi wcześniej nic takiego do głowy. Ale to się zmieni, oj zmieni
I wracaj szybko do zdrowia Znaczy się - może po weekendzie
to zazdroszczę i mam dziwne wrażenie, że moja nauczycielka angielskiego (ta o której Ci pisałam) używa właśnie L...
LB mi się znudziło po kilku latach używania i teraz doprowadza mnie do szału nic mi nie podsyłaj

idę się uczyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 16:37   #680
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
A w jakim celu chcesz to zrobić?
nie musialabym nakladac az tak duzo avenki a svr zamiast fluidu, jesli by sie nie" pogryzly "ze soba to mysle ze ochrona bylaby pewniejsza bo zwyklym fluidem napewno ta awenke troche scieram, nie mam duzego doswiadczenia z filtrami ,wiec pewnie zle to wymyslilam
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 03:05   #681
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Rayne, Agniesko - o której lolitce piszecie?

L-B nie cierpię wręcz, miałam raz w życiu 100ml butlę (prezent) - wymieniłam na targowisku, a raczej próbowałam, bo wizażanka mi tę wodę ukradła i to przy pierwszej wymianie . W każdym razie niech się nią dusi, bo zapach to rzeczywiście męczący.

Lolitki mam dwie - klasyczną i midnight i obydwie bardzo lubię. Na szczęście nie mam absolutnie skojarzeń z L-B. Natomiast I love, I love Moschino to dla mnie czyste L-B. Od obydwu trzymam się z daleka.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 06:12   #682
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Jak już gadamy o perfumach, to się wtrącę - zdecydowanie wolę 'cytrusowe' zapachy, z nutką grejpfruta, albo zupełnie 'piżmowe' - 'Le Monde Est Beau!' Kenzo to mój nr 1, ale ciężko go dostać, 'Contradiction' CK; fajne są też 'Le feu d'Issey' Issey Miyake... z kwiatowych, lżejszych bardziej - jeno 'Very Irresistible' Givenchy.

Kurczę, i właśnie sobie uświadomiłam, że będę musiała sobie siakieś takie perfumy sprawić....
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 07:48   #683
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Kurczę, i właśnie sobie uświadomiłam, że będę musiała sobie siakieś takie perfumy sprawić....
No, a ja właśnie jestem po zakupach perfumiarskich i jestem cała przeszczęśliwa z tego powodu

A nawiązując do Lolity to mnie bardzo podoba się wersja męska. Niestety gorzej mi idzie z przyswojeniem zapachów damskich, jakoś nie mogę się do nich przekonać. No i jeszcze te obrzydliwe flakony.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 08:32   #684
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
nie musialabym nakladac az tak duzo avenki a svr zamiast fluidu, jesli by sie nie" pogryzly "ze soba to mysle ze ochrona bylaby pewniejsza bo zwyklym fluidem napewno ta awenke troche scieram, nie mam duzego doswiadczenia z filtrami ,wiec pewnie zle to wymyslilam
Oba filtry mają inny skład, który może ze sobą kolidować.
Skoro posiadasz Avenkę możesz nałożyć na nią dowolny podkład i jeśli zrobisz to umiejętnie nie ma obawy, że zetrzesz filtr.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rayne, Agniesko - o której lolitce piszecie?

L-B nie cierpię wręcz, miałam raz w życiu 100ml butlę (prezent) - wymieniłam na targowisku, a raczej próbowałam, bo wizażanka mi tę wodę ukradła i to przy pierwszej wymianie . W każdym razie niech się nią dusi, bo zapach to rzeczywiście męczący.
Jeju jak to ukradła? Zrobiłaś coś z tym? Wystawiłaś jej choć negatywa w IP?
Ja niuchałam L-B w Sephorze i zapach mi się bardzo podobał. Również jestem fanką Lolitek. Mam podobnie jak Ty Kate klasyczną edp i Midnight

Teraz jestem zauroczona Jose Eisenberg Rouge & Noir
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 08:53   #685
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Skoro o perfumach mowa, to czy któraś z Was wie, gdzie można dorwać Eau de Givenchy? Ja jakoś zawsze sobie upodobam takie perfumy, któe potem z Polski znikają - ostatnio Fidji Guy Laroche sprowadzałam przez Strawberry z Honkongu Eau de Givenchy jest w dlaszym ciągu robione, ale w Polsce go nigdzie nie ma... I w Truskawie też nie, niestety...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 09:02   #686
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Erato tu jest:

http://www.sorea.pl/product_info.php...s_id/214?ref=6
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 09:25   #687
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Basia ! Kiedyś widziałam Eau w tej Sorei, ale potem znikło i długo nie było - już myślałam, że to koniec Qrde szkoda, że mam teraz takie tyły na koncie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 10:04   #688
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

ja ostatnio wspomniałam TŻ przed delegacją o be delicious DK i dostałam największą butelkę edp
pewnie to znaczy, że po prawie 10 latach małżeństwa, nie licząc przyległości jeszcze mnie kocha
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 11:00   #689
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rayne, Agniesko - o której lolitce piszecie?

L-B nie cierpię wręcz, miałam raz w życiu 100ml butlę (prezent) - wymieniłam na targowisku, a raczej próbowałam, bo wizażanka mi tę wodę ukradła i to przy pierwszej wymianie . W każdym razie niech się nią dusi, bo zapach to rzeczywiście męczący.

Lolitki mam dwie - klasyczną i midnight i obydwie bardzo lubię. Na szczęście nie mam absolutnie skojarzeń z L-B. Natomiast I love, I love Moschino to dla mnie czyste L-B. Od obydwu trzymam się z daleka.
Kate, o tej:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15043
Jako że klasyczną bardzo lubię, no i cudownie mi się kojarzy (), to po pojawieniu się L w polskich perfumeriach od razu pobiegłam przetestować... i odleciałam.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-04, 12:31   #690
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

oj ja niestety w sprawie perfum nie za bardzo sie orientuje, a wlasnie musze sobie jakies sprawic.. tylko zupelnie nie wiem jakie, zeby byly ladne a tanie :P niestety u mnie w miescie nawet perfumerii nie ma i nie ma mozliwosci sobie powachac nic Ani nawet sprobowac tych perfumkow o ktorych piszecie.

A ja z zapytaniem jeszcze - bo wlasnie testuje na czole pod wzgledem zapychania Antka AL (dzieki Vivien ) I dzisiaj jest wlasnie 2 dzien testu - jak narazie wszystko jest ok, wiec jak myslicie ile jeszcze testowac zeby sie upewnic ze nie zapycha? Bo chcialabym go juz na cala buzke wprowadzic ale na calej twarzy nie wiedzialabym czy zapycha czy nie bo i bez zapychania ciagle mi cos wyskakuje ;/
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.