Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-06, 14:27   #2821
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

taka owaka 77, też uważam, że dla dobra przyrostu, paznokcie powinny być z jeden, dwa mm dłuższe, żeby dać mu więcej ochrony. W tej chwili, czegokolwiek dotykasz, mimowolnie dotykasz to przyrostem. U mnie było tak samo. Ale i tak masz ładne paznokcie. Wcale płytka nie jest taka krótka, jak mówisz. Stosunek długości do szerokości jest ok. Po tym co opowiadasz, człowiek spodziewa się zobaczyć jakieś paskudztwa, a tu ładne, wypielęgnowane, zgrabnie wypiłowane paznokcie. Przesadzasz trochę.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 15:42   #2822
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
W czym szkodzi ja piłuje tak żeby przyrost miał się czego trzymać są krótkie ale widać ze coś tam paznokci jest[COLOR="Silver"]
Szkodzi tym, że nie ma jak się rozrosnąć. Utrzymujesz pewien rozmiar paznokci ale jeżeli liczysz na coś więcej to niestety przy takiej długości wolnego brzegu nie wyhodujesz.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:15   #2823
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Tak jak pisałam wcześniej zbliżenie zrobiłam robiąc zdjęcia paznokcie maja dokładnie 1cm i 2 mm a dwa tylko cm,skóra przyrośnięta jest prawie na wszystkich paznokciach tylko na dwóch nie chce się przyrost pojawić, paznokcie są takie krótkie bo dwa dni temu je obciełam bo były już za długie w pracy mi przeszkadzają jak są za długie bo wszystko nimi robie niestety taka praca, a rosną mi jak szalone wiec tydzień i już będą dobre wiec tak wyglądają gdzieś ok tygodnia w pracy pracuje w rękawiczkach w domu tez wszystkie prace w rękawiczkach wykonuje to przyrostu za bardzo nie dotykam niczym .Dzięki dziewczyny za dobre rady na pewno się do nich dostosuje jak podrosną nie będe już ich tak mocno i krótko piłować.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:24   #2824
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Skróciłam moje pazurki do minimum by dalej rosły. Są zniszczone i słabe przez moją prace i aceton. Ale za to pomalowałam je nowym lakierem z serii WOW! i jestem mega zadowolona jedna warstwa wystarczyła bez prześwitu!
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:07   #2825
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam wcześniej zbliżenie zrobiłam robiąc zdjęcia paznokcie maja dokładnie 1cm i 2 mm a dwa tylko cm.
To prawie dokładnie jak u mnie, większość ma po 1,2 cm, a maluchy po 1 cm. Tylko kciuki mam dłuższe. I wydaje mi się, a przyglądam się paznokciom u ludzi, zboczenie takie , że to wcale nie mało, a raczej taka średnia, standardowa długość.
Spójrz na swoje paznokcie przychylniej, bo naprawdę są ładne.

W piątek minie mi 1,5 roku olejowania Będę świętować zdjęciami porównawczymi
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-04-06 o 20:08
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:44   #2826
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
To prawie dokładnie jak u mnie, większość ma po 1,2 cm, a maluchy po 1 cm. Tylko kciuki mam dłuższe. I wydaje mi się, a przyglądam się paznokciom u ludzi, zboczenie takie , że to wcale nie mało, a raczej taka średnia, standardowa długość.
Spójrz na swoje paznokcie przychylniej, bo naprawdę są ładne.

W piątek minie mi 1,5 roku olejowania Będę świętować zdjęciami porównawczymi
Zgadzam się w pełni Warto podejść do swoich paznokci bardziej czule

Uwielbiam fotki metamorfoz Swoją wkleję, jak stuknie mi 6 miesięcy olejowania
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 20:50   #2827
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

taka owaka po Twoich wcześniejszych postach spodziewałam się o wiele gorszych paznokci. Nie wiem jak wyglądały wcześniej, ale wcale nie masz wolnego brzegu daleko wgłąb opuszka, płytka jest ładnie przyrośnięta. Paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane. Nie masz się czego wstydzić. Jeśli są wystarczająco mocne możesz je trochę bardziej zapuścić, biała część wcale nie będzie za szeroka. Tak jak pjerniczek radziła, spróbuj nie piłować tak mocno boków, bo to też może powodować zadzieranie. No i dbaj o nawilżenie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 21:55   #2828
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

U mnie tylko odżywka cztery pory roku i bez herbacianego pod pazurki(dziewczyna od hybryd mi doradzila bo miałam zła linie uśmiechu była nierówna) teraz nie wiem jak wygląda bo od 25-go marca mam hybrydy i już widoczny odrost.W następnym tyg ściągnę teraz nie bo w piątek melo :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:27   #2829
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
U mnie tylko odżywka cztery pory roku i bez herbacianego pod pazurki(dziewczyna od hybryd mi doradzila bo miałam zła linie uśmiechu była nierówna) teraz nie wiem jak wygląda bo od 25-go marca mam hybrydy i już widoczny odrost.W następnym tyg ściągnę teraz nie bo w piątek melo :P
A może nierówną linię uśmiechu miałaś od formującego się przyrostu? Niestety przyrost ma to do siebie, że rośnie nierówno - potem dopiero się wygładza.
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 11:58   #2830
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
A może nierówną linię uśmiechu miałaś od formującego się przyrostu? Niestety przyrost ma to do siebie, że rośnie nierówno - potem dopiero się wygładza.
Może nie wiem zawsze była krzywa.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:26   #2831
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja tam wole nie zaglądać na tą linię uśmiechu bo zawsze zauważę jakiegoś paprocha i potem mnie korci żeby tam podłubać.
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 13:27   #2832
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja miewałam krzywą linię uśmiechu, jak mi coś weszło pod paznokieć i przerwało połączenie skórki z płytką. Zauważyłam, że teraz mi się to praktycznie nie zdarza, odkąd olejuję
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 13:49   #2833
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Przeglądam sobie ostatnio wątki lakierowe i znalazłam paznokcie o genialniej długości różowej części Ich szczęśliwa posiadaczka mówi o tym tak:
Cytat:
Napisane przez kicikiciii
Co do płytki- kiedyś nie była aż tak długa, ale w miarę noszenia nie obcinanych do zera paznokci, jakoś sama się wydłużyła (przez kilka lat ani razu nie skróciłam paznokci zupełnie).
Wniosek stąd taki, że oprócz nie grzebania pod paznokciami, drugą najważniejszą zasadą zapuszczania przyrostu jest nie obcinanie ich do zera. A trzecią, lata cierpliwości
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2015-04-07 o 13:50
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:58   #2834
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
Ja tam wole nie zaglądać na tą linię uśmiechu bo zawsze zauważę jakiegoś paprocha i potem mnie korci żeby tam podłubać.
Też nigdy nie zwracałam na to uwagi do póki mi kobieta ta co robiła hybrydy nie powiedziała
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:33   #2835
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Dorzucę jeszcze fotkę przed kuracją, żeby móc później zrobić porównanie
Wcale nie wyglądają tak najgorzej Skórki troszkę do ogarnięcia, ale to kwestia niedługiego okresu czasu
Zgadzam się z Rigore, że lepiej nie piłować paznokci po bokach.

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
W załączeniu przesyłam zestawienie po 2 mc olejowania. Do przyrostu sprzed 2 lat jeszcze mi trochę brakuje ale powoli płytka się wydłuża. W ciągu tych dwóch m-cy zrezygnowałam z wycinania skórek (oj kusi mnie, kusi ) i piłowania paznokci po bokach. Najbardziej ubolewam nad paznokciem małego palca u lewej ręki. Obgryzałam go najdłużej i jest taki niewydarzony. W porównaniu z tym z prawej ręki, wygląda jakby pochodził od innej osoby. Niestety paznokcie mam nadal suche i pełno na nich powierzchownych podłużnych pęknięć (niewidocznych na zdjęciach). Na ostatnim zdjęciu mam położoną odżywkę Bielendy. Aktualnie zrobiłam sobie hybrydę więc golasów nie mogę uaktualnić do nast. niedzieli (co najmniej )
Widać te bruzdy i to dosyć mocno. Ogółem paznokcie są ładne, więc póki płytka nie odrośnie te pęknięcia można przykryć lakierem.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
No, to chyba ten sam Jadowicie zielone szkiełko, przechodzące w białą powierzchnię ścierną Uwielbiam ten odcień, gdybym dostała zieleń seledynową, to już by tak fajnie nie było Zadowolona jestem mega, zdecydowanie najlepszy pilnik. Nie zamienię na inny Chcę jeszcze dorwać szklaną tarkę AnnCo., a nigdzie nie ma

Kremuję sobie łapki Alterrą granatowo- masło shea; świetny krem (choć zapach taki sobie ) - miałam wczoraj suche skórki, a po nim momentalnie odżyły

Wesołego jajca wszystkim
Tak się jaracie (wybaczcie określenie) tymi pilniczkami z AnnCo, że mam ochotę swój potrzaskać w drobny mak żeby też sobie kupić ;p
Ależ mnie wkurzacie ;p

taka owaka Nie wiedziałam czego się spodziewać po Twoich opisach, a tu proszę! Skórki masz fatalne, ale paznokcie wcale nie najgorsze! Płytka jest ładnie przyrośnięta, a nie w połowie paznokcia tak jak zawsze pisałaś. Jedynie co to zostawiłabym trochę więcej wolnego brzegu i skupiła się na skórkach

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
To prawie dokładnie jak u mnie, większość ma po 1,2 cm, a maluchy po 1 cm. Tylko kciuki mam dłuższe. I wydaje mi się, a przyglądam się paznokciom u ludzi, zboczenie takie , że to wcale nie mało, a raczej taka średnia, standardowa długość.
Spójrz na swoje paznokcie przychylniej, bo naprawdę są ładne.

W piątek minie mi 1,5 roku olejowania Będę świętować zdjęciami porównawczymi
Ja też się ludziom gapię na paznokcie. Każdemu! A pracę mam taką, że przed moimi oczyma przewija się mnóstwo rąk dziennie. Niektórym bym wyrwała i przykleiła sobie, ale czasami

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
A może nierówną linię uśmiechu miałaś od formującego się przyrostu? Niestety przyrost ma to do siebie, że rośnie nierówno - potem dopiero się wygładza.
Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Przeglądam sobie ostatnio wątki lakierowe i znalazłam paznokcie o genialniej długości różowej części Ich szczęśliwa posiadaczka mówi o tym tak:

Wniosek stąd taki, że oprócz nie grzebania pod paznokciami, drugą najważniejszą zasadą zapuszczania przyrostu jest nie obcinanie ich do zera. A trzecią, lata cierpliwości
Ładne, ładne
Moje też takie będą ;p Haha! Jak się w końcu do porządku nimi zajmę bo ostatnio biegam z głową w chmurach, a paznokcie mam w głębokim poważaniu. Grunt, że odrosły już do zadowalającej długości i znów mogę je malować na wszystkie kolory
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:15   #2836
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Tak się jaracie (wybaczcie określenie) tymi pilniczkami z AnnCo, że mam ochotę swój potrzaskać w drobny mak żeby też sobie kupić ;p
Ależ mnie wkurzacie ;p

Ja też się ludziom gapię na paznokcie. Każdemu! A pracę mam taką, że przed moimi oczyma przewija się mnóstwo rąk dziennie. Niektórym bym wyrwała i przykleiła sobie, ale czasami

Po co trzaskać, po prostu kup i miej dwa

Ja też tak mam, od dziecka. Ostatnio byłam z mamą w banku Millenium i obsługująca nas pani była bardzo miła, a paznokcie przeokropne. Krzywo obcięte, z zadartymi, suchymi skórkami i na to wszystko maźnięte bezbarwną odżywką. A co, wisienka na torcie XD Makijaż oczu też miała fatalny, jakby się po ciemku malowała. Szok.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:45   #2837
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: olejowanie paznokci - brak efektow

Cytat:
Napisane przez pomme de terre Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chcialam zapytac Was o rade która dotyczy pielegnacji paznokci.W grudniu ubieglego roku uzywalam kilka razy odzywki eveline (tak, tej ktora cieszy sie zla slawa ). Po przeczytaniu opinii wystraszylam sie i postanowilam zaczac naturalna pielegnacje. A mianowicie:
-od stycznia zaczelam regularnie (2-3 razy dziennie) olejowac paznocie-głownie mieszanka oliwki baby dream, olejku rycynowego oraz olejku z drzewa herbacianego, nastepnie po ok dwóch miesiacach postanowialm dodac olejku z rossmana- migdalowego
-kupilam szklany pilnik
-piluje paznockie w jedna strone
-nie zapuszczam dlugich paznokci -chcialam im dac czas na regeneracje
-staram sie miec zawsze pomalowane zeby je wzmocnic.


i...


efektow brak

wydaje mi sie ze przez te 3 miesiace zrosla mi juz ta plytka po uzywaniu odrzywki eveline i od tego momentu jak mam juz swoja 'naturalna' plytke paznockie rozdwajaja sie jak dawniej...

czy wiecie co moze byc tego przyczyna?


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


moim zdaniem to wina olejków albo za dużo ich zmiksowałaś w jednej buteleczce albo po prostu na ciebie nie działają( pomijając że po eveline na prawdę ciężko jest dojść z paznokciami do ładu jeżeli zrobi nam krzywdę ). Miałam ten sam problem dopiero kąpiele w gorących olejach i olejek Baby Dream Fur Mama wzmocnił moje paznokcie że daję rade je zapuścić za opuszek i są na prawdę twarde, wreszcie takie jak chciałam. Jak olejowałam dłuższy czas mieszanką z 4/5 olejków to nic mi to nie dawało bo chyba za dużo na raz , spróbuj poeksperymentować

Edytowane przez wiki558
Czas edycji: 2015-04-07 o 20:47
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:52   #2838
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewczyny bo paznokcie dopiero się polepszyły jak zaczełam stosować olejki 100% naturalne, wcześniej biała część była głęboko w środku i przyrost co chwile się cofał teraz na 2 paznokciach przyrostu nie mam tylko ta płytka mogła by być jednak troche większa, co do skórek to fakt są fatalne kiedyś wycinałam i to dosyć mocno, później zaprzestałam ale były grube, suche i mocno zachodziły na płytke aż tak odstawały więc znowu zaczełam wycinać ale tak delikatnie tylko z góry tą najgrubszą skóre jak wycinam to znowu mam problem bo pełno zadziorów czasem aż do krwi , jak odsuwałam drewnianym patyczkiem chwile był spokój a po chwili znowu zachodziły na płytke jak patrze na wasze paznokcie to u niektórych wcale skórek nie widać nie wiem czy wycinacie czy macie inny sposób żeby się ich pozbyć.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:00   #2839
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Po co trzaskać, po prostu kup i miej dwa

Ja też tak mam, od dziecka. Ostatnio byłam z mamą w banku Millenium i obsługująca nas pani była bardzo miła, a paznokcie przeokropne. Krzywo obcięte, z zadartymi, suchymi skórkami i na to wszystko maźnięte bezbarwną odżywką. A co, wisienka na torcie XD Makijaż oczu też miała fatalny, jakby się po ciemku malowała. Szok.
Uważam, że w tego typu "poważnych miejscach" powinno się zwrócić uwagę na swój wygląd. Tak jak kiedyś byłam z mamą w sklepie z firanami (najdroższymi w mieście), a babka nas obsługująca miała pozdzierany lakier. I to nie na końcówkach ale do połowy, na wszystkich paznokciach. Nawet moja mama, która nie ma paznokciowej manii zwróciła na to uwagę. Rozumiem, że czasem nam coś odpryśnie w trakcie pracy i nie mamy możliwości tego poprawić, ale żeby na wszystkich paznokciach?
I w ogóle zachowywała się jakby była tam za karę. Aż miałam ochotę ją kopnąć w .

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
dziewczyny bo paznokcie dopiero się polepszyły jak zaczełam stosować olejki 100% naturalne, wcześniej biała część była głęboko w środku i przyrost co chwile się cofał teraz na 2 paznokciach przyrostu nie mam tylko ta płytka mogła by być jednak troche większa, co do skórek to fakt są fatalne kiedyś wycinałam i to dosyć mocno, później zaprzestałam ale były grube, suche i mocno zachodziły na płytke aż tak odstawały więc znowu zaczełam wycinać ale tak delikatnie tylko z góry tą najgrubszą skóre jak wycinam to znowu mam problem bo pełno zadziorów czasem aż do krwi , jak odsuwałam drewnianym patyczkiem chwile był spokój a po chwili znowu zachodziły na płytke jak patrze na wasze paznokcie to u niektórych wcale skórek nie widać nie wiem czy wycinacie czy macie inny sposób żeby się ich pozbyć.
Nie wycinaj! Odsuwaj! Wymocz je w ciepłej oliwie, a potem delikatnie odsuń drewnianym patyczkiem. Poświęć na to miesiąc, powiedzmy dwa razy w tygodniu, a potem oceń czy nie jest lepiej. Wycinanie to błędne koło.
I nawilżaj je tak często jak się da żeby nie były suche.
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2015-04-07 o 21:01
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 21:46   #2840
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość

Ja też się ludziom gapię na paznokcie. Każdemu! A pracę mam taką, że przed moimi oczyma przewija się mnóstwo rąk dziennie. Niektórym bym wyrwała i przykleiła sobie, ale czasami
a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

PS. ja też się gapię ludziom na paznokcie ;P krzywo obcięte / obgryzione / z suchymi na wiór skórkami przeboleję, ale nie mogę przeboleć dwóch rzeczy:
1. męskie paznokcie nie obcięte, gdzie widać białą końcówkę czyli wolny brzeg jak u kobiet ;/ u mnie kolega w klasie to brudas straszliwy, nie chce mu się obcinac paznokci bo ma już właśnie białą część, a raczej czarną, bo na dodatek ma je brudne ;// jak mi pomajda ręcami (:p) przed oczyma to jak coś jem to natychmiast przestaję, serio, aż mnie odruch wymiotny bierze (pomijając to, że od niego codziennie śmierdzi, ma tłuste włosy i chodzi codziennie w tym samym ubraniu, a biedny nie jest skoro miał na to, żeby prawo jazdy zdawać teorię 7 razy, a praktyczne 16 razy i ma chatę jak apartament prezydencki)
2. każdy paznokieć różnej długości. mówię tu o przykładach gdzie kobieta ma np wszystkie paznokcie krótkie a jeden mega długi "bo szkoda obciąć" (widziałam taki przypadek), albo dwa długie, czy coś, po prostu aż mi oczy wyparza taki widok

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2015-04-07 o 21:48
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 22:03   #2841
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Uważam, że w tego typu "poważnych miejscach" powinno się zwrócić uwagę na swój wygląd. Tak jak kiedyś byłam z mamą w sklepie z firanami (najdroższymi w mieście), a babka nas obsługująca miała pozdzierany lakier. I to nie na końcówkach ale do połowy, na wszystkich paznokciach. Nawet moja mama, która nie ma paznokciowej manii zwróciła na to uwagę. Rozumiem, że czasem nam coś odpryśnie w trakcie pracy i nie mamy możliwości tego poprawić, ale żeby na wszystkich paznokciach?
I w ogóle zachowywała się jakby była tam za karę. Aż miałam ochotę ją kopnąć w .

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


Nie wycinaj! Odsuwaj! Wymocz je w ciepłej oliwie, a potem delikatnie odsuń drewnianym patyczkiem. Poświęć na to miesiąc, powiedzmy dwa razy w tygodniu, a potem oceń czy nie jest lepiej. Wycinanie to błędne koło.
I nawilżaj je tak często jak się da żeby nie były suche.
U faceta dłuższe paznokcie mnie nie raza jeśli sa zadbane. Tylko nie za dlugie.
A nie zadbane u kobiet
sa nie do przyjęcia. Pracuje w sklepie. Polskim sklepie. Delikatesach. Szefowa kładzie duzy nacisk na nasz wyglad. W tym na paznokcie. I albo ładnie wypilowane naturalne albo pomalowane. Ale jak coś się zadrapie to potrafi dac Aceton i kazac zmyc.




[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50957211]a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

PS. ja też się gapię ludziom na paznokcie ;P krzywo obcięte / obgryzione / z suchymi na wiór skórkami przeboleję, ale nie mogę przeboleć dwóch rzeczy:
1. męskie paznokcie nie obcięte, gdzie widać białą końcówkę czyli wolny brzeg jak u kobiet ;/ u mnie kolega w klasie to brudas straszliwy, nie chce mu się obcinac paznokci bo ma już właśnie białą część, a raczej czarną, bo na dodatek ma je brudne ;// jak mi pomajda ręcami (:p) przed oczyma to jak coś jem to natychmiast przestaję, serio, aż mnie odruch wymiotny bierze (pomijając to, że od niego codziennie śmierdzi, ma tłuste włosy i chodzi codziennie w tym samym ubraniu, a biedny nie jest skoro miał na to, żeby prawo jazdy zdawać teorię 7 razy, a praktyczne 16 razy i ma chatę jak apartament prezydencki)
2. każdy paznokieć różnej długości. mówię tu o przykładach gdzie kobieta ma np wszystkie paznokcie krótkie a jeden mega długi "bo szkoda obciąć" (widziałam taki przypadek), albo dwa długie, czy coś, po prostu aż mi oczy wyparza taki widok[/QUOTE]
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 23:14   #2842
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;50957211]a gdzie pracujesz jeśli można wiedzieć?

PS. ja też się gapię ludziom na paznokcie ;P krzywo obcięte / obgryzione / z suchymi na wiór skórkami przeboleję, ale nie mogę przeboleć dwóch rzeczy:
1. męskie paznokcie nie obcięte, gdzie widać białą końcówkę czyli wolny brzeg jak u kobiet ;/ u mnie kolega w klasie to brudas straszliwy, nie chce mu się obcinac paznokci bo ma już właśnie białą część, a raczej czarną, bo na dodatek ma je brudne ;// jak mi pomajda ręcami (:p) przed oczyma to jak coś jem to natychmiast przestaję, serio, aż mnie odruch wymiotny bierze (pomijając to, że od niego codziennie śmierdzi, ma tłuste włosy i chodzi codziennie w tym samym ubraniu, a biedny nie jest skoro miał na to, żeby prawo jazdy zdawać teorię 7 razy, a praktyczne 16 razy i ma chatę jak apartament prezydencki)
2. każdy paznokieć różnej długości. mówię tu o przykładach gdzie kobieta ma np wszystkie paznokcie krótkie a jeden mega długi "bo szkoda obciąć" (widziałam taki przypadek), albo dwa długie, czy coś, po prostu aż mi oczy wyparza taki widok[/QUOTE]
W handlu jako sprzedawca.
Uwielbiam takich ludzi jak z punktu 1. ;p
Bardzo zwracam uwagę na męskie paznokcie i jeśli ma brudne to jest stracony na starcie choćby był chodzącym bożyszczem
Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
U faceta dłuższe paznokcie mnie nie raza jeśli sa zadbane. Tylko nie za dlugie.
A nie zadbane u kobiet
sa nie do przyjęcia. Pracuje w sklepie. Polskim sklepie. Delikatesach. Szefowa kładzie duzy nacisk na nasz wyglad. W tym na paznokcie. I albo ładnie wypilowane naturalne albo pomalowane. Ale jak coś się zadrapie to potrafi dac Aceton i kazac zmyc.
Fajna szefowa ;p
Mnie jak się lekko zadrze to udaję, że nie widzę, ale jak czasem bardziej to patrzę tylko jak schować rękę żeby nikt nie zauważył.
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 15:56   #2843
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Zgadzam się z Wami, dziewczyny. Poza zaniedbanymi paznokciami u kobiet absolutnie nie toleruję zapuszczonych paznokci u facetów. Brzydzą mnie zarówno brudne, jak i po prostu nie obcięte. Nie mogę się też przekonać do długich paznokci u artystów estradowych - nawet wypielęgnowanych, z mani. Nie wiem, jakoś mnie to odrzuca, jak widzę mężczyznę ze szponami. Mój TŻ ma piękne paznokcie, długie palce i to też mnie w nim urzekło Nie dba o nie jakoś specjalnie, po prostu regularnie obcina (staram się go namówić na ścieranie pilnikiem szklanym, na razie bez skutku ). Zawsze mu zazdrościłam długich płytek, a teraz powoli ma konkurencję i sam się jara, że moje olejowanie działa
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 16:04   #2844
wiki558
Raczkowanie
 
Avatar wiki558
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 66
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny jak myślicie naturalne są te olejki?

http://allegro.pl/bio-olejek-100-nat...754322969.html

czy lepiej nie zamawiać?
wiki558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 19:00   #2845
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja też się gapię ludziom na paznokcie I też nie toleruję długich u facetów-długie, kolorowe pazury to królestwo kobiet, facet muss je mieć czyste i obcięte, tak musi być i już. Równowaga/)

Poza tym u kobiet niefajnie wygląda odłażący lakier-sytuacja z dzisiaj-młoda, zadbana, wystrojona dziewczyna z odłażącym lakierem. Zmywacze nie są drogie.
Druga sprawa-białe plamki. Mnie osobiście lekko brzydzą. Sama je kiedyś miałam, ale odkąd dbam o dietę nie pojawiają mi się wcale(cztery lata, pochwalę się ), więc można się ich pozbyć.

Wracając do tematu-nie wytrzymałam i dodałam do porcji limonkowej Altterry rycyny
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 19:19   #2846
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hallo ktoś tu szukał ostatnio malinowo- czerwonego koloru lakieru. Polecam gorąco lakiery z serii WOW! od GR nr 49. Jestem nim zachwycona, kolor przepiękny na pazurkach A ja wczoraj przygotowałam swoim stopom olejkową kurację- olejek jojoba i w&b super miękkie z rana były no i przygotowałam je na dzisiejszy dzień w pracy
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 20:35   #2847
Rigore
Raczkowanie
 
Avatar Rigore
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 130
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość


Widać te bruzdy i to dosyć mocno. Ogółem paznokcie są ładne, więc póki płytka nie odrośnie te pęknięcia można przykryć lakierem.

Bruzdy to zupełnie inna bajka . Mam je od bardzo dawna i wątpię żeby coś na nie pomogło - nawet olejowanie
Rigore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 21:24   #2848
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Rigore Pokaż wiadomość
Bruzdy to zupełnie inna bajka . Mam je od bardzo dawna i wątpię żeby coś na nie pomogło - nawet olejowanie
witaj w klubie, ja jestem tym załamana, bo to przerażające, że tak łatwo uszkodzić macierz i taka uszkodzona zostanie zapewne do końca życia..
mi koleżanka najechała rolkami na stopę, od tamtej pory (a minęły 3 lata) drugi paznokieć u prawej stopy rośnie mi pęknięty przez pół. a u dłoni mam pofałdowane kciuki i wskazujące od najwidoczniej złego usuwania kiedyś skórek.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 22:06   #2849
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Odpryskujący/zdrapany lakier! No nie zdzierżę... Czasem się zdarzy, że mi jeden odpryśnie to już czuję się mega głupio i chowam jak się da. Nie wyobrażam sobie chodzić z takim lakierem na każdym palcu... gdziekolwiek wychodzić!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 22:11   #2850
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Odpryskujący/zdrapany lakier! No nie zdzierżę... Czasem się zdarzy, że mi jeden odpryśnie to już czuję się mega głupio i chowam jak się da. Nie wyobrażam sobie chodzić z takim lakierem na każdym palcu... gdziekolwiek wychodzić!
Ja również.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.