Lipoliza - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 13:08   #181
MartaKokarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: Lipoliza

oo widzę, że ktoś też korzystał z NewU Kraków tak jak ja) też u dra Olszewskiego? Ogólnie polecam Aqualyx, bo daje super efekty. Chociaż w moim przypadku trwało to parę miesięcy, jestem zadowolona z efektów końcowych. Jestem zmobilizowana i będę pilnować, żeby brzuszek znów mnie urósł, bo ćwiczenia w moim przypadku nie pomagały. No ale teraz będzie mi lepiej, łatwiej utrzymaać pożądaną sylwetkę
MartaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 21:11   #182
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Lipoliza

hej, ja mogę polecić miejscówkę we Wrocławiu - Dermamed.
Lekarz prowadzący zabieg to jeden z autorytetów w temacie medycyny estetycznej (Paweł Surowiak), który zajmuje się nią nie od wczoraj - a przy tym otwarty i skory do wyjaśnień człowiek polecam.
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:20   #183
Snacolla1966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez royalady Pokaż wiadomość
No wiec normalnie 1 sesja iLipo kosztuje 50 euro. Poniewaz brzuch plus boczki to dwie sesje na raz wychodzi 100euro.
Lipoliza brzucha i boczkow 400 euro.
Czyli 6 x 100 plus 400 wychodzi 1000 euro. Ale... na szczescie jest ale w pakiecie mam to za 800 euro. Bede spulkana ale z ladnym brzyuchem . Stwierdzilam ze warto bo odchudzanie nawet poprzez cwiczenia nie nieszczy komurek tluszczowych raz juz naprodukowanych. A te zabiegi tak!
Zabieg iLipo nie jest bolesny jest wrecz przyjemny. Najlepiej wpiszcie w You Toube iLipo i obejrzyjcie co tam o nim jest.
On sam daje efekty ale lekarze w tej klinice ktora wybralam twierdza ze spektakularne efekty sa po polaczeniu tych dwoch (laser i preparat chemiczny) metod a biorac pod uwage klase kliniki i kto do niej przychodzi ufam im
Szukalam w PL i niestety nie znalazlam. Nawet tu nie ma zatrzesienia klinik posiadajacych to urzadzenie wiec nie mam pojecia kiedy trafi do PL.
renka1511 widze ze jestes na dukanie. Swietna dieta jesli chodzi o efekty ale naprawde trzeba przejsc wszystkie etapy. Jesli nie, efekt jo jo jest jeszcze bardziej widowiskowy niz utrata kilogramow. Potwierdzone na mnie i mojej przyjaciolce lepszym rozwiazaniem naprawde! jest zdrowe jedzenie plus cwiczenia. Basen albo silownia co drugi, trzeci dzien a efekty pierwsze po miesiacu, cialo sie zmienia, robi sie bardziej sprezyste. Do tego wspomaganie zabiegami i do wakacji sex bomba
w Bydgoszczy już jest ilipo w lasermedzie na Jagiellońskiej. Moja córa robiła sobie ramiona i do ilipo dokładała ultrashape, czyli ultradzwiękowe rozbijanie tłuszczu. Efekt bardzo dobry. Słyszałam też, ze bardzo dobre efekty daje łączenie lipolizy iniekcyjnej z ultrashepem zrobionym w ciągu 45 min po lipolizie. Ale jeszcze tego nie próbowałam. Robią to też w Lasermed w Bydgoszczy. Jak zrobię, to sie odezwę
Snacolla1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 16:14   #184
magdalena_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lipoliza

po lipolizie iniekcyjnej bardzo sie puchnie i boli miejsce ostrzykiwane. Jak to jest mozliwe ze mozna jeszcze po tm zrobic ultradzwieki, skoro zeby ultradziei dzialaly trzeba najpierw rozgrzac dane miejsce na ciele, a jesli jest ono obolałe (a wg mnie boli to bardzo) to dodatkowe cierpienie. Czy to aby nie zaszkodzi?
"dobry efekt" czyli co? zniknął tłuszcz? a co ze skórą?
magdalena_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:04   #185
Paullina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Dot.: Lipoliza

Witam i na wstepie bardzo prosze o pomoc. Bylam dzis na Lipolizie,zaplacilam za zabieg w cenie promocyjnej i zdeklarowalam sie ze bede na niego przychodzila jeszcze kilka razy,tylko nie wiem czy place za to co bym chciala a mianowicie ,wszedzie czytam ze zabieg lipolizy w zaleznosci od wymiaru tluszczu trzeba powtórzyć od 2 do 6 razy i powtarza sie go nawet co 4-6 tygodni pozniej trzeba pic duzo wody i masowac,a ja dzis bylam i moj zabieg wyglada tak ; wybrana partia ciala to brzuch pani wciagnela 1ampulke fosfatydocholiny do "pistoletu"i ostrzyknela mi cała powieszchcnie taka mala igiełka punktowo. Po czym mowila ze zabieg mam powtarzac co 10 dni,nie musze pic wody ani sie masowac i teraz nie wiem ;( wszedzie czyta o tych duzych odstepach a teraz to juz nie wiem czy tak mozna czy o co chodzi pozdrawiam
Paullina007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:33   #186
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Paullina007 Pokaż wiadomość
Witam i na wstepie bardzo prosze o pomoc. Bylam dzis na Lipolizie,zaplacilam za zabieg w cenie promocyjnej i zdeklarowalam sie ze bede na niego przychodzila jeszcze kilka razy,tylko nie wiem czy place za to co bym chciala a mianowicie ,wszedzie czytam ze zabieg lipolizy w zaleznosci od wymiaru tluszczu trzeba powtórzyć od 2 do 6 razy i powtarza sie go nawet co 4-6 tygodni pozniej trzeba pic duzo wody i masowac,a ja dzis bylam i moj zabieg wyglada tak ; wybrana partia ciala to brzuch pani wciagnela 1ampulke fosfatydocholiny do "pistoletu"i ostrzyknela mi cała powieszchcnie taka mala igiełka punktowo. Po czym mowila ze zabieg mam powtarzac co 10 dni,nie musze pic wody ani sie masowac i teraz nie wiem ;( wszedzie czyta o tych duzych odstepach a teraz to juz nie wiem czy tak mozna czy o co chodzi pozdrawiam
Witam
Ekspertem nie jestem jednak nie tak mi tłumaczono zabieg lipolizy, co prawda ja robiłam podbródek jednak lipoliza to lipoliza . Po 1 miałam dużo pić po 2 jak najwięcej MASOWAĆ MASOWAĆ I JESZCZE RAZ MASOWAĆ, ogólnie gabinet w którym ja poddałam się zabiegowi po lipolizie proponował masaże drenujące, jednak dla mnie to było za daleko Głogów -Wrocław żeby sobie tak codziennie dojeżdżać , nauczono mnie na miejscu jak go wykonać i masowałam się sama w domu . Ten rozbity tłuszcz czułam w postaci gul, które trzeba dobrze rozbić inaczej potem jest problem, mogą się same nie wchłonąć . Miałam 1 zabieg lekarz poinformował mnie że następny po około 3 miesiącach jeśli w ogóle bedzie taka potrzeba, w tym czasie proces czały czas w organiźmie zachodzi, nie było potrzeby poprawiania . Gdy pytałam o brzuch miało to być kilka zabiegów w odstępach nie pamiętam jakich ale dość długich , oczywiście masaże jak najbardziej drenujące a nawet jak już ta cała opuchlizna zejdzie,ćwiczenia które dopomagają lipolizie coś mi tam w ogóle świta że się chodzi w jakimś skafandrze ale nie jestem na 100% pewna czy to przy tym zabiegu, konieczne badania wątroby bo są to dość spore dawki .

Pozdrawiam Serdecznie mam nadzieję że choć troszku dopomogłam
Magdalena
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:07   #187
Paullina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17
Dot.: Lipoliza

wielkie dzieki,czyli wydaje mi sie ze ja chodze na mikrodermabrazje,to jakies oszustwo
Paullina007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 13:27   #188
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Lipoliza

No ja nie wiem co Tobie tam robią oszutów w tej branży nie brakuje to swoją drogą . Po lipolizie się strasznie puchnie ja np wyglądałam jak z filmu gruby i chudzy . oczywiście ten grubszy . A Ty byłaś opuchnięta ? Jeśli nie to na pewno nie miałaś zrobionej lipolizy.

Pozdrawiam Magdalena
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:15   #189
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Lipoliza

Hej jestem 8 h po lipolizie podbródka, obecnie spuchnieta jak przy swince hehe no nie powiem hmmm boliiiiii ale mam nadzieje ze i efekt bedzie niezły i pozbędę sie mojej drugiej bródki
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 06:58   #190
Krista77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lipoliza

Doktor xxxx z salonu xxxx u której miałam robioną lipolizę, wstrzyknęła mi substancje w brzuch. Po zabiegu nie byłam zbytnio opuchnięta, no ale faktem jest, że kazała mi pić sporo wody. Następnym razem byłam u niej po 6 tygodniach, tak ona sama sugerowała. Jestem po 2 razach i efekt jest świetny. Nie jestem opuchnięta, a fałdka na brzuchu ewidentnie się zmniejszyła. Jak czytam niektóre wpisy , to mi szkoda dziewczyn, które dają się naciągać i chodzą kilkanaście razy, tylko dlatego ze lekarz chciał więcej zarobić na nieświadomości pacjentów. Jak zabieg z zakresu medycyny estetycznej to tylko we Wrocławiu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-03 o 14:30 Powód: reklama
Krista77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.