wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 12:48   #1111
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Samoopalacz nierówno schodzi

Cytat:
Napisane przez herezja Pokaż wiadomość
Witam
Moj problem to to, iż posmarowałam się żelem samoopalającym Loreala/ ten barwiący/ no i efekt byl powalający ale co z tego skoro teraz po tyogdniu wyglądam jak lampart ;(, schodzi potwornie nie równomiernie, jestem cała w cętki. Kąpie sie w soli i nic. Czy peeling mi to usunie ? wyglada to potwornie. pomóżcie
Myślę, że piling może pomóc, spróbuj.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:51   #1112
Justynuss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z pokoju, z laptopa
Wiadomości: 614
Dot.: Samoopalacz nierówno schodzi

Ja kiedyś też się tak załatwiłam, naszczęście tylko na nogach.
I wiesz co mi pomogło? Kupiłam krem do depilacji Veet, no i zastosowałam go na nóżki zgodnie z instrukcją i po samoopalaczu ani śladu:P
__________________
Justynuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:58   #1113
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: Samoopalacz nierówno schodzi

Zrób peeling albo wyszoruj się rękawicą do masażu.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 16:54   #1114
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: Samoopalacz nierówno schodzi

siuper dziękuje za odpowiedz, spróbuje tego pilingu, a dziwi mnie ze po soli nie zeszlo mimo iz tez szorowałam ;(
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 11:52   #1115
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Samoopalacz nierówno schodzi

a ja brałam od czasu do czasu gąbkę taką która z jednej strony jest miękka a z drugiej okropnie chropowata i całe ciało jakieś 3 razy + piling, potem wyglądałam jak córka młynarza, ale nie mialam plam
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:05   #1116
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Problem Z Samoopalaczem Na Twarzy!!!

Zawsze jak smaruje twarz samoopalaczem uzyskuje złocisty efekt ale tylko na czole,nad ustami,nosie i brodzie!!! reszta twarzy poprostu nie łapie kolorku,policzki nadal zostają blade...nie wiem dlaczego?! może ktoś tez ma taki problem...bardzo dokładnie go aplikuje więc to nie jest wina nakładania kosmetyku.Podejrzewam ze mam za cienką skóre-naczynkową i może przez to samoopalacz tak mnie "łapie" macie na to rady??? pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 12:14   #1117
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Problem Z Samoopalaczem Na Twarzy!!!

ja nie uzywalam nigdy na twarz samego samoopalacza, ale krem brązujący.
Spróbuj może przed tym posmarować się jakimś kremem nawilżającym.
Ja smaruję twarz najpierw bambino na to krem brązujący i jest ładny, równomierny kolor
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 21:52   #1118
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Problem z samoopalaczem nr2

Kolejny mój problem z samoopalaczem....tym razem na ciele Smaruje sie już kilka lat balsamami brązującymi i samoopalaczami i dopiero od jakiegoś miesiąca pojawił sie problem otóż pojawiają mi sie ale tylko na rękach białe plamki jakby w tych miejscach samoopalacz nie chciał zabarwić skóry!!! o tyle to jest dziwne że nie mam żadnych blizn w tych miejscach ani żadnych innych śladów więc czemu tak sie dzieje?? Kiedyś nie miałam takiego problemu.Próbowałam na te miejsca nakładać wieksza ilość kosmetyku ale to nic nie daje! wieczorem tych plamek białych za bardzo nie widac ale w dzień to już jest wkurzajace...jedyne co mi przychodzi do głowy to to,że te plamy moga być spowodowane tym,że ostatnio perfumuję sie perfumami po rękach nawet w upały,ale unikam słońca,nie opalam sie wcale więc żeby to mogło byc powodem tych plam??? co myślicie pozdrawiam i mam nadzieje że któraś z was bedzie wiedziała
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 10:06   #1119
Darenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 7
GG do Darenka
Dot.: Problem z samoopalaczem nr2

musze Ci powiedziec ze jakies 3 dni temu kupilam sobie rewelacyjnu samoopalacz i bardzo ladnie wygladal na ciele i wyglada. tylko gdy bralam kapiel ... troszke za mocno starlam gabka i zeszlo troche ...posmarowalam znowu i dziisaj wstaje i tez nic niewzielo na te miejsca co starlam ... po tym co napisalas obawiam sie ze juz tez nie bede mogla odzyskac calego efektu... natomiast zauwazylam tez na rekach ze tam gdzie sie pochlapalam woda aa jeszcze samoopalacz niewsiąk to dziisaj rano mialam wlasnie takie biale plamki tam gdzie woda sie pochlapalam. wiec moze nie czekasz zbyt dlugo by wyschlo?? sprobuj brac przez jakis czas przysznic ale wogole nie szorujac ciala. tylko delikatnie rekami i jakims zelem. nic poza tym. uzywasz moze jakiejs oliwki czy czegos jeszcze?? po albo przed tym samoopalaczem bo moze to tez ma skutki. ja sie smarowalam tylko samoopalaczem i mnie bralo...aa ostatnio posmarowalam jedna noge oliwka druga balsamem zeby zbaczyc ktory wyglada lepiej i dluzej jest miekka skora i wlasnie po tym nie chce mnie brac. wiec narazie nie bede sie niczym smarowala. tylko samoopalaczem mam nadzieje ze mi to zniknmnie bo naprawde troche duze te place mam ...
Darenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 12:46   #1120
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Problem z samoopalaczem nr2

Ja od jakiegos czasu myje sie szorstką gąbką i jak widze że samoopalacz już schodzi to mocno tre...może za mocno,być może przesadziłam i z tąd te plamy nawet takie małe czerwone kropeczki sie pojawiły czyli rzeczywiście z tym tarciem przesadzam...przeważnie zanim nałoże samoopalacz smaruje sie nawilżajacym balsamem z Garniera no ale ostatnio przestałam a plamki i tak sie pojawiły nie wiem być może uszkodziłam sobie skóre tą gąbką bo już nic innego mi do głowy nie przychodzi...wodą też sie nie popryskałam bo po aplikacji samoopalacza czekałam jakiś czas i dopiero potem założyłam ubranie więc to też nie jest wina wody.Zauważyłam tylko jedną rzecz,że jak np posmaruje się samoopalaczem rano,to ta opalenizna pod wieczór jest bardzo delikatna a jak wieczorem,to rano jest intensywniejsza myśe że pod wpływem ciepła (spanie pod kołdrą) samoopalacz chwyta bardziej pokombinuje coś jeszcze jak mi zejdzie ta "opalenizna" którą teraz mam....i przede wszystkim zezygnuje z gąbki
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 18:51   #1121
Darenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 7
GG do Darenka
Dot.: Problem z samoopalaczem nr2

koniecznie musisz z tej gabki zrezygnowac...bo to najbarziej prawdopodbnie przez to. ja wlasnie tez sie w taki sposob zalatwilam ;P ...tez tak mam ze wieczorem jest ciemniejsza aa ranem juz jasniejsza. wieczofrem wyadje mi sie ze jest juz taka opalenizna jaka chce miec aaa ranem zawsze mowie ze no jescze troche i jeszcze troche... ale patrze na ta opalenizne co jest pod swiatlem z okna wtedy widac czy dokladnie wsyztsko widac. w nocy jak noc. wiadomo ze kazda opaleninza bezdie wygfladala na ciemniejsza. wazne zeby w dzien ladnie wygladala =)
Darenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 13:42   #1122
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Lightbulb Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Nie znalazlam takiego watku,jesli gdzies jest to prosze o polaczenie

Dziewczyny mam wielki problem,wczoraj wysmarowalam sie samoopalczem na dodatek smierdzi to jak niewyprana skarpetka sprzed kilku dni.Dzis wzielam rano prysznic i sa plamy,niechce sie smarowac drugi raz.Wyglada to brzydko i nieestetycznie,jak ja mam do ludzi teraz wyjscZnacie moze jakies najszybsze sposoby pozbycia sie samoopalcza....
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:10   #1123
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

moze peeling
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:23   #1124
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Chyba nie ma innego sposobu, niż złuszczenie tego "opalonego" naskórka. Mocny peeling, najlepiej kawowy.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:26   #1125
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Miałam kiedyś fazę na samoopalacze, niestety, umiejętność rozprowadzania go po ciele była mizerna, tak więc próbowałam jakoś usunąć skutki mojego talentu. Próbowałam trochę rozjaśnić plamy cytryną, nie zeszło, i o dziwo, poskutkował dopiero ludwik do mycia naczyń Nakładasz na wacik i mocno wycierasz miejsca z samoopalaczem
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:26   #1126
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Coś gdzieś było o cytrynie... Ale chyba peeling będzie najrozsądniejszy.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 17:07   #1127
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Dzieki dziewczyny za odp;
Musial moj TZ pojechac do drogerii kupic jakis peeling zamiast damski kupil meski z Neutrogena zmieszalam z plynem do mycia naczyn jest juz o niebo lepiej niz przedtem troche podraznilo mi skore,ale i tak dzisjaj ani jutro nie wyjde do ludzi.Dzisjaj puznym wieczorem przejde sie do solarium jeszcze

Ten samoopalacz co mialam z L"oreala sublime bronze,dobrze sie rozprowadzal i nie bylo smug,strasznie smierdzial.Po kilku godzinach,polozylam sie spac jak wstalam to zrobily sie smugi
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 21:08   #1128
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

długa kąpiel, a potem szorstki peeling (np. solny)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:03   #1129
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Na małe,ale ciemne plamy,tzn.najlepiej tylko kiedy naprawdę 'musimy' działą spirytus,ale wiadomo,jakie ma dodatkowe działanie.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 23:17   #1130
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Peeling na dobrze wymoczonej skórze, a jeśli chodzi o nogi to mi wszystko schodziło gdy goliłam się maszynką, cały brąz spływał :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 18:04   #1131
arina208
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

no mi tak samo, golilam i caly samoopalacz zszedl, ale najlepszy to chyba peeling
do samoopalczy trzeba opanowac dobrze sztuke rozprowadzania, ja umiem tylko ladnie rozprowadzic na udach, zawsze mam plamy na kolanach i na lydkach
arina208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 01:32   #1132
czarna71
Raczkowanie
 
Avatar czarna71
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK, ABINGDON
Wiadomości: 34
GG do czarna71
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Widziałam w sklepie chusteczki nasączone specjalnym płynem do usuwania samoopalacza, polecane szczególnie do pozbycia się plam z tych trudnych miejsc jak łokcie, kolana, kostki. Może zamiast LUDWIKA lepiej zaopatrzyć się w takie coś wpiszcie w wyszukiwarkę SELF TAN CORRECTOR WIPES - jest dużo firm, które takie chusteczki produkuje - nawet można zamówić na ebayu. POZDROWIONKA
__________________
I think I'm fallin' in LOVE !!!
czarna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 08:21   #1133
MMaaJJaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

A gdzie masz te plamy ?? moze na nogach ?? jak tak to słyszałam, ze jak sie uzyje kremu do depilacji to potem cały samoopalacz schodzi razem z tym kremem
MMaaJJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:57   #1134
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jaki jest najszybszy sposob pozbycia sie samooplacza.

Krem do depilacji świetnie likwiduje ten problem
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:49   #1135
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Sublime bronze- NOWOŚĆ L'oreal?

Mam ten specyfik i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Nie robi zacieków, daje ładny kolor, szybko się wchłania. Najczęściej maziam się nim na noc, chwilę odczekam i daję krem na noc, rano jest git. Ja jestem zadowolona, nawet zapach tak bardzo mnie nie drażni
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 12:20   #1136
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Sublime bronze- NOWOŚĆ L'oreal?

Pytania dotyczące kosmetyków opalających zadajemy na forum 'Pytania do Kosmetyczki'.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:27   #1137
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Mocny samoopalacz :)

Witam
Wiem, że na temat samoopalaczy było już dużo wątków, więc przepraszam jeśli was to zdenrwuje... Ale przeczytałam już chyba wszystkie wątki o samoopalaczach i w każdym z nich piszecie o samoopalaczach, które nie będą zbyt mocno brązowiły... A ja potrzebuję samoopalacza, który działa szybko i dość mocno brązuje.. Nie dlatego, że tak mi się podoba, ale dlatego, że kończę stosować Turbo samoopalacz Bielenda Bikini i on jest bardzo mocny.. I mam po nim ładnie brązową skórę, ale problem w tym, że dzisiaj obeszłam całe miasto i nie umiem znów znaleźć tego samoopalacza... Mogłabym pojechać gdzieś indziej go poszukać, ale pojutrze jadę nad morze i nie będę miała czasu nigdzie jeździć .. Więc moje pytanie brzmi: Czy znacie jakieś równie mocne samoopalacze jak ten Bielenda Bikini?... Z góry dzięki dziewczyny ...
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:29   #1138
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Mocny samoopalacz :)

Dobre pytanko Mi przydałby sie taki mocniejszy samoopalacz do twarzy. Są wakcje, na twarzy bloker ale ciało sie opala i w sumie można by było to jakoś "wyrównać"
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 19:49   #1139
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Mocny samoopalacz :)

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Dobre pytanko Mi przydałby sie taki mocniejszy samoopalacz do twarzy. Są wakcje, na twarzy bloker ale ciało sie opala i w sumie można by było to jakoś "wyrównać"
Noo.. ... Polecam właśnie ten samoopalacz Bielenda Bikini Jest w wersji Do twarzy jasna/ciemna karnacja i do ciała jasna/ciemna karnacja Naprawdę ZERO smug.. Opłaca się i niedrogo (u mnie po 9.50 zł).. Szkoda, że tu wykupili już wszystkie ...
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:10   #1140
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mocny samoopalacz :)

a ja moge z czystym sumieniem polecić samoopalacz z Avonu, be bronze ? jakoś tak się chyba nazywał, w takim czekoladowym opakowaniu. Tylko ostrzegam bo ciężko schodzi.
Efekt murowany.
Swoją drogą nie wiem czy on w ogóle jeszcze jest w katalogach, bo testowałam go dwa lata temu.

o z tej serii:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14305
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.