Za free? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 21:13   #31
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Za free?

to ja się Wam tak troszkę wtrącę- coprawda nie chodzi mi tu o paznokcie za free ale poczytajcie co dziś ciekawego przeżyłam ( już pisałam o tym na off topowym ale tu tez napiszę )

dziewczyny muszę odreagować!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

słuchajcie

siedziałam dziś w robocie do 17!!!!!!!!!!!!! o 18.30 wpadła do mnie klientka (moja kumpela)ze swoim grubyyyyym synulkiem- gówniarz ma 6 lat!!! dlaczego piszę GÓWNIARZ??? zaraz się dowiecie.

a więc tak- weszła do mnie do pokoju z tym małym w buciorach- wiecie co się dzieje za oknem a u mnie jeszcze chodniki robią więc mamy sajgon koło domu. no i góniarz zanim wszedł do mnie za bramkę wlazł w błoto- potem zostawił całe to błoto na moim dywanie więc nie wytrzymałam i spierdzieliłam gówniarza zeby natychmiast ściągnął buty a jego matka- moja kumpela do mnie hasło

SYLWIA I TAK NIE MA CO ROBIĆ TO SOBIE JUTRO POSPRZĄTA!!!!!!!!!


No ku... a mać ***...na!!!!!!!!!
to nie koniec- za chwoilę gówniarz hasło- ooooo napiłbym się coca-coli- wziął butelkę i z gwinta wypil 1,5 litry coli, potem zjadł pudełko ptasiego mleczka które sam sobie otworzył bo zobaczył u mnie na stole a na koniec przylazł koło stołu ptrzy którym paznokcie robiłam i mi pierdzi- kur....a normalnie mi puszczał śmierdzące, głośne bąki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

zaraz mnie szlag trafi- myję ten dywan bo jest tak brudny że nie wiadomo jaki miał kolor!!!!!!!!!!!!
jutro do roboty na 7 zapewne mnie po godzinach zostawią więc za***iaszczo!!!
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:26   #32
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Za free?

Ja zawsze zamykam drzwi hehehehehe jeszcze zadna nie uciekła nie płacąc... Czizas... skąd takie osoby się biorą wogole??? :/

Nie możesz być nieśmiała, bo Ci na głowe wejdą... Asertywność moja droga, asertywność... powiedziała ta co umie być asertywna
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 11:59   #33
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Za free?

Cytat:
Napisane przez Diana33 Pokaż wiadomość
to ja się Wam tak troszkę wtrącę- coprawda nie chodzi mi tu o paznokcie za free ale poczytajcie co dziś ciekawego przeżyłam ( już pisałam o tym na off topowym ale tu tez napiszę )

dziewczyny muszę odreagować!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

słuchajcie

siedziałam dziś w robocie do 17!!!!!!!!!!!!! o 18.30 wpadła do mnie klientka (moja kumpela)ze swoim grubyyyyym synulkiem- gówniarz ma 6 lat!!! dlaczego piszę GÓWNIARZ??? zaraz się dowiecie.

a więc tak- weszła do mnie do pokoju z tym małym w buciorach- wiecie co się dzieje za oknem a u mnie jeszcze chodniki robią więc mamy sajgon koło domu. no i góniarz zanim wszedł do mnie za bramkę wlazł w błoto- potem zostawił całe to błoto na moim dywanie więc nie wytrzymałam i spierdzieliłam gówniarza zeby natychmiast ściągnął buty a jego matka- moja kumpela do mnie hasło

SYLWIA I TAK NIE MA CO ROBIĆ TO SOBIE JUTRO POSPRZĄTA!!!!!!!!!


No ku... a mać ***...na!!!!!!!!!
to nie koniec- za chwoilę gówniarz hasło- ooooo napiłbym się coca-coli- wziął butelkę i z gwinta wypil 1,5 litry coli, potem zjadł pudełko ptasiego mleczka które sam sobie otworzył bo zobaczył u mnie na stole a na koniec przylazł koło stołu ptrzy którym paznokcie robiłam i mi pierdzi- kur....a normalnie mi puszczał śmierdzące, głośne bąki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

zaraz mnie szlag trafi- myję ten dywan bo jest tak brudny że nie wiadomo jaki miał kolor!!!!!!!!!!!!
jutro do roboty na 7 zapewne mnie po godzinach zostawią więc za***iaszczo!!!
Już po tym tekście bym jej dała delikatnie znać, żeby spadała, bo jednak mam co robić
Żeby mi się gówniarz rządził!! No nie... jego bym zrypała i mamuśkę, bo to jest poprostu bezczelność
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:31   #34
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: Za free?

RoksiSK. skąd jesteś? bo z miłą chęcią oddam pazurki w dobre rączki (do ćwiczeń oczywiście).
A wracając do tematu. To ja mam taką koleżankę której robię pazurki i często mi się zdarza, że muszę się jej prosić o kasę "bo zapomniałam portfela" lub "po wypłacie" ,a później się okazuje po miesiącu kaskę dostaję po kilku m0ich telefonach.
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 05:55   #35
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Za free?

Laski, to nastę\pnym razem jak was taki sęp poprosi o pazurki, to powiedzcie, że 'sorry, ale żel mi się skonczył - jak chcesz pazurki, to musisz mi najpierw dać kasę, żebym go mogła zamówić, a później ci zrobię'
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 08:03   #36
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Za free?

Hehehe dobre dobre z tym żelem
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 08:54   #37
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Za free?

U mnie na darmozjady podziałało, teraz za free ma tylko mama i ewentualnie osóbka, którą wykorzystuję na konkursy pazurkowe (z darmowym zdjęciem tego lub skróceniem - zmiana wzoru na inny jest płatna)
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 11:07   #38
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Za free?

Ja nienawidzę takich sępów. Zrobiłam pazurki kuzynce, która powiedziała, ze nie ma kasy i zapłaci następnym razem. Sobie pomyślałam, nie ma sprawy. Na uzupełnienie przyszła, zapłaciła za pierwszy raz a za drugi nie ma kasy Powiedziała, że następnym razem. No i następnego razu nie było. Czekałam 2 miesiące aż się odważyłam i napisałam jej wiadomość, że mi pieniądze są potrzebne bo muszę zamówić paczkę. O czym stwierdziła, że nie iała czasu wpaść, auto było u mechanika acha i jeszcze sobie zapomniała. Ale powiedziała, że jak znajdzie czas to wpadnie. No ale jak się domyślacie jej nie było.
Przypadkiem poszłam wczoraj do babci i patrzę: o kuzynka przyjechała, tak wchodzę i zastanawiam się jaka będzie jej reakcja. A bidula nie wiedziała czy się wbić pod ziemię czy spalić ze wstydu. Udała jakby nigdy nic. Ale widziałam jej speszoną minę i dezorientację. Bo nic się nie odzywała a zawsze była taka gadatliwa.
Po raz kolejny dziewczyny napiszę wam, że najgorzej jest z rodziną. Mało tego, że kasuję rodzinę o 1/3 taniej to jeszcze potrafią robić takie coś. Ja bym się nigdy nie odważyła. Mam odrobinę honoru. Dodam, że kuzynka jest wolna, pracuje i ciągle balanguje a ja studiuję (więc co miesiąc 500 zł w świat), mąż i mała córka. Szkoda mi nerwów, chociaż nie rozchodzi się o tą kasę. Bo dużo jej nie była winna tylko fakt, że potrafiła z siebie zrobić takiego naciągacza -moim kosztem.
Dziewczyny brońmy się jakoś przed takimi sytuacjami. Fajnie mi się mówi, ale zawsze tak jest, gdy dochodzi do podobnych sytuacji, że miękne.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.