Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 22:57   #3541
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez facet11 Pokaż wiadomość
Witam drogie panie!
Mam nadzieję, że nie przegonicie mnie od razu z tego forum.
Przypadkiem natrafiłem na to forum probując dowiedzieć się czegoś więcej o ciekawej osobie glo_revitalize (i tu się sprawa wyjaśnia ).
Wygląda na to, że jestem jedną z osób oszukanych przez nie jaką Ann ze USA.
Nie wiem jak wy, ale ja nie wierzę już w te kolejne terminy wysyłki tej osoby. Wczoraj otworzyłem spór na paypal z powodu nie otrzymania przedmiotu. Napisałem wczoraj jeszcze e-meila do tej amerykanki, ale nie odpisuje. Także moim następnym posunięciem będzie przekształcenie sporu w roszczenie paypal. Od tej pory to serwis PayPal zbada sprawę i rozstrzygnie ją (oczywiście są dwie wersje możliwe: wysyłka przedmiotu lub zwrot pieniędzy).

Wyjaśniam też, że każda z osób która wygrała aukcje u glo_revitalize musiała płacić przez paypal, innej możliwości nie ma.
Żeby zebrać myśli - która z Was szczęśliwie i ew. ile razy ,dokonała już transakcji z ową glo cośtam?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:02   #3542
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Cholera- mam kartę maestro w pakao sa. Niby żaden bank - krzak
każda karta ma trzy cyfrowy kod !!!!!!!!!!!!!! Jutro go do banku!!!!!!!!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:06   #3543
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
każda karta ma trzy cyfrowy kod !!!!!!!!!!!!!! Jutro go do banku!!!!!!!!!!!
Dobrze żono
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:08   #3544
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

HI! I won't forget about you, sorry for such the long wait!!! Mesoestetic did receive the products and sent them out to their accounts, but was not able to fill everybodys full order due to the high demand. So... I only received half my order and am told it will be another two weeks to receive more... I will keep in touch.
THanks! Ann

- glo_revitalize


A NIE MÓWIŁAM, ŻE ANKA TO UCZCIWA KOBIETA !!!!! Biedna dostała z mesostetic-a tylko połowę swojego zamowienia i na reszte ma czekać kolejne dwa week-i Ja Jej zawsze jakoś ufałam Poza tym obiecała, że mnie keep in touch...no to ja jej dalej wierzę
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-08-08 o 13:10
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:13   #3545
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Faet11 no to załamka na całej linii Chyba wiesz co kiedyś robiło się z posłem,który przynosi złe wieści ?
A tak na poważnie.Jak długo czekasz na przesyłkę od tej pani ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:22   #3546
facet11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Licytację wygrałem chyba 1 lub 2 lipca, także sporo czasu mineło. Ja wszystkim życzę otrzymania paczki od tej Pani. Ale tak naprawde czy to jest uczciwe podejście wystawiać coś czego się nie ma. Mam za sobą około 70 różnych aukcji i nigdy takiego przypadku nie miałem.
Może jestem tylko skrajnie rozgoryczonym facetem, a nie złym posłancem .
facet11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 23:43   #3547
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Jezu,chwile mnie nie ma ,a Wy tu chlopow wpuszczacie.Was samych to nie mozna samych zostawic,co

Mam piekne usta ,no moze troszeczke "firankowe",ale piekne
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 06:44   #3548
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Jezu,chwile mnie nie ma ,a Wy tu chlopow wpuszczacie.Was samych to nie mozna samych zostawic,co

Mam piekne usta ,no moze troszeczke "firankowe",ale piekne
Buczacza- a możesz tak odwinąć się z tych spowijajających Cię ust firan i rzec - na czym polega ich piękno ? bo wiesz, ja też bym chciała spróbować, ale nie wiem, czego się spodziewać
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 08:33   #3549
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez reniax Pokaż wiadomość
Nigdzie nie ma tego nieszczęsnego cosmelanu

Dzwoniłam dzis do firmy zajmującej się dystrybucją tego kosmetyku na Polskę,

Pozdrawiam
Reniax podziel się nr telefonu. Też sobie zadzwonię. I gdzie dzwoniłaś?

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
MOJE KOCHANE COSMITKI ...zaczynam :

PAY PAL - NAJBEZPIECZNIEJSZY SPOSÓB i uwaga !!! NAJTAŃSZY ( bez jakichkolwiek prowizji bankowych!!!! ) sposób płatności via internet.
Każda transakcja ( na E-bay przede wszystkim ) jest zabezpieczona do kwoty 2000 EUR!!!
Co należy zrobić: wystarczy wejść na stronkę www.paypal.pl, załozyć konto klikając w odpowiednią ikonkę i dodać ( zgodnie z instrukcjami kartę do swojego konta PAYPAL) Karta jest wówczas obciążona kwotą 6,50zł, która zostaje niezwłocznie zwrócona po tym jak system PAYPAL prześle informacje o KODZIE - dostępną na kolejnym lub bieżącym obciążeniu danej karty. Wówczas logujemy się do systemu PAYPAL, w zakładce kart wpisujemy otrz6many kod i zwracają nam w/w kwotę. Od tego momentu jesteśmy ZWERYFIKOWANYMI CZŁONKAMI PAYPAL, co z kolei stawia nas w oczach sprzedających - jako bardzo wiarygodne dziewczynki
Kupując za granicą - cały czas systerm PAYPAL monitoruje naszą płatność, dlatego płacić należy jedynie sprzedawcom, którzy reklamują się przynależnością do systemu PAYPAL.
W momencie gdy nie otrzymamy przesyłki!!!! Jesteśmy bezpieczne. Jest specjalna zakładka w w/w systemie SPORY. Znam już ją gdyż zamówiłam u okupanta telefoniczny moduł BLUETOOTH do mojego auta ( drogi jak k...a jasna ) i bałam się, że mnie ktoś oszuka - towaru nie otrzymałam w deklarowanym terminie - zgłosiłam więc sprawę do PAYPAL - pomogli mi monitując u sprzedawcy - okazało się na szczęście, że to szczeciński oddział UPS powinien marchewki na targu sprzedawać a nie w kurierkę się bawić Od momentu zgłoszenia sporu w PAYPAL - Niemcy wydzwaniali do mnie nieprzyzwoicie często Moduł dostałam i kwiaty nawet dopiero wówczas zakończyłam SPÓR UFF... jasne trochę
O niedobra Dome Tak późno się tymi wiadomościami z nami dzielisz. Ja już zapłaciłam przez paypal (jednak) ale nie założyłam konta w paypalu przy zapłacie. Czy jak założe teraz to to coś da? Dzięki za powyższą litanię Napisałaś się trochę
I oświeć mnie, w którym miejscu na tej stronce www.buty.pl te buty się kupuje.


Dziewczyny a kupował ktoś cosmelan na ebayu od tego sprzedawcy co ja freedomusa123 (sklep Yucatan) - też ze stanów?

Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-08-08 o 09:13
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 09:57   #3550
Szelma29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 37
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam

dziewczyny glo revitalize znowu wystawiła do sprzedazy zestaw cosmelanu..no i mam zagwostke teraz..kupowac czy nie...co ona Wam odpsiuje..ma ten cosmelan juz..czy raczej obawiac sie jej, ze to jakas oszustka..bo z Waszych postów wynika, ze nadal czekacie a nawet obawiacie sie, ze cosmelan nigdy do Was nie dojdzie...
zrobiłam zakupy na biochemiaurody.com czekam teraz na przesyłke ..jak dostane i zaczne uzywac to sie pochwale, jak to wszystko działa...takie naturalne kosmetyki...
ale polecam ten sklepik..na innych forach dziewczyny sobie chwala jakosc i działanie produktow.

Favcet 11 ...Ty tez uzywasz cosmelanu zeby miec ładną buzię??
pozdrawiam
Szelma29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 11:49   #3551
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

Dostałam moje kosmetyki z BU ... i przeżywam dramat... mój krem liponowy pachnie jak ... dupa starego dorsza...mioj Mąż twierdz, ze śledzia - ja jednak sądze, że to dorsz... cholera...

Dome mój podobnie. Zaczęłam go stosowac na noc i nie mogłam spać, bo czułam cały czas ten zapach. A pisało że jest to zapach charakterystyczny dla róży...
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 13:02   #3552
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome mój podobnie. Zaczęłam go stosowac na noc i nie mogłam spać, bo czułam cały czas ten zapach. A pisało że jest to zapach charakterystyczny dla róży...
próbowałam wcisnąć mojemu Mężowi tę informację, że to zapach ... SPECJALNEJ RÓŻY ... ALE SPOJRZAŁ NA MNIE TAK JAK JA NIE LUBIĘ GDY NA MNIE PATRZY (czytaj: jak na kompletną cymbałkę, która znowu coś wymyśliła), więc powiedziałam, że to lecytyna
ivonako: wejdź na stronkę www.mesoestetic.com i skontaktuj się z nimi bezpośrednio poprzez formularz. Ja czekam właśnie na odpowiedź. Zapytałam, czy mogę kupić u nich cosmelan
... właśnie dorwałam kota, który siurał do naszego piachu ... jaaany zaraz zemdleje ... lecę dorwać gadzinę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:06   #3553
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Reniax podziel się nr telefonu. Też sobie zadzwonię. I gdzie dzwoniłaś?



O niedobra Dome Tak późno się tymi wiadomościami z nami dzielisz. Ja już zapłaciłam przez paypal (jednak) ale nie założyłam konta w paypalu przy zapłacie. Czy jak założe teraz to to coś da? Dzięki za powyższą litanię Napisałaś się trochę
I oświeć mnie, w którym miejscu na tej stronce www.buty.pl te buty się kupuje.
1. Najpier musisz założyć konto.
2. Potem poszukać butów, które Ci się podobają
3. Wbrać sposób płątności.
4. zapłacić ( dostawa jest free )
5. za dwa dni masz buty
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:18   #3554
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
próbowałam wcisnąć mojemu Mężowi tę informację, że to zapach ... SPECJALNEJ RÓŻY ... ALE SPOJRZAŁ NA MNIE TAK JAK JA NIE LUBIĘ GDY NA MNIE PATRZY (czytaj: jak na kompletną cymbałkę, która znowu coś wymyśliła), więc powiedziałam, że to lecytyna
ivonako: wejdź na stronkę www.mesoestetic.com i skontaktuj się z nimi bezpośrednio poprzez formularz. Ja czekam właśnie na odpowiedź. Zapytałam, czy mogę kupić u nich cosmelan
... właśnie dorwałam kota, który siurał do naszego piachu ... jaaany zaraz zemdleje ... lecę dorwać gadzinę
Dome - to "pochlap" troche tego kremu na piasek, to kot sam ucieknie z wrzaskiem.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:18   #3555
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

w jednym z moich poprzednich postów załączyłam odpowiedź Anki ( glo_cośtam , jak mówi nasza kamilia)
Ze względu na duży popyt biedaczka otrzymała jedynie połowę ze swojego zamówienia od mesoestetic i ma jeszcze czekać kolejne dwa tygodnie na finał, czyli dosłanie tego co już zamówiła.
Z drugiej strony facet11 ma racje - nie powinno sprzedawać się tego czego faktycznie się nie posiada - Zgodnie z opisem jej aukcji wymaga płatności natychmiast, co kupujący czyni .
Ja jej jednak dalej ufam
Ale ja wogóle wszystkim ufam i lubię ludzi
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:20   #3556
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dome - to "pochlap" troche tego kremu na piasek, to kot sam ucieknie z wrzaskiem.
kurcze pomysł SUPER - jednak mój dorszowy krem jest u mnie w domu w lodówce - a ja znowu siedzę na werandzie u Rodziców z ukradzionym od Taty laptopem...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:29   #3557
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja używam sojowego z BU. Nie pachnie, ale i nie śmierdzi
Dome - Żono ma , - jęzli zdążę, to pojade dzsiaj do pakao sa i zapytam, gdzie są moje trzy cyferki z tyłu karty
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:34   #3558
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

DOME- ja chyba jestem ciemna masa ale nie potrafię się na "tych butach"zarejestrować
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 13:35   #3559
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
w jednym z moich poprzednich postów załączyłam odpowiedź Anki ( glo_cośtam , jak mówi nasza kamilia)
Ze względu na duży popyt biedaczka otrzymała jedynie połowę ze swojego zamówienia od mesoestetic i ma jeszcze czekać kolejne dwa tygodnie na finał, czyli dosłanie tego co już zamówiła.
Z drugiej strony facet11 ma racje - nie powinno sprzedawać się tego czego faktycznie się nie posiada - Zgodnie z opisem jej aukcji wymaga płatności natychmiast, co kupujący czyni .
Ja jej jednak dalej ufam
Ale ja wogóle wszystkim ufam i lubię ludzi
dome i ty ją jeszcze żałujesz ??? Ja gdybym mogła to i i jeszcze albo wszystko na raz .Oby to wszystko nie okazało się jedną wielką lipą .Ja też wierzę ludziom i dlatego często na tym źle wychodzę . Jestem wściekła na tą całą sytuację i w związku z tym same czerwone mordy w moim poście
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 14:39   #3560
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Buczacza- a możesz tak odwinąć się z tych spowijajających Cię ust firan i rzec - na czym polega ich piękno ? bo wiesz, ja też bym chciała spróbować, ale nie wiem, czego się spodziewać
Piekno moich ust POLEGALO na boskiej jedrnosci,zanik zmarszczek.To tak jakbym jakies wyypelniacze miala wstrzykniete.
Napisalam "polegalo",bo dzisiaj inaczej rzecz sie ma.OPRYSZCZKE dostalam,koszmar! Nie dosc,ze boli to i ochydnie to wyglada.Zwalam wine na cosmelana.Zrobie przerwe.

Ja mam krem regenerujacy z BU.Nie smierdzi jak ryba i fajnie sie wchlania(prawie jak serum,no moze i lepiej)


Zobacze zaraz u nas na ebayu co z tym cosmelanem
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 14:45   #3561
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

na tej stronie,mozna ponoc najtaniszy cosmelan w Niemczech kupic
http://www.dermaestetica-berlin.de/pageID_3509837.html
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 14:55   #3562
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Piekno moich ust POLEGALO na boskiej jedrnosci,zanik zmarszczek.To tak jakbym jakies wyypelniacze miala wstrzykniete.
Napisalam "polegalo",bo dzisiaj inaczej rzecz sie ma.OPRYSZCZKE dostalam,koszmar! Nie dosc,ze boli to i ochydnie to wyglada.Zwalam wine na cosmelana.Zrobie przerwe.
O rany, buczaczko, to Ty stara (sorry) wyga cosmelanowa nie wiesz, że cosmelan może wywołać opryszczkę , nawet nie kładziony na usta? Przed każdym złuszczaniem powinno się przyjmować Heviran, by uniknąć takich niespodzianek (oczywiście dotyczy to osób, które mają w sobie ten wirus). A Ty tak prosto na te usta, bez żadnego zabezpieczenia, ech.....
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 15:06   #3563
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
O rany, buczaczko, to Ty stara (sorry) wyga cosmelanowa nie wiesz, że cosmelan może wywołać opryszczkę , nawet nie kładziony na usta? Przed każdym złuszczaniem powinno się przyjmować Heviran, by uniknąć takich niespodzianek (oczywiście dotyczy to osób, które mają w sobie ten wirus). A Ty tak prosto na te usta, bez żadnego zabezpieczenia, ech.....
a czemu ja o tym nic nie wiedzialam? I Ty teraz to piszesz,a ja sie tak mecze.Potwor ze mnie,jakies potrojne, bolace wargi mam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 15:10   #3564
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ja miałam przepisany od lekarza - trzeba przyjmować przez 3 dni przed zabiegiem, no i przez kilka po. Dobry lek, bo uodparnia na dużo dłużej. Współczuję Ci, wiem jaki to cholerny dyskomfort, teraz to już nie pozostaje nic innego jak smarować jakimś półśrodkiem i... czekać.
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 15:52   #3565
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
ivonako: wejdź na stronkę www.mesoestetic.com i skontaktuj się z nimi bezpośrednio poprzez formularz. Ja czekam właśnie na odpowiedź. Zapytałam, czy mogę kupić u nich cosmelan
Końcem lipca pytałam na www.mesoestetic.com. Odpisali mi że sprawę przekazują do polskiego dystrybutora, który niezwłocznie skontaktuje się ze mną w tej sprawie i .... Ani widu ani słychu.
A jakby tylko wymagali zaświadczenia, że się jest pod opieką lekarza to ciekawe czy od psychiatry by wystarczyło...hmm...jak myślicie? Bo my tu wszystkie chyba najprędzej byśmy takie zaświadczenie dostały, bez problemu

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
1. Najpier musisz założyć konto.
2. Potem poszukać butów, które Ci się podobają
3. Wbrać sposób płątności.
4. zapłacić ( dostawa jest free )
5. za dwa dni masz buty
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
DOME- ja chyba jestem ciemna masa ale nie potrafię się na "tych butach"zarejestrować
Dome sprawdź czy aby na pewno ten link się zgadza www.buty.pl bo ja tu tylko gazety do kupna widzę i chyba (na szczęście) nie jestem sama. Pokieruj Kochana niewidome
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 17:31   #3566
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
każda karta ma trzy cyfrowy kod !!!!!!!!!!!!!! Jutro go do banku!!!!!!!!!!!
Byłam w banku mym - pekao sa - jakby nie było duży bank. i co z moimi trzema cyframi ? w czterech literach !
Nie , psze pani, rzekł pani z 'okenka" - "mając u nas konto, niezależnie od tego, jaką się ma kartę - płatniczą , debetową,kredytową, żółtą, różową , nie można płacić w systemie paypal".
I już. Dome .
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 17:43   #3567
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Byłam w banku mym - pekao sa - jakby nie było duży bank. i co z moimi trzema cyframi ? w czterech literach !
Nie , psze pani, rzekł pani z 'okenka" - "mając u nas konto, niezależnie od tego, jaką się ma kartę - płatniczą , debetową,kredytową, żółtą, różową , nie można płacić w systemie paypal".
I już. Dome .
Kamilia zmień bank - i to wczoraj
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 18:03   #3568
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kamilia zmień bank - i to wczoraj
wiesz, jedyna pociecha, ze ja się bałam o swój wzrok, że nie widzę tych trzech literek. a to nie ja mam wzrok do d... tylko mam bank do d...

Mam jeszcze konto w innym banku - tam , jeżeli sobie coś tam zmienię i będę płacić 10 złotych miesięcznie za obsługę , to dają mi kartę visa classic i visa elektron. I tam jest to coś wypukłe z tyłu, co jest trzema cyframi. To ma sens ?
Dziewczyny - ja po prostu nie wiem, jak to sie dzieje , że ja się w ogóle potrafię utrzymać finansowo , a robię to . Pracować - ok. Ale od momentu, kiedy dochodzą kwestie, które zupełnie nie z mojej bajki - debil.. I ja wcale nie kokietuję, bo po co. Męczy mnie ta moja pusta głowa w tej jej części, gdzie życie współczesno - bankowe.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 18:32   #3569
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
wiesz, jedyna pociecha, ze ja się bałam o swój wzrok, że nie widzę tych trzech literek. a to nie ja mam wzrok do d... tylko mam bank do d...

Mam jeszcze konto w innym banku - tam , jeżeli sobie coś tam zmienię i będę płacić 10 złotych miesięcznie za obsługę , to dają mi kartę visa classic i visa elektron. I tam jest to coś wypukłe z tyłu, co jest trzema cyframi. To ma sens ?
Dziewczyny - ja po prostu nie wiem, jak to sie dzieje , że ja się w ogóle potrafię utrzymać finansowo , a robię to . Pracować - ok. Ale od momentu, kiedy dochodzą kwestie, które zupełnie nie z mojej bajki - debil.. I ja wcale nie kokietuję, bo po co. Męczy mnie ta moja pusta głowa w tej jej części, gdzie życie współczesno - bankowe.
kamilia jeśli cię pocieszę to ja też tak mam Na szczęście mój mąż zajmuje się wszystkimi finansowo-rachunkowymi sprawami.Ja w to miejsce czytam ksiązki i wzruszam się muzyką 100 % kobiety ze mnie Do tego nie mam orientacji w terenie i nie wiem ile co kosztuje.Facet miał pecha a może szczęście ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 18:41   #3570
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
kamilia jeśli cię pocieszę to ja też tak mam Na szczęście mój mąż zajmuje się wszystkimi finansowo-rachunkowymi sprawami.Ja w to miejsce czytam ksiązki i wzruszam się muzyką 100 % kobiety ze mnie Do tego nie mam orientacji w terenie i nie wiem ile co kosztuje.Facet miał pecha a może szczęście ?
Ech - ja wiem, ile co kosztuje. I wiesz , jestem dobra w tym, co robię, i potrafię na tyle zarobić, nie robiąc interesów, by jakoś względnie spokojnie żyć. Ale wyłącza mi się funkcja - myślenie i inteligencja , gdy pojawiają się takie słowa jak oprocentowanie, giełda, karty - jeszcze nadal nie bardzo rozróżniam co to płatnicza czy inna. Dzisiaj w banku wyciągnęłam swoja kartę, by się upewnić pytając panią w okienku o to, czy mam płatniczą czy np. kredytową.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.