Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 19:49   #1921
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Przymierzam się do zakupu kremu z sanoflore przeciw niedoskonałościom który jest tak bardzo zachwalany i mam pytanie czy ktoś używał żelu oczyszczającego z tej samej serii? I jakie są ewentualne wrażenia po stosowaniu? Będę wdzięczna za pomoc
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 20:12   #1922
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość

Hey
, które szamopny składowo (lub wg Twojej subiektywnej opinii, bez cytowania składników itd.)najbardziej byś polecała yes to carrots/tomatoes, alterra, babydream czy ten body shop?
Edit: Jednak wprowadziłam Cie w bład, krytykując Alterre, spojrzałam jeszcze raz na składy i tylko jeden ma alkohol wysoko -jako konserwant i SCL jako gł. sufraktant, uwaga! ten do skóry wrażliwej i podraznionej
Pozostałe wyglądają łagodniej, SCL jest drugim surfaktantem, wiec jest troche lepiej.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:18   #1923
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Edit: Jednak wprowadziłam Cie w bład, krytykując Alterre, spojrzałam jeszcze raz na składy i tylko jeden ma alkohol wysoko -jako konserwant i SCL jako gł. sufraktant, uwaga! ten do skóry wrażliwej i podraznionej
Pozostałe wyglądają łagodniej, SCL jest drugim surfaktantem, wiec jest troche lepiej.
Ha, mam właśnie ten do skóry wrażliwej
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 21:46   #1924
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny czy znacie jakieś fajne kosmetyki z konopiami?
Kretka, chyba szukałaś czegoś rozjaśniającego włosy, zobacz co znalazłam:
http://allegro.pl/plukanka-ziolowa-d...791511837.html
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-09-15 o 21:51
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:05   #1925
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie jakieś fajne kosmetyki z konopiami?
Kretka, chyba szukałaś czegoś rozjaśniającego włosy, zobacz co znalazłam:
http://allegro.pl/plukanka-ziolowa-d...791511837.html
Z konopiami to tylko na helfach widziałam jakieś kosmetyki, ale nie miałam z nimi styczności. Choć kilka mnie zainteresowało
Na pewno nie o mnie Ci chodziło - ja właśnie nie chcę rozjaśniać, chcę utrzymać mój naturalnie ciemny kolor lub go pogłębić
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:30   #1926
banana split
Raczkowanie
 
Avatar banana split
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie jakieś fajne kosmetyki z konopiami?
Mam bardzo dobre doświadczenie z firmą Cannaderm (m.in. seria Atopos, maść Konopka, krem Exema). O kosmetykach Cannaderm pisałam zresztą na forum, wyszukiwarka na pewno zaprezentuje Dość fajną serię konopną ma też Body Shop (linia Hemp), acz nie jest ona tak naturalna jak Cannaderm.

Pewnie wciąż używałabym kremów z Cannadermu, ale ceny mają średnio przyjazne, więc wolę swoje własne produkty na bazie oleju konopnego.
__________________
Królik doświadczalny w służbie wszystkim atopikom.
banana split jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 22:34   #1927
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak byłam w SP to pytałam o ten krem, ale... wycofują markę i tylko zostały na wyprzedaży mleczka oczyszczające, nie załapałam się na krem do rąk A miałam taką nadzieję. On naprawdę jest taki dobry? Da sobie radę z naprawdę suchymi dłońmi?
Masło shea kupować będę i tak, żeby stopy smarować - mam tak suche, łuszczące, że aż się sypie z nich i bolą. I nic nie pomaga. Na noc smaruję kremem, zakładam skarpety, a rano suche i tak Pokładam nadzieje właśnie w shea. Także przy okazji mogę do rąk spróbować na noc. Wymieszam z jakimiś olejami i będzie cacy
Wszyscy się wycofują z Polski
Nie wiem czy kremik dr. schellera pomógłby na tak bardzo przesuszone dłonie jak Twoje (myślę, że może w połączeniu z jakimiś maseczkami) ale jest na prawdę bardzo dobry, konsystencje ma gęstą przez co zostawia taki film ochronny na dłoniach i jest mocno odżywczy.. oszczędzam go sobie na zimę bo myślę, że wtedy sprawdzi się idealnie

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja tez polecam Dr Scheller z nagietkiem jak Caameroon
Tyle, że ciężko go dostać, może jakieś resztki w SP albo na Allegro, widziałam też na esentia.pl

To się zgadzamy
Fajne Floslekowe zakupki

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Zamiast maseczki polecam dwuwazowy koncentrat AMB on jest wszechstronny. Kupuj koniecznie, sama zobaczysz ze mam rację
Ty Kusicielko Ah, chodzi mi po głowie ten koncentrat Myślisz, że jest na tyle odżywczy, że poradziłby sobie z suchą skórą? Bo wiem, że używają go dziewczyny ze skórą mieszaną

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
prosze sie modlić za mnie żeby mnie nie wysypało po AMB.

szykuje sie duużych zakupów i wkrótce moje pierwsze foty na tym wątku
Nie martw się, będzie dobrze, nic Cię nie wysypię a wręcz będziesz piękniejsza

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wczoraj doszedł mi mój jasny koloryzujący krem pat&rub i powiem wam,że dla osoby z naprawdę jasną cerą ten"jasny"będzie o niebo za ciemny;/
Ja mam średnią karnacje i mi pasuję,ale ciut jaśniejsza cera od mojej tego kremu sobie nie dopasuje.
Dzisiaj obmacywałam go w Speho i rzeczywiście ten jaśniejszy kolor wcale nie jest jasny Dla mnie za ciemny

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki Tak dlugo mnie nie bylo, a tak malo stron do nadrobienia. Cos ostatnio sie chyba obijamy


Ja mam maseczke relaksujaco-upiekszajaca Flos-Lek i uzywam jej kiedy przesadze z glinkami i mam przesuszona skore. Calkiem niezle sie sprawdza, koi, ale ja mam skore mieszana w kierunku do tlustej i nie potrzebuje super wielkiego nawilzenia. Nie wiem jak byloby w przypadku suchej skory
Faktycznie ostatnio coś się obijamy
Dziękuje za podpowiedź maseczki Poczytam sobie o niej choć już widzę, że na KWC ma dobre opinie, może nadałaby się też do skóry suchej A jaką ma konsystencję? Gęstą?

Varietta, piękne zakupy Opisuj na bieżąco
wiola d, witamy Odnośnie Yesów to tak, zostaje tylko allegro.


Dziewczyny, mam do Was takie pytanie (tylko się za głowe nie złapcie bo może być głupie )
Natknęłam się dzisiaj na panią z Clinique, bardzo zachwalała ich pielęgnacje 3 kroków Clinique, że rewelacyjne, że zero niespodzianek potem nie uświadcze ale domyślam się, że składowo nie wyglądają one najlepiej.. i tak sobie pomyślałam żeby zrobić coś na jej wzór kosmetykami naturalnymi (jeśli to możliwe ), jak myślicie? Jest tam dogłębnie oczyszczające mydełko lub żel, tonik złuszczający i lotion lub żel który ułatwia wchłanianie składników naszego kremu w głąb skóry Nie jestem zbyt obeznana, macie jakieś propozycję? Pomyślałam o mydełku z glinką bo ono super oczyszcza skórę, tonik z kwasem (tylko jakim ) ale chyba nie ma niczego co "pomogłoby" kremowi. Też mi się ubzdurało co
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-09-15 o 22:57
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 23:27   #1928
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wszyscy się wycofują z Polski
Nie wiem czy kremik dr. schellera pomógłby na tak bardzo przesuszone dłonie jak Twoje (myślę, że może w połączeniu z jakimiś maseczkami) ale jest na prawdę bardzo dobry, konsystencje ma gęstą przez co zostawia taki film ochronny na dłoniach i jest mocno odżywczy.. oszczędzam go sobie na zimę bo myślę, że wtedy sprawdzi się idealnie
Myślałam, żeby go stosować na noc podczas mniejszej suchości, takiej normalnej i codziennej Teraz właśnie siedzę sobie w rękawiczkach, mam posmarowane dłonie maścią z wit. A. I tak cały dzień sobie w nich chodzę. Postanowiłam też na noc całą zimę (lub podczas problemów takich jak te, czyli 70% czasu) zakładać rękawiczki, a pod nie właśnie ten krem Scheller lub masło shea.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 23:34   #1929
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Z konopiami to tylko na helfach widziałam jakieś kosmetyki, ale nie miałam z nimi styczności. Choć kilka mnie zainteresowało
Na pewno nie o mnie Ci chodziło - ja właśnie nie chcę rozjaśniać, chcę utrzymać mój naturalnie ciemny kolor lub go pogłębić
O kurczę, przepraszam, to kto pytał, jak rozjaśnić włosy? Przyznać się! Aaa chyba Kijanka!
Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
Mam bardzo dobre doświadczenie z firmą Cannaderm (m.in. seria Atopos, maść Konopka, krem Exema). O kosmetykach Cannaderm pisałam zresztą na forum, wyszukiwarka na pewno zaprezentuje Dość fajną serię konopną ma też Body Shop (linia Hemp), acz nie jest ona tak naturalna jak Cannaderm.

Pewnie wciąż używałabym kremów z Cannadermu, ale ceny mają średnio przyjazne, więc wolę swoje własne produkty na bazie oleju konopnego.
Dzięki, idę szukać
A Twoje przepisy gdzieś na forum/blogu są może?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was takie pytanie (tylko się za głowe nie złapcie bo może być głupie )
Natknęłam się dzisiaj na panią z Clinique, bardzo zachwalała ich pielęgnacje 3 kroków Clinique, że rewelacyjne, że zero niespodzianek potem nie uświadcze ale domyślam się, że składowo nie wyglądają one najlepiej.. i tak sobie pomyślałam żeby zrobić coś na jej wzór kosmetykami naturalnymi (jeśli to możliwe ), jak myślicie? Jest tam dogłębnie oczyszczające mydełko lub żel, tonik złuszczający i lotion lub żel który ułatwia wchłanianie składników naszego kremu w głąb skóry Nie jestem zbyt obeznana, macie jakieś propozycję? Pomyślałam o mydełku z glinką bo ono super oczyszcza skórę, tonik z kwasem (tylko jakim ) ale chyba nie ma niczego co "pomogłoby" kremowi. Też mi się ubzdurało co
Tonik mógłby być z kwasem migdałowym 5% lub salicylowym 2%, dużo jest przepisów na Mazidłach, ZSK, LU i tez tu na wizażu.
Z tego co kojarzę to trzeci krok w Clinique to jest po prostu krem nawilżający, więc można go zastąpić jakimś naturalnym kremem/ olejem/serum
Pomysł jest b. dobry, ja w sumie tak teraz się pielęgnuję
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-09-15 o 23:36
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 00:53   #1930
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
O kurczę, przepraszam, to kto pytał, jak rozjaśnić włosy? Przyznać się! Aaa chyba Kijanka!
Nie ma sprawy

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Powiedzcie, czy ten balsam jest faktycznie naturalny - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lm.html&next=1 ?

Skład: Active Ingredients:
Acacia Honey 5%, Shea Butter 13%, Plant Oils (Chilean Rose, Sweet Almond) 9.5%, Grapefruit Essence 2.5%, Vitamin E 1%.

Inactive Ingredients:
Cera Alba (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea Butter Fruit), Vegetable Oil, Lecithin, Behenoxy Dimethicone, Prunus Dulcis (Sweet Almond Oil), Mel (Honey), Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate (Octinoxate), Citrus Grandis (Grapefruit Peel Oil), Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Limonene, Glycine Soja (Soybean Oil), Rosa Moschata (Rosa Moschata Oil), Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Allantoin, Citrus Limonium (Lemon Peel Oil), Candelilla Cera (Candelilla Wax), Calendula Officinalis (Calendula Officinalis Flower Extract), Citral, Linalool.ip4.


Niby wszystko wygląda mi dobrze, ale czuję, że coś z nim nie tak Chciałabym jakiś zamiennik Tisane...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 01:29   #1931
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy znacie jakieś fajne kosmetyki z konopiami?
Kretka, chyba szukałaś czegoś rozjaśniającego włosy, zobacz co znalazłam:
http://allegro.pl/plukanka-ziolowa-d...791511837.html
0000 coś dla mnie!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

przypomniało mi sie że kiedys słyszałam że jak ma sie bardzo sucha skóre dłoni to trzeba kupić krem z mocznikiem.

kotwilka dzięki bardzo za płukanke
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 05:37   #1932
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Przepraszam że się nie przywitałam byłam przekonana że już to zrobiłam bo czytam wątek od jakiegoś czasu i mam wrażenie jakbym Was znała Uwielbiam podczytywać jakie to cudeńka stosujecie ja powoli się przestawiam na naturalną pielęgnację (chociaż już pierwsze wpadki za mną- w sensie nietrafionych produktów które mi szkodzą). Zaczęłam zmianę na naturę od włosów-szampony i odżywki naturalne, olejki do włosów, próbowałam też farbować włosy henną khadi ale niestety kolor zszedł po dwóch tygodniach chociaż wyszedł piękny używam też maseczek ajurwedyjskich ze strony helfy.pl (skintoneup oraz neem tone)Strasznie lubię glinki-szczególnie biała przypadła mi do gustu no i miałam już kilka podejść do olejków do twarzy - teraz używam hippa żeby moja twarz się nawilżyła po znacznym przesuszeniu. Mam nadzieję że będę mogła dzielić się tutaj z Wami moimi wrażeniami w trakcie stosowania naturalnych cudeniek Pozdrawiam Wszystkich
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 06:49   #1933
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Przepraszam że się nie przywitałam byłam przekonana że już to zrobiłam bo czytam wątek od jakiegoś czasu i mam wrażenie jakbym Was znała Uwielbiam podczytywać jakie to cudeńka stosujecie ja powoli się przestawiam na naturalną pielęgnację (chociaż już pierwsze wpadki za mną- w sensie nietrafionych produktów które mi szkodzą). Zaczęłam zmianę na naturę od włosów-szampony i odżywki naturalne, olejki do włosów, próbowałam też farbować włosy henną khadi ale niestety kolor zszedł po dwóch tygodniach chociaż wyszedł piękny używam też maseczek ajurwedyjskich ze strony helfy.pl (skintoneup oraz neem tone)Strasznie lubię glinki-szczególnie biała przypadła mi do gustu no i miałam już kilka podejść do olejków do twarzy - teraz używam hippa żeby moja twarz się nawilżyła po znacznym przesuszeniu. Mam nadzieję że będę mogła dzielić się tutaj z Wami moimi wrażeniami w trakcie stosowania naturalnych cudeniek Pozdrawiam Wszystkich
Witamy w naszym gronie kolejną nawróconą

Przyznam się bez bicia, że nic nowego nie kupiłam, więc nie mam czym się chwalić. Zużywam zapasy i prawdopodobnie potrwa zanim na coś się skuszę. A jeszcze tyle rzeczy do wypróbowania
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:05   #1934
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was takie pytanie (tylko się za głowe nie złapcie bo może być głupie )
Natknęłam się dzisiaj na panią z Clinique, bardzo zachwalała ich pielęgnacje 3 kroków Clinique, że rewelacyjne, że zero niespodzianek potem nie uświadcze ale domyślam się, że składowo nie wyglądają one najlepiej.. i tak sobie pomyślałam żeby zrobić coś na jej wzór kosmetykami naturalnymi (jeśli to możliwe ), jak myślicie? Jest tam dogłębnie oczyszczające mydełko lub żel, tonik złuszczający i lotion lub żel który ułatwia wchłanianie składników naszego kremu w głąb skóry Nie jestem zbyt obeznana, macie jakieś propozycję? Pomyślałam o mydełku z glinką bo ono super oczyszcza skórę, tonik z kwasem (tylko jakim ) ale chyba nie ma niczego co "pomogłoby" kremowi. Też mi się ubzdurało co
Wstyd przyznać,ale swego czasu pasjami kupowałam trzy kroki.
Mydło chyba najlepsze z tego wszystkiego,ale żeby jakoś super hiper oczyszczało,to nie wiem... można je zastąpić innym mydłem bez problemu, w zależności co am komu pasuje;
toniki to albo z kw. salicylowym,abo z alkoholem denat. albo jedno i drugie. Rzeczywiście tonik z kwasem migdałowym myślę,że byłby efektywniejszy,alkohol przecież fatalnie działa na tłustą cerę.
Trzeci krok to albo żel - z powodzeniem można go zastąpić lekkim nawilżaczem (albo zrobić samemu z HA i odrobiny olej a lotion ma na początku paraffinum,więc w ogóle odpada - nie wiem,czy jest sens szukać mu zastępstwa Są te różniaste specyfiki nadające się pod kremik - olejowa C z naturalisa zbiera same pochlebne recenzje;jakieś sera nawilżająco antyoksydacyjne z BU
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:27   #1935
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wszyscy się wycofują z Polski
Nie wiem czy kremik dr. schellera pomógłby na tak bardzo przesuszone dłonie jak Twoje (myślę, że może w połączeniu z jakimiś maseczkami) ale jest na prawdę bardzo dobry, konsystencje ma gęstą przez co zostawia taki film ochronny na dłoniach i jest mocno odżywczy.. oszczędzam go sobie na zimę bo myślę, że wtedy sprawdzi się idealnie
ja go właśnie lubię za tą warstewkę którą pozostawia
i naprawdę wystarczy niewielką ilość nałożyć

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby go stosować na noc podczas mniejszej suchości, takiej normalnej i codziennej Teraz właśnie siedzę sobie w rękawiczkach, mam posmarowane dłonie maścią z wit. A. I tak cały dzień sobie w nich chodzę. Postanowiłam też na noc całą zimę (lub podczas problemów takich jak te, czyli 70% czasu) zakładać rękawiczki, a pod nie właśnie ten krem Scheller lub masło shea.
ja dostałam od dermatologa maść z wit A na wrastające włoski ale świetnie sprawdziła mi się np do szorstkich stóp
może musisz poradzić się lekarza?

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Przepraszam że się nie przywitałam byłam przekonana że już to zrobiłam bo czytam wątek od jakiegoś czasu i mam wrażenie jakbym Was znała Uwielbiam podczytywać jakie to cudeńka stosujecie ja powoli się przestawiam na naturalną pielęgnację (chociaż już pierwsze wpadki za mną- w sensie nietrafionych produktów które mi szkodzą). Zaczęłam zmianę na naturę od włosów-szampony i odżywki naturalne, olejki do włosów, próbowałam też farbować włosy henną khadi ale niestety kolor zszedł po dwóch tygodniach chociaż wyszedł piękny używam też maseczek ajurwedyjskich ze strony helfy.pl (skintoneup oraz neem tone)Strasznie lubię glinki-szczególnie biała przypadła mi do gustu no i miałam już kilka podejść do olejków do twarzy - teraz używam hippa żeby moja twarz się nawilżyła po znacznym przesuszeniu. Mam nadzieję że będę mogła dzielić się tutaj z Wami moimi wrażeniami w trakcie stosowania naturalnych cudeniek Pozdrawiam Wszystkich
cześć
ja też polubiłam glinkę białą
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:44   #1936
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja dostałam od dermatologa maść z wit A na wrastające włoski ale świetnie sprawdziła mi się np do szorstkich stóp
może musisz poradzić się lekarza?
Też do stóp będę stosować, jak tylko dziś wykończę mój Pilarix. O dziwo działa, pięty już wyglądają dużo, dużo lepiej
Choruje na to, co choruję i liczę się z tym, że takie coś jak suche dłonie może mieć miesce. Moja mama też ma łuszczycę, wrażliwą, suchą skórę i też ma taki problem ze skórkami i suchością. Jak dostanę leki, to wcale nie minie na zawsze. A nie chcę brać cały czas leków, bo wystarczy mi, że biorę 2 kortykosteroidy wziewne i 2 inne leki w tabletkach codziennie, bo mam astmę. Obciąża wątrobę i też skórze nie pomaga
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:53   #1937
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też do stóp będę stosować, jak tylko dziś wykończę mój Pilarix. O dziwo działa, pięty już wyglądają dużo, dużo lepiej
Choruje na to, co choruję i liczę się z tym, że takie coś jak suche dłonie może mieć miesce. Moja mama też ma łuszczycę, wrażliwą, suchą skórę i też ma taki problem ze skórkami i suchością. Jak dostanę leki, to wcale nie minie na zawsze. A nie chcę brać cały czas leków, bo wystarczy mi, że biorę 2 kortykosteroidy wziewne i 2 inne leki w tabletkach codziennie, bo mam astmę. Obciąża wątrobę i też skórze nie pomaga
a to już rozumiem

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

chyba tu go można jeszcze kupić
http://allegro.pl/dr-scheller-balsam...815778248.html
http://allegro.pl/dr-scheller-balsam...819177104.html
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 07:55   #1938
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
a to już rozumiem


Z all sobie zamówię, ale to po przetestowaniu masła shea na dłonie. Może to on będzie cudem

Ogólnie to jestem zestresowana trochę, wstałam o 8.30, bo na 11 mam poprawę ustnego egzaminu z historii sztuki. Na szczęście tylko 1 część (teoria hitorii sztuki), bo 2 (architektura i ornamenty) zaliczyłam za pierwszym podejściem, w sumie to fartem A wiadomo - za dużo nie umiem, bo to całkiem nie moja działka
Także trzymajcie za mnie kciuki
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-16 o 07:56
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 08:21   #1939
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

spoko
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 08:40   #1940
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cześć Dziewczyny! o jak ja się za Wami stęskniłam! Mam egzaminy na aplikacji więc wszystkie przyjemności w tym wizaz poszły w odstawkę !
Mam całe mnóstwo nowych kosmetyków tylko nie mam kiedy zdjęć zrobić - obiecuję że po 23.09 wkleję
Mam pytanie czy używałyście produktów z weledy? interesuje mnie maseczka łagodząca z migdałem i balsam na wiatr i niepogodę to tak z myślą o zimie już...
Aha i jeszcze z ciekawych informacji jest szansa ze JMO zrobi 29.09 promocję w sklepie internetowym bo napisałam im na facebook czy takie coś planuje no bo w koncu nie wszyscy mieszakają w Wa-wie i napisali ze to dobry pomysl takze czekamy
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 13:03   #1941
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cześć Kochane
przekazuje podziękowania od Młodej dla wszystkich i pozdrowienia dla Was
Od środy jest juz na oddziale rehabilitacji, na 3 tygodnie prawdopodobnie. Coraz lepiej jest

W ramach odprężenia robiłysmy zakupy
- mała używa kokosowego żelu pod prysznic aa (chyba z serii spa wrażliwa natura?? w każdym razie któraś z linii naturalnych AA)
- ja mam podkład argile provence sable - krycie delikatne, ale ładnie się wtapia w koloryt cery, ładnie tonuje, używam zamiast kremu na dzień.
- peeling różany argile provence (sprzedaz flash akurat była - jeszcze nie używałam)
- olej nigelle dla TŻ
- maska z błota syberyjskiego (kolejna tubka, świetna sprawa!)
- mineralny krem myjący z rhassoul alvy - uzyłam pare razy, ale jeszcze nie mam zdania...
- podkład alva medium - bardzo szybko się wchłania i lubi sie wałkować więc jest troche gimnastyki z nakładaniem, ale kolor super krycie tak jak w przypadku argile provence delikatne bardzo.
- w rossie kupiłam puder bio detox bourjois - mam vanilę, kolor naprawdę świetny, ale sam puder paskudny.... fakt, że mocno kryjący, ale ciężki, warzy się i robi maskę pomimo naprawde dobrze dobranego koloru. Nie udało mi sie go nałożyć na tyle mało, żeby nie zepsuć efektu, jakoś taki strasznie ciężki jest.... i szybko bardzo sie po nim swiecę!

Jak juz wrócę do domu to wkleje zdjęcia.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:02   #1942
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziękuję za miłe powitanie Oto moje małe zbiory które mam pewnie nie wszystko jest nawet naturalne ale ja dopiero zaczynam więc chyba będzie mi to wybaczone Dzisiaj pójdę do apteki zapytam się czy mają krem i żel do mycia z sanoflore
anula zazdraszczam zakupów i mimo że jeszcze mnie nie znasz także trzymam kciuki za Twoją Córcię Sama mam córkę (co prawda o wiele młodszą bo 11-sto miesięczną ale rozumiem uczucie kiedy z dzieckiem dzieje się coś złego
Na pierwszym zdjęciu mamy po kolei:
1. Cetaphil który jak już wiemy nie jest naturalny;P
2. Woda termalna Avene
3. Oilwka Hipp
4. Krem pielęgnacyjny Hipp
5. Maseczka do twarzy Skintoneup
6. Maseczka do twarzy Neem Tone
7. Odżywka do włosów Kapoor Kahli
8. Maseczka sandałowa do twarzy
Na drugim zdjęciu:
1. Tonik PHA z Biochemium Urody
2. Hydrolat Oczarowy
3. Olej Jojoba
4. Hydrolat z róży damasceńskiej
5. Olej śliwkowy
6. Mleczko winogronowe
7. Żel hialuronowy
8. Olej rycynowy
Na trzecim zdjęciu:
1. Maseczki Biovax do włosów
2. Szampon Shikakai
3. SZampon oczyszczający BAN
3. Olejek do włosów Sesa -przelałam sobie do pojemniczka z atomizerem
4. Olejek Vatika do włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP7327.jpg (44,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7329.jpg (36,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP7330.jpg (46,8 KB, 61 załadowań)
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-09-17 o 11:47
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 14:13   #1943
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie Oto moje małe zbiory które mam pewnie nie wszystko jest nawet naturalne ale ja dopiero zaczynam więc chyba będzie mi to wybaczone Dzisiaj pójdę do apteki zapytam się czy mają krem i żel do mycia z sanoflore
anula zazdraszczam zakupów
Olej jojoba i hydrolat z róży masz z mazideł? Powiedz mi jak się sprawują, do czego używasz (i jaką masz cerę przy okazji, żebym wiedziała )? Też mam zamiar to zamówić, plus masło shea i olej z róży piżmowej.
Jaki jest w użyciu ten krem Hippa pielęgnacyjny? Masz porównanie do Babydream'owego?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 15:11   #1944
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Olej jojoba i hydrolat z róży masz z mazideł? Powiedz mi jak się sprawują, do czego używasz (i jaką masz cerę przy okazji, żebym wiedziała )? Też mam zamiar to zamówić, plus masło shea i olej z róży piżmowej.
Jaki jest w użyciu ten krem Hippa pielęgnacyjny? Masz porównanie do Babydream'owego?
Kretko olej jojoba i hydrolat z róży mam z mazideł Ja używam hydrolat jak tonik czyli po umyciu przecieram twarz płatkiem nasączonym hydrolatem-mam porównanie tylko do oczarowego który obecnie stosuję i muszę przyznać że do mojej skóry oczarowy jest lepszy-jakby taki bardziej odświeżający i działający na moje pory natmiast olej jojoba używam do twarzy i do włosów-jest bardzo delikatny jak na olej dla mnie największym plusem jest to że nie zapycha i już mogę odetchnąć wtedy z ulgą pozostawia moją twarz nawilżoną i miękką w dotyku
A krem z hippa używam dopiero 3 dzień więc za wiele nie powiem....szybko mi się wchłania mimo dosyć początkowo białego nalotu i dobrze nawilża jednak mam po pokremowaniu twarzy jakby trochę uczucie ściągnięcia i nie wiem co powoduje to ściągnięcie dlatego nakładam jeszcze na to filtr z sorai który zakupiłam dzięki recenzji ankaazar i dopiero wtedy czuje ze jest dostatecznie nawilżona
Moja skóra kiedyś była mieszana, obecnie przesuszona na policzkach gdyż leczę gule podskórne jakie mi się porobiły po serum lemon i kremie azelo z BU Mam sporo porozszerzanych porów i jak dobrze jej nie nawilżę to mam widoczne suche skórki na nosie więc moja skóra wymaga jednak porządnego odżywienia obecnie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 16:43   #1945
banana split
Raczkowanie
 
Avatar banana split
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 225
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A Twoje przepisy gdzieś na forum/blogu są może?
Niektóre są na forum, lecz niestety rozrzucone w różnych wątkach. Część ukrywa się w odmętach mojego twardego dysku, część zaś miała pecha i nigdy nie została spisana. Chyba muszę zmienić podejście, by ludzkość (szczególnie jej atopikowy odsetek) miała więcej korzyści z moich eksperymentów.

PS A to trzeba się przedstawiać w każdym wątku? Ja nigdy się nie przedstawiałam, ot przybyłam i pisałam
__________________
Królik doświadczalny w służbie wszystkim atopikom.

Edytowane przez banana split
Czas edycji: 2011-09-16 o 16:45
banana split jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 16:46   #1946
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Kretko olej jojoba i hydrolat z róży mam z mazideł Ja używam hydrolat jak tonik czyli po umyciu przecieram twarz płatkiem nasączonym hydrolatem-mam porównanie tylko do oczarowego który obecnie stosuję i muszę przyznać że do mojej skóry oczarowy jest lepszy-jakby taki bardziej odświeżający i działający na moje pory natmiast olej jojoba używam do twarzy i do włosów-jest bardzo delikatny jak na olej dla mnie największym plusem jest to że nie zapycha i już mogę odetchnąć wtedy z ulgą pozostawia moją twarz nawilżoną i miękką w dotyku
A krem z hippa używam dopiero 3 dzień więc za wiele nie powiem....szybko mi się wchłania mimo dosyć początkowo białego nalotu i dobrze nawilża jednak mam po pokremowaniu twarzy jakby trochę uczucie ściągnięcia i nie wiem co powoduje to ściągnięcie dlatego nakładam jeszcze na to filtr z sorai który zakupiłam dzięki recenzji ankaazar i dopiero wtedy czuje ze jest dostatecznie nawilżona
Moja skóra kiedyś była mieszana, obecnie przesuszona na policzkach gdyż leczę gule podskórne jakie mi się porobiły po serum lemon i kremie azelo z BU Mam sporo porozszerzanych porów i jak dobrze jej nie nawilżę to mam widoczne suche skórki na nosie więc moja skóra wymaga jednak porządnego odżywienia obecnie
Dziękuję za odpowiedź
Chciałam różę, bo wydaje mi się najlepiej łagodząco / nawilżająca. A to mi się przyda właśnie.
Do włosów jojoba się faktycznie sprawdza? Mam zamiar go stosować na włosy i też dodawać do lotionu Babydream czy na twarz czasem, w połączeniu z olejem z róży.
O, to Hippa sobie daruję, jak ściąga. Babydream do ciała i twarzy jest dobry i tańszy, przy nim zostanę póki co No i chcę oleje włączyć, ale bez HA, co może będzie trochę ciężkie, ale zobaczymy.
Może smaruj maścią z wit. A buzię? Pomoże Ci ją wyleczyć z suchości, mi pomagała zawsze - teraz znów ma swoje 5 minut, niestety Mimo, że naturalna nie jest, to jednak dobrze działa. Mój jedyny nienaturalny kosmetyk chyba
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 17:51   #1947
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula! Na pewno będzie dobrze!Już jest lepiej, ale dalej trzymamy kciuki!

Widziałam dzisiaj nowości z Alterry: krem do rąk z granatem, limitowane mydło w płynie z różą i żel pod prysznic borówkowo- waniliowy Ale dalej nie ma olejku z limonką
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:12   #1948
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! o jak ja się za Wami stęskniłam! Mam egzaminy na aplikacji więc wszystkie przyjemności w tym wizaz poszły w odstawkę !
Mam całe mnóstwo nowych kosmetyków tylko nie mam kiedy zdjęć zrobić - obiecuję że po 23.09 wkleję
Mam pytanie czy używałyście produktów z weledy? interesuje mnie maseczka łagodząca z migdałem i balsam na wiatr i niepogodę to tak z myślą o zimie już...
Aha i jeszcze z ciekawych informacji jest szansa ze JMO zrobi 29.09 promocję w sklepie internetowym bo napisałam im na facebook czy takie coś planuje no bo w koncu nie wszyscy mieszakają w Wa-wie i napisali ze to dobry pomysl takze czekamy
A co to za aplikacja? Prawnicza? Moja siostra jest po prokuratorskiej Trzymam kciuki!!
Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
0000 coś dla mnie!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 02:29 ---------- Poprzedni post napisano o 02:25 ----------

przypomniało mi sie że kiedys słyszałam że jak ma sie bardzo sucha skóre dłoni to trzeba kupić krem z mocznikiem.

kotwilka dzięki bardzo za płukanke

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Witamy w naszym gronie kolejną nawróconą

Przyznam się bez bicia, że nic nowego nie kupiłam, więc nie mam czym się chwalić. Zużywam zapasy i prawdopodobnie potrwa zanim na coś się skuszę. A jeszcze tyle rzeczy do wypróbowania
Ja też i trochę mi smutno z tym
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cześć Kochane
przekazuje podziękowania od Młodej dla wszystkich i pozdrowienia dla Was
Od środy jest juz na oddziale rehabilitacji, na 3 tygodnie prawdopodobnie. Coraz lepiej jest

W ramach odprężenia robiłysmy zakupy
- mała używa kokosowego żelu pod prysznic aa (chyba z serii spa wrażliwa natura?? w każdym razie któraś z linii naturalnych AA)
- ja mam podkład argile provence sable - krycie delikatne, ale ładnie się wtapia w koloryt cery, ładnie tonuje, używam zamiast kremu na dzień.
- peeling różany argile provence (sprzedaz flash akurat była - jeszcze nie używałam)
- olej nigelle dla TŻ
- maska z błota syberyjskiego (kolejna tubka, świetna sprawa!)
- mineralny krem myjący z rhassoul alvy - uzyłam pare razy, ale jeszcze nie mam zdania...
- podkład alva medium - bardzo szybko się wchłania i lubi sie wałkować więc jest troche gimnastyki z nakładaniem, ale kolor super krycie tak jak w przypadku argile provence delikatne bardzo.
- w rossie kupiłam puder bio detox bourjois - mam vanilę, kolor naprawdę świetny, ale sam puder paskudny.... fakt, że mocno kryjący, ale ciężki, warzy się i robi maskę pomimo naprawde dobrze dobranego koloru. Nie udało mi sie go nałożyć na tyle mało, żeby nie zepsuć efektu, jakoś taki strasznie ciężki jest.... i szybko bardzo sie po nim swiecę!

Jak juz wrócę do domu to wkleje zdjęcia.
Anula Czekamy na fotki i daj znać, jak tam ręka Młodej.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe powitanie Oto moje małe zbiory które mam pewnie nie wszystko jest nawet naturalne ale ja dopiero zaczynam więc chyba będzie mi to wybaczone Dzisiaj pójdę do apteki zapytam się czy mają krem i żel do mycia z sanoflore
anula zazdraszczam zakupów i mimo że jeszcze mnie nie znasz także trzymam kciuki za Twoją Córcię Sama mam córkę (co prawda o wiele młodszą bo 11-sto miesięczną ale rozumiem uczucie kiedy z dzieckiem dzieje się coś złego
Hej Poprosimy, zebyś zgodnie z zasadami wątku edytowała swój post ze zdjęciami i podpisała co na którym zdjęciu jest.
Cetaphil niestety nie jest naturalny
Cytat:
Napisane przez banana split Pokaż wiadomość
Niektóre są na forum, lecz niestety rozrzucone w różnych wątkach. Część ukrywa się w odmętach mojego twardego dysku, część zaś miała pecha i nigdy nie została spisana. Chyba muszę zmienić podejście, by ludzkość (szczególnie jej atopikowy odsetek) miała więcej korzyści z moich eksperymentów.

PS A to trzeba się przedstawiać w każdym wątku? Ja nigdy się nie przedstawiałam, ot przybyłam i pisałam
Nie trzeba się przedstawiać Załóż jakiegoś bloga na blogspocie i wrzucaj swoje przepisy dla ludzkości
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Chciałam różę, bo wydaje mi się najlepiej łagodząco / nawilżająca. A to mi się przyda właśnie.
Do włosów jojoba się faktycznie sprawdza? Mam zamiar go stosować na włosy i też dodawać do lotionu Babydream czy na twarz czasem, w połączeniu z olejem z róży.
O, to Hippa sobie daruję, jak ściąga. Babydream do ciała i twarzy jest dobry i tańszy, przy nim zostanę póki co No i chcę oleje włączyć, ale bez HA, co może będzie trochę ciężkie, ale zobaczymy.
Może smaruj maścią z wit. A buzię? Pomoże Ci ją wyleczyć z suchości, mi pomagała zawsze - teraz znów ma swoje 5 minut, niestety Mimo, że naturalna nie jest, to jednak dobrze działa. Mój jedyny nienaturalny kosmetyk chyba
Oj, przy cerze mieszanej to maść może być za ciężka, zapychająca
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Anula! Na pewno będzie dobrze!Już jest lepiej, ale dalej trzymamy kciuki!

Widziałam dzisiaj nowości z Alterry: krem do rąk z granatem, limitowane mydło w płynie z różą i żel pod prysznic borówkowo- waniliowy Ale dalej nie ma olejku z limonką
A u mnie olejek jest, a nie ma tych rzeczy, o których piszesz
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:36   #1949
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Oj, przy cerze mieszanej to maść może być za ciężka, zapychająca
Tak? Nie wiedziałam. Sama nie mam takich problemów, więc nie pomyślałam
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:43   #1950
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja też i trochę mi smutno z tym
Tak jak mi Ale trochę mi lepiej jak mam świadomość, że nie jestem sama
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie trzeba się przedstawiać Załóż jakiegoś bloga na blogspocie i wrzucaj swoje przepisy dla ludzkości
Bardzo świetny, rewelacyjny pomysł z tym blogiem z przepisami. Albo zacznij wrzucać przepisy na wątek grazkako. Fajnie by było mieć wszystkie przepisy w jednym miejscu bo strasznie ciężko coś znaleźć.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.