Rossmann - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 09:24   #1021
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
jest tepy bo nie ma sls-ów, u mnie pomaga mycie 2 razy, za drugim jest juz ok, ale jak bylo napisane wczesniej wlosy do niego musza sie przyzwyczaic. Mgiełka jak najbardziej
Moje już się przyzwyczaiły i nie widzę już różnicy z myciem normalnymi szamponami, nie zamienię Liliputza na żaden inny szampon, a jak już go nie będzię, to muszę się przerzucić na BD. Wszyscy się mnie pytają czy farbowałam włosy, ten szampon wydobywa refleksy i nabłyszcza, cudny jest.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 09:32   #1022
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

ja mam po nim wlosy takie jak wtedy gdy bylam dzieckiem, czyli gdy były niezmaltretowane roznymi drogeryjnymi specyfikami, błyszczące i takie inne
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:36   #1023
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Moje już się przyzwyczaiły i nie widzę już różnicy z myciem normalnymi szamponami, nie zamienię Liliputza na żaden inny szampon, a jak już go nie będzię, to muszę się przerzucić na BD. Wszyscy się mnie pytają czy farbowałam włosy, ten szampon wydobywa refleksy i nabłyszcza, cudny jest.
Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja mam po nim wlosy takie jak wtedy gdy bylam dzieckiem, czyli gdy były niezmaltretowane roznymi drogeryjnymi specyfikami, błyszczące i takie inne

ale mowicie o szamponie liliputz??czy BD??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:53   #1024
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ale mowicie o szamponie liliputz??czy BD??
Ja o Liliputz, ale jak wycofują serię, to go długo nie poużywam. Wtedy się na BD przerzucę, bo podobno dobry
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:13   #1025
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Dawno mnie tu nie było, ale ja też mam zapasy kremu truskawkowego i malinowego sprayu do włosów Jestem przygotowana na najgorsze

Jeszcze raz się ogłoszę Mam do oddania filtr Babydream i krem cynkowy Babydream. Szczegóły w moim wątku wymiankowym. Ostatecznie krem cynkowy wmasuję sobie w pupę, ale wolałabym, żeby trafiło to w dobre ręce
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:16   #1026
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
ale mowicie o szamponie liliputz??czy BD??
ja po jednym i drugim, sklady o ile sie nie myle sa bardzo podobne. Ale czesciej uzywam BD, malinowego uzywam do mycia ciała
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:20   #1027
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

zastanawiam sie czy kupilam dobry krem hmm... mam BD wersje z cynkiem, pomijam to ze jest tepy, gesty, bieli i tłusty, nie wchlania sie, jakiś dziwny. Uzywam na noc, ale i tak boje sie o zapychanie (jak uzywam za czesto to zapycha)


za to co zauwazylam swietnie łagodzi, uspokaja skore i wygładza mam go ponad tydzien, fajny jest ale moglaby byc jakas wersja "light"
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 12:38   #1028
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Mnie od tego kremu BD z nagietkiem pogoiła się skóra przy ustach i już nie mam takiej suchej, jak dla mnie to extra!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:44   #1029
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
jest tepy bo nie ma sls-ów, u mnie pomaga mycie 2 razy, za drugim jest juz ok, ale jak bylo napisane wczesniej wlosy do niego musza sie przyzwyczaic. Mgiełka jak najbardziej

ja zuzylam cale opakowanie jak milam krotkie wlosy i niestety... tak matowego siana ktore nie chcialo sie ukladac to dawno nie mialam. Chlop nawet zaczal warczec ze wlosy mam jak byle jaka peruka. Za to skora glowy miala sie przy nim dobrze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:48   #1030
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy kupilam dobry krem hmm... mam BD wersje z cynkiem, pomijam to ze jest tepy, gesty, bieli i tłusty, nie wchlania sie, jakiś dziwny. Uzywam na noc, ale i tak boje sie o zapychanie (jak uzywam za czesto to zapycha)


za to co zauwazylam swietnie łagodzi, uspokaja skore i wygładza mam go ponad tydzien, fajny jest ale moglaby byc jakas wersja "light"

Ja akurat wolę tego bez cynku w składzie. Bo ten z cynkiem mnie zapycha i w ogóle pogarsza mi stan cery. Za to nagietkowy kocham i to już któraś moja tuba
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:52   #1031
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

ale blad zrobilam, myslalam ze zbytnio sie nie roznia - ten ma cynk a ten nie, a widze ze jednak jakos go wykoncze i kupie ten bez!
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 14:02   #1032
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: rossmann

dziewczyny do kiedy obowiazuje gazetka ktora jest na stronie rossmann ta od 22 maja?
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:45   #1033
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Mnie od tego kremu BD z nagietkiem pogoiła się skóra przy ustach i już nie mam takiej suchej, jak dla mnie to extra!
mnie wyleczyl popekane kaciki i to dosc szybko Ogolnie nakladam na noc i skora jak u bobasa na buziaku, zadnych niespodzianek

No i przeprosilam sie z maseczka peel-off chyba wczesniej mialam jakies felerne..teraz mi schodza jak lubie...platami
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:02   #1034
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

ja kocham oba te kremy i ten z cynkiem - na noc, lub gdy widze jakies wypryski no i jak dla mnie niezastapiony po depilacji bikini bez niego juz nie umiem, wczoraj mnie strasznie podraznil krem do depilacji i gdyby nie ten krem to chyba bym zjadla wykladzine jest wedlug mnie duzo lepszy niz penathen ktorego uzywalam dotychczas,
a ten bez cynku stosuje na dzien, chociaz jak jest bardzo gorąco to zauwazylam ze tak jakbym sie pocila pod kremem:confused : ma ktos tez tak???troche to denerwujące ale krem fajnie nawilża

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2009-05-29 o 16:03
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:14   #1035
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: rossmann

A u mnie nigdzie nie ma tego kremu nagietkowego . Jest tylko ten z cynkiem

Ale za to kupiłam sobie pomadkę Alterra. Fajniutka
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 16:30   #1036
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

[quote=aeronauta;12520826]A u mnie nigdzie nie ma tego kremu nagietkowego . Jest tylko ten z cynkiem

to rzeczywiscie pech
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 22:47   #1037
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy kupilam dobry krem hmm... mam BD wersje z cynkiem, pomijam to ze jest tepy, gesty, bieli i tłusty, nie wchlania sie, jakiś dziwny. Uzywam na noc, ale i tak boje sie o zapychanie (jak uzywam za czesto to zapycha)


za to co zauwazylam swietnie łagodzi, uspokaja skore i wygładza mam go ponad tydzien, fajny jest ale moglaby byc jakas wersja "light"
Kurczę, ja też mam ten krem od niedawna i używałam go sobie na noc i mi krotki powyskakiwały Nigdy nie maiłam żadnych krost, a to taka przykra niespodzianka. Myslicie, że ten krem mnie zapycha?
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 08:32   #1038
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Kurczę, ja też mam ten krem od niedawna i używałam go sobie na noc i mi krotki powyskakiwały Nigdy nie maiłam żadnych krost, a to taka przykra niespodzianka. Myslicie, że ten krem mnie zapycha?
Najwidoczniej tak... może jest tak jakiś składnik, który nie współgra z Twoją skórą. Spróbuj go odstawić i zobaczyć czy sytuacja się poprawi

Mnie zapycha bardzo wiele rzeczy, np. krem ze smokiem wciąż nie mogę dojść co się w nim takiego zapychającego czai... Macie jakichś podejrzanych? Btw. Smok stoi u mnie na toaletce użyty tylko kilka razy, mogę go komuś oddać
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 09:03   #1039
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Najwidoczniej tak... może jest tak jakiś składnik, który nie współgra z Twoją skórą. Spróbuj go odstawić i zobaczyć czy sytuacja się poprawi
Już odstawiłam i nie mam krostek.. Dziwne, nigdy nic mnie nie zapychało. Kiedyś używałam nawet Dermacolu jako podkład i też mnie nie zapychał. Dziwne, że ten kremik tak na mnie podziałał... Za jakiś czas dam mu jeszcze jedną szansę. Jeśli sytuacja się powtórzy, to go będę musiała odstawić...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 17:22   #1040
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Smile Dot.: rossmann

Witam Rossmaniaczki
Moje hity to:

- Alterra pomadka - genialna, najlepsza na świecie

- Rival de Loop płyn do demakijażu oczu - bardzo skuteczny i łagodny, żadnego szczypania i pieczenia

- Babydream Extrasensitive krem (bez cynku) - ratunek do przesuszonej skóry twarzy i przede wszystkim dłoni

- Isana mydło w płynie

- Isana mydło w kostce

- Lilliputz chusteczki nawilżane melonowe - do odświeżania rąk - bardzo przydatne i miłe, choć może zapach za słodki

- Babydream szampon - ze względu na bardzo łagodne detergenty używany do kąpania psa od szczeniaka (żadnych podrażnień ani uczuleń, sierść błyszcząca)

- Babydream żel uniwersalny do mycia - bardzo łagodny

- Isana żel do golenia brzoskwiniowy


Obecnie używam również Babydream Natural Lotion - ładnie zapobiega i goi podrażnienia, ale z nawilżaniem kiepsko. Ponadto Babydream olejek przeciw rozstępom i maść do pielęgnacji brodawek. Na efekty działania muszę jeszcze trochę poczekać, ale na razie jestem bardzo na tak.
Zamierzam w najbliższym czasie spróbować mleczko Isana Med oraz krem Extrasensitive z cynkiem.

Edytowane przez Trissa
Czas edycji: 2009-05-30 o 17:34
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:32   #1041
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Trissa Pokaż wiadomość
Witam Rossmaniaczki
Moje hity to:

- Rival de Loop płyn do demakijażu oczu - bardzo skuteczny i łagodny, żadnego szczypania i pieczenia

- Babydream Extrasensitive krem (bez cynku) - ratunek do przesuszonej skóry twarzy i przede wszystkim dłoni

- Isana mydło w płynie

- Isana mydło w kostce

- Lilliputz chusteczki nawilżane melonowe - do odświeżania rąk - bardzo przydatne i miłe, choć może zapach za słodki

- Babydream szampon - ze względu na bardzo łagodne detergenty używany do kąpania psa od szczeniaka (żadnych podrażnień ani uczuleń, sierść błyszcząca)

- Babydream żel uniwersalny do mycia - bardzo łagodny

- Isana żel do golenia brzoskwiniowy


Obecnie używam również Babydream Natural Lotion - ładnie zapobiega i goi podrażnienia, ale z nawilżaniem kiepsko. Ponadto Babydream olejek przeciw rozstępom i maść do pielęgnacji brodawek. Na efekty działania muszę jeszcze trochę poczekać, ale na razie jestem bardzo na tak.
Zamierzam w najbliższym czasie spróbować mleczko Isana Med oraz krem Extrasensitive z cynkiem.

Jestem ciekawa jak działa ten krem na rozstępy, Ciekawe, czy też ujędrnia...Hm.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:47   #1042
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa jak działa ten krem na rozstępy, Ciekawe, czy też ujędrnia...Hm.

Używam go już prawie miesiąc, skóra jest nawilżona i gładka. Ponieważ jestem w ciąży stosuję zapobiegawczo i na razie nie pojawił się żaden rozstęp (kończę 7 miesiąc). Wcześniej używałam Gerbera. No ale jeszcze wszystko przede mną więc nie chcę się za wcześnie wypowiadać co do rozstępów. Generalnie jak do tej pory jestem nim zachwycona. Wiem z KWC że niektórym zapach nie odpowiada - jest trochę dziwny taki landrynkowo-jabłkowy. Mi nawet się podoba.
Generalnie stawiam na Rossmana, dla dzidziusia też już zaczęłam kupować te kosmetyki ze względu na przyjazny skład w porównaniu resztą kosmetyków dla dzieci. Po co malucha od razu faszerować chemią.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:54   #1043
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: rossmann

mój tż zaczał używać kremu BD z cynkiem kilka dni temu i już widac efekty, jest bardzo zadowolony a dzisiaj w rossmanie kupiłam sobię.. parasolkę
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 22:58   #1044
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Trissa Pokaż wiadomość
Używam go już prawie miesiąc, skóra jest nawilżona i gładka. Ponieważ jestem w ciąży stosuję zapobiegawczo i na razie nie pojawił się żaden rozstęp (kończę 7 miesiąc). Wcześniej używałam Gerbera. No ale jeszcze wszystko przede mną więc nie chcę się za wcześnie wypowiadać co do rozstępów. Generalnie jak do tej pory jestem nim zachwycona. Wiem z KWC że niektórym zapach nie odpowiada - jest trochę dziwny taki landrynkowo-jabłkowy. Mi nawet się podoba.
Generalnie stawiam na Rossmana, dla dzidziusia też już zaczęłam kupować te kosmetyki ze względu na przyjazny skład w porównaniu resztą kosmetyków dla dzieci. Po co malucha od razu faszerować chemią.

Życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrowego Maluszka Dziękuję za odpowiedź

Rozstępy mam od już ładnych kilku lat i zastanawiam się nad tym, aby je troszkę wygładzić. Ostatnio w Rossmanie wpadł mi w oko właśnie ten krem... Nie jest drogi i zastanawiam się. Ogólne kosmetyki z BD na mają cerę działa świetnie!!! Może wypróbuję, bo jak wygładza i nawilża, to super (akurat na noc).

Pozdrawiam!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:28   #1045
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
i czy ktos mial spray do wlosow sun ozon chyba taki zółty??? za ok 5zł na słonce.jak sie sprawdza???
wlasnie mam go w planie kupic,ale chetnie posluchalabym jakis opinii
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:32   #1046
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
mój tż zaczał używać kremu BD z cynkiem kilka dni temu i już widac efekty, jest bardzo zadowolony a dzisiaj w rossmanie kupiłam sobię.. parasolkę

Mojemu teraz sama wsmarowałam w buzię, ale BD bez cynku
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:49   #1047
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Smile Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Rozstępy mam od już ładnych kilku lat i zastanawiam się nad tym, aby je troszkę wygładzić. Ostatnio w Rossmanie wpadł mi w oko właśnie ten krem... Nie jest drogi i zastanawiam się. Ogólne kosmetyki z BD na mają cerę działa świetnie!!! Może wypróbuję, bo jak wygładza i nawilża, to super (akurat na noc).

Pozdrawiam!

Hmmm, przeciw rozstępom używam olejku Babydream, takiego w żółtej butelce. A krem do pielęgnacji brodawek zgodnie jego przeznaczeniem. Nie wiem czy któryś z kremów sprawdzi się w tej roli. Nie wiem też czy olejek zadziała na już istniejące.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:06   #1048
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Teraz używam Eveline i na razie trochę wygładziła mi skórę, wielki minus, że jest mało wydajne to serum. 3 tygodnie i koniec... a smarowałam się na wieczór.
Czy prócz Eveline są jakieś w miarę dobre wg Was z rossmana kosmetyki na rozstępy i celullit?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 13:23   #1049
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ja zuzylam cale opakowanie jak milam krotkie wlosy i niestety... tak matowego siana ktore nie chcialo sie ukladac to dawno nie mialam. Chlop nawet zaczal warczec ze wlosy mam jak byle jaka peruka. Za to skora glowy miala sie przy nim dobrze.
moj konkubent na szczescie przestał juz wnikac co ja wyprawiam ze sobą, chyba zadecydował o tym widok mnie polewającej sobie włosy wodą z octem
za to moj fryzjer tez sie krzywił, ze szorskie itd, a po umyciu zaraz nalozył tone zapychajacych odżywek. Oczywiscie na drugi dzien włosy przetłuszczone jak cholera nie przegada ... jednak wole mniec szorstkie niz przetłuszczone
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:18   #1050
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

Nie wiecie czy można jeszcze dostać Babydream komfortowe chusteczki nawilżane sensitive, te które są tak dobrze ocenione na KWC? Bo byłam w kilku Rossmanach ale ich nie znalazłam. Natomiast są na stronie internetowej.
A tak z innej beczki, polecam rossmanowskie parasolki, mam taką składaną już od kilku lat i ani razu się nie zepsuła, idealna do torebki, zawsze mam ją ze sobą.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.