Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 15:34   #871
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Pauluuss Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy nos przebity zimą goi sie normalnie niz ten przebity latem ? Prosze o szybka odp. Wiele znajomych twierdzi ze zimą bd sie paprac ;/.
nie znam się na tym ale ja bym raczej powiedziała, że latem się bedzie bardziej paprał...
gorąco, bardziej się pocisz, wiecej kurzu w powietrzu...
chociaz zimą łatwiej o infekcje
trudno powiedziec:P
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:26   #872
Pauluuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Dzięki za odpowiedz ;D Ale czy jest tu ktos co mial przebity nos w marcu lub w kwietniu ? I jak mu sie to goilo ?
Pauluuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 20:27   #873
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Pauluuss Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz ;D Ale czy jest tu ktos co mial przebity nos w marcu lub w kwietniu ? I jak mu sie to goilo ?
Marzec jest okej.
Do lipca nos sie już w miarę uspokoi.
Lepiej z tym nie czekać,bo jak masz zamiar chodzić na basen,opalać twarz to nie radzę.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 09:05   #874
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja mialam w lutym i nic sie nie paprze mysle ze najlepiej wlasnie luty-kwiecien o ile nie ma b duzych mrozow ale raczej nie ma w wakacje to bym nie chciala
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 10:28   #875
Pauluuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

No raczej mam zamiar bo w na poczatku czerwca wyjezdzam na wakacje do Tunezji a tam raczej jest goraco Wiec mowicie ze najlepiej teraz w marcu przebic ? A wygoi mi sie to do poczatku czerwca zebym mogla normalnie sie opalac plywac itd. ?
Pauluuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 20:49   #876
YOostyneczka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 34
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Możecie mi powiedzieć czy kolczyk w nosie goi się tak samo długo jak kolczyk w uchu na chrząstce??
YOostyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 22:08   #877
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mi się dłużej goiło w chrząstce tak szczerze ale z tego co mi wiadomo to nos jest bardziej wyczulony i w bardziej zaczepnym miejscu a to ręcznikiem zaczepisz, a to bluzką.... zależy od ciała...
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 17:23   #878
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 188
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja przebijałam sobie dokładnie 1 lipca i nie radzę. Paprał mi się ten nos jak nie wiem. pozdrawiam
serafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:42   #879
Angelika009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Siemka Widze że jestescie doswiadczone w kolczykach w nosku wiec postanowiłam napisac ... W sobote ma mi robić kolczyk w nosie kolega , robił juz duzo kolczyków wiec mam nadzieje ze mi tez dobrze zrobi... Ale boje sie tego bólu Mam juz przebity pępek i teraz chce nosek... mam juz kupiony kolczyk z kuleczką na końcu . I jakbyście mogły mi doradzic jaka mam kupić igłe ? bo jedni mi mówią ze 1.8 , drudzy że 1.3 wiec sama juz nie wiem czy to tak naprawde boli? bo słyszałam ze ta ostatnia chrząstka okropnie i jakie jest prawdopobobieństwo ze mi żle przebije w te nerwy ? Czekam na odpowiedz plissssss ;***
Angelika009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:52   #880
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A cóż to kolega-profesjonalista nie ma sprzętu?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 12:32   #881
Pauluuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam jeszcze Jedno pytanie .. Przebijam nos 18.03.08 i czy bede mogla juz 12 czerwca kapac sie i opalac ? Bo jak juz wczesniej wspomnialam wybieram sie do Tunezij i tam jest do 32 stopni C .. Prosze o szybka odp. ;*
Pauluuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 12:55   #882
fidosinka
Przyczajenie
 
Avatar fidosinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
GG do fidosinka Send a message via Skype™ to fidosinka
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

a ktos ma moze przebita warge? bo ja sie nad tym zastanawiam wlasnie...i poszukuje opinii na ten temat
fidosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:00   #883
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez fidosinka Pokaż wiadomość
a ktos ma moze przebita warge? bo ja sie nad tym zastanawiam wlasnie...i poszukuje opinii na ten temat
jest oddzielny duży wątek o kolczyku w wardze
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:16   #884
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Pauluuss Pokaż wiadomość
Mam jeszcze Jedno pytanie .. Przebijam nos 18.03.08 i czy bede mogla juz 12 czerwca kapac sie i opalac ? Bo jak juz wczesniej wspomnialam wybieram sie do Tunezij i tam jest do 32 stopni C .. Prosze o szybka odp. ;*
Oczywiscie , mi powiedziano ze po 2 miesiacach mozna juz spokojnie wszystko . Po miesiecu było cacy i nawet się kapałam w morzu , choć starałam sie nie meic nosa cały czas pod woda
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 15:13   #885
mumtaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Nie dawno przekułam sobie nos, ale mam wielki problem ze znalezieniem kolczyka-szukam czegoś w stylu indyjskim, a więc dużego i błyszczącego nie wiecie gdzie można znaleźć kolczyk, który nie będzie wielkości główki od szpilki?
mumtaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 17:06   #886
Pauluuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 36
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Oczywiscie , mi powiedziano ze po 2 miesiacach mozna juz spokojnie wszystko . Po miesiecu było cacy i nawet się kapałam w morzu , choć starałam sie nie meic nosa cały czas pod woda
A czym mialas przebijany nos ?
Pauluuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:43   #887
Biscquit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 62
Post Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej Wam ;D Mam pytanie. Pewnie ktoś już podobne zadał, ale naprawdę nie chce mi się oglądać 29 stron w poszukiwaniu odpowiedzi.. otóż zrobiłam sobie kolczyka pod koniec 1 klasy gim {teraz jestem w 2}, wszystko jest świetnie, jedynym błędem, jaki zrobiłam było przebicie pistoletem.. i prawdopodobnie mój problem w tym tkwi. Mam teraz zwykłego kolczyka, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, taki prosty z malutką kuleczką na końcu [po założeniu od wewnątrz], ale przy każdym wkładaniu i zdejmowaniu kolczyka czuję straszny ból.. automatycznie świeczki w oczach i muszę szybko szarpnąć, a potem i tak nos puchnie i boli przez kolejnych kilka dni..

No i właśnie moje pytanie - zna ktoś jakiś sposób, żeby przestało boleć, albo chociaż ból był mniejszy? myślicie, że wymiana kolczyka na coś w stylu tego: http://www.maszynopis.pl/images/stor...yk_do_nosa.jpg byłoby lepsze? W końcu on nie ma tej 'kulki' na zakończeniu..

Odp. proszę, no i jeszcze raz przepraszam, jeśli podobny problem istnieje już w tym temacie.
Biscquit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 19:49   #888
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Biscquit Pokaż wiadomość
Hej Wam ;D Mam pytanie. Pewnie ktoś już podobne zadał, ale naprawdę nie chce mi się oglądać 29 stron w poszukiwaniu odpowiedzi.. otóż zrobiłam sobie kolczyka pod koniec 1 klasy gim {teraz jestem w 2}, wszystko jest świetnie, jedynym błędem, jaki zrobiłam było przebicie pistoletem.. i prawdopodobnie mój problem w tym tkwi. Mam teraz zwykłego kolczyka, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa, taki prosty z malutką kuleczką na końcu [po założeniu od wewnątrz], ale przy każdym wkładaniu i zdejmowaniu kolczyka czuję straszny ból.. automatycznie świeczki w oczach i muszę szybko szarpnąć, a potem i tak nos puchnie i boli przez kolejnych kilka dni..

No i właśnie moje pytanie - zna ktoś jakiś sposób, żeby przestało boleć, albo chociaż ból był mniejszy? myślicie, że wymiana kolczyka na coś w stylu tego: http://www.maszynopis.pl/images/stor...yk_do_nosa.jpg byłoby lepsze? W końcu on nie ma tej 'kulki' na zakończeniu..

Odp. proszę, no i jeszcze raz przepraszam, jeśli podobny problem istnieje już w tym temacie.
masz odpowiedź w tym wątku-kilKa razy podaną na tacy
wystarczy chcieć...
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 10:35   #889
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Pauluuss Pokaż wiadomość
A czym mialas przebijany nos ?
Igłą czy czymś bardzo podobnym
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 13:07   #890
HoGuS
Przyczajenie
 
Avatar HoGuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ok. Krk
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

chodz mam 15 lat to w wakacje przebilam sobie nos, bolec mnie nic nie bolało i nie boli jak zmieniam kolczyka...przynajmniej mnie
HoGuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 19:34   #891
serafinaa
Raczkowanie
 
Avatar serafinaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 188
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja też miałam kiedyś kolczyka z kuleczką na końcu. Chociaż nos był zagojony przy wkładaniu i wyjmowaniu nie mogłam wytrzymać. Po prostu trzeba kupić kolczyka zakończonego inaczej , a nie kuleczką .Wtedy nic nie boli Pozdrawiam
serafinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:10   #892
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam Kolczyka Od 3 tygodni i zmieniłam sobie na kuleczxke. ale mnie to wogóle nie boli jak wyjmuje i kładam chodziaż robe to prawie coziennie(rodzice) ale w sumie to powiedzcie mi jakie jest inne dobre zakończenie kolczyka?? takie żeby nie było duzo roboty a b nie wlatywał bo niesety kolczyki z kuleczką na kocu mają tą tendencje że sie o cos zaczepi i wypada;/
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:55   #893
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja mam taki problem : mam takiego "zakreconego"kolczyka i nie potrafię go sobie wyjać a chciałabym sobie tam przeczyscic nie wspomne o zmianie na inny :P
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:51   #894
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
a ja mam taki problem : mam takiego "zakreconego"kolczyka i nie potrafię go sobie wyjać a chciałabym sobie tam przeczyscic nie wspomne o zmianie na inny :P
?? to sa takie?? zaktęcane do nosa?? tez chce! ale nigdzie ne ma w moim pieknym mieście...;/
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:07   #895
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Chodziło mi o taki . http://www.allegro.pl/item293156124_293156124.html
Nie zakręcany tylko zakręcOny
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:56   #896
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
Chodziło mi o taki . http://www.allegro.pl/item293156124_293156124.html
Nie zakręcany tylko zakręcOny
ojoj takiego to sobie u siebie nie wyobrażam... troche przyczojone sa takie kkolczyki chyba bym sie na takiego nie odważyła. Nie wiecie czy są jescze inne rodzaje kolczyków oprócz zagityh i z kuleczką? bo ani taki ani taki mi nie pasuje za bardzo;/
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 18:03   #897
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam takie pytanie.
Mam w nosku kolczyk zakrecony wewnatrz nosa,niestety jest ze srebra a wiem ze to nienajlepiej.Minelo 5tyg od przeklucia,wszystko wyglada ladnie,nie babrze sie,nie boli,przemywam to itd.
Mam zakupiony rowniez zakrecony kolczyk,ale ze stali chirurgicznej i z odkrecana kuleczka(za zewnatrz kuleczka oczywiscie)
I teraz to pytanie:
Czy zmienic kolczyk na ten niby "lepszy" ze stali po takim czasie?czy jesli moj organizm zle na tego srebrnego nie zareagowal to zostawic jak jest i poczekac jeszcze z miesiac z wymiana? Dodam ze najbardziej przeszkadza mi to ze srebro "zaszlo" i tak sobie mi sie podoba sciemnialy kolczyk,ale nie jest fatalnie i jestem w stanie to przezyc
Dziekuje za odp
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:06   #898
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez gosiak87 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie.
Mam w nosku kolczyk zakrecony wewnatrz nosa,niestety jest ze srebra a wiem ze to nienajlepiej.Minelo 5tyg od przeklucia,wszystko wyglada ladnie,nie babrze sie,nie boli,przemywam to itd.
Mam zakupiony rowniez zakrecony kolczyk,ale ze stali chirurgicznej i z odkrecana kuleczka(za zewnatrz kuleczka oczywiscie)
I teraz to pytanie:
Czy zmienic kolczyk na ten niby "lepszy" ze stali po takim czasie?czy jesli moj organizm zle na tego srebrnego nie zareagowal to zostawic jak jest i poczekac jeszcze z miesiac z wymiana? Dodam ze najbardziej przeszkadza mi to ze srebro "zaszlo" i tak sobie mi sie podoba sciemnialy kolczyk,ale nie jest fatalnie i jestem w stanie to przezyc
Dziekuje za odp
no moim zdaniem 5 tygodni to jest dużo czasu ja wymieniłam po tyg wiec sądze że jak najbardzoej juz możesz wymieniać. A z kolei ja mam potanie do ciebie .. wwygodny jest zakręcony kolczyk?? nie ma dyskomfortu ni nic w tym stylu?? bo narazie mam kuleczke ale cos nie za bardzo on jest;/
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 20:03   #899
gosiak87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 84
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez hdgasjdgasidgcbkjuasf Pokaż wiadomość
no moim zdaniem 5 tygodni to jest dużo czasu ja wymieniłam po tyg wiec sądze że jak najbardzoej juz możesz wymieniać. A z kolei ja mam potanie do ciebie .. wwygodny jest zakręcony kolczyk?? nie ma dyskomfortu ni nic w tym stylu?? bo narazie mam kuleczke ale cos nie za bardzo on jest;/
heh no moze i duzo czasu to to jest..ale nie wiem czy na noszenie kolczyka W zsadzie wiem ze to za wczesnie na wymiane,a pytajac chcialam poznac opinie kogos kto sie zna i doradzi "mniejsze zło".

Teraz odp:Nie mam porównania bo to moj pierwszy kolczyk.Czy wygodny?Ja go nie czuje,nigdzie nie uwiera nie kluje oczywiscie.Uwazam ze lepszy pomysl niz ze z kuleczka-biorac na logike to nie wiem jak ma sie to trzymac bez problemu w nosie pare tygodni a potem bez problemu dac sie wyjac...
gosiak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 19:42   #900
KURURURUR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hey tydzień temu przekułam nos u kosmetyczki, co nie było zbyt pzyjemne poza górą łez , góra bólu.....pomijajac fakt że zasłabłam na fotelu to było w sumie ok.....nie oczekiwałam bezbolesnego zabiegu.

Mam małe pytanie, bo od tych paru dni mam strasznie spuchnięty nos od strony wewnetrznej gdzie znajduje sie kolczyk (praktycznie oddycham tylko jedną dziurka niosa) pozatym troszke mnieboli. Czy to normalne, bo niektóre dziewczyny pisza ze nic im nie puchło. Mało tego kolczyk jest malutki i zakończony małą kuleczka, cały czas sie wysuwa. Nieraz prawie go zgubiłam, i musz pilnowaczeby go ciagle spowrotem delikatnie wpychać. Czy kolczyk nie niest za mały, czy to z powodu opuchlizny wychodzi? Jak mam zlikwidowac opuchlizne?.......Prosze nieodsyłajcie mnie do innych postów, bo juz ich dosyc sporo przeczytałam i nie piszcznie ze mam wyjac kolczyk czy cos w tym stylu bo napewno tego niezrobie, zaduzo nerwów i kasy mnie kosztował.......POZDRAWIA M JUSI
KURURURUR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.