Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 14:40   #691
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wlasnie kupowałam go w limitce i byłam niepocieszona, ze to le, ale weszłam na stronę maca i jest w spisie tylko wyprzedany ma status, No to ze chyba dołożą? Bo przecież nie moze być chyba tak, ze cos co było prawie 2 lata temu w limitce wisi na stronie jako sold out
Raczej nie będzie, bo na stronie amerykańskiej już go nie ma nawet jako sold out.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:44   #692
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Raczej nie będzie, bo na stronie amerykańskiej już go nie ma nawet jako sold out.
Szkoda To dalej bede swój oszczędzała
Albo licze na jakieś repromote
Z drugiej strony idiotyczne, ze strony nie zdjęli tego w takim razie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 15:33   #693
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda To dalej bede swój oszczędzała
Albo licze na jakieś repromote
Z drugiej strony idiotyczne, ze strony nie zdjęli tego w takim razie
Oni mają z tym dość kiepski zapłon. Niedawno chyba widziałam tam jeszcze swiateczną limitke z 2013 roku
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 16:31   #694
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Oni mają z tym dość kiepski zapłon. Niedawno chyba widziałam tam jeszcze swiateczną limitke z 2013 roku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:08   #695
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mam pytanie odnośnie pędzla Oval 6, czy komuś ostatnio udało się go zdobyć? A może ma ktoś informacje kiedy/gdzie się pojawi? Ja już nie wiem jak szukać.... a bardzo mi zależy
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 17:51   #696
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Ostatni raz słyszałam o Oval 6 w wakacje (sierpień). Byłam w W-wie w Galerii Mokotów i właśnie dostali po długiej przerwie nową dostawę, ale kupić w tym dniu nie mogłam, bo nie były wprowadzone do sytemu. We Wrocławiu pytałam o niego, ale nie dość, że nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, kiedy pędzel ponownie będzie w sprzedaży, to jeszcze laski były mocno zdziwione, że w warszawskim salonie się pojawił
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 19:23   #697
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Dziewczyny, chciałam Was zapytać o Lip Conditioner. Wiem, że niektóre z Was go mają i są super zadowolone. Mam jednak pytanie - czy on nadaje się do nakładania na noc, czy to jest raczej balsam do dziennego noszenia? A jeśli tylko do dziennego, to co byście poleciły, żeby sobie aplikować na noc (nie musi być MACowe). Z góry dzięki.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 19:53   #698
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też tak mam, że po wątkowych zachwytach zaczynam myśleć o rzeczach, na które nie zwróciłam wcześniej uwagi

Z LE jest różnie, obserwuję co nowego wchodzi i wybieram to, co najbardziej mi się podoba. Sporo też odpuszczam. Mało jest teraz naprawdę interesujących rzeczy... a może zrobiłam się zbyt wybredna albo rozsądek zwycięża?
Nawet świątecznych kulek z G. nie capnęłam, a kiedyś to bym pierwsza klikała
Dzięki - właśnie w ten sposób kupiłam pierwszego Patentpolisha - Make Me Proud. Nosi się bosko, bardzo przyjemny produkt i nawet dość trwały jak na taką formułę! Jestem na tak!

My chyba się wybredne zrobiłyśmy czy jak ...

Byłam, macałam. Wzięłam zgodnie z planem trzy cienie i szminkę AFU. Do tego jednak różowy lip bag. No i tego patenta. I jeszcze drobiazg na rozdanie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:02   #699
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ostatni raz słyszałam o Oval 6 w wakacje (sierpień). Byłam w W-wie w Galerii Mokotów i właśnie dostali po długiej przerwie nową dostawę, ale kupić w tym dniu nie mogłam, bo nie były wprowadzone do sytemu. We Wrocławiu pytałam o niego, ale nie dość, że nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, kiedy pędzel ponownie będzie w sprzedaży, to jeszcze laski były mocno zdziwione, że w warszawskim salonie się pojawił
Dziękuję Olu za potwierdzenie moich obaw No to lipa z tym Ovalem. W poznańskim MACu też nic nie wiedzą...A na amerykańskiej stronce MACa jest on cały czas dostępny i to w ładnej cenie $42. Ech marzenia....

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was zapytać o Lip Conditioner. Wiem, że niektóre z Was go mają i są super zadowolone. Mam jednak pytanie - czy on nadaje się do nakładania na noc, czy to jest raczej balsam do dziennego noszenia? A jeśli tylko do dziennego, to co byście poleciły, żeby sobie aplikować na noc (nie musi być MACowe). Z góry dzięki.
Ja na noc polecam rokitnikową pomadkę ochronną z Sylveco, moim zdaniem lepsza od Lip conditionera ( a mam baardzo wymagające usta)
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:07   #700
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję Olu za potwierdzenie moich obaw No to lipa z tym Ovalem. W poznańskim MACu też nic nie wiedzą...A na amerykańskiej stronce MACa jest on cały czas dostępny i to w ładnej cenie $42. Ech marzenia....

Corii niedawno pisała, że do podkładu świetny jest Marc Jacobs The Face III, ja go nie mam, bo podkłady nakładam palcami, ale mam Jacobsa pędzel do bronzera i jest super.
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2015-11-09 o 20:10
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:11   #701
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję Olu za potwierdzenie moich obaw No to lipa z tym Ovalem. W poznańskim MACu też nic nie wiedzą...A na amerykańskiej stronce MACa jest on cały czas dostępny i to w ładnej cenie $42. Ech marzenia....

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------



Ja na noc polecam rokitnikową pomadkę ochronną z Sylveco, moim zdaniem lepsza od Lip conditionera ( a mam baardzo wymagające usta)
U mnie w salonie też jest Oval, ostatnio go macałam, bo tak o nim rozmawiałyście, że aż byłam ciekawa, ale ja przecież nie mieszkam w PL, więc się nie liczy
Kurczę, ja do Sylveco nie mam dostępu Ale powiedz, czy w ogóle ten Lip Conditioner na noc da radę, czy on się raczej na noc nie za bardzo nadaje? I jeszcze jedno - czy on się nadaje jako baza pod pomadki?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 20:11   #702
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Corii niedawno pisała, że do podkładu świetny jest Marc Jacobs The Face III, ja go nie mam, bo ja podkłady nakładam palcami, ale mam Jacobsa pędzel do bronzera i jest super.
To prawda Odkąd go kupiłam nakładam nim kazdy podkład i rewelacyjnie każdy z nich rozprowadza, niczym airbrush efekt
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:12   #703
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Corii niedawno pisała, że do podkładu świetny jest Marc Jacobs The Face III, ja go nie mam, bo podkłady nakładam palcami, ale mam Jacobsa pędzel do bronzera i jest super.
Dzięki, przyjrzę się jemu
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:16   #704
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dzięki, przyjrzę się jemu
A dzwonilas moze do Katowic do Galerii Katowickiej, albo do maca w Dougu w SCC ? Jakby mieli, to moge pomoc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:26   #705
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dzwonilas moze do Katowic do Galerii Katowickiej, albo do maca w Dougu w SCC ? Jakby mieli, to moge pomoc
Dzwoniłam do kilku salonów, ale tam jeszcze nie.Dzięki
W takim razie jutro zadziałam
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:28   #706
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do kilku salonów, ale tam jeszcze nie.Dzięki
W takim razie jutro zadziałam
To jakby byl, to popros o odłozenie do konca tygodnia, to wpadne po niego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:34   #707
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kurczę, ja do Sylveco nie mam dostępu Ale powiedz, czy w ogóle ten Lip Conditioner na noc da radę, czy on się raczej na noc nie za bardzo nadaje? I jeszcze jedno - czy on się nadaje jako baza pod pomadki?
Sorry,zapomniałam, że Ty w UK. Z takich ogólnodostępnych to ktoś na wizażu mocno polecał niebieskiego Blistexa przy sporych przesuszeniach. Lip conditioner może jednak nie dać rady, ja go używałam, gdy mieszkałam w innym( cieplejszym) klimacie. A pod pomadki nie próbowałam, ale pamiętam, że Corii polecała jego cienką warstwę, odcisnąć husteczką i wtedy idzie pomadka

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To jakby byl, to popros o odłozenie do konca tygodnia, to wpadne po niego.
Dziękuję Ci baardzo
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:38   #708
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Sorry,zapomniałam, że Ty w UK. Z takich ogólnodostępnych to ktoś na wizażu mocno polecał niebieskiego Blistexa przy sporych przesuszeniach. Lip conditioner może jednak nie dać rady, ja go używałam, gdy mieszkałam w innym( cieplejszym) klimacie. A pod pomadki nie próbowałam, ale pamiętam, że Corii polecała jego cienką warstwę, odcisnąć husteczką i wtedy idzie pomadka
Blistexa nie chcę, bo on daje efekt mrowiący, tak samo jak obrzydliwy Carmex, także odpadają takie produkty. Cholerka, nie wiem teraz, bo kończy mi się balsam do ust, czy kupić sobie prep +prime pod pomadki, czy kupić lip conditioner i stosować też na noc. Ale jak kupię P+P to znowuż nie mam żadnej nocnej ochrony...

Corii, da się go pod pomadki i na noc, czy lepiej mieć i lip conditioner i prep+prime lip? Mogę wybrać ino jeden...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 20:44   #709
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie pędzla Oval 6, czy komuś ostatnio udało się go zdobyć? A może ma ktoś informacje kiedy/gdzie się pojawi? Ja już nie wiem jak szukać.... a bardzo mi zależy
1,5 miesiąca temu były w Galerii Mokotów, bo kupowałam. Nie wiem jak teraz.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 20:49   #710
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Corii, da się go pod pomadki i na noc, czy lepiej mieć i lip conditioner i prep+prime lip? Mogę wybrać ino jeden...
Z powodzeniem stosowałam na noc i na dzien i u mnie wlasnie tylko Lip Conditioner daje rade, jak nic innego nie pomaga na przesusz ust, a miałam sporo tego typu produktów.

Jednakże wygodniej pod szminki nakładać p+p, bo na nim nic sie nie rozmaze.

Jak chcesz na noc m.in. to Lip Conditioner, jak pod szminki tylko to p+p.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:07   #711
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam Was zapytać o Lip Conditioner. Wiem, że niektóre z Was go mają i są super zadowolone. Mam jednak pytanie - czy on nadaje się do nakładania na noc, czy to jest raczej balsam do dziennego noszenia? A jeśli tylko do dziennego, to co byście poleciły, żeby sobie aplikować na noc (nie musi być MACowe). Z góry dzięki.
MACowego smarowidła do ust nie miałam (nie licząc bazy pod szminkę), ale możesz sprobować Clarinsa Lip Balm w takiej niebieskiej tubce. Wprawdzie niczego mi nie urwał, ale jest naprawdę przyzwoity. Na produkt do pielęgnacji ust, który zadowoliłby mnie pod każdym względem, jeszcze nie trafiłam.
O, jeszcze całkiem całkiem jest kupiony niedawno balsam z miodem i shea z L'Occitane, ale nie wiem, czy ta marka jest u Ciebie dostępna.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki - właśnie w ten sposób kupiłam pierwszego Patentpolisha - Make Me Proud. Nosi się bosko, bardzo przyjemny produkt i nawet dość trwały jak na taką formułę! Jestem na tak!

My chyba się wybredne zrobiłyśmy czy jak ...

Byłam, macałam. Wzięłam zgodnie z planem trzy cienie i szminkę AFU. Do tego jednak różowy lip bag. No i tego patenta. I jeszcze drobiazg na rozdanie
Ja się też zakochałam w kredko-szminkach Patentpolish. Najbardziej chyba odpowiada mi Fearless. Patentpink nieco zbyt chłodny i może zrobić trupka , ale mieszam go z Kittenish i jest fajnie. Pleasant jeszcze nie nosilam, tylko testowałam.
Podoba mi się w nich efekt (taki zdrowy, pielęgnacyjny błysk) i formuła, a i trwałość jest niezła.
Szkoda tylko, że pojemność kredek w zestawie taka lichutka
Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję Olu za potwierdzenie moich obaw No to lipa z tym Ovalem. W poznańskim MACu też nic nie wiedzą...A na amerykańskiej stronce MACa jest on cały czas dostępny i to w ładnej cenie $42. Ech marzenia....
Myślę (a raczej mam nadzieję ), że skoro po dłuższej przerwie pojawił się w stolycy, to wkrótce i na prowincję () trafi.
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-11-09 o 21:08
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:17   #712
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z powodzeniem stosowałam na noc i na dzien i u mnie wlasnie tylko Lip Conditioner daje rade, jak nic innego nie pomaga na przesusz ust, a miałam sporo tego typu produktów.

Jednakże wygodniej pod szminki nakładać p+p, bo na nim nic sie nie rozmaze.

Jak chcesz na noc m.in. to Lip Conditioner, jak pod szminki tylko to p+p.
Chciałam właśnie to i to, ale muszę wybrać jeden, a jednak stwierdzam, że bardziej potrzebuję jakiegoś produktu, który zregeneruje moje usta w nocy (czy też w dzień, kiedy jestem w domu i sobie mogę nałożyć), niż produktu takiego tylko pod pomadkę. Skoro jednak piszesz, że Lip Conditioner się też nada chociaż trochę pod pomadkę to na razie kliknę jego, bo jednak na dwa sposoby użyję, a jak kupię P+P to będę musiała i tak jakiś balsam na noce kupić. Dziękuję bardzo za pomoc
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:20   #713
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Chciałam właśnie to i to, ale muszę wybrać jeden, a jednak stwierdzam, że bardziej potrzebuję jakiegoś produktu, który zregeneruje moje usta w nocy (czy też w dzień, kiedy jestem w domu i sobie mogę nałożyć), niż produktu takiego tylko pod pomadkę. Skoro jednak piszesz, że Lip Conditioner się też nada chociaż trochę pod pomadkę to na razie kliknę jego, bo jednak na dwa sposoby użyję, a jak kupię P+P to będę musiała i tak jakiś balsam na noce kupić. Dziękuję bardzo za pomoc
Tak, nada sie, ale tzreba troszke odcisnac chusteczka, aby pomadki sie nie rozlazly

Wiec mysle ze Lip Conditioner to dobry wybór
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:20   #714
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Corii, da się go pod pomadki i na noc, czy lepiej mieć i lip conditioner i prep+prime lip? Mogę wybrać ino jeden...
W takim ja bym celowała jednak w Lip Conditioner
W jakimś stopniu Ci pomoże.

Natomiast u mnie jako produkt do pielęgnacyjnej interwencji się nie sprawdził, okazał się za słaby.

Tutaj póki co prym wiedzie ( doczytałam) znienawidzony przez Ciebie niebieski Blistex. Polecony,żeby było ciekawiej - przez Panią ortodontkę.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:38   #715
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
MACowego smarowidła do ust nie miałam (nie licząc bazy pod szminkę), ale możesz sprobować Clarinsa Lip Balm w takiej niebieskiej tubce. Wprawdzie niczego mi nie urwał, ale jest naprawdę przyzwoity. Na produkt do pielęgnacji ust, który zadowoliłby mnie pod każdym względem, jeszcze nie trafiłam.
O, jeszcze całkiem całkiem jest kupiony niedawno balsam z miodem i shea z L'Occitane, ale nie wiem, czy ta marka jest u Ciebie dostępna.


Ja się też zakochałam w kredko-szminkach Patentpolish. Najbardziej chyba odpowiada mi Fearless. Patentpink nieco zbyt chłodny i może zrobić trupka , ale mieszam go z Kittenish i jest fajnie. Pleasant jeszcze nie nosilam, tylko testowałam.
Podoba mi się w nich efekt (taki zdrowy, pielęgnacyjny błysk) i formuła, a i trwałość jest niezła.
Szkoda tylko, że pojemność kredek w zestawie taka lichutka
Z Clarinsa miałam 3 instant lip perfectory i są fajne, dwa już zużyłam, trzeci się kończy, ale ja też to na noc używam no i tutaj jest trochę lipa, bo jednak one mają kolor i czasem mam utytłane łóżko od niego... Dlatego wolałabym coś bezbarwnego. Ja też nie trafiłam na produkt do pielęgnacji ust, który byłby super, także chyba sobie kliknę ten lip conditioner MACa i zobaczę, czy on będzie fajny, i tak już mam ostatni produkt do ust na wykończeniu, więc coś muszę kupić, a wiadomo, z MACa pójdzie na B2M
Jest u mnie L'Occitane, ale jakoś nie robię tam zakupów, bo mam awersję do naturalnych produktów, jednak zobaczę sobie to, co polecasz

O Patentpolishach już pisałam Wam kiedyś, że cud i miód i że marzenie to nie było odzewu Jak podoba Ci się kolor Fearless, to spróbuj sobie też ten Hopelessly Devoted, jest cudny
Kochana, pojemność kredek w zestawie nie jest taka zła, masz jakby 2 całe kredki tylko podzielone na 4 kolory, czyli da się kiedyś zużyć
Ja wciąż żadnej z nich nie kupiłam, 5 jest na mojej liście i chyba czekam, aż mi mamona z nieba spadnie i wtedy kupię pomadę Flat Out Fabulous i chociaż dwie z tych 5 kredek, co bym chciała

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
W takim ja bym celowała jednak w Lip Conditioner
W jakimś stopniu Ci pomoże.

Natomiast u mnie jako produkt do pielęgnacyjnej interwencji się nie sprawdził, okazał się za słaby.

Tutaj póki co prym wiedzie ( doczytałam) znienawidzony przez Ciebie niebieski Blistex. Polecony,żeby było ciekawiej - przez Panią ortodontkę.
Jego zatem kliknę chyba (znaczy Lip Conditioner) Nie mam bowiem mocnego przesuszu, tylko chciałabym je trochę odżywić, trochę nawilżyć, bo jednak codziennie cały dzień noszę pomadki i usta trochę przez to dostają w tyłek

Nie chcę mówić źle o Blistexie, bo go nie używałam, ale miałam Carmex i nie mogłam go zużyć, bo mnie to uczucie chłodu/mrowienia tak irytowało, że nie mogłam tego znieść. Chociaż działanie miał boskie, ale co z tego, jak mi się od jego smaku wymiotować chciało? Tak samo miałam Lip Maximizer z Diora, nie wiem, jaki diabeł mnie pokusił, żeby go kupić, on robił to samo, fuj i ble, unikałam używania go. Dlatego wiem, że po prostu nienawidzę takiego uczucia na ustach i nie będę z tego produktu zadowolona, choćby cuda działał, bo męką będzie dla mnie aplikowanie go.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 21:41   #716
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Myślę (a raczej mam nadzieję ), że skoro po dłuższej przerwie pojawił się w stolycy, to wkrótce i na prowincję () trafi.
Też tak myślę. A jutro będę dzwonić do Katowic i zobaczymy co mi powiedzą. W razie pozytywnych nowin dam tu znać

Na Patentpinka też się czaję, tylko że ja ma ciemną pigmentację ust i przez to efekt jest zupełnie inny niż na słoczach. Testowałam Make Me Proud i: świetna aplikacja, nawet niezła trwałość, ale kolor prawie niewidoczny...Jestem bardzo ciekawa jak Fearless by na mnie wypadł, muszę stestować. No i te kredki podlegają B2M
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 22:00   #717
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Z Clarinsa miałam 3 instant lip perfectory i są fajne, dwa już zużyłam, trzeci się kończy, ale ja też to na noc używam no i tutaj jest trochę lipa, bo jednak one mają kolor i czasem mam utytłane łóżko od niego... Dlatego wolałabym coś bezbarwnego. Ja też nie trafiłam na produkt do pielęgnacji ust, który byłby super, także chyba sobie kliknę ten lip conditioner MACa i zobaczę, czy on będzie fajny, i tak już mam ostatni produkt do ust na wykończeniu, więc coś muszę kupić, a wiadomo, z MACa pójdzie na B2M
Jest u mnie L'Occitane, ale jakoś nie robię tam zakupów, bo mam awersję do naturalnych produktów, jednak zobaczę sobie to, co polecasz

O Patentpolishach już pisałam Wam kiedyś, że cud i miód i że marzenie to nie było odzewu Jak podoba Ci się kolor Fearless, to spróbuj sobie też ten Hopelessly Devoted, jest cudny
Kochana, pojemność kredek w zestawie nie jest taka zła, masz jakby 2 całe kredki tylko podzielone na 4 kolory, czyli da się kiedyś zużyć
Ja wciąż żadnej z nich nie kupiłam, 5 jest na mojej liście i chyba czekam, aż mi mamona z nieba spadnie i wtedy kupię pomadę Flat Out Fabulous i chociaż dwie z tych 5 kredek, co bym chciała
Ten balsam, o który mi chodzi, jest bezbarwny
https://www.douglas.pl/douglas/Pielę...eRef=j5k9-9W8m
Patentpolishe mnie poczátkowo nie interesowały, bo znudziła mi się forma szminki w kredce, ale jak już spróbowałam, to stwierdzam, że MAC w tym zakresie naprawdę się popisał.
Na pewno sprawdzę polecany przez Ciebie odcień

W sumie racja - może i pojemność mniejsza, ale za to można wypróbować więcej odcieni. Ja nawet tak wolę

Życzę wygranej w jakiejś loterii

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Też tak myślę. A jutro będę dzwonić do Katowic i zobaczymy co mi powiedzą. W razie pozytywnych nowin dam tu znać

Na Patentpinka też się czaję, tylko że ja ma ciemną pigmentację ust i przez to efekt jest zupełnie inny niż na słoczach. Testowałam Make Me Proud i: świetna aplikacja, nawet niezła trwałość, ale kolor prawie niewidoczny...Jestem bardzo ciekawa jak Fearless by na mnie wypadł, muszę stestować. No i te kredki podlegają B2M
Będę czekać na wieści w sprawie pędzla

Fearless to taki chłodny, dość jasny róż, ale mniej siny niż Patentpink. Ja mam dość mocno wybarwione usta, a Fearless na nich nie znika, jest widoczny.

Tzn. kredki można odbierać za pudełka jak zwykłe szminki?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 22:10   #718
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Fearless to taki chłodny, dość jasny róż, ale mniej siny niż Patentpink. Ja mam dość mocno wybarwione usta, a Fearless na nich nie znika, jest widoczny.

Tzn. kredki można odbierać za pudełka jak zwykłe szminki?
Dziękuję za wskazówki. Starsznie żałuję, że nie kliknęłam tego poczwórnego setu Patentpolishy z kolekcji świątecznej, wyprzedał się w oka mgnieniu. W poznańskiej stacjonarce mięli mieć, ale nie dotarły. Liczę, że może na stronce Douglasa się jeszcze pojawią

Pamiętam, że jedna Macówka mówiła, że na kartoniku Patentpolishów widnieje znaczek B2M

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-11-09 o 22:12
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 22:22   #719
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówki. Starsznie żałuję, że nie kliknęłam tego poczwórnego setu Patentpolishy z kolekcji świątecznej, wyprzedał się w oka mgnieniu. W poznańskiej stacjonarce mięli mieć, ale nie dotarły. Liczę, że może na stronce Douglasa się jeszcze pojawią

Pamiętam, że jedna Macówka mówiła, że na kartoniku Patentpolishów widnieje znaczek B2M
Mnie się udało zamówić dosłownie rzutem na taśmę.

W Douglasie chyba jeszcze nic ze świátecznej kolekcji się nie pojawiło, więc jest szansa, że jak kolekcja wejdzie, to i set z Patentpolishami się pojawi.

A, czyli można kredkę oddać w ramach B2M, ale już za pudełka się jej nie drapnie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 22:30   #720
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szkoda To dalej bede swój oszczędzała
Albo licze na jakieś repromote
Z drugiej strony idiotyczne, ze strony nie zdjęli tego w takim razie ala:
W Dougu mogą jeszcze mieć, bo go niedawno tam widziałam.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.