Pędzle - zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 20:14   #2581
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Osobny pędzel do pudru to mój priorytet.
Z inglota mam chyba ten: http://www.inglot.pl/pedzle-do-oczu/...zel-13p-s.html
a ten no-name to taki zwykły, z kształtu raczej do pudru. chociaż taki lepszy się wydaje, więc możliwe, że to był np. z inglota (tyle, że nie ma żadnej nazwy na rączce), ale i tak trzeba go wymienić, bo ma swoje lata
A pędzli z essence nie polecacie? Bo ten do pudru z Hakuro to trochę przekracza mój budżet jednak. (ale jeśli nic tańszego naprawdę nie ma to przeboleję)
Na podstawowe pędzle warto jest wydać trochę więcej, bo posłużą Ci przez całe lata.
Kupiłam Ecotools ten gruby ponoć do brązera i tak mi odpowiada jako pędzel do pudru, że nie potrzebuję kolejnego gdzie np. pędzle do różu, blendowania czy skośne do brwi wciąż dokupuję. Taka choroba

A na marginesie co się z nimi porobiło, chodzi mi o Fcotools 1229 ? Widziałam że zupełnie "siebie" nie przypominają.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez theorema Pokaż wiadomość
Ja mam swój już parę ładnych miesięcy, chyba od lipca albo i czerwca tamtego roku i już wtedy ciężko było. Podejrzewam, że trochę przeleżał w sklepie. Mam kolor 54 Rose frisson.
Nawet nie wiem czy taki róż się psuje, w każdym razie marzy mi się MAC i pewnie za parę miesięcy go wymienię, no i pędzel jakiś porządny kupię.
Trafiłaś w sedno MAC 168. Jedyny pędzel, którego nawet siostrze bym nie oddała
Do reszty nie jestem już tak przywiązana.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Interesują mnie pędzele do pudru i różu. Jakie polecacie? Sama myślałam o Hakuro bądź Eco Tools ale co wybrać
Do pudru jak radzą dziewczyny pewnie Hakuro a do różu zależy jakich kosmetyków chcesz używać. Ja dzielę je na te mocno napigmentowane (gdzie wystarczy lekko dotknąć i już można przesadzić np. róże Inglota) i do tych sprawdza mi się jajeczko Real Techniques, lub te o słabszej pigmentacji (np. wspomniane róże Bourjois) w takim wypadku lubię pędzelki ścięte na ukos najlepiej z naturalnego włosia.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 21:47   #2582
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Trafiłaś w sedno MAC 168. Jedyny pędzel, którego nawet siostrze bym nie oddała
Do reszty nie jestem już tak przywiązana.
Pędzle MAC to straszne drapaki. Za tę cenę można mieć już Hakuhodo/Chikuhodo.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Lubisz ten Setting brush ? Dla mnie jest zbyt rzadki i giętki do konturowania a jeśli chodzi o pudrowanie okolic pod oczami, lepiej już się sprawdza ten spiczasty Hakuro chyba H13 czy 14, nie pamiętam.
Z RT mam jeszcze jajeczko i malutki niebieski do oczu "Shading"- te akurat bardzo fajnie się spisują ale jak wspomniałam "Setting" i "Expert" do podkładu też, to dla mnie pomyłka, żałuję zakupu a zwłaszcza kwoty jaką na nie wydałam.
Tak, bardzo lubię. Tym drobnym pędzelkiem nakładam bronzer, rozcieram go innym. Generalnie wolę go jednak do pudrowania okolic oczu, nakładania punktowo rozświetlacza.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Expert i też nie jestem zachwycona, ciągnie strasznie dużo podkładu no i efekt na twarzy średni.
Expert jest dobry tylko do rozcierania. Niestety też za nim nie przepadam. Za pędzlem do pudru RT też nie. Jest za duży, ma zbyt sztywne włosie i kłuje.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 13:12   #2583
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Ja też po latach polecam gorąco "japończyki". Co prawda z pierwotnych zamówień z Hakuhodo zostały w mojej kolekcji tylko G5528 oraz G522, ale oba nadal wyglądają jak w dniu, w którym wyjęłam je z pudełka. Cenowo wychodzą podobnie do MAC nawet po dodaniu przesyłki oraz pozostałych opłat.
Ze swojej strony gorąco mogę polecić serię J z Hakuhodo - nie zawiodłam się na żadnym pędzlu z tej serii. Z własnego doświadczenia dla osób z tłustą cerą polecam pędzle z włosia kozy albo mieszane koza z wiewiórką. Pędzle z samej wiewiórki jakimś cudem wchłaniają sebum nawet ze świeżo przypudrowanej twarzy.
Na rynku jest jeszcze jedna ciekawa firma Koyudo http://www.cdjapan.co.jp/maker/11527...w&term.shop=wa Pędzle wysyłane są z Japonii, opłata za przesyłkę naliczana jest za wagę - dużo przyjemniejsza niż w Hakuhodo USA. Pędzle z serii BP oraz Fu-Pa są obłędne Czytałam też, że pędzle z tańszej serii C są całkiem niezłe, ale nigdy nie sprawdziłam organoleptycznie. Pewnie zauważycie też, że ktoś w tej firmie bardzo lubi różowy
eiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 14:40   #2584
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eiko Pokaż wiadomość
Na rynku jest jeszcze jedna ciekawa firma Koyudo http://www.cdjapan.co.jp/maker/11527...w&term.shop=wa
Grzebień do pędzli mnie powalił
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:24   #2585
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Pędzle MAC to straszne drapaki. Za tę cenę można mieć już Hakuhodo/Chikuhodo.[COLOR="Silver"]
Gdyby tylko były dostępne w Polsce to na pewno bym się na jakiś skusiła. Może kiedyś ?

MACa 168 uwielbiam. Używam jakoś od 2 lat non stop i nic złego się z nim nie stało a niespecjalnie się z nim cackam.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 13:28   #2586
Marusia77
Przyczajenie
 
Avatar Marusia77
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cześć dziewczyny używam podkładów mineralnych a co za tym idzie? specjalny pędzel i normalnie zakochałam się w Flat Top buffing brush http://pixiecosmetics.pl/?product=fl...fing-brush-7-3
zobaczcie zamówiłam go! przyszedł w pięknym opakowaniu widać, że firma dba o szczegóły jest miękki, nie drapie
Bardzo przyjemny dla twarzy nawet bronzer nim rozcieram nie potrafiłabym go tak ładnie opisać jak na stronie, ale wszystko w 100 % się zgadza. jeszcze zawsze miałam problem, ze większość pędzli po prostu nieprzyjemnie pachnie tez tak macie? a z tym nie było takiej sytuacji.

Edytowane przez Marusia77
Czas edycji: 2015-02-20 o 13:33
Marusia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 23:42   #2587
Leatherman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Zestaw na start - pędzle do makijażu

Witam
Założyłem tutaj konto z nadzieja iż będziecie wstanie dobrze mi doradzić. Otóż dzień kobiet tuż tuż, a ja chciałbym kupić dziewczynie mały zestaw pędzli do makijażu. Oczywiście pędzle nie będą stanowić całości "kolekcji", a jedynie formę lekkiego uzupełnienia. Dziewczyna oczywiście posiada jakiś tam mały zbiór podstawowych pędzelków (posiada ich AŻ 5). Tak więc przejdę do sedna sprawy. Wyczytałem na internecie że pędzelki HAKURO są jako takie dobre na początek. Zalazłem dwa zestawy:

H60, H61, H70, H76, H77, H78, H79, H80, H85

oraz

H50s, H24, H70, H77, H80, H60, H85

Które byłoby lepszym wyborem?
Ewentualnie jestem otwarty co do innych propozycji
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Leatherman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 07:12   #2588
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez Leatherman Pokaż wiadomość
Witam
Założyłem tutaj konto z nadzieja iż będziecie wstanie dobrze mi doradzić. Otóż dzień kobiet tuż tuż, a ja chciałbym kupić dziewczynie mały zestaw pędzli do makijażu. Oczywiście pędzle nie będą stanowić całości "kolekcji", a jedynie formę lekkiego uzupełnienia. Dziewczyna oczywiście posiada jakiś tam mały zbiór podstawowych pędzelków (posiada ich AŻ 5). Tak więc przejdę do sedna sprawy. Wyczytałem na internecie że pędzelki HAKURO są jako takie dobre na początek. Zalazłem dwa zestawy:

H60, H61, H70, H76, H77, H78, H79, H80, H85

oraz

H50s, H24, H70, H77, H80, H60, H85

Które byłoby lepszym wyborem?
Ewentualnie jestem otwarty co do innych propozycji
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Może inaczej: jaki masz budżet? Bo to nie są jedyne 2 zestawy Hakuro w necie; poza tym - często lepiej jest skompletować zestaw z pojedynczych sztuk. Co do samej marki, to tak, jest godna polecenia
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 08:27   #2589
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Marka jest w porządku

Budżet to jedno, ale wiesz do czego ona ma te pędzelki? W sensie do oczu, do twarzy... Żebyś kupując nie zdublował funkcji za bardzo.
I sensowniej chyba wybrać pojedyncze sztuki
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:17   #2590
Leatherman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Budżet kosmiczny to nie jest, bo raptem 130 zł. Dodatkowo chciałbym dokupić do tego jakieś etui.

Co do samych pędzelków, to nie wiem dokładnie jakie ona ma. Wiem jedynie że ma ten taki duży na puder czy cholera wie na co to jest :P Co do dublowania się pędzelków to raczej jakieś tam wielkiego problemu by nie było. Nie ma jakiś tam drogich, których byłoby szkoda, jak dobrze wiem to kupuje takie z rossmana.
Leatherman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:53   #2591
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez Leatherman Pokaż wiadomość
Budżet kosmiczny to nie jest, bo raptem 130 zł. Dodatkowo chciałbym dokupić do tego jakieś etui.

Co do samych pędzelków, to nie wiem dokładnie jakie ona ma. Wiem jedynie że ma ten taki duży na puder czy cholera wie na co to jest :P Co do dublowania się pędzelków to raczej jakieś tam wielkiego problemu by nie było. Nie ma jakiś tam drogich, których byłoby szkoda, jak dobrze wiem to kupuje takie z rossmana.
Ok, to ja polecam samemu skompletować zestaw, który jest naprawdę dobry i się przyda, bez zbędnych albo nie do końca udanych modeli:

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...pudru-h55.html - świetny do pudru (mam takie 2)

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h70.html - idealny do cienia na całą powiekę, tzw języczkowy

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h76.html do precyzyjnego nakładania cienia

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...-brwi-h85.html bardzo wielofunkcyjny (do brwi, kreski, ust)

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...ladu-h50s.html bardzo dobry do podkładu (też mam 2)

za te pędzle z przesyłką zapłacisz niecałe 130 zł. Etui sobie może daruj, możesz zapakować pędzle w jakąś ładną bawełnianą szmatkę/filc, przewiązać wstążką albo przejść się do Ikei i zakupić bardzo popularny pojemnik na pędzle, który tak naprawdę jest doniczką https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...3CJHWLOOz-UKig
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 12:34   #2592
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ok, to ja polecam samemu skompletować zestaw, który jest naprawdę dobry i się przyda, bez zbędnych albo nie do końca udanych modeli:

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...pudru-h55.html - świetny do pudru (mam takie 2)

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h70.html - idealny do cienia na całą powiekę, tzw języczkowy

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h76.html do precyzyjnego nakładania cienia

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...-brwi-h85.html bardzo wielofunkcyjny (do brwi, kreski, ust)

http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...ladu-h50s.html bardzo dobry do podkładu (też mam 2)

za te pędzle z przesyłką zapłacisz niecałe 130 zł. Etui sobie może daruj, możesz zapakować pędzle w jakąś ładną bawełnianą szmatkę/filc, przewiązać wstążką albo przejść się do Ikei i zakupić bardzo popularny pojemnik na pędzle, który tak naprawdę jest doniczką https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...3CJHWLOOz-UKig

mi tu tylko brakuje pędzla do rozcierania, trzymając się marki np. taki:
http://www.ladymakeup.pl/sklep/hakur...cieni-h79.html

A doniczkę sama muszę kupić
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 17:42   #2593
Magdalenx
Przyczajenie
 
Avatar Magdalenx
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 15
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

A może zestaw pędzli z Real Techniques? Mają różne zestawy, do makijażu oczu, twarzy... kosztują ok. 100 zł. Są dobre jakościowo i wyglądają fenomenalnie
__________________
Zapraszam Was do odwiedzenia mojego bloga, znajdziecie tam makijaże, mani hybrydowe, recenzje kosmetyków kolorowych itp.
-> www.makeupmagdalena.blogspot.com <-
Magdalenx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 18:26   #2594
Leatherman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Zdecyduje się jednak na te HAKURO
Dokładnie to biorę H50s, H85, H78, H70, H55, H76 i H79.
Mam nadzieję że będzie to trafiony prezent (musi być). Tak więc bardzo dziękuje za rady, pozdrawiam!
Leatherman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 19:54   #2595
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez Magdalenx Pokaż wiadomość
A może zestaw pędzli z Real Techniques? Mają różne zestawy, do makijażu oczu, twarzy... kosztują ok. 100 zł. Są dobre jakościowo i wyglądają fenomenalnie
Za 130 zł z Real Technques za dużo to on nie kupi. Moim skromnym zdaniem do oczu mają fatalne pędzle
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 15:32   #2596
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zestaw na start - pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez Leatherman Pokaż wiadomość
Witam
Założyłem tutaj konto z nadzieja iż będziecie wstanie dobrze mi doradzić. Otóż dzień kobiet tuż tuż, a ja chciałbym kupić dziewczynie mały zestaw pędzli do makijażu. Oczywiście pędzle nie będą stanowić całości "kolekcji", a jedynie formę lekkiego uzupełnienia. Dziewczyna oczywiście posiada jakiś tam mały zbiór podstawowych pędzelków (posiada ich AŻ 5). Tak więc przejdę do sedna sprawy. Wyczytałem na internecie że pędzelki HAKURO są jako takie dobre na początek. Zalazłem dwa zestawy:

H60, H61, H70, H76, H77, H78, H79, H80, H85

oraz

H50s, H24, H70, H77, H80, H60, H85

Które byłoby lepszym wyborem?
Ewentualnie jestem otwarty co do innych propozycji
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
Zapraszam do wątku zbiorczego.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:36   #2597
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Pędzle - zbiorczy

bezczelnie korzystając ,że watek podleciał do góry mam pytanie ,czy ktoras z Was kojarzy pedzel do podkładu o kształcie zblizonym do tego z hakuro do korektora h65:

https://www.google.pl/search?q=hakur...2&ved=0CB8QsAQ


tzn , niby płaski języczkowy ,ale jednak taki troche puszysty,nie całkiem płaski,niezbyt zbity.

fenomenalnie mi się nim nakłada korektor,jestem ciekawa jak tego typu pedzel spisalby się do podkladu.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 22:44   #2598
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
bezczelnie korzystając ,że watek podleciał do góry mam pytanie ,czy ktoras z Was kojarzy pedzel do podkładu o kształcie zblizonym do tego z hakuro do korektora h65:

https://www.google.pl/search?q=hakur...2&ved=0CB8QsAQ


tzn , niby płaski języczkowy ,ale jednak taki troche puszysty,nie całkiem płaski,niezbyt zbity.

fenomenalnie mi się nim nakłada korektor,jestem ciekawa jak tego typu pedzel spisalby się do podkladu.
Może Zoeva 112 ? http://mintishop.pl/product-pol-5455...-podkladu.html
Sama nie posiadam ale ostatnio wpadł mi w oko. Niby płaski języczek ale jakiś bardziej puszysty...

To chyba nowość, bo w obrazach google za bardzo go nie ma, dlatego wrzuciłam ze sklepu.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 23:34   #2599
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cześć dziewczyny

Mam nadzieję, że mi pomożenie. Otóż do tej pory używałam pędzli tanich z rossmana do pudru (w kamieniu), ale gdy kupiłam puder sypki to moje dotychczasowe pędzle jakoś nie dają rady dobrze nabrać i nałożyć puder.

Raczej nakładam puder ruchem dociskającym w najbardziej przetłuszczające się partie twarzy i omiatającym na reszcie twarzy i szyi. Jaki pędzel mógłby sobie poradzić?

To co mam:
Puder Paese ryżowy.
Pędzle firmy For Your Beauty do nakładania pudru i wersja kabuki.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 23:59   #2600
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam nadzieję, że mi pomożenie. Otóż do tej pory używałam pędzli tanich z rossmana do pudru (w kamieniu), ale gdy kupiłam puder sypki to moje dotychczasowe pędzle jakoś nie dają rady dobrze nabrać i nałożyć puder.

Raczej nakładam puder ruchem dociskającym w najbardziej przetłuszczające się partie twarzy i omiatającym na reszcie twarzy i szyi. Jaki pędzel mógłby sobie poradzić?

To co mam:
Puder Paese ryżowy.
Pędzle firmy For Your Beauty do nakładania pudru i wersja kabuki.
Zoeva 106 lub 104
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 09:11   #2601
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Może Zoeva 112 ? http://mintishop.pl/product-pol-5455...-podkladu.html
Sama nie posiadam ale ostatnio wpadł mi w oko. Niby płaski języczek ale jakiś bardziej puszysty...

To chyba nowość, bo w obrazach google za bardzo go nie ma, dlatego wrzuciłam ze sklepu.
Właśnie dumam nad nim ale wydaje mi się,że to jeszcze nie to. Najlepiej byłoby wymacac go na żywo
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 21:32   #2602
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Właśnie dumam nad nim ale wydaje mi się,że to jeszcze nie to. Najlepiej byłoby wymacac go na żywo
Targi kosmetyczne, to najlepsze rozwiązanie, sama bym chętnie pojechała i na żywo coś wybrała
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 12:12   #2603
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Targi kosmetyczne, to najlepsze rozwiązanie, sama bym chętnie pojechała i na żywo coś wybrała
Boziu ja
teraz ledwo z chaty po zakupy na rynek mogę wyskoczyć a ta mi o targach zresztą na takich targach chyba bym męża sprzedała za te wszystkie pedzel, kosmetyki tak w ogóle jak mam kupić jakiś pedzel to zawsze patrzę czy napisałas o nim recenzję . Jeszcze się nie zawiodlam
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:02   #2604
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
Boziu ja
teraz ledwo z chaty po zakupy na rynek mogę wyskoczyć a ta mi o targach zresztą na takich targach chyba bym męża sprzedała za te wszystkie pedzel, kosmetyki tak w ogóle jak mam kupić jakiś pedzel to zawsze patrzę czy napisałas o nim recenzję . Jeszcze się nie zawiodlam
Jeszcze nigdy nie byłam na targach. Najbliżej miałabym do Warszawy ale to i tak 300 km. Szkoda, że gdzieś w Trójmieście nie organizują. Stałabym pierwsza w kolejce.

Co Ty mówisz? Myślałam, że nikogo to nie obchodzi albo ludzie raczej czytają recki z przypadku. W takim razie muszę się znowu za nie wziąć.

__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:15   #2605
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Pędzle - zbiorczy

no co ty! oczywiście ,że czytam twoje recki,głównie pedzlowe,a i na reszte nie omieszkuję zerknąć
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:33   #2606
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Nie znam się specjalnie na kosmetykach, ani akcesoriach. Jednakże kilka razy przekonałam się, że tylko produkty bardzo dobrej jakości, wykonane z dobrych materiałów spełniają swoją rolę. Uważam, że oszczędzanie na zakupach nie ma sensu. Lepiej od razu kupić dobrą jakość (często idzie za tym cena), jednak warto.
finan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:41   #2607
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Wszystkie jesteśmy tego samego zdania, że bez sensu jest oszczędzać na zakupach
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 20:37   #2608
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Które bardziej polecacie? Zoeva czy Hakuro? a może.... glambrush? Dotychczas używałam pędzli Maestro ale średnio jestem zadowolona, szczególnie z tego do podkładu, strasznie drapie!
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 00:37   #2609
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Które bardziej polecacie? Zoeva czy Hakuro? a może.... glambrush? Dotychczas używałam pędzli Maestro ale średnio jestem zadowolona, szczególnie z tego do podkładu, strasznie drapie!
Zależy do czego. Ja osobiście uwielbiam pędzle Top Choice do różu. Mam dwa skośne z czego jeden jest super miękki, a drugi ciut twardsze ma włoski. I są sporo tańsze od tych wymienionych przez Ciebie.

Ja już tu pisałam, że szukam pędzla do pudru sypkiego, ale Zoeva trochę przy droga, a ja muszę jeżeli już mieć dwa pędzle i nie wydać za dużo.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 07:34   #2610
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Zależy do czego. Ja osobiście uwielbiam pędzle Top Choice do różu. Mam dwa skośne z czego jeden jest super miękki, a drugi ciut twardsze ma włoski. I są sporo tańsze od tych wymienionych przez Ciebie.

Ja już tu pisałam, że szukam pędzla do pudru sypkiego, ale Zoeva trochę przy droga, a ja muszę jeżeli już mieć dwa pędzle i nie wydać za dużo.
Przede wszystkim do oczu aczkolwiek top choice odpada
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.