Jaka fryzura dla mnie..??!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 23:24   #1
AnkaDe
Przyczajenie
 
Avatar AnkaDe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: malutka miejscowość w mazowieckim
Wiadomości: 28
GG do AnkaDe Send a message via Skype™ to AnkaDe

Jaka fryzura dla mnie..??!!


Witam po raz kolejny
Ostatnio pisałam do Was, drogie Forumowiczki, z prosbą o zmiane image. Starałam się dostosować do propozycji. Chciałam przefarbowac włosy na kilka odcieni jasniejszy kolor. Kiedy wybrałam sie do sklepu kosmetycznego, ekspedientka powiedziała mi, że nie rozjaśnie moich włosów jasniejszym odcieniem farby. Tu trzeba uzyc rozjasniacza - powiedziała. Ale wtdey znowu byłby kompletnie jasny:/ A tak nie chciałam. Stojaca obok mnie w kolejce, młoda pani podpowiedziała zebym spróbowała farbą xxx. obcień xxx. kupiłam. I...? Zero rezultatu. Zgodnie z zaleceniami kobiety, farbe trzymałam na wlosach ok 20 minut, zeby wsłosy sie rozjaśniły. Ale i to nie da.lo żadnego rezultatu. No wiec dam sobie spokój z farbowaniem. Co do grzywki.. polecono mi, abym skróciła sobie ją. Postanowiłam zrobić to na własna rękę. Koleżanka miała nozyczki do cieniowania włosów. Pozyczyłam - żałuję... Nie nadaja się na fryzjerkę:P Następnym razem pójde do fryzjera;] Ale teraz nie o tym. W związku z tym, że poprzednie metamorfozy jakos mi nie wychodziły, postamnowiłam, że obetnę tylko końcówkki i zaprzestane prostowania włosów. Bo na pewnym watku wyczytałam, że gdy włosy sa zdrowsze to jest niekiedy większy efekt niz nowy kolor, czy nowe cięcie. Tak tez zrobię Od kiedy posiadam prostownice-tj. ok 3 lata, prostuje włosy przynajmniej 2/3 razy w tygodniu, niekiedy nawet częsciej. Ale nie codziennie. Gdybym nie prostowała, albo nie suszyła na szcotkę, miałabym fale. I oto w tym chodzi. bardzo podobają mi się fale moich koleżanek. Tyle że onenałożą odrobine odzywki na suche włosy i już jest super. A u mnie to jakos nie działa. co ja mam zrobić, żeby mi się tak fajnie kręciły. jak pójde spać z mokry,mi włosami, to później mam powykrecane we wszystkie strony świata! Więc to odpada. Zostaje mi mycie włosów na dniu i żeby same schły, albo suszarka. po suszarce znów mam w miare proste ale nie idealnie i niefajnie to wyglada a jak schną same to niby sa fale ale nie takie jakbym chciała. Jakich kosmetyków uzywać, żeby uzyskac taki efekt..? Dołączam moje zdj i niecierpliwie czekam na odp
Pozdrawiam
Najbardziej aktualne zdj to to z najdłuższymi włosami ;] Chyba ostatnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC00036.jpg (33,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Klasowe.jpg (10,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Kopia DSCF6005.jpg (56,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC00003.jpg (22,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 090131_213404.jpg (21,5 KB, 25 załadowań)
AnkaDe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.