MOCNO nawilżający balsam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 09:28   #1
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829

MOCNO nawilżający balsam


Hej dziewczęta Mam taką sprawę do was, otóż mam na nogach bardzo suchą skórę, zwłaszcza po goleniu. No po prostu aż mi pęka ta skóra! Próbowałam wszystkiego - oleju kokosowego, oleju z pestek winogron, porduktów drogeryjnych, w tym osławionego czerwonego mleczka z garniera, zielonego, które to niby daje 7 dni nawilżenia, próbowałam kąpać się z mlekiem i miodem, próbowałam awokado z olejem z pestek z winogron. Robię pilingi po każdym goleniu (golę się raz w tygodniu). Próbowałam maseł z ziai, balsamu z kozim mlekiem, wszelkich oliwek do ciała, neutrogeny i nic - moje nogi są nadal suche i szorstkie 2 godziny po nałożeniu Pomożecie miiiiiiii?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:45   #2
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 169
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

a probowalas oliwki dla dzieci? nie moge sobie teraz nazwy przypomniec, ale jest taka w zelu, kosztuje ok 10-12 zl z tego co pamietam. ja ją stosuje zimą, po myciu wcieram w mokra jeszcze skore i czekam az sie wchlonie, a potem delikatnie osuszam recznikiem. troszke to meczace, bo trzeba uwazac zeby oliwka nie pobrudzila Ci nic, ale potem czulam ulge, moja skora nie byla juz az tak sucha a gdy regularnie stosuje to nogi sa gladkie i przede wszystkim nawilzone.
d3cf6193653186a4c77432cb2a71eec9d8d01e8d_63b3705ea84bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:49   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Może przetestuj Ziaja Fizjoderm albo La Roche Posay Lipikar?
U mnie się sprawdzały.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Poza tym jak skóra pęka to może to być początek łuszczycy a nie efekt słabego nawilżenia.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:54   #4
evelynaa
Raczkowanie
 
Avatar evelynaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Moja dermatolog, gdy miałam problemy z przesuszającą się skórą poleciła mi balsam z firmy Physiogel i drugi Cerkobalm.
__________________

evelynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:09   #5
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Mi na przesuszoną skórę nóg pomógł mediderm dostępny w aptekach w rozsądnej cenie. Po pierwszej aplikacji nie było efektu wow ale już po kilku dniach regularnego stosowania stan mojej skóry znacznie się poprawił.
Podobnie jak Ty testowałam, próbowałam niemal wszystkiego aż tu nagle taki mediderm
polecam
colinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 10:34   #6
Neyve
Raczkowanie
 
Avatar Neyve
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 275
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Ja też polecam La Roche Posay Lipikar, używałam ja i siostra i zdziałał cuda.
Neyve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:47   #7
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta Mam taką sprawę do was, otóż mam na nogach bardzo suchą skórę, zwłaszcza po goleniu. No po prostu aż mi pęka ta skóra! Próbowałam wszystkiego - oleju kokosowego, oleju z pestek winogron, porduktów drogeryjnych, w tym osławionego czerwonego mleczka z garniera, zielonego, które to niby daje 7 dni nawilżenia, próbowałam kąpać się z mlekiem i miodem, próbowałam awokado z olejem z pestek z winogron. Robię pilingi po każdym goleniu (golę się raz w tygodniu). Próbowałam maseł z ziai, balsamu z kozim mlekiem, wszelkich oliwek do ciała, neutrogeny i nic - moje nogi są nadal suche i szorstkie 2 godziny po nałożeniu Pomożecie miiiiiiii?
Zmień piling na coś naturalnego -polecam savon noir. I nie pilinguj po depilacji. I nie depiluj nierozgrzanej skory-najpierw rozgrzej potem depiluj. Po depilacji olejek babydream fur mama. Jak sie wchlonie i nadal będziesz czula suchość to lipobaza albo balsam z mocznikiem /urea/. Piling najwcześniej następnego dnia.

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2013-07-04 o 12:50
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 12:56   #8
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Zmień piling na coś naturalnego -polecam savon noir. I nie pilinguj po depilacji. I nie depiluj nierozgrzanej skory-najpierw rozgrzej potem depiluj. Po depilacji olejek babydream fur mama. Jak sie wchlonie i nadal będziesz czula suchość to lipobaza albo balsam z mocznikiem /urea/. Piling najwcześniej następnego dnia.
Używałam najczęściej pilingu z kawy lub cukru wymieszanych z żelem do mycia Ale poszukam czegoś z mocznikiem.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 14:05   #9
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Ja bym na Twoim miejscu zaczęła działać od środka. Zmień dietę, pij dużo wody, możesz dodać suplementy diety.

Nie rób peelingu po depilacji, skóra jest wtedy podrażniona.

W jaki sposób pozbywasz się włosków w ogóle? Golisz? Woskujesz? To bardzo ważne.

Czy na rękach też masz taką suchą skórę?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 12:25   #10
Claudia
Raczkowanie
 
Avatar Claudia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 230
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Miałam do niedawna identyczny problem Moja normalna zwykle skóra na nogach zrobiła się tak dramatycznie sucha, że wręcz uwidoczniły się białe suche skórki.
Nic nie pomagało, kupiłam oliwkę HIPP, olej kokosowy i masę balsamów i maseł do ciała, zero efektu.

I nagle przypomniałam sobie, że kiedyś tam miałam idealnie nawilżoną skórę po balsamie Eveline w pompce, kupiłam ten Extra Soft z czerwonym krzyżykiem - dwa użycia i przeszło jak ręką odjął
Nie dość, że drogeryjny, to wcale nie taki drogi a wyleczył mnie całkowicie, znów mam piękną skórę Nie wiem, może to mocznik i cała masa dobrych składników w składzie ale mnie uratował i już go nie zdradzam

To ten konkretnie:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajacy.html
__________________
Dzień bez dobrej książki jest dniem straconym...

Dążenie do perfekcji jest szokująco nakręcające pomimo kosztów, zachodu i wyrzeczeń...
Claudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 13:39   #11
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu zaczęła działać od środka. Zmień dietę, pij dużo wody, możesz dodać suplementy diety.

Nie rób peelingu po depilacji, skóra jest wtedy podrażniona.

W jaki sposób pozbywasz się włosków w ogóle? Golisz? Woskujesz? To bardzo ważne.

Czy na rękach też masz taką suchą skórę?
Golę, na rękach nie mam aż tak, za to na barkach też jest mocno przesuszona. Nie wiem dlaczego, bo tak jak mówiłam używam zawsze po kąpieli.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 16:11   #12
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Ja polecam Cetaphil DA ultra lub balsam i żel do mycia Bioderma Atoderm. Naprawdę nawilżają.
Mi Bioderma pomogła przy reakcji alergicznej kiedy skóra cała piekła, była czerwona, mocno swędział- produkt warty uwagi.

A może zamiast golenia wypróbuj depilacji woskiem azulenowym. Ja po goleniu też miałam nieciekawe łydki, po wosku wiadomo też jest zaczerwienienie ale dość szybko znika zwłaszcza jak użyjesz olejku przed i po a potem posmarujesz chłodzącym balsamem. Efekty bardzo dobre. Polecam
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 16:19   #13
didi_b
Rozeznanie
 
Avatar didi_b
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 947
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Moja mama używała Physiogel, sama też użyłam raz, ale zostawił bardzo nieprzyjemny zapach na ubraniu... Mnie ten zapach bardziej odstręczał niż sucha skóra.
Używasz żeli pod prysznic? U mnie to był jedyny powód mojej suchej skóry i walczyłam z nim niestety dość długo. Przerzuciłam się na mydełko a teraz kupiłam sobie żel pod prysznic z Alterry, który nie zawiera SLS. Używam go już jakiś tydzień i jak narazie nie podrażnił mnie. A mydełka też używałam z Alterry Zawierało różne oleje. Bardzo pomogło.
Ktoś wyżej pisał o oliwce w żelu, ale się nie sprecyzował. Chyba chodzi o Johnson's Baby, też bardzo gorąco polecam, aczkolwiek jest się dość długo tłustym. Jednak, jeśli ograniczysz się tylko do partii ciała, które Ci najbardziej dokuczają to nie będzie tak źle
didi_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 21:53   #14
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 393
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Bardzo polecam Ci krem NIVEA soft świetnie nawilża skórę
__________________
Zapraszam na mój kanał na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero początek, jeśli Ci się spodoba zostaw łapkę w górę i daj suba

Katrinnnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:21   #15
joannazdw
Przyczajenie
 
Avatar joannazdw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
GG do joannazdw
Dot.: MOCNO nawilżający balsam

Rowniez polecam Mediderm jest fantastyczny nie tlusci ubran szybko sie wchlania .
joannazdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.