Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-08, 21:13   #3151
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Co do utlenienia to się nie zgodzę. Ja dzisiaj testuję pierwszy dzień i leciutko na mojej cerze się utlenił. Ale to wygląda tak jakby buzia "złapała" odrobinę słońca.
Bardzo ładnie kryje i rzeczywiście utrzymuje taki satynowy mat na twarzy kolejną godzinę. Makijaż nakładałam o 9.30 bez pudrowania.
i to mnie martwi, wszystkie diorki, poza o dziwo capture totale, ale ten już i tak jest ciemny, wiec może dlatego, na mnie ciemnieją. Na razie kupiłam Chanelka, znak, ze na głowę upadłam, bo ich podkłady są dla mnie fatalne, no ale szukam czegoś lekkiego, najwyżej pojdzie w świat.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:16   #3152
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Jeju jeju, Dziewczyny! Przepraszam za offtop, ale może którąś z Was zainteresuje taka nowinka - TOPSHOP na Zalando!
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:27   #3153
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Pisałam, ze u mnie Dior sie nie utlenia - przeciwnie,jakims cudem sie dopasowywuje do cery. Sama jestem zaskoczona, bo jak zobaczyłam buteleczkę z kolorem, to byłam pewna, ze będzie zonk, a tu niespodzianka
Generalnie chyba nawet coś w instrukcji pisało o tym dopasowaniu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:32   #3154
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisałam, ze u mnie Dior sie nie utlenia - przeciwnie,jakims cudem sie dopasowywuje do cery. Sama jestem zaskoczona, bo jak zobaczyłam buteleczkę z kolorem, to byłam pewna, ze będzie zonk, a tu niespodzianka
Generalnie chyba nawet coś w instrukcji pisało o tym dopasowaniu.

Jezu Corii no kusisz strasznie, niech tylko wejdzie do Douglasa od razu po niego lecę
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:48   #3155
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Jezu Corii no kusisz strasznie, niech tylko wejdzie do Douglasa od razu po niego lecę
Cholera, bo sama jestem ciagle pod wielkim wrazeniem Nigdy w zyciu Diora nie brałabym w ciemno, ale ten jak nałozyłam próbnie na łapkę kawałek zuchwy totalnie mnie zauroczył.Stwierdziłąm, ze biorę, najwyzej sprzedam raz użyty na allegro Pan Dior odwalił ładną robotę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:50   #3156
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisałam, ze u mnie Dior sie nie utlenia - przeciwnie,jakims cudem sie dopasowywuje do cery. Sama jestem zaskoczona, bo jak zobaczyłam buteleczkę z kolorem, to byłam pewna, ze będzie zonk, a tu niespodzianka
Generalnie chyba nawet coś w instrukcji pisało o tym dopasowaniu.
Corii z Twoimi recenzjami jestem ostrożna kusisz strasznie, a potem okazuje się, że to nie to
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 21:51   #3157
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cholera, bo sama jestem ciagle pod wielkim wrazeniem Nigdy w zyciu Diora nie brałabym w ciemno, ale ten jak nałozyłam próbnie na łapkę kawałek zuchwy totalnie mnie zauroczył.Stwierdziłąm, ze biorę, najwyzej sprzedam raz użyty na allegro Pan Dior odwalił ładną robotę

Napaliłam się mam probke dior forever i w porownaniu do Claribsa Everlastinga i Guerlain perfection, tyłka konpletnie nie urwał.. Dior nude probowalam w perfumerii i tak samo slabizna. Takze jak ten sie tylko dobrze spisze to kupuje
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 22:00   #3158
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Napaliłam się mam probke dior forever i w porownaniu do Claribsa Everlastinga i Guerlain perfection, tyłka konpletnie nie urwał.. Dior nude probowalam w perfumerii i tak samo slabizna. Takze jak ten sie tylko dobrze spisze to kupuje
Forever przy Star to słabizna. Zaś Nude to moim zdaniem niewypał, ja po nim świeciłam się juz po godzine
Najpierw to sobie weź próbkę, ja nie miałam mozliwosci, bo miałam wybór:brac w ciemno albo wcale.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Corii z Twoimi recenzjami jestem ostrożna kusisz strasznie, a potem okazuje się, że to nie to
Nikt Ci nie kaze kupowac, po moich hurraoptymistycznych zachwytach Po to są próbki, testery, zeby skorzystać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 22:06   #3159
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Forever przy Star to słabizna. Zaś Nude to moim zdaniem niewypał, ja po nim świeciłam się juz po godzine

Najpierw to sobie weź próbkę, ja nie miałam mozliwosci, bo miałam wybór:brac w ciemno albo wcale.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------





Nikt Ci nie kaze kupowac, po moich hurraoptymistycznych zachwytach Po to są próbki, testery, zeby skorzystać

Oczywiscie kochana, najpierw proba potem zakup
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 22:31   #3160
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Oczywiscie kochana, najpierw proba potem zakup
A ysl nowy Cie nie kusi? Ja si wybieram po próbkę i jesli mi podpasuje, to też nabędę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 22:41   #3161
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ysl nowy Cie nie kusi? Ja si wybieram po próbkę i jesli mi podpasuje, to też nabędę

Mazialam go ale tylko na dłoni, zniknął w mgnieniu oka, słabe krycie.
Wiem,że ręka to nie twarz ale everlastinga i guerlaina wybralam po tescie na dłoni i nie żałuje bo są świetne.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 22:49   #3162
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Mazialam go ale tylko na dłoni, zniknął w mgnieniu oka, słabe krycie.
Wiem,że ręka to nie twarz ale everlastinga i guerlaina wybralam po tescie na dłoni i nie żałuje bo są świetne.
Hmmm, Touch Eclat tez mi szybko znikał, ale ten miał byc rewelacyjny i technologia na miarę NASA, cóz jak nie wezmę próbki, to sie nie przekonam
Bo Star Diorowy to Long Wear formuła, wiec trwa na buzi i trwa. Na dodatek jeden z lżejszych podkładów, ale całkiem fajnie kryjących.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 22:51   #3163
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmmm, Touch Eclat tez mi szybko znikał, ale ten miał byc rewelacyjny i technologia na miarę NASA, cóz jak nie wezmę próbki, to sie nie przekonam

Bo Star Diorowy to Long Wear formuła, wiec trwa na buzi i trwa. Na dodatek jeden z lżejszych podkładów, ale całkiem fajnie kryjących.
Nars sheer glow.. Tez kusi ale bez probki go nie kupię. A nie ma gdzie jej dostac.

Ja wlasnie pragne czegos delikatnie rozswietlajacego i kryjacego jednoczesnie.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 00:38   #3164
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Jeny, nie zacytowało mi

Ja pod oczy w przedziale 30, 40 polecam Shiseido i Uriage


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47993840]Nie wiem co sobie nia wywibruje, ale kusi .
[/QUOTE]

Ciekawam tej kaczuszki szczególnie, że taka legendarna, a pierwsze o niej słyszę. O ja niedouczona w tych legendach


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Podobno takie zmarchy to sie również od czytania sie robia.
Ja czytam namietnie od dziecka, zmarchy szyjowe również mam od czasów młodości więc moze coś w tym jest
Ja mam Beatko niestety brzydką szyję od tarczycy wieku młodzieńczego i tzw. woli (? jak się te wola odmienia? ). Gęsia skórka taka na szyi i te krechy, brrr. Od razu w trakcie kuracji wieki temu lekarka mnie uprzedziła, że szyję to ja już brzydką mieć będę lubię szczerość, ale w wieku lat 17-stu nie wiem czy doceniłam


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Po calym dniu noszenia Diorskina Star podtrzymuje swoja opinie o nim, jest to jeden z lepszych podkładów jakie używałam i chyba najlepszy Diorowy.
Wytrzymal bez świecenia caly dzien, co wiecej - wyglądał wieczorem dalej estetycznie. Nie utlenil sie, nie spłynal, nie starl sie.
Zapomniałam wcześniej dodać, ze wystarcza do jego nakładania palce, zeby perfekt nałożyć go. Mialam w pogotowiu pedzel, ale nie bylo co poprawiać.
Oj, czuję się pokuszona i polecę po próbkę a jak krycie mogłabyś powiedzieć? niestety mój trądzik różowaty wymaga zakrycia z wtopieniem


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48053389]
Naprawde zaimponowalo Ci takie gadanie bzdur? Ja bym uciekla od pani, ktora mi o komorkach zaczelaby mowic .
[/QUOTE]




[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48053646]Bardzo swieci mi sie skora z powodow zdrowotnych. Ostatnio wszystko mi na twarzy ciemnieje, ale nie moge rozjasniac niestety. Zobaczymy co bedzie. Nigdy tego odcienia nie mialam, wiec bardzo jestem ciekawa jak 011 bedzie wygladac.

A jak swiecenie? Ja ostatnio osiagnelam taki "efekt oleju Kujawskiego", ze nawet puder UD, ktory sobie chwalilam nie pomaga. Blyszcze sie po wszystkich podkladach juz po 10 minutach .[/QUOTE]

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 07:19   #3165
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Douglas online
30 zł. rabatu przy zakupach min. 230 zł, kod: TANIOCO914 do 14.09.2014 r.
30% rabatu na drugi kosmetyk do pielęgnacji, kod: SKIN149 do 15.09.2014 r.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 08:46   #3166
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nars sheer glow.. Tez kusi ale bez probki go nie kupię. A nie ma gdzie jej dostac.

Ja wlasnie pragne czegos delikatnie rozswietlajacego i kryjacego jednoczesnie.
Szczerze, to ja najpierw testowałam na ryjku jeden dzień NARS i wtedy nie wziełam, bo myślałam, ze jest do nieczego, a wszytsko przez kijowe światło u szwagierki w domu w UK. Wrociłam do pl, a NARS łaził dalej ze mną i kazałam jej go kupić i nie zaluje, bo sie okazało ze jest naprawdę śweitny i tez nie ciezki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 08:49   #3167
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
30% rabatu na drugi kosmetyk do pielęgnacji, kod: SKIN149 do 15.09.2014 r.
Dodam, że rabat nalicza się na tańszy z kosmetyków.
Obkupiłam się w ANR II od Estee i jeszcze załapałam się na kosmetyczkę z miniaturami
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 08:49   #3168
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Corii a jak z kryciem u Stara? Też czuję się skuszona ale potrzebuję czegoś dość kryjącego
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 08:59   #3169
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
i to mnie martwi, wszystkie diorki, poza o dziwo capture totale, ale ten już i tak jest ciemny, wiec może dlatego, na mnie ciemnieją. Na razie kupiłam Chanelka, znak, ze na głowę upadłam, bo ich podkłady są dla mnie fatalne, no ale szukam czegoś lekkiego, najwyżej pojdzie w świat.
Chanel nieco ciemnieje. Mniej niz pol tonu, ale u siebie to widze.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jeju jeju, Dziewczyny! Przepraszam za offtop, ale może którąś z Was zainteresuje taka nowinka - TOPSHOP na Zalando!
Fajnie .

btw: nie przepraszaj za offtop, bo tutaj to norma . Jestes swoj czlek, wiec spamuj ile wlezie .

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Corii z Twoimi recenzjami jestem ostrożna kusisz strasznie, a potem okazuje się, że to nie to
Zgadzam sie.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ciekawam tej kaczuszki szczególnie, że taka legendarna, a pierwsze o niej słyszę. O ja niedouczona w tych legendach


Ja mam Beatko niestety brzydką szyję od tarczycy wieku młodzieńczego i tzw. woli (? jak się te wola odmienia? ). Gęsia skórka taka na szyi i te krechy, brrr. Od razu w trakcie kuracji wieki temu lekarka mnie uprzedziła, że szyję to ja już brzydką mieć będę lubię szczerość, ale w wieku lat 17-stu nie wiem czy doceniłam
Ja mam bardzo brzydkie poprzeczne krechy a tarczycy nie mam. Bardzo sa widoczne. Tutaj Kaley Cuco. Dziewcze ma 29 lat a krechy przeogromne. Mam takie same tylko nie mam hollywoodzkich makijazystow, wiec u mnie to bardziej widac .

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Douglas online
30 zł. rabatu przy zakupach min. 230 zł, kod: TANIOCO914 do 14.09.2014 r.
30% rabatu na drugi kosmetyk do pielęgnacji, kod: SKIN149 do 15.09.2014 r.


A to sie popisali .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 09:00   #3170
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Też czekam na Star A w między czasie powykańczam to co mam w szufladzie Dawno nie kupowałam wysoko półkowego podkładu. Mam nadzieję, że to nie będzie rozczarowanie. Pamiętam jeszcze stary Diorskin z początku lat 2000. Najlepszy podkład jaki miałam. Liczę na to, że to będzie w końcu coś takiego
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 09:48   #3171
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nars sheer glow.. Tez kusi ale bez probki go nie kupię. A nie ma gdzie jej dostac.

Ja wlasnie pragne czegos delikatnie rozswietlajacego i kryjacego jednoczesnie.
A próbowałaś MAC Mineralize Moisture? Ja ostatnio nabyłam i jestem naprawdę zadowolona Krycie jest niezłe, no i glow
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 09:52   #3172
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48061882]
A to sie popisali .[/QUOTE]

bida

__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:07   #3173
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A próbowałaś MAC Mineralize Moisture? Ja ostatnio nabyłam i jestem naprawdę zadowolona Krycie jest niezłe, no i glow
będę w Krakowie w Macu w przyszłym tygodniu to przetestuję


w ogóle , od jakiegoś czasu mam wysype na czole, malutkie ropne krosteczki ( górna połowa czoła) z 2-3 tyg przed tym pogorszeniem miałam ostrzykiwane czoło i zrobiłam sobie grzywkę.. zastanawiam się co przyczyniło się do tego. A miałam już w miarę ogarnęłam cerę i nie miałam wiekszych problemów.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:11   #3174
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
w ogóle , od jakiegoś czasu mam wysype na czole, malutkie ropne krosteczki ( górna połowa czoła) z 2-3 tyg przed tym pogorszeniem miałam ostrzykiwane czoło i zrobiłam sobie grzywkę.. zastanawiam się co przyczyniło się do tego. A miałam już w miarę ogarnęłam cerę i nie miałam wiekszych problemów.
Brudne wlosy, przetluszczanie+wlosy, znieczulenie przed ostrzyknieciem rowniez jesli bylo. Opcji jest kilka.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:16   #3175
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48063088]Brudne wlosy, przetluszczanie+wlosy, znieczulenie przed ostrzyknieciem rowniez jesli bylo. Opcji jest kilka.[/QUOTE]
no raczej brudnych włosów nie mam nie nie było znieczulenia Możliwe,że mam nietolerancję na preparat. Muszę to poobserwować.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-09-09 o 10:19
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:19   #3176
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no raczej brudnych włosów nie mam nie nie było znieczulenia
Kazdy, kto nie zyje w pomieszczeniu z oddzielniem filtrowanym powietrzem a'la kwarantanna ma brudne wlosy . Do tego grzywka sie szybciej przetluszcza niz reszta wlosow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:20   #3177
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48063219]Kazdy, kto nie zyje w pomieszczeniu z oddzielniem filtrowanym powietrzem a'la kwarantanna ma brudne wlosy . Do tego grzywka sie szybciej przetluszcza niz reszta wlosow.[/QUOTE]
no tak ale napisałaś, tak jakbym nie wiem jak brudna chodziła także
Fakt grzywka się szybciej przetłuszcza.
__________________
http://instagram.com/ccamillac

Edytowane przez Star90
Czas edycji: 2014-09-09 o 10:21
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:23   #3178
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
no tak ale napisałaś, tak jakbym nie wiem jak brudna chodziła także
Fakt grzywka się szybciej przetłuszcza.
moze mycie grzywki codziennie/co drugi dzien max by pomoglo? bo wiem ze masz suche wlosy i nie musisz tak jak ja myc codziennie calej glowy
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:28   #3179
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

http://www.hm.com/pl/product/56176?article=56176-A
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:38   #3180
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
moze mycie grzywki codziennie/co drugi dzien max by pomoglo? bo wiem ze masz suche wlosy i nie musisz tak jak ja myc codziennie calej glowy
myje ją co drugi dzień
Suche nie są ale po prostu mi się nie przetluszczają tak szybko

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;48063377]http://www.hm.com/pl/product/56176?article=56176-A [/QUOTE]
boska cena
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.