makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-27, 16:10   #1
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578

Makijaż Permanentny -warszawa???


witam
wiem ze ten temat byl juz poruszany, ale mnie interesuja konkretne miejsca gdzie w Wawie mozna zrobic taki makijaz. Macie moze jakies doswiadczenia z tym zwiazane? i co moglybyscie polecic?

a i jeszcze takie pytanko czym sie rozni makijaz trwaly od pernamentnego?

prosze pomozcie bo juz sie zdecydowalam na kreski ale nie wiem gdzie mam je zrobic
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:55   #2
olcia.adam
Przyczajenie
 
Avatar olcia.adam
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Makijaż Permanentny -warszawa???

majko z tego co sie orientuję to dobrze robią makijaz w sharleyu. sama jeszcze nie robilam ale tez robie rozpoznanie rynku w tej sprawie i najleprze opinie mieli oni. jesli chodzi o ceny to są wyrownane. w jednym miejscu jest taniej o 50 zl gorna powieka ale za to drozej np dolna. jak bys znalazla cos godnego polecenia to daj znac. z tego co sie orientuje to chyba gorna powieka ok 400 zl ?
__________________
OLCIA
olcia.adam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 20:03   #3
Alicja_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Makijaż permanentny

Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć o makijażu permanentnym, ponieważ muszę napisać prace semestralną na ten temat. Błagam o pomoc... Pozdrawiam
Alicja_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:42   #4
iwka u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
makijaż permanentny -gdzie w Poznaniu?

Witam wszystkich!!!
Dziewczyny pomóżcie mi znaleźć dobry gabinet,który robi makijaż trwały(brwi,kreski na powiece i usta).najlepiej w Poznaniu,bo trochę go znam i z Koszalina nie będę miała aż tak bardzo daleko.na różych forach czytałam bardzo dobre opinie o Gabinetach Dermatologicznych i Kosmetycznych na Lukrecjusza 3.boję się trochę,że opinie są podyktowane dość niskimi cenami za usługi.

może któraś z Was korzystała z tych Gabinetów.byłoby fajnie,jakbyście dodały zdjęcie. dzięki serdeczne
iwka u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:36   #5
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Makijaż permanentny- kurs

Witam. Chciałabym rozpocząć kurs makijażu permanentnego, ale mam problem z dokonaniem wyboru nad metodą, doszukałam się trzech szkoleń na każda inna metodę, tzn. przy użyciu innych maszyn. Chciałabym aby doświadczone dziewczyny doradziły mi, dodam że ucze sie w zawodzie kosmetologia II rok i nie mam doswiadzczenie w robieniu makijażu trwałego. Z góry dziękuję.
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:33   #6
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: Makijaż permanentny- kurs

Mam nadzieje, że doczekam się porad. Bardzo mi na tym zależy
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 07:14   #7
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Makijaż permanentny- kurs

polecam kurs u pani asi wiszniewskiej ze szczecina z salonu viasage.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 11:47   #8
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: Makijaż permanentny- kurs

Dziękuje za informacje, ale za dużego wyboru to nie mam, czekam dalej na odpowiedzi.
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:14   #9
agataq6
Raczkowanie
 
Avatar agataq6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 133
GG do agataq6 Send a message via Skype™ to agataq6
Dot.: Makijaż permanentny- kurs

Naprawde nie ma nikogo kto by robił makijaż permanentny? Jeśli pracujecie to polecie jakas maszynę, albo metode?? Prosze o radę Pania Beatę Krajnik.
agataq6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:21   #10
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Makijaż permanentny- kurs

Witaj, znam kobietę, która szkoli z makijażu. Pracuje na niemieckiej maszynie. Podobno lider w tej dziedzinie. I maszyna i barwniki. Maja tez trochę inny profil działania. Po szkoleniu, nie puszczają Cię w las..i radz sobie człowieku sam, tylko pomagaja. Kobieta ma na imie Monika z pbcenter, jak chcesz napisz na priv podam Ci numer telefonu. Jest fachura i w dodatku miła babeczka pozdrawiam
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 15:21   #11
beatabo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Makijaż permanentny zszedł po 4 dniach :(

Tak jak w tytule, robiłam makijaż permanentny oczu, kreski górne i dolne. Po 4 dniach kiedy zeszły strupki po dolnych kreskach nie został żaden ślad. Co się stało i dlaczego. Czy to oznacza że nie mogę mieć makijażu permanentnego?? Górne kreski są ale zjaśniały dość mocno w porównaniu z tym co było po zrobieniu. Czy któraś z was wizażanki tak miała?
beatabo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 17:30   #12
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Makijaż permanentny zszedł po 4 dniach :(

mogłaś miec za płytko zrobiony i dlatego cały sie wyłuszczył.podejdz do tej pani i niech poprawi jak sie całkiem wygoi skóra
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:18   #13
trapaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
makijaż permanentny warszawa

Witam, zastanawiam się nad zrobieniem makijażu permanentnego - konkretnie kresek na górnych powiekach, czy możecie mi polecić jakiś salon w Warszawie? Słyszałam coś o Beauty Clinic, może któraś z Was go odwiedziła?

Edytowane przez trapaa
Czas edycji: 2011-06-23 o 20:20
trapaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 14:10   #14
Minx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: TG/Wrocław
Wiadomości: 18
Makijaż permanentny - pytanie do fachowców.

Witajcie,
mam nadzieję, że trafiłam na dobre podforum i jakaś specjalistka z dziedziny makijażu permanentnego rozwieje moje wątpliwości.
Moja szanowna Rodzicielka postanowiła zrobić sobie kreski na oczach (górne i dolne) w ponoć najlepszym salonie w moim mieście. Po pierwszym dniu od zabiegu była bardzo zadowolona, ale z każdym dniem było gorzej, bo tusz się "wykruszał", tak, że miesiąc po zabiegu, kiedy poszła na poprawkę na jednym oku pozostało niewiele z pierwotnej kreski, na drugim prawie nic. Pani oznajmiła Mamie, że tak się zdarza w tym wieku, bo skóra nie jest już tak napięta, że mimo, iż nie robi drugiej poprawki, to specjalnie dla Mamy taką zrobi. 19go grudnia Mama miała pierwszą poprawkę (sam zabieg był robiony 16go listopada), pani kazała Mamie natłuszczać cały czas oko, co Rodzicielka robiła. Jest 28my, widzę już sama, że kreski są niedociągnięte, bo się właśnie "wykruszyły". Poprawka prawie zupełnie nie poprawiła tego co było!
Czy jest to możliwe? Chodzi mi o to, czy pani odwaliła fuszerkę, czy tak się dzieje naprawdę? Mama ma 52 lata, miała już kiedyś makijaż permanentny na oczach, też kreski, ale to z 10 lat temu i wszystko wtedy było ok (pomijając horrendalną cenę, ale to takie czasy chyba były ), chodziła zadowolona i dumna. Dodam, że moja Mama nie ma szczególnie wiele zmarszczek na twarzy, jest NIECO pulchna, NIECO, stąd żartuje, że wygląda na 10 lat mniej niż ma (słowa moich koleżanek i jej znajomych). Czy rzeczywiście napięcie skóry aż tak może wpływać na makijaż permanentny, wiek Mamy itd? Czy po prostu zainterweniować u pani kosmetyczki i uświadomić ją, że zawaliła sprawę?
Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Edytowane przez Minx
Czas edycji: 2011-12-28 o 14:11
Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:46   #15
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Makijaż permanentny - pytanie do fachowców.

nie znam sie na tym, ale wydaje mi sie, ze odwalila na "odpie*dol" te kreski... ale poczekaj na odp innych wizazanek...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 17:12   #16
Minx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: TG/Wrocław
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż permanentny - pytanie do fachowców.

Dzięki Ja też się nie znam, ale i takiemu laikowi to wygląda podejrzanie.
Tym bardziej, że muszę dodać, moja Mama należy do kobiet dbających o siebie i jej zabiegi nie ograniczają się do nakładania na twarz raz kremu Nivea
Minx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 09:10   #17
aneta_87
Przyczajenie
 
Avatar aneta_87
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Makijaż permanentny zszedł po 4 dniach :(

Są typy skóry, które tak reagują na barwnik, zwłaszcza tłusta skóra. Wtedy należy wykonywać makijaż nieco głębiej.
Czasami jeżeli bierze się antybiotyk w trakcie zabiegu to też barwnik może się nie przyjąć
aneta_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 20:34   #18
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Makijaż permanentny

Hejka Nie wiem, czy na dobrym forum umieszczam ten wątek... Otóż chciałabym rozpocząć karierę zawodową jako profesjonalna linergistka - czyli zdobyć uprawnienia do wykonywania makijażu permanentnego. Czy znajdą się jakieś serdeczne dziewczyny zorientowane w tym temacie, które mogłyby mnie jakoś pokierować? Od czego zacząć? Jakie kursy/szkolenia we Wrocławiu polecacie? Przejrzałam już dziesiątki stron i mam mętlik w głowie... Proszę piszcie Pozdrawiam!
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!

Edytowane przez czarna71
Czas edycji: 2012-06-21 o 20:53
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:51   #19
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Makijaż permanentny

nikt nie pomoże ?
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 09:00   #20
poznanska_pyra
Przyczajenie
 
Avatar poznanska_pyra
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Makijaż permanentny - zarobki...

Witajcie,

Chciałabym Was prosić o radę. Stoję właśnie przed poważną decyzją związaną z makijażem permanentnym. Otóż, poważnie się zastanawiam nad poszerzeniem oferty swojego salonu o tę właśnie usługę. Inwestycja jest dość duża stąd też chciałabym się wstępnie dowiedzieć na jakie zyski mogę liczyć... Jaka jest proporcja kosztów stałych (barwniki, igły, itp)? Tak dla przykładu, klienta płaci 300 zł. Ile w tej sumie jest kosztu a ile przychodu? Uważacie, że można na tym zarobić?

Dziękuję za pomoc
poznanska_pyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 07:18   #21
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Makijaż permanentny - zarobki...

lepiej jakbyś zadała to pytanie na forum konkretnie przeznaczonym dla kosmetologów/kosmetyczek np. kosmetologia.com.pl Tam są osoby które mają własne salony więc większa szansa że Ci ktoś odpowie. Choć tu też pewnie takie się znajdą

Swoją drogą jak tyle osób robi permanentny to musi się im opłacać.
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:46   #22
bea12346
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny

Jak zwykle w Polsce, wszystko jest odwrotnie, niż na całym Świecie. Kurs makijażystki w Polsce, można nazwać kursem operatora maszynki do makijażu permanentnego + budowa skóry+ warunki sanitarne, bezpieczeństwo i higiena pracy. W dzisiejszych czasach, gdzie profesjonalną maszynką rysuje się jak długopisem po skórze, technicznego wykonania makijażu można nauczyć nawet małpę. Istotą makijażu permanentnego (MP), jest upiększenie twarzy a nie jej oszpecenie. W USA i Anglii, czy Hiszpanii kurs
makijażu zaczyna się od wizażu, czyli od doboru kształtu brwi, konturu oczu i ust do twarzy , oraz nauką rysowania poszczególnych konturów. Np. jest 10 podstawowych kształtów brwi , i trzeba umieć je dobrać i narysować na konkretnej twarzy tak ,żeby były jednakowej długości ,na jednym poziomie, identycznego kształtu i krzywizny łuków były takie same. Tego uczy się w I etapie. Nie nauczycie się tego w jeden czy dwa dni. Na to potrzeba wiele godzin ćwiczeń z profesjonalnymi materiałami. Dopiero
po zaliczeniu tego etapu, zostajesz dopuszczona do drugiego etapu - Technicznego wykonania MP I ten kurs trwa dwa dni jeden dzień teorii(obsługa maszynki..)drugi praktyczne wykonanie MP brwi oczu i ust. Większość organizatorów tak zwanych "kursów MP" nie ma zielonego pojęcia, o I etapie szkolenia . Dla zainteresowanych mogę przesłać jedną z lekcji z I etapu: BRWI . E mail u góry.
Wszystkie kursy to wyłudzanie pieniędzy . Potwierdzą to osoby które pracują rok albo dłużej jako makijażystki perm. Jeżeli umiesz narysować kredką do oczu dwie takie same brwi sobie i koleżance to kup sobie kurs dvd na allegro. Jeżeli nie umiesz tego narysować daj sobie spokój z MP do tego trzeba być troszkę artysta.
Nie dajcie się naciągać. Nie wierzcie w świadectwa po którym bedziecie mogły pracować w UE. W każdym
państwie starej UE , a niekiedy w każdym landzie rejonie (województwie) sa inne przepisy . Żeby
pracować w państwach starej UE (Niemcy, Francja, UK, Hiszpania) jako makijażystka permanentna musicie
mieć "kurs sanitarny" zdany w danym państwie i odpowiednie szczepienia. Określają to przepisy danego
kraju- rejonu Robiłam dwa w Anglii i Hiszpanii,są podobne: wiedza sanitarna + praktyczne wykonywanie
makijażu permanentnego. Mam koleżanki które pracują w Niemczech i we Francji postępowanie
kwalifikacyjne jest bardzo podobne. Wszystkie polskie świadectwa czy inne zaświadczenia możecie
Masz więcej pytań pisz bea12346@wp.pl
bea12346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 02:00   #23
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Makijaż permanentny

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:17
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 16:59   #24
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Makijaż permanentny

Może tutaj zapytaj...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 02:51   #25
Ametys
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: Makijaż permanentny

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 03:16
Ametys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 11:12   #26
Katrina_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Makijaż permanentny brwi metoda Taffy!!!

Hej dziewczyny,
Mam pytanie czy któraś z Was robiła sobie makijaż brwi ta metodą???
Co sądzicie na temat salonu YOKO w Warszawie??? Sama chciałabym sobie zrobić taki makijaż ale boję się trochę żeby to nie wyglądało jakoś sztucznie... za rok biorę ślub, więc nie chciałabym sobie "zaszkodzić" Z góry dzięki za odpowiedź
Katrina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 17:18   #27
Lenka801
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny zszedł po 4 dniach :(

Witam mam ten sam problem. Niedawno zrobiłam makijaż permanentny oka górna kreska dekoracyjna. jak odpadl z jednego oka strupek z przerażeniem stwierdzam, że nic tam nie zostało. Boję się, że jak odpadnie z drugiego oka to nic też nie będzie. Jak to jest, że nic nie przyjęło. Co będzie jak po korekcie też nic nie zostanie będę musiała za następne płacić czy na makijaż jest jakaś w ogóle gwarancja przecież kosztuje nie małe pieniądze.Jestem załamana. Robilam tak jak mi kazano smarowałam maścią.
Lenka801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 12:32   #28
buntara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 34
Smile Makijaż PERMANENTNY ZDJĘCIA przed, w dniu zabiegu oraz kilka dni po nim

Hej, bardzo was Prosze aby osoby które zdecydowały się na makijaż permanentny dodawały tu zdjęcia przed zabiegiem, bezpośrednio po zbaiegu oraz około tydzień / 2 tygodnie po zabiegu. Bardzo interesuje mnie jak taki makijaż wygląda już po odpadnięciu strupków cyzli właśnie około tydzień po zabiegu a w interecie mozna znaleść głównie zdjęcia w dniu wykonania zabiegu. Jeśli znacie strony gdzie można znaleść takie zdjęcia przed, bezpośrednio po zabiegu i kilka dni po nim to bardzo prosze o link
buntara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 18:20   #29
ksieciulukasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
makijaż permanentny, prosze o porady fachowca. Co począć bo efekt jest okropny.

Witam serdecznie. Moja żona kilkukrotnie robiła już kilkukrotnie taki zabieg i zawsze wyglądała cudownie po wygojeniu, ale niestety tym razem Pani, która robiła makijaż chyba nie do końca się popisała. Proszę napisać co w takiej sytuacji począć bo już nie mogę patrzeć jak się tym przejęła
Pani jest przekonana, że wykonała robotę bardzo dobrze!! Robione były równiez brwi i również nie jest to zrobione dobrze!! nie dość, że wróciła cała posiniaczona to jeszcze miała to robione bez dobrego znieczulenia. Wyglądała jakby była pobita biedaczka
przecież ona jej zniekształciła usta i brwi idiotka
ksieciulukasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:06   #30
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: makijaż permanentny, prosze o porady fachowca. Co począć bo efekt jest okropny.

Na konsultacje do chirurga..
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-28 11:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.