Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 18:06   #1141
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
może też zależeć od tego czym zmywasz silikony. Jeśli są to cykliczne lub zmywalne wodą to olejek czy płyn micelarny wystarczy ale według mojej praktyki pozostałe silikony trzeba zmywać przynajmniej betainą kokamidopropylową.
, wytłuszczonego nie ogarniam
paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:03   #1142
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
, wytłuszczonego nie ogarniam
Silikony - http://estyl.pl/blog/2011/03/przewodnik-po-silikonach/

Betaina - http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2011-09-23 o 20:05
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:28   #1143
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziękuje za linki,ten o silikonach zaczelam czytac wczesniej,ale skoro to o szamponach,wlosach nie do końca wiem jak to odniesc do baz pod makijaż i skóry twarzy ,niemniej jednak postaram się wniknąć głębiej w temat.
paczusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 16:00   #1144
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny
Przeczytalam pol watku i dalej mam dylemat co wybrac jako baze pod mineralki (matte lub intensive EDM)
Mam cere z problemami, tlusta w strefie T.
Lepiej zainwestowac w humektan czy np frakcje sojowa? (obawiam sie troche tych grudek)
czy jeszcze cos innego
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 19:31   #1145
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 422
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

mam sucha skore twarzy czy moge pod puder bare minerals nakladac baze z daxa ?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:32   #1146
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Przeczytalam pol watku i dalej mam dylemat co wybrac jako baze pod mineralki (matte lub intensive EDM)
Mam cere z problemami, tlusta w strefie T.
Lepiej zainwestowac w humektan czy np frakcje sojowa? (obawiam sie troche tych grudek)
czy jeszcze cos innego
Hmmm.... myślę, że to kwestia indywidualna. Ja używam teraz matte i jestem zadowolona, ale jak mi się skończy to zafunduję sobie wersję intensive. A może w między czasie pojawi się w Polsce ta nowa formuła ??
Już chyba Ci odpowiadałam w wątku EDM, że ja zdecydowanie polecam frakcję ! Spróbuj może tę z Natrualisa, jest gładsza . Poza tym zawsze można ją najpierw rozgrzać w palcach i wtedy jest ok.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 09:35   #1147
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Hmmm.... myślę, że to kwestia indywidualna. Ja używam teraz matte i jestem zadowolona, ale jak mi się skończy to zafunduję sobie wersję intensive. A może w między czasie pojawi się w Polsce ta nowa formuła ??
Już chyba Ci odpowiadałam w wątku EDM, że ja zdecydowanie polecam frakcję ! Spróbuj może tę z Natrualisa, jest gładsza . Poza tym zawsze można ją najpierw rozgrzać w palcach i wtedy jest ok.
Kupilam wlasnie ta z Naturalis Cosmetics
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 11:37   #1148
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Kupilam wlasnie ta z Naturalis Cosmetics
Ja do swojej dodałam parę kropel wit. E, lepiej się rozprowadza i a poza tym wit. E to naturalny konserwant.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 20:07   #1149
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

której firmy korektor zielony polecacie na zakrycie zaczerwienień cery naczynkowej? miałam kiedyś z EDM pearl mint ale był właśnie całkowicie perłowy a ja muszę go użyć praktycznie na połowę polików nawet formuła original z Lucy nie ujednolica kolorytu tej części twarzy więc muszę czegoś poszukać
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:25   #1150
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

No i wpadlam. Wydalam fortune na zestaw startowu Bare Minerals. Do tego osobno matujacy najjasniejszy podklad. Ogolnie jestem bardzo zadowolona, niestety mam jeden rpoblem - pory wielkie jak kratery! Nie sa zatkane, nie mam wagrow (pozbylam sie dzieki cudom z ZSK i frakcji sojowej). Niestety pory sie nie zmiejszyly, mam je na calej twarzy lacznie z czolem i bokami policzkow. Uzywam primera z bare minerals, ale on u mnei nie zmniejsza porow.
Przeczyalam ten watek i kilka innych. I nie znalazlam jednoznaczej odpowiedzi - co zmniejszy i wygladzi pory pod mineraly? Juz nie wiem co robic. Probowalam bazy z Daxa, primera z bare minerals, mialam probke z EDM. Nic nie dziala.
Nie chce wydawac fortuny i wyprobowywac innych primerow bo boje sie ze tylko strace pieniadze.
Cere mam tlusta i z tendencja do zapychania wiec to musi byc cos co mnie nei zapcha i zmatowi.
HELP
m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:46   #1151
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
No i wpadlam. Wydalam fortune na zestaw startowu Bare Minerals. Do tego osobno matujacy najjasniejszy podklad. Ogolnie jestem bardzo zadowolona, niestety mam jeden rpoblem - pory wielkie jak kratery! Nie sa zatkane, nie mam wagrow (pozbylam sie dzieki cudom z ZSK i frakcji sojowej). Niestety pory sie nie zmiejszyly, mam je na calej twarzy lacznie z czolem i bokami policzkow. Uzywam primera z bare minerals, ale on u mnei nie zmniejsza porow.
Przeczyalam ten watek i kilka innych. I nie znalazlam jednoznaczej odpowiedzi - co zmniejszy i wygladzi pory pod mineraly? Juz nie wiem co robic. Probowalam bazy z Daxa, primera z bare minerals, mialam probke z EDM. Nic nie dziala.
Nie chce wydawac fortuny i wyprobowywac innych primerow bo boje sie ze tylko strace pieniadze.
Cere mam tlusta i z tendencja do zapychania wiec to musi byc cos co mnie nei zapcha i zmatowi.
HELP

Probowałaś Hide a pore ze sweetscents? Może nie robi cudów ale u mnie sprawdzał się całkiem nieźle
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 11:33   #1152
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Probowałaś Hide a pore ze sweetscents? Może nie robi cudów ale u mnie sprawdzał się całkiem nieźle
Zaraz wyszykam czy moge zamowic na ebay. Dzieki

Sent from my E15i using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 10:16   #1153
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczyny to serum sojowe , które polecacie to to :

http://naturaliskosmetyki.pl/niezmyd...p-146.html#dla


i jeszcze mam takie pytanie jak wy mieszacie jedwab z dry flo ?? w jakims osobnym pojemniku mieszacie wszystko ? czy może przed użyciem dopiero mała ilość ?

http://mazidla.com/index.php?option=...=185&Itemid=10

http://mazidla.com/index.php?option=...d=45&Itemid=10

i co bardziej polecacie dry flo z mazideł czy puder np bambusowy z jedwabiem z BU?? do cery bardzo tłustej.
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2012-01-03 o 10:47
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 12:16   #1154
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja odsypuję dry-flo do małego pojemniczka i dodaję do niego jedwab.
Dry-dlo jest mega wydajne.
Taką mieszankę stosuję jak primer, a czasem wykończeniowo.

Do tłustej skóry polecam frakcje sojową i dry-flo właśnie.
Naturalisowa frakcja jest bardzo fajna.

Bambus z jedwabiem też mam, ale jednak zdecydowanie bardziej wysusza, więc jako primer u mnie się nie sprawdza
agkz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 13:28   #1155
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

ja bambusa nie potrafiłam nałożyć pędzlem, zbija się w grudki i cięzko go rozprowadzić, dry flo jest idealnie sypkie
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 14:08   #1156
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczyny dziękuje wam bardzo za odpowiedz

a czy przed nałożeniem frakcji nakładacie jeszcze jakiś krem ?
__________________
Giulia 21.09.2012


Edytowane przez kasiam187
Czas edycji: 2012-01-03 o 14:11
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 16:04   #1157
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuje wam bardzo za odpowiedz

a czy przed nałożeniem frakcji nakładacie jeszcze jakiś krem ?


Wstaję, przemywam twarz hydrolatem i nakladam frakcję.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 14:22   #1158
alexalexalex
Raczkowanie
 
Avatar alexalexalex
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 462
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny, przejrzałam ten wątek i właśnie kupiłam frakcję i dry flo z mazideł Mam baardzo tłustą skórę i nakładając podkład z EDM i puder bambusowy świecę się już po trzech godzinach. Mam nadzieję, że te Wasze cudeńka pomogą
__________________


prawie, że Pani Psycholog
alexalexalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 20:54   #1159
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Kremy, które mi się bezbłędnie sprawdzają pod minerały: Alterra Sensitiv i Suhada Nature Lightly Broznzing (już mi się przeterminował, ale jest najlepsiejszy ze wszystkich i używam go mimo tego). Sprawdzają się pod wszystko, oczywiście z wyjątkiem Lucy w formule Original.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 19:42   #1160
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

A czy frakcja sojowa lub kwas hialuronowy dobrze nawilża i neutralizuje przesuszenia pod minerały?
Czy jest to tego typu kosmetyk ktory napina skóre i jak żel wchłania sie lekko przy tym przesuszając skóre?

Edit: Już doczytałam, że frakcja to lekki tłuścioch Ale nadal bede wdzieczna opinii innych na temat konsystencji frakcji sojowej czy kwasu hialuronowego.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Bardzo wstępnie (uzywam od niedawna) mogę polecić żel z żywokostem z firmy Flos Lek
Wchłania się jak woda, dosłownie, skóra jest gładka, nawilżona i mniej sie tłuści, do tego filtr bardzo dobrze lezy na tym "podkładzie" żelowym i nie wybija z niego błysk tak szybko. Makijaż na takiej wygładzonej i nie oślepiającej błyskiem skórze też wygląda lepiej
Żel jest do cery suchej, ja mam mieszaną i póki co jestem zadowolona, mam nadzieje, że tak zostanie. Kosmetyk jest wydajny, bo nakłada się go małe ilości przy czym nie przesusza. Jeśli ktoś lubi specyfiki, których nie czuć na twarzy, bądź nie lubi kremów, które pozostawiają "film" na skórze to polecam spróbować, zwłaszcza, że żel kosztuje ok. 8 zł. Sa też inne żele z tej serii - aloesowy, nagietkowy i szałwiowy.
Ja mimo, że mam mieszaną a wręcz tłustą ten szałwiowy napina skórę i niedostatecznie nawilża. Ale fakt faktem ładnie się wchłania. Ściaga nawet lekko.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2012-01-06 o 19:21
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:54   #1161
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Frakcja niby jest tlusta ale wchlania sie niemal do maty. Uzywam jej na nic z olejem z malin. Na dzien nie moge bo jednak drudki mi przeszkadzaja. A hialuron mnie raczej wysusza

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 18:01   #1162
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Kremy, które mi się bezbłędnie sprawdzają pod minerały: Alterra Sensitiv i Suhada Nature Lightly Broznzing (już mi się przeterminował, ale jest najlepsiejszy ze wszystkich i używam go mimo tego). Sprawdzają się pod wszystko, oczywiście z wyjątkiem Lucy w formule Original.
czemu oprócz Lucy w formule Original? ja używam Lucy Original i właśnie nie mogę odpowiedniego kremu znaleźć, co polecasz do tego podkładu?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:09   #1163
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dostałam dziś paczkę z naturalisa z frakcją sojową i hydrolatem oczarowym. Dziewczyny powiedzcie mi jak stosowac ten hydrolat? nasączyć wacik i przetrzeć nim twarz?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 15:50   #1164
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczyny jakie korkektory mozna stosowac pod minerały (uzywam bare mineralas).Czy musze kupowac mineralny,sypki korektor czy jakis płynny,drogeryjny bylby ok?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 18:15   #1165
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie korkektory mozna stosowac pod minerały (uzywam bare mineralas).Czy musze kupowac mineralny,sypki korektor czy jakis płynny,drogeryjny bylby ok?
ja uwielbiam korektory EDM, mint i multi intensive jak używałam płynnych podkładów, i na początku stosowania minerałów, to zawsze używałam manhattana w sztyfcie, ale jednak sie odznaczał, zostawiał warstwę. A te sypkie EDM są rewelacyjne, mintem kryje zaczerwienie a MI neutralizuje tą zieleń i przykrywam - są M E G A trwałe, dzisiaj po kilku godzinach na lodowisku nadal krostki są idealnie przykryte. Ja już nie wrócę do innych korektorów
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:00   #1166
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

myślisz,że żeby przykryć wypryski by sie nadawały?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:37   #1167
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
myślisz,że żeby przykryć wypryski by sie nadawały?
no ja właśnie do tego je stosuję
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:45   #1168
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
czemu oprócz Lucy w formule Original? ja używam Lucy Original i właśnie nie mogę odpowiedniego kremu znaleźć, co polecasz do tego podkładu?
Napisałam "oczywiście", dlatego, że większość wizażanek zgodnie przyznaje, że pod Lucy w formule Original nie należy kłaść jic, bo na absolutnie każdym podłożu wygląda źle. Najlepsza goła skóra. Coś jest w tym podkładzie takiego, że po nałożeniu i chwilowym uczuciu ściągnięcia wszystko mija, wiąże się ona łądnie ze skórą no i sam staje się w sobie kremem. Tylko trzeba się psychicznie przemóc, bo wiele z nas ma w głowie taki absolutny przykaz "Musi być krem, musi być jakaś przecież baza". A tu Lucy rządzi się swoimi prawami

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Dostałam dziś paczkę z naturalisa z frakcją sojową i hydrolatem oczarowym. Dziewczyny powiedzcie mi jak stosowac ten hydrolat? nasączyć wacik i przetrzeć nim twarz?
Tak jak tonik albo wlać sobie do buteleczki z atomizerem i spryskiwać buzię. Albo zrobić na tym maseczkę, peeling, krem i co dusza zapragnie

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie korkektory mozna stosowac pod minerały (uzywam bare mineralas).Czy musze kupowac mineralny,sypki korektor czy jakis płynny,drogeryjny bylby ok?
Ja mam korektor Blusche - nie jest to może rewelacja, ale zupełnie zadowalający i ma fajny odcień - EDM były dla mnie zbyt różówe, a Blusche Medium jest żółtawy. Używam go na podkład, bo pod daję jaśniejszy o ton inny podklad w fomule kryjącej. Ale ja lubię, jak wszystko jest ukryte
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 21:16   #1169
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Odnośnie maskowania wyprysków i śladów po nich - zgadzam się z fabregasową, korektory EDM są do tego świetne. Natomiast moim zdaniem wszelkie sypkie korektory średnio się nadają pod oczy. Próbowałam sobie ukręcić własny korektor z EDM, oleju jojoba i masła shea, ale szczerze mówiąc nie za bardzo mi wyszedł i na dodatek ubrudziłam całą kuchnię. Za to ostatnio próbowałam krem BB w charakterze korektora pod oczy i muszę powiedzieć, że sprawdził się całkiem nieźle. Kremy BB zwykle ładnie się wtapiają, więc po nałożeniu podkładu mineralnego nie był widoczny. Myślę, że w najbliższym czasie kupię jakiś korektor BB na ebayu.

edit.
Przypomniało mi się, że agabil1 polecała korektory Lily Lolo - podobno jako jedyne sypkie mineralne sprawdzają się u niej również pod oczy.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-11 o 21:18
Melya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 23:44   #1170
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Uzywam teraz bare minerals-udalo mi sie dostac po okazyjnej cenie i jestem zadowlona.Szukałam własnie coś pod nie do maskowania. Uważacie ,że w ogóle płynnych korektorów pod minerałów sie nie sprawdzi?
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.