Poszukiwana (-e) na wyjazd na Mazury - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 17:12   #1
vince90s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 22

Poszukiwana (-e) na wyjazd na Mazury


Ehh, pewnie wiele Was się zdziwi, że facet na zdominowanym jednak przez płeć piękną forum zamieszcza takie ogłoszenie, ale jednak uważam, że może to być dobry pomysł :P

Krótko wyjaśniając sytuację ogólnie posypała mi się trochę ekipa na wyjazd na Mazury który ma się odbyć planowo za tydzień przez problemy natury osobistej. I moje pytanie jest takie: czy znajdzie się tutaj dziewczyna (lub dziewczyny jeżeli np. raźniej by było pojechać z koleżanką) która chciałaby wyjechać na tydzień nad jezioro koło Szczytna? Koszty zakwaterowania są zerowe (po znajomości), normalny 3-piętrowy dom mieszkalny ze wszelkimi wygodami, 200m do jednego jeziora, po 1km do pozostałych dwóch. Właściwie dochodzą tylko koszty na przejazd (raczej autem) + ewentualne jedzenie, rozrywki. Obecna zubożona ekipa składa się ze mnie i z mojego dobrego przyjaciela i jego dziewczyny (wszyscy w wieku 22-23 lata).

Jeżeli ktoś nie ma w tym roku gdzie pojechać na wakacje lub na urlop to zapraszam do wyjazdu, zawsze można poznać nowych ludzi i aktywnie spędzić czas (nie zamierzamy tam tylko siedzieć i pić). Zdaję sobie sprawę, że nie każda dziewczyna będzie na tyle odważna by jechać właściwie z obcymi ale to jak mówię można jechać z koleżanką i w ogóle wcześniej pogadać lub jeśli możliwość będzie spotkać się.

Preferowane okolice to Łódź lub Warszawa ale ostatecznie nie jest to regułą. Dla zainteresowanych podam nr tel na PW i więcej info

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin
vince90s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.