Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 19:22   #301
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Anulka89kr Pokaż wiadomość
Być może za krótko trzymałaś farbę na włosach....na opakowaniu pisze,żeby odrost trzymać 25 min, a całość 5 min...dla mnie to było zdecydowanie za krótko,ponieważ miałam dość duży odrost(jakieś 3,5cm) dlatego farbę na odroście trzymałam 40 min i całość też 40 min
Używałam farby 950 i kolor wyszedł identyczny jak na opakowaniu
Trzmymałam tak jak napisano w ulotce, może powinnam trzymać tak jak piszesz dłużej Ale gdybym położyła na całości 40m to by mi chyba włosy odpadły
Może następnym razem...
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 21:59   #302
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Trzymałam 10 min na odrostach i jakieś 25 min na reszcie i wyszedł bardzo ciemny kolor. Pokrył i odrosty i rozjaśnione końcówki. Może to zalezy od koloru.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 09:12   #303
Anulka89kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
Trzmymałam tak jak napisano w ulotce, może powinnam trzymać tak jak piszesz dłużej Ale gdybym położyła na całości 40m to by mi chyba włosy odpadły
Może następnym razem...
Hehe myśle,że by nie odpadły;P
ale to może faktycznie zależy od kolory włosów...ja farbę 950 nakładałam na 'wyprany' farbowany blond z dużym odrostem
też chciałam trzymać tak jak pisze na opakowaniu,ale za namową Mamy potrzymałam dłużej i wyszły idealne;P
Anulka89kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 17:24   #304
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nigdy więcej farby w piance!!

Zafarbowałam 8. stycznia kolor średni brąz.. Miałam włosy farbowane na średni blond i chciałam wrócić do naturalnego kolory, więc koleżanki dobrały mi właśnie średni brąz. Zafarbowałam włosy tak wg instrukcji i... w sensie dosłownym miałam ochotę zakopać się pod ziemię..
Na górze miałam istną czerń, a połowy tyłu nie złapało i prześwitywały te jasne!! to była najgorsza decyzja w moim życiu, żeby je zafarbować tą farbą w piance.
Dwa tygodnie chodziłam w związanych włosach, a w tym czasie rozjaśniałam górę (szorowałam szamponem przeciwłupieżowym). Zeszło do takiego koloru jak miało być. Na resztę włosów robiłam płukanki przyciemniające (kawa, pokrzywa), używam szamponu do brązowych włosów i już jakoś to wygląda..
Niestety różnica między górą a dołem jest duża, więc dalej chodzę raczej w związanych Boję się robić cokolwiek, chociaż najchętniej zrobiłabym jeden kolor, ale te na górze są bardzo ciemne a ciemniejszych już nie chcę mieć Męczę się już prawie miesiąc i ciągle żałuję zakupu tej farby
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:46   #305
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Zafarbowałam włosy tak wg instrukcji i... w sensie dosłownym miałam ochotę zakopać się pod ziemię..
Na górze miałam istną czerń, a połowy tyłu nie złapało i prześwitywały te jasne!!
Być może nierównomiernie nałożyłaś farbę, stąd ta różnica i prześwity. Jeśli nałożyłaś ją pierw na górę włosów a na samym końcu tył i spód, to włosy na czubku głowy trzymały farbę dłużej niż reszta, dlatego kolor wyszedł tam prawie czarny a reszta jaśniejsza.
Mówię z doświadczenia, parę dni temu farbowałam włosy swojej mamie, krótkie włosy więc z nałożeniem wszystkiego równomiernie i szybko na całość nie było problemu - kolor wyszedł równy, bez żadnych niespodzianek!
littlei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:24   #306
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Właśnie nie wiem o co chodzi, farbuję włosy sama od kilku lat i nigdy nie miałam takiej sytuacji
Dlatego zwalam winę na tą piankę, na naturalnych mi tak mocno chwyciła a na rozjaśnianych dupa
Nie wiem co robić, bo kolor mi się nigdy całkowicie nie wyrówna ;(
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 09:05   #307
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

kicia, mnie tez wyszedł idealnie równo. poczatkowo za ciemno, ale sie potem ładnie spłukał i wciaz trzyma, w ogole nie jest wyblakły a za tydzien miną 2 miesiace od koloryzacji.. co prawda spłukiwął sie około miesiaca do przewidzianego na pudełku koloru, ale jednak. Na rozjasnianych swietnie mi złapało. No, ale ja robiłam kolor jasny blond, choc złapał jak baardzo ciemny blond.

A zużyłas cała mieszankę? moze masz bardzo geste włosy i potrzeba było 2 opakowan? Malaksowałas kilka razy w czasie trzymania farby na głowie?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 18:09   #308
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
kicia, mnie tez wyszedł idealnie równo. poczatkowo za ciemno, ale sie potem ładnie spłukał i wciaz trzyma, w ogole nie jest wyblakły a za tydzien miną 2 miesiace od koloryzacji.. co prawda spłukiwął sie około miesiaca do przewidzianego na pudełku koloru, ale jednak. Na rozjasnianych swietnie mi złapało. No, ale ja robiłam kolor jasny blond, choc złapał jak baardzo ciemny blond.

A zużyłas cała mieszankę? moze masz bardzo geste włosy i potrzeba było 2 opakowan? Malaksowałas kilka razy w czasie trzymania farby na głowie?

Zużyłam całość, masowałam ze dwa razy ehh nie wiem już, może mi się trafiła jakaś dziwna.. Włosów gęstych nie mam, chociaż bardzo bym chciała
Najchętniej zafarbowałabym jakąś inną farbą teraz, żeby mieć na całych włoskach jeden kolor, ale nie chcę ciemniejszego, a jaśniejszy obawiam się, że mi nie złapie
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 07:45   #309
Anulka89kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Zużyłam całość, masowałam ze dwa razy ehh nie wiem już, może mi się trafiła jakaś dziwna.. Włosów gęstych nie mam, chociaż bardzo bym chciała
Najchętniej zafarbowałabym jakąś inną farbą teraz, żeby mieć na całych włoskach jeden kolor, ale nie chcę ciemniejszego, a jaśniejszy obawiam się, że mi nie złapie
Naprawdę nie wiem, jak to się mogło stać może po prostu ta farba nie jest dla Ciebie...w końcu nie każdy produkt pasuje do każdego.
Może faktycznie spróbuj inną farbą, albo po prostu wybierz się do fryzjera Tak będzie chyba najrozsądniej
Anulka89kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 14:01   #310
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Właśnie dzisiaj kupiłam sobie Venitę z ekstraktem z henny i mama będzie mi dzisiaj robić włoski
wiem, że to się zmyje gdzieś za dwa tygodnie, ale mam nadzieję, że chociaż trochę przyciemni mi włosy.
Na fryzjera na razie mnie nie stać
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:34   #311
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja dzisiaj zrobiłam sobie jasny złocisty brąz , i wyszedł średni brąz ze złotymi refleksami , niezbyt mi sie podoba : ( strasznie wysuszyło włosy ale pewnie dlatego ze za długo trzymałam- 40 min
Niestety nie mam mozliwosci zrobienia fotki bo aparat w naprawie , a telefonem nieciekawie wygląda.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 19:09   #312
Agjass
Przyczajenie
 
Avatar Agjass
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cześć wszystkim
Czy któraś z was farbowała włosy ciemnym blondem??? może macie jakieś zdjęcia!!!!!!!!!
Agjass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:39   #313
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Hej Ja robiłam takim odcieniem (665) i jak dla mnie na próbniku wyglądało, że będą trochę jaśniejsze, wpadające w ciepła tonację. http://www.perfectmousse.com/product...-golden-brown/ Miałam wloski w kolorze sredniego brązu, a nawet ciut jaśniejsze. Postępowałam zgodnie z instrukcją- przyjaciółka nakładała mi 'piankę'. Owszem mówiła, że super się rozprowadza. Złapało równo, ale niestety na czarno!!! Naszczęście zmyło się trochę, ale bez rewelacji, nadal były ciemne. Jedynym ratunkiem była 'kuracja szamponem' wybrałam head&shoulders z jedwabiem i nakładałam go na mokre włosy i całość zawijałam w ręcznik, siedziałam tak na początku cala noc, a potem po 1-1,5h i zeszło <3 Tej pianki ogólnie nie polecam
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:09   #314
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Długo się zastanawiałam nad kupnem tej pianki czytając tak skrajnie różne opinie. Skusiła mnie jednak niesamowita wygoda w użyciu co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ farbuję włosy sama.
Kupiłam kolor 950 złocisty blond, nakładałam na włosy farbowane uprzednio skandynawskim blondem i mogę śmiało powiedzieć, że kolor wyszedł mi identyczny jak na pudełku.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:12   #315
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
Długo się zastanawiałam nad kupnem tej pianki czytając tak skrajnie różne opinie. Skusiła mnie jednak niesamowita wygoda w użyciu co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ farbuję włosy sama.
Kupiłam kolor 950 złocisty blond, nakładałam na włosy farbowane uprzednio skandynawskim blondem i mogę śmiało powiedzieć, że kolor wyszedł mi identyczny jak na pudełku.
jasne kolory ładnie wychodzą, ja robiłam kiedyś jakąś jasną i wyszło też fajnie
Tylko ciemna do d... ale mam plan, żeby wrócić do Castinga, nawet sobie kupiłam dzisiaj jedną (promocja w Rossmannie) ale nie wiem kiedy będę robić chodzę z dwukolorowymi włosami przez tą piankę, miałam robić henną, ale ona poczeka sobie jeszcze na lepsze czasy
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 21:53   #316
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Może i są do d... ale ładnie się spłukują. Moje wloski byly prawie czarne jak farbowałam, a teraz po ponad miesiącu (myje codziennie ) mam ładny średni brązik.
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 23:02   #317
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowałam 8. stycznia i na górze mało co się zmyły :/
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 19:41   #318
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Mi sie zmyło po 5 myciu ;( woda czysciutka a na głowie odrosty jak po szamponetce
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:19   #319
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowałam włosy tą farbą (kolor 950) ok 20 stycznia i nie mam ani milimetra odrostu kolor nadal jest bardzo ładny, nie wypłowiał,a włosy są lśniące i miękkie)
Jutro będę farbowała włosy kolorem 1000 perłowy blond, bo chciałabym je troszkę rozjaśnić,więc napisze jaki efekt
Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 13:56   #320
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

tak, jak obiecałam zdaję relację
włosy farbowałam kolorem 1000-perłowy blond na 950-zloty blond i kolorek wyszedł naprawdę bardzo ładny
nie liczyłam na nic specjalnego- chciałam tylko troszkę je rozjaśnić i ujednolicić kolor i udało się
naprawdę bardzo lubię tą farbę i efekt farbowania po niej)
jedyne co,to na opakowaniu pisze,żeby trzymać 30 min,ale że dla mnie jest to słaba farba,bez amoniaku itd ja zawsze trzymam ją dłużej...dzisiaj trzymałam 1,5h ;]
ale i tak polecam
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:01   #321
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witajcie,
zakupiłam dziś odcień 950, będę kładła na dość duży odrost ( naturalne mam mysi blond) a reszta włosów jest farbowana rozjaśniaczem- pasemka. Mam nadzieję ze mi chwyciii na całości Ale mam inną wątpliwość: powiedzcie mi czy na włosy lekko za ramiona wystarczy jedno opakowanie? mam włosy średniej grubości ścięte w linii prostej. Bede wdzięczna za pomoc. pozdrawiam
__________________
" Dlaczego mężczyźni wola kobiety ładniejsze niż mądrzejsze..?
- bo łatwiej przychodzi im patrzenie niż myślenie... ;]"


sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 16:58   #322
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
Witajcie,
zakupiłam dziś odcień 950, będę kładła na dość duży odrost ( naturalne mam mysi blond) a reszta włosów jest farbowana rozjaśniaczem- pasemka. Mam nadzieję ze mi chwyciii na całości Ale mam inną wątpliwość: powiedzcie mi czy na włosy lekko za ramiona wystarczy jedno opakowanie? mam włosy średniej grubości ścięte w linii prostej. Bede wdzięczna za pomoc. pozdrawiam
spokojnie wystarczy
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 22:05   #323
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Mia694 Pokaż wiadomość
spokojnie wystarczy
Może być nawet trochę za dużo :P
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 09:27   #324
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
Witajcie,
zakupiłam dziś odcień 950, będę kładła na dość duży odrost ( naturalne mam mysi blond) a reszta włosów jest farbowana rozjaśniaczem- pasemka. Mam nadzieję ze mi chwyciii na całości Ale mam inną wątpliwość: powiedzcie mi czy na włosy lekko za ramiona wystarczy jedno opakowanie? mam włosy średniej grubości ścięte w linii prostej. Bede wdzięczna za pomoc. pozdrawiam
Jedno opakowanie w zupełności wystarczy) sama mam włosy za ramiona dość grube i nie musiałam biec po drugie i oczywiście po farbowaniu napisz jakie rezultaty;D
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 13:51   #325
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Anulka89_kr Pokaż wiadomość
tak, jak obiecałam zdaję relację
włosy farbowałam kolorem 1000-perłowy blond na 950-zloty blond i kolorek wyszedł naprawdę bardzo ładny
nie liczyłam na nic specjalnego- chciałam tylko troszkę je rozjaśnić i ujednolicić kolor i udało się
naprawdę bardzo lubię tą farbę i efekt farbowania po niej)
jedyne co,to na opakowaniu pisze,żeby trzymać 30 min,ale że dla mnie jest to słaba farba,bez amoniaku itd ja zawsze trzymam ją dłużej...dzisiaj trzymałam 1,5h ;]
ale i tak polecam
O kurczę, aż 1,5h?
Wiesz, ja nie wiem czy jest sens, bo po pewnym czasie farba traci swoje koloryzujące właściwości.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 18:23   #326
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
O kurczę, aż 1,5h?
Wiesz, ja nie wiem czy jest sens, bo po pewnym czasie farba traci swoje koloryzujące właściwości.
Ja za bardzo bałabym się o włosy
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 20:30   #327
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja za bardzo bałabym się o włosy
To też
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 10:51   #328
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Włosy farbuje już od kilku grubych lat i to jest moja pierwsze w sumie farba bez amoniaku.
Przy pierwszym farbowaniu tą farbą na dość duży odrost po 25 min(tak jak pisze producent) zobaczyłam czy już coś 'chwyciło',ale niestety nie było żadnego efektu,dlatego trzymałam dłużej
teraz efekt przy farbowaniu na całej długości włosów miał być już widoczny po 30 min,ale u mnie niestety nadal nic nie było widać,dlatego postanowiłam trzymać dłużej
moje włosy są już chyba na wszystko odporne
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 11:28   #329
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Anulka89_kr Pokaż wiadomość
Jedno opakowanie w zupełności wystarczy) sama mam włosy za ramiona dość grube i nie musiałam biec po drugie i oczywiście po farbowaniu napisz jakie rezultaty;D
Witajcie w niedzielne przedpołudnie! Zdaję relację z wczorajszego farbowania- kolor 950. Na odrostach ( włos naturalny- ciemny, mysi blond) trzymałam 30 min, na całości chyba z 50 minut bo słabo chwytało. Ogólnie wyszedł dziwny miodowy blond, oczywiście o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu ale to zapewne po kilku myciach się zmieni. Farba nie pokryła dobrze farbowanych blond pasemek, są prześwity. Kolor w odcieniu ciepłym wyszedł. Fotki załącze we wtorek, po powrocie do domu Pozdrawiam.
__________________
" Dlaczego mężczyźni wola kobiety ładniejsze niż mądrzejsze..?
- bo łatwiej przychodzi im patrzenie niż myślenie... ;]"


sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:44   #330
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez sarita1307 Pokaż wiadomość
Witajcie w niedzielne przedpołudnie! Zdaję relację z wczorajszego farbowania- kolor 950. Na odrostach ( włos naturalny- ciemny, mysi blond) trzymałam 30 min, na całości chyba z 50 minut bo słabo chwytało. Ogólnie wyszedł dziwny miodowy blond, oczywiście o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu ale to zapewne po kilku myciach się zmieni. Farba nie pokryła dobrze farbowanych blond pasemek, są prześwity. Kolor w odcieniu ciepłym wyszedł. Fotki załącze we wtorek, po powrocie do domu Pozdrawiam.
Mam ten sam problem- bardzo lubię tą farbę,ale słabo pokrywa moje włosy dlatego,żeby uzyskać taki kolor jak na opakowaniu,albo przynajmniej zbliżony muszę zdecydowanie dłużej ją trzymać.

Ja po farbowaniu kolorem 950 użyłam tego Silver shampoo z Rossmanna,żeby troszkę zmyć tej żółci i rozjaśnić i udało się

I czekamy na zdjęcia!
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.