Leg Magic - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Leg Magic działa tak, jak jest to pokazane w reklamach? Widzicie efekty?
Tak, działa na wszystkie partie ciała opisane w reklamach 5 29,41%
Tak, ale działa tylko na nogi 5 29,41%
Na efekty nie trzeba długo czekać 2 11,76%
Na efekty trzeba długo czekać 1 5,88%
To jakiś kit, w ogóle nie działa 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 15:11   #1
ZuzaKendi
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaKendi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 34

Leg Magic


Cześć dziewczyny!
Mam zamiar kupić sobie Leg Magic, ale nie jestem pewna...
Na allegro.pl można kupić za małą kasę (ok 100zł) ale czy warto? To naprawdę pomaga? Potrzebuję waszych opinii o LegMagicu. Działa tylko na nogi? Czy na biodra i brzuszek też? Ach i prosiłabym jeszcze, żebyście głosowali w sondzie powyżej
Pozdrawiam!
__________________
ZuzaKendi

Edytowane przez ZuzaKendi
Czas edycji: 2008-11-01 o 17:38
ZuzaKendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 12:56   #2
gaba03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 15
Dot.: Leg Magic

Cześć!
Sama nie dawno kupiłam Leg Magic i musze przyznać że można się zmęczyć ćwicząć na nim, ale czy efekty przynosi to niestety nie mogę powiedzieć bo nie mam czasu na regularne ćwiczenia:/
gaba03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 14:11   #3
201701300919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 626
Dot.: Leg Magic

Ja ćwiczyłam na nim w poprzednie wakacje regularnie, codziennie i znacznie straciłam w udach
201701300919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:45   #4
ZuzaKendi
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaKendi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: Leg Magic

Dimethicone a jak dużo dziennie ćwiczyłaś? Jak to działa? Mocno powiększyły ci się mięśnie? Trochę się tego właśnie boję, że mi się bardzo mięśnie od Leg Magica powiększą.
__________________
ZuzaKendi
ZuzaKendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 19:11   #5
201701300919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 626
Dot.: Leg Magic

eee nie powiększyły mi sie.
a ile cwiczyłam dziennie hmm robiłam to w każdej wolnej chwili, tyle ile dałam rade
201701300919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 14:49   #6
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez ZuzaKendi Pokaż wiadomość
Dimethicone a jak dużo dziennie ćwiczyłaś? Jak to działa? Mocno powiększyły ci się mięśnie? Trochę się tego właśnie boję, że mi się bardzo mięśnie od Leg Magica powiększą.
po raz 10000000000 piszę na tym forum, że do przyrostu mięśni potrzebny jest typowy do tego trening i dodatni bilans kaloryczny, przy diecie redukcyjnej [jaką zapewne stosujesz, bo chcesz schudnąć] nie jest realne aby mięśnie się powiększyły... i proszę nie rozpowszechniać głupot
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 21:55   #7
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Leg Magic

A może któraś z was poleciła by z allegro taki sprzęcik już wypróbowany -sprzedawce lub aukcje
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 14:26   #8
ZuzaKendi
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaKendi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: Leg Magic

Do nikki999
Nie mów, że piszesz o tym 10 000 000 000 raz, bo to prawdą być nie może, zwłaszcza, że napisałaś 5 000 postów a nie 10 000 000 000 :P ! Zresztą nie obchodzi mnie żadna dieta (na razie) więc nie filozofuj, bo np ja nic z tego nie rozumiem ! I nie mów, że rozpowszechniam głupoty, bo ja si tylko pytałam! Wolę się spytać i upewnić, niż nie wiedzieć ! Ach i jeszcze jedno: jak aż tak cię to denerwuje, to po co czytasz to forum/ten wątek?
__________________
ZuzaKendi

Edytowane przez ZuzaKendi
Czas edycji: 2008-11-03 o 14:36
ZuzaKendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 15:44   #9
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Leg Magic

mam leg magic, nie wiem ile kosztuje to w Polsce w 'normalnym' sklepie ale widziałam reklame na mango czy innych telezakupach i cene ponad 300 zł!!! (skad oni biora te kosmiczne ceny??)jest to dośc popularny sprzet w irlandii i mozna go kupic za okolo 50 euro (ja wlasnie tyle za niego dalam). Urządzonko fajne troche nudne, chyba, że ustawisz sobie przed telewizorem i jestes zajeta czyms innym niz tylko pattrzeniem na zegarek od ilu minut juz machasz nogami Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam, a jesli chodzi o efekty wyszczuplajace to nie wiem jeszcze, napewno po cwiczeniach czuje ze uzywalam nog i bioder
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 16:48   #10
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
po raz 10000000000 piszę na tym forum, że do przyrostu mięśni potrzebny jest typowy do tego trening i dodatni bilans kaloryczny, przy diecie redukcyjnej [jaką zapewne stosujesz, bo chcesz schudnąć] nie jest realne aby mięśnie się powiększyły... i proszę nie rozpowszechniać głupot
Cytat:
Napisane przez ZuzaKendi Pokaż wiadomość
Do nikki999
Nie mów, że piszesz o tym 10 000 000 000 raz, bo to prawdą być nie może, zwłaszcza, że napisałaś 5 000 postów a nie 10 000 000 000 :P ! Zresztą nie obchodzi mnie żadna dieta (na razie) więc nie filozofuj, bo np ja nic z tego nie rozumiem ! I nie mów, że rozpowszechniam głupoty, bo ja si tylko pytałam! Wolę się spytać i upewnić, niż nie wiedzieć ! Ach i jeszcze jedno: jak aż tak cię to denerwuje, to po co czytasz to forum/ten wątek?
widzę, że ktoś nie odebrał przenośni

po drugie nie filozofuję, gdybyś poczytała wątki na pewno wiele byś zrozumiała, a forum czytam, bo na prawdę wiele się można dowiedzieć, wypowiedziałam się na temat głupoty, którą nie raz można spotkać i jeżeli się na to nie odpowie to kolejna osoba w innym wątku znów to powieli...

a jeżeli zależy Ci na zrzuceniu kilogramów czy centymetrów to oprócz ćwiczeń skupiłabym się na diecie a i bez niej nie da się przybrać masy mięśniowej...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 18:41   #11
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez ZuzaKendi Pokaż wiadomość
Do nikki999
Nie mów, że piszesz o tym 10 000 000 000 raz, bo to prawdą być nie może, zwłaszcza, że napisałaś 5 000 postów a nie 10 000 000 000 :P ! Zresztą nie obchodzi mnie żadna dieta (na razie) więc nie filozofuj, bo np ja nic z tego nie rozumiem ! I nie mów, że rozpowszechniam głupoty, bo ja si tylko pytałam! Wolę się spytać i upewnić, niż nie wiedzieć ! Ach i jeszcze jedno: jak aż tak cię to denerwuje, to po co czytasz to forum/ten wątek?
Zgadzam się z ZuzaKendi w 100 % a co do wiedzy koleżanki odnośnie przyrostu mięśni
to jest ona ( wiedza) bardzo uboga Przez rok ćwiczeń na steperku nabawiłam się na udach mięśni jak panczenista więc można sobie rozbudować mięśnie ...
Teraz mam leg magic ale na niego też trzeba uważać. Przed wakacjami postanowiłam ostro poćwiczyć i nabawiłam się kontuzji. Zalecają ćwiczyć 60 razy i zrobić przerwę. Ja zrobiłam 5 serii po 120 ... . Ja jestem z tego sprzęcika zadowolona!
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 07:10   #12
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez ZuzaKendi
Do nikki999
Nie mów, że piszesz o tym 10 000 000 000 raz, bo to prawdą być nie może, zwłaszcza, że napisałaś 5 000 postów a nie 10 000 000 000 :P ! Zresztą nie obchodzi mnie żadna dieta (na razie) więc nie filozofuj, bo np ja nic z tego nie rozumiem ! I nie mów, że rozpowszechniam głupoty, bo ja si tylko pytałam! Wolę się spytać i upewnić, niż nie wiedzieć ! Ach i jeszcze jedno: jak aż tak cię to denerwuje, to po co czytasz to forum/ten wątek?


Zgadzam się z ZuzaKendi w 100 % a co do wiedzy koleżanki odnośnie przyrostu mięśni
to jest ona ( wiedza) bardzo uboga Przez rok ćwiczeń na steperku nabawiłam się na udach mięśni jak panczenista więc można sobie rozbudować mięśnie ...
Teraz mam leg magic ale na niego też trzeba uważać. Przed wakacjami postanowiłam ostro poćwiczyć i nabawiłam się kontuzji. Zalecają ćwiczyć 60 razy i zrobić przerwę. Ja zrobiłam 5 serii po 120 ... . Ja jestem z tego sprzęcika zadowolona!
Za to twoja jest przeogromna, najpierw przeczytaj ze zrozumieniem a później komentuj, zapytaj Midi co sądzi w temacie przyrostu mięśni bez diety z dodatnim bilansem [bo jeżeli tak się oburzasz to śmiem twierdzić, że przy diecie redukcyjnej i ćwiczeniach "nabawiłaś się" tych przeogromnych mięśni]

EDYCJA:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=29
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Edytowane przez nikki999
Czas edycji: 2008-11-10 o 07:18
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:45   #13
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Leg Magic

Nie będę nikogo o nic pytała bo ja w przeciwieństwie do ciebie piszę o własnych doświadczeniach a nie przeczytanych regułkach Poza tym przestań "twierdzić" bo jesteś w błędzie i i średnio ci to wychodzi...
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:46   #14
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Leg Magic

Nikki dobrze mówi najpeirw warto czytac a potem zadawac pytania bo lenistwo sie kłania.
po drugie dziewczyny gratuluje wam zdolnosci do szybkiego przybierania na miesni na ujemnym bilansie i to cwiczac aeroby. ja cwicze równiez z 130 kg na nogi i jestem na ujemnym bilansie i zadnego przyrostu nie mam tylko cm mi spadaja . teraz moze powinnam przezucic sie na stepper jesli szybciej osiaga sie miesnie niz cwiac z ciezaramia.
i po trzecie sami cwiczeniami nie schudniesz dieta to ok 70% sukcesu. - cwiczenia to tylko dodatek.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 10:25   #15
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Nie będę nikogo o nic pytała bo ja w przeciwieństwie do ciebie piszę o własnych doświadczeniach a nie przeczytanych regułkach Poza tym przestań "twierdzić" bo jesteś w błędzie i i średnio ci to wychodzi...
nie wiem czy śmiać się czy płakać

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
Nikki dobrze mówi najpeirw warto czytac a potem zadawac pytania bo lenistwo sie kłania.
po drugie dziewczyny gratuluje wam zdolnosci do szybkiego przybierania na miesni na ujemnym bilansie i to cwiczac aeroby. ja cwicze równiez z 130 kg na nogi i jestem na ujemnym bilansie i zadnego przyrostu nie mam tylko cm mi spadaja . teraz moze powinnam przezucic sie na stepper jesli szybciej osiaga sie miesnie niz cwiac z ciezaramia.
i po trzecie sami cwiczeniami nie schudniesz dieta to ok 70% sukcesu. - cwiczenia to tylko dodatek.
Ania kup sobie lepiej leg madżika Nie wiedziałaś, że nie siłownia tylko stepeer i leg medżik gwarantują przyrost mnięśni?
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:25   #16
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Leg Magic

Nikki999 jak mniemam chodzi tobie o "leg magic"... ? Jeżeli tak to radzę płakać bo to już śmieszne nie jest!!! No comments!!!
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 17:55   #17
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Nikki999 jak mniemam chodzi tobie o "leg magic"... ? Jeżeli tak to radzę płakać bo to już śmieszne nie jest!!! No comments!!!
zawsze wiedziałam, że mam specyficzne poczucie pewnych rzeczy
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:26   #18
ZuzaKendi
Raczkowanie
 
Avatar ZuzaKendi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 34
Dot.: Leg Magic

Oj nikki, żal mi cię... Ludzie nie kłóćcie się bo to beż sensu jest. Zresztą to jest wątek o działaniu urządzenia Leg Magic, a nie o przyroście mięśni... ! Ja się tylko spytałam, na co dostałam głupie twierdzenie ("po raz 10000000000 pisze na tym forum... bla bla bla"). Nikki nie podoba ci się, obraziłaś się, to już ci dziękujemy, PA PA!
A z tym "leg medżkiem" to już naprawdę... języki obce się kłaniają!
__________________
ZuzaKendi

Edytowane przez ZuzaKendi
Czas edycji: 2008-11-10 o 20:29
ZuzaKendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 20:37   #19
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Leg Magic

zuza mozna było wypowiedziec sie troche z szacunkiem do drugiej osoby.
nie uwazam abys otrzymała głupia odpowiedz. dostałas odpowiedz prawdziwa , nikki podresliła to 10000 razy pisała ponieważ co chwile pojawiaja sie na forum takie same badz podobne pytania.po za tym Olu jesli oceniasz kogos wiedze to moze watro wczesniej poszukac badz poczytac i dowiedziedziec sie co nie co na jakis temat a później oceniac .

dziewczyny koniec kłótni bo nie o tym wątek.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 09:57   #20
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Leg Magic

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
zuza mozna było wypowiedziec sie troche z szacunkiem do drugiej osoby.
nie uwazam abys otrzymała głupia odpowiedz. dostałas odpowiedz prawdziwa , nikki podresliła to 10000 razy pisała ponieważ co chwile pojawiaja sie na forum takie same badz podobne pytania.po za tym Olu jesli oceniasz kogos wiedze to moze watro wczesniej poszukac badz poczytac i dowiedziedziec sie co nie co na jakis temat a później oceniac .

dziewczyny koniec kłótni bo nie o tym wątek.
cieszę się, że niektóre osoby mnie rozumieją...
Cytat:
Napisane przez ZuzaKendi Pokaż wiadomość
Oj nikki, żal mi cię... Ludzie nie kłóćcie się bo to beż sensu jest. Zresztą to jest wątek o działaniu urządzenia Leg Magic, a nie o przyroście mięśni... ! Ja się tylko spytałam, na co dostałam głupie twierdzenie ("po raz 10000000000 pisze na tym forum... bla bla bla"). Nikki nie podoba ci się, obraziłaś się, to już ci dziękujemy, PA PA!
A z tym "leg medżkiem" to już naprawdę... języki obce się kłaniają!
żal to mi nawet ciebie nie jest, skoro pojawiła się głupota to należy ją zdementować, głupie stwierdzenie to zostało wypowiedziane w twoim bodajże drugim poście w tym wątku, papa to sobie możesz pisać do swoich koleżanek, to jest forum i każdy ma prawo się wypowiadać, swoje dziecinne docinki możesz sobie schować,

a z leg medżikiem to już w ogóle ręce mi opadły, nie ma to jak zerowe poczucie humoru
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail

Edytowane przez nikki999
Czas edycji: 2008-11-11 o 09:58
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:18   #21
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Leg Magic

A wracając do Led Magica - jak wrażenia? bo też się zastanawiam nad zakupem. Generalnie chciałam popracować nad nogami (rower i steper już mi się troszkę znudziły). Czy są jeszcze jeakieś użytkowniczki tego sprzętu, któe podzielą się wrażeniami?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.