Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 18:01   #1621
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ranko, a uzywalas wczesniej czegos z wit C? pytam bo ja mam czesto uczulenia i inne jakies wysypy jak sie zbyt "dziarsko" wezme za jakis kosmetyk czyli bez wczesniejszego przygotowania skory. obojetne czy to jest wit C czy kwasy czy retinoidy. jak zaczynam ostro (a 15% witaminy C dla skory nieprzyzwyczajonej moze byc duzo) to konczy sie uczuleniem i takimi roznymi, a jak delikatnie przyzwyczajam skore czyli stosuje mniejsze stezenia, nie codziennie etc, to wtedy wszystko cacy
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 18:50   #1622
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
naprawde olejek antycelulit działa? az tak że znikł ?????

U mnie znikł. Przynajmniej tak mi się wydaje. Wystarczą 2-3 tygodnie i mi pomaga
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 19:00   #1623
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
ranko, a uzywalas wczesniej czegos z wit C? pytam bo ja mam czesto uczulenia i inne jakies wysypy jak sie zbyt "dziarsko" wezme za jakis kosmetyk czyli bez wczesniejszego przygotowania skory. obojetne czy to jest wit C czy kwasy czy retinoidy. jak zaczynam ostro (a 15% witaminy C dla skory nieprzyzwyczajonej moze byc duzo) to konczy sie uczuleniem i takimi roznymi, a jak delikatnie przyzwyczajam skore czyli stosuje mniejsze stezenia, nie codziennie etc, to wtedy wszystko cacy
raczej nie.
wyglada to tak ze na twarzy po aplikacji serum, rano widze dwa nowe wypryski.
tak wiec nie wiedzac czy mnie zapycha serum czy Acnederm polozylam na szyje - wstaje rano a tam taka kasza typowa dla uczulenia.
zastanawiam sie czy nie zapycha mnie glikol - jesli chodzi o twarz.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 22:27   #1624
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Też skusiłam się na olejek antycellulitowy. Cellulit moze nie znikł i nie wygląda, jakby zamierzał, ale za to skóra po użyciu olejku jest cudowna, mięciutka i wogule puci-puci...

A tak btw odkryłam kolejne zastosowanie serum 3xRose...

Dziś po retinoidzie coś mi sie stało z twarzą - skóra zrobiła sie o 2 rozmiary za mała i ciągnęło jakby miała pęknąć... Zwykle zmywam hydrolacikiem i na to kładę Biodermę Hydrabio riche. Dziś trochę się przestraszyłam, wiec zmyłam i kombinowałam, czym tu sobie pomóc, żeby jutro nie obłazić jak zwłoki. Posmarowałam różyczkami i widzę, że wszystko wróciło do normy. Starałam sie na retinoidowe nocki nie stosować tłuściochów, ale się jednak na to serum przestawię - a jeśli jutro nie będę się łuszczyć to temu serum ołtarzyk postawię
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 07:24   #1625
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Też skusiłam się na olejek antycellulitowy. Cellulit moze nie znikł i nie wygląda, jakby zamierzał, ale za to skóra po użyciu olejku jest cudowna, mięciutka i wogule puci-puci...

A tak btw odkryłam kolejne zastosowanie serum 3xRose...

Dziś po retinoidzie coś mi sie stało z twarzą - skóra zrobiła sie o 2 rozmiary za mała i ciągnęło jakby miała pęknąć... Zwykle zmywam hydrolacikiem i na to kładę Biodermę Hydrabio riche. Dziś trochę się przestraszyłam, wiec zmyłam i kombinowałam, czym tu sobie pomóc, żeby jutro nie obłazić jak zwłoki. Posmarowałam różyczkami i widzę, że wszystko wróciło do normy. Starałam sie na retinoidowe nocki nie stosować tłuściochów, ale się jednak na to serum przestawię - a jeśli jutro nie będę się łuszczyć to temu serum ołtarzyk postawię
ja 3rose uzywam rano i już go mam na ołtarzyku widzę jaką mam skórę dobra pod oczami i ogólnie jest super !!!!
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:54   #1626
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

właśnie robię swoje piersze zamówienie na BU. ale jestem podekscytowana

ale powiedzcie mi co to jest za kod kuponu - widnieje na samym dole strony z zamówieniami. skąd takie kupony się dostaje i czy to uprawnia do jakiejś zniżki?
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:31   #1627
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
właśnie robię swoje piersze zamówienie na BU. ale jestem podekscytowana

ale powiedzcie mi co to jest za kod kuponu - widnieje na samym dole strony z zamówieniami. skąd takie kupony się dostaje i czy to uprawnia do jakiejś zniżki?
T kupony chyba dostają osoby, które są stałymi klientami Ja wczoraj składałam swoje pierwsze zamówienie i też widziałam to miejsce na kod, ale z tego co doczytałam to chyba dostają go klienci poprzez e-mail. Może dostaniemy na następne zakupy ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 15:40   #1628
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
T kupony chyba dostają osoby, które są stałymi klientami Ja wczoraj składałam swoje pierwsze zamówienie i też widziałam to miejsce na kod, ale z tego co doczytałam to chyba dostają go klienci poprzez e-mail. Może dostaniemy na następne zakupy ?
mam nadzieję dzięki!

zamówienie poszło... teraz trzeba tylko czekać. nie wiem jak to wytrzymam
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:06   #1629
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
T kupony chyba dostają osoby, które są stałymi klientami Ja wczoraj składałam swoje pierwsze zamówienie i też widziałam to miejsce na kod, ale z tego co doczytałam to chyba dostają go klienci poprzez e-mail. Może dostaniemy na następne zakupy ?
Ja dostałam kod jak składałam 4te zamówienie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:16   #1630
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez palema Pokaż wiadomość
właśnie robię swoje piersze zamówienie na BU. ale jestem podekscytowana

ale powiedzcie mi co to jest za kod kuponu - widnieje na samym dole strony z zamówieniami. skąd takie kupony się dostaje i czy to uprawnia do jakiejś zniżki?
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja dostałam kod jak składałam 4te zamówienie

Ja dostałam teraz, po drugim zamówieniu. Ale chyba liczy się też kwota zamówienia. Teraz wydałam 150 zł. A czy zniżka jest taka sama? Ja mam 3% chyba...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 19:56   #1631
Majka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 44
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Moje pytanie umknęło Jestem naprawdę laikiem w kwestii klasyfikacji skdników kosmetycznych - ich gatunków i działania... Zdałam się na kosmetyki apteczne i sprawdzone preparaty z BU.
Widziałam wyżej w postach, że również zamawiacie krem z kwasem liponowym, czy jest on odpowiedni dla naczynkowców? Jakie działanie ma kwas liponowy, czy to rząd kwasów (i trzeba się filtrować), czy tak jak kwas hialuronowy - kwasem jest tylko z nazwy?
Opis kremu na BU jest niezwykle zachęcający (ta regeneracja i ujędrnianie kusi bardzo).
Proszę Was, Drogie Wizażanki o podzielenie się info.
Majka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 20:59   #1632
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
T kupony chyba dostają osoby, które są stałymi klientami Ja wczoraj składałam swoje pierwsze zamówienie i też widziałam to miejsce na kod, ale z tego co doczytałam to chyba dostają go klienci poprzez e-mail. Może dostaniemy na następne zakupy ?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja dostałam teraz, po drugim zamówieniu. Ale chyba liczy się też kwota zamówienia. Teraz wydałam 150 zł. A czy zniżka jest taka sama? Ja mam 3% chyba...
noo ja dostałam po 2 zamówieniu 3%malutko no ale zawsze przesyłka tansze o tyci
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:09   #1633
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Majka82 Pokaż wiadomość
Moje pytanie umknęło Jestem naprawdę laikiem w kwestii klasyfikacji skdników kosmetycznych - ich gatunków i działania... Zdałam się na kosmetyki apteczne i sprawdzone preparaty z BU.
Widziałam wyżej w postach, że również zamawiacie krem z kwasem liponowym, czy jest on odpowiedni dla naczynkowców? Jakie działanie ma kwas liponowy, czy to rząd kwasów (i trzeba się filtrować), czy tak jak kwas hialuronowy - kwasem jest tylko z nazwy?
Opis kremu na BU jest niezwykle zachęcający (ta regeneracja i ujędrnianie kusi bardzo).
Proszę Was, Drogie Wizażanki o podzielenie się info.
Majko, kremu z BU nie znam, używałam tylko tego kwasu z mazideł w serum z wit. C. Tutaj możesz o kwasie poczytać. Co do filtrów... ja jestem ortodoksyjna (w granicach zdrowego rozsądku) i filtruję się cały rok, niezależnie od tego czy się kwaszę, czy nie Ale to nie jest kwas typowo złuszczający, który narażałby Cię na przebarwienia - raczej on sam wspomaga ochronę antyUV.

Co do kodów - dostałam zniżkę 5%, niestety nie wiem po którym zamówieniu... Ale pewnie jakieś 3-4.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 21:16   #1634
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
noo ja dostałam po 2 zamówieniu 3%malutko no ale zawsze przesyłka tansze o tyci
A skąd wiadomo ile procent?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 06:31   #1635
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Schaetzchen, może napisz do BU maila w sprawie masła kawowego, ja pytałam np o olejek kawowy, bardzo szybko dostałam odp.

Widzę, że BU spodobał się mój patent na dodanie do żelu HA alantoiny KLIK -
KLIK
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2008-09-26 o 08:47
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 07:38   #1636
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Rzeczywiście, chyba napiszę
Dzięki za pomysł na proste zastosowanie alantoiny!
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 07:38   #1637
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A skąd wiadomo ile procent?
hehehe oni piszą że dostałaś 3 %
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 09:46   #1638
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam wczoraj maila z BU, że moja paczuszka została już wysłana priorytetem Może dzisiaj przyjdzie ? Tak się cieszę Moje zamówienie było na 124 zł.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 13:19   #1639
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zakupiłam - oczywiście wiedzina opiniami na forum- olejek regenerujący TAMANU, Serum Amla-C15E, hydrolaty, olejek myjący, olejek antycel. i żel h. O ile wiem jak używać olejku myjącego, hydrolatów, olejku antycell i żelu H. to zastanawiam się nad TAMANU i AMLA C15. Czy jeden używać na dzień a drugi lepiej na noc, czy oba na noc ale raz jeden raz drugi? CO radzicie?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-26, 13:34   #1640
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, chyba napiszę
Dzięki za pomysł na proste zastosowanie alantoiny!
do micela też dodaję duet alantoina i d-panthenol
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 13:39   #1641
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
A skąd wiadomo ile procent?

Piszą w mailu.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 14:00   #1642
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Piszą w mailu.
To ja ślepa jestem

Czy serum Tamanu nadaje się dla cery naczynkowej, jak myślicie?

Edytowane przez joanaros
Czas edycji: 2008-09-28 o 22:06
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:35   #1643
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Właśnie dostałam paczuszkę z BU Idę się do niej dobrać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:54   #1644
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
To ja ślepa jestem

Czy serum Tamanu nadaje się dla cery naczynkowej, jak myślicie?
.....
nie powinno szkodzic...ja mam olejek tamanu i spory problem z naczynkami.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:14   #1645
Majka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 44
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Majko, kremu z BU nie znam, używałam tylko tego kwasu z mazideł w serum z wit. C. Tutaj możesz o kwasie poczytać. Co do filtrów... ja jestem ortodoksyjna (w granicach zdrowego rozsądku) i filtruję się cały rok, niezależnie od tego czy się kwaszę, czy nie Ale to nie jest kwas typowo złuszczający, który narażałby Cię na przebarwienia - raczej on sam wspomaga ochronę antyUV.
Dzięki, schaetzchen
W jednej z wypowiedzi Basi, odnośnie programu pielęgnacyjnego, znalazłam też info o stosowaniu kwasu jako "ulepszacza" dla serum antyoksydacyjnego na dzień. Dlatego jestem już niemalże pewna, że kwas liponowy do kwasów złuszczających nie należy. Wysłałam maila BU, jeśli odpowiedzą, zdecyduję się na ten krem i włączę go do programu jako specyfik silnie nawilżająco-regenerujący przy kuracji kwasowo-retinoidowej. Zdam relację ze stosowania na cerze naczynkowo-tłustawej, ale odwodnionej - chyba że któraś z Was będzie szybsza.

Zastanawia mnie tylko - bo nie znalazłam jednoznacznych wypowiedzi - czy tonik BHA 2% może zastąpić gotowy produkt z tymi kwasami (np. Effaclar K - on ma 1,5% i to jeszcze słabszej odmiany BHA - LHA, bodajże)? Mam ten tonik, nietknięty z poprzedniego zamówienia, może wcisnę go TŻ-owi (razem zaczynamy kurację tej jesieni), jeśli się nie nada.

Już się nie mogę doczekać nowej wersji serum CE15 z Amlą, kolejnych hydrolacików z różyczkami, peelingu z bromelainą i ww. eksperymetu.
Majka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 19:36   #1646
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam paczuszkę z BU Idę się do niej dobrać

To dobieranie się do tych paczuszek jest najciekawsze... to mieszanie... I aż pozniej serducho rośnie, jak buzka robi sie gładziutka, bo wiesz, że to dzieło Twoich rąk
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 07:20   #1647
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
To dobieranie się do tych paczuszek jest najciekawsze... to mieszanie... I aż pozniej serducho rośnie, jak buzka robi sie gładziutka, bo wiesz, że to dzieło Twoich rąk
Wczorraj ukręciłam tylko olejek do mycia pomarańczowy. Miałam trochę zachodu z nim, bo musiałam poszukać jakiegoś opakowania dla niego. W przepisie jest, aby odkręcić butelkę z olejkiem słonecznikowym i wlać do niego aktywator. Tylko jak odkręcić butelkę, która jest nierozkręcalna Olejek był w butelce jak woda utleniona, czyli z cieniutkim wyjściem. Wlanie do niej aktywatora przez tę maleńką dziurkę chyba graniczy z cudem

Ale jak już zmieszałam to wypróbowałam. Najpierw spróbowałam go wykorzystać jako zmywacz makijażu oczu. Dobrze zmywa, ale tłuści oko, co mi osobiście się nie podoba. Jak dostanie się do oka, szczypie i oko zachodz mgłą. Darowałam sobie, więc zmywanie nim oczu.

Spróbowałam więc nim umyś całą twarz i wszystko jest ok. Zapach przyjemny. Tylko dla mnie w nim za mało "poślizgu" Pierwsze wrażenie - jakiś tępy w użyciu. Pewnie to wynik tego, że do tej pory używałam pianek i żeli do mycia, które łądnie się pieniły

Dzisiaj kręcę sera i krem pod oczy
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:30   #1648
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
...Olejek był w butelce jak woda utleniona, czyli z cieniutkim wyjściem. Wlanie do niej aktywatora przez tę maleńką dziurkę chyba graniczy z cudem

...
Jest "rozkręcalna" - ten dzióbek da się zdjąć, przypatrz się dobrze. Ja dostałam w zeszłym tyg. i na pewno się dało, no chyba, że zmienili??
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 08:54   #1649
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wczorraj ukręciłam tylko olejek do mycia pomarańczowy. Miałam trochę zachodu z nim, bo musiałam poszukać jakiegoś opakowania dla niego. W przepisie jest, aby odkręcić butelkę z olejkiem słonecznikowym i wlać do niego aktywator. Tylko jak odkręcić butelkę, która jest nierozkręcalna Olejek był w butelce jak woda utleniona, czyli z cieniutkim wyjściem. Wlanie do niej aktywatora przez tę maleńką dziurkę chyba graniczy z cudem
Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Jest "rozkręcalna" - ten dzióbek da się zdjąć, przypatrz się dobrze. Ja dostałam w zeszłym tyg. i na pewno się dało, no chyba, że zmienili??
Da się zdjąć końcówkę, trzeba ją czymś podważyć.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 12:01   #1650
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Jest "rozkręcalna" - ten dzióbek da się zdjąć, przypatrz się dobrze. Ja dostałam w zeszłym tyg. i na pewno się dało, no chyba, że zmienili??
A ja po prostu obcięłam ten dziubek zostawiając sam gwint (ja przynajmniej nie dopatrzyłam się eby mój egzemplarz był rozkręcany)
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.