hydrominum? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 20:30   #1
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72

hydrominum?


a ja mam takie pytanie, natknelam sie na tabletki hydrominum i tak sie zastanawiam czy one by nie pomogly na cellulit? poszukalam troche w necie ale nie znalazlam satysfakcjonujacej odpowiedzi bo nie wiem czy moj cellulit zalicza sie do wodnego, jestem szczupla malo pije wody ogolnie i prawie zero ruchu i niezdrowe jedzienie jem, cellulit mam od kiedy pamietam a skore mam sucha, czy jak zaczne brac tabletki takie to nie zrobie sobie krzywydy ? tzn nie odwodnie organizmu?cellulit mam najbardziej widoczny z tylu ud na pupie ale ogolem jest wszedzie bo nawet na lydkach i ramionach, wiem wiem ze ruch to podstawa i zdrowe odzywianie ale czy moge do tego dodac takie tabletki stosowal ktos?
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 11:15   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: hydrominum?

nie stosowałam, ale mam wrażenie że to bubel jak większość suplementów diety. Na cellulit tabletki nie pomogą...
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 16:16   #3
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: hydrominum?

Pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu. W zwalczanie cellulitu nie wierzę, jedynie co to znikną obrzęki...
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 09:55   #4
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: hydrominum?

ale jest cellulit wodny i tluszczowy a podobno wodnego da sie pozbyc dzieki wlasnie tabletkom
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 16:17   #5
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: hydrominum?

Cellulit wodny mają zwykle dziewczyny, które biorą antykoncepcję
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 08:58   #6
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: hydrominum?

nie tylko, bo tez osoby ktore malo sie ruszaja, zle odzywiaja
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:11   #7
Yvonne90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: hydrominum?

Witam,

Ja od kilku dni używam Hydrominum, wydaję mi się zatrzymuję strasznie dużo wody - w ciągu dnia moja waga różni się czasami o 2-3 kg. Po tych tabletkach zauważyłam, że więcej się pocę przy ćwiczeniach, no i działają moczopędnie, więc liczę, że jakiś efekt jednak będzie
Yvonne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 20:23   #8
Kikunia2702
Przyczajenie
 
Avatar Kikunia2702
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: hydrominum?

Kupiłam tabletki hydrominum. Używałam różnych kremów i żeli antycellulitowych. Pomagało-na chwilę. Zobaczymy jaki będzie efekt po tych tabletkach. Jestem pozytywnie nastawiona,bo trochę czytałam o wodnym cellulicie. O efektach napiszę później
Kikunia2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 14:56   #9
Kikunia2702
Przyczajenie
 
Avatar Kikunia2702
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 23
Dot.: hydrominum?

Kończę 1 opakowanie i... wydaje mi się,że widać efekty. Nie miałam strasznego cellulitu,ale był widoczny. Nie mówię,że znikł całkiem,ale widać poprawę. Przez ten czas nie używałam żadnego kremu antycellulitowego,żeby wiedzieć czy to akurat pomaga. Przypominam,że biorę tabletki i pewnie dlatego teraz muszę z nim walczyć. Na pewno na tym 1 opakowaniu nie skończę
Kikunia2702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:04   #10
JoannaGrev
Przyczajenie
 
Avatar JoannaGrev
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Breslau
Wiadomości: 2
Dot.: hydrominum?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
nie stosowałam, ale mam wrażenie że to bubel jak większość suplementów diety. Na cellulit tabletki nie pomogą...
nie do końca, zależy jeszcze jaki to cellulit...zwalczanie odmiany powstającej z nadmiaru tłuszczu jest o wiele trudniejsze niż tego powstającego na skutek zatrzymania wody w organizmie.

Ja od paru dni biorę Hydrominium i jestem bardzo zadowolona bo już widzę poprawę! Miałam z tym okropny problem odkąd zaczęłam brać tabletki anty, wcześniej nie było nic widać na moich nogach a potem istna masakra!Postanowiłam kupić i spróbować, jestem po 5 tabletce a już nawet mój facet zauważył różnice na udach i tyłku! tabletki w składzie mają tak naprawdę rośliny typu mniszek lekarski, pokrzywa itp. w składzie nie ma jakiejś chemii. Tabletki kosztują ok 24 zł, polecam wypróbować szczególnie dziewczyną biorącym tabletki anty, jeśli nie na wszystkie panie podziałają to nawet strata w postaci wydanych pieniędzy nie będzie taka duża.

Edytowane przez JoannaGrev
Czas edycji: 2013-05-24 o 14:05
JoannaGrev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 15:31   #11
norbka
Przyczajenie
 
Avatar norbka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: hydrominum?

a ja mam taki problem, że podczas intensywnego wysiłku (np. bieganie, chodzenie po górach) albo przy wysokich temperaturach (np. jak jest upał) puchną mi strasznie palce u dłoni, czasami to przy ruszaniu nimi aż mnie skóra boli. Zastanawiam się, czy przyczyną tego może być nadmiar wody i czy te tabletki pomogą. A ogólnie po dłuższym stosowaniu jakie macie odczucia co do nich?
norbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 06:51   #12
JoannaGrev
Przyczajenie
 
Avatar JoannaGrev
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Breslau
Wiadomości: 2
Dot.: hydrominum?

Ja jestem dopiero w połowie pierwszego opakowania, ale generalnie nie czuje jakichs specjalnych zmian, po prostu moje nogi wyglądają już lepiej i nie mam takiego cellulitu jak wcześniej.

Nie wiem czy Ci nie pomogą, jakby nie patrzeć jest powiedziane, że są na cellulit spowodowany zatrzymaniem wody w organizmie, a nie na inne przypadłości, ale w sumie nie powinno Ci to zaszkodzić, lek jest praktycznie skomponowany z różnych ziół, tak więc spróbuj
__________________
"Podstawowa prawda o ludziach jest taka że wszyscy kłamią, jedyna zmienna to to w jakiej sprawie."
JoannaGrev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 07:33   #13
norbka
Przyczajenie
 
Avatar norbka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: hydrominum?

Wypróbuję, może mój cellulit też troszkę mi się zmniejszy. Ja anty już odstawiłam dłuższy czas temu, ale niestety do tej pory się zmagam ze skutkami oby na mnie też zadziałały
norbka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:23   #14
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: hydrominum?

a czy przy tabletkach antykoncepcyjnych mozna go stosowac?
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 16:56   #15
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: hydrominum?

Ja się przymierzam do tych tabletek bo mam problemy z zatrzymywaniem wody a to co mi się dzieje na udach to też prawdopodobnie woda. Dodatkowo często mam opuchniętą twarz. Moja mama ma podobne problemy i już od jakiegoś czasu bierze Hydrominum. Z ciekawości spytałam ją czy działa, bo jakoś średnio wierzę w suplementy diety. Twierdzi, że działa. I chyba coś w tym jest bo ostatnio jakby cellulit ma słabszy, twierdzi też, że już nie ma takich opuchlizn. Przyznam, że mnie to skusiło. Ale skoro te tabletki zawierają zioła, to może zamiast nich kupić tańszą paczuszkę ziółek z ich składu? Pomyślę nad tym i dam wam znać co u mnie słuchać.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 10:12   #16
kasiabasia007
Przyczajenie
 
Avatar kasiabasia007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław/ okolice
Wiadomości: 29
Dot.: hydrominum?

Zjadałam 2 opakowania rezultatów ZERO, tylo zmarnowane 60 zł na mnie nie zadziałały wcale, brzuch jak miałam tak mam, cellulit też, wcale po nich nie chodziłam częściej sikać, wręcz powiedziałabym, że nawet rzadziej. Miałam wrażenie, że one zatrzymują mi wodę a nie pozwalają się jej pozbyć.

Na mnie się totalnie nie sprawdziły
__________________

kasiabasia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:40   #17
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 201
Dot.: hydrominum?

ogolnie to podziwiam wszystkie dziewczyny, ktore wierza, ze po tabletkach SCHUDNA. otoz NIE, NIE SCHUDNIECIE. biore hydrominum, poniewaz mam problemy hormonalne i non stop puchne, ciezko mi sie tej wody pozbyc samymi cwiczeniami. jestem teraz przy 3 opakowaniu i jestem z tabletek BARDZO zadowolona. po kilku dniach stosowania nie wygladam juz jak balon. jedyny minus - po odstawieniu hydrominum woda 'wraca'. w internecie mozna je kupic taniej niz za drogeryjne 30 zl, mozna je dorwac juz za 15 zl. ja polecam. co do cellulitu - nie wiem, czy zmalal, czy nie, bo nie to bylo celem mojego stosowania tych tabsow.
emmmwuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:44   #18
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: hydrominum?

Cytat:
Napisane przez emmmwuuu Pokaż wiadomość
ogolnie to podziwiam wszystkie dziewczyny, ktore wierza, ze po tabletkach SCHUDNA. otoz NIE, NIE SCHUDNIECIE. biore hydrominum, poniewaz mam problemy hormonalne i non stop puchne, ciezko mi sie tej wody pozbyc samymi cwiczeniami. jestem teraz przy 3 opakowaniu i jestem z tabletek BARDZO zadowolona. po kilku dniach stosowania nie wygladam juz jak balon. jedyny minus - po odstawieniu hydrominum woda 'wraca'. w internecie mozna je kupic taniej niz za drogeryjne 30 zl, mozna je dorwac juz za 15 zl. ja polecam. co do cellulitu - nie wiem, czy zmalal, czy nie, bo nie to bylo celem mojego stosowania tych tabsow.
A czy takie tabletki mogą pomóc na opuchniecie przed okresem? praktycznie cala druga polowe cyklu jestem spuchnieta i bardzo bola mnie piersi. warto spróbować?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 09:13   #19
tishka
Zakorzenienie
 
Avatar tishka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 120
Dot.: hydrominum?

Cytat:
Napisane przez kasiabasia007 Pokaż wiadomość
Zjadałam 2 opakowania rezultatów ZERO, tylo zmarnowane 60 zł na mnie nie zadziałały wcale, brzuch jak miałam tak mam, cellulit też, wcale po nich nie chodziłam częściej sikać, wręcz powiedziałabym, że nawet rzadziej. Miałam wrażenie, że one zatrzymują mi wodę a nie pozwalają się jej pozbyć.

Na mnie się totalnie nie sprawdziły
mam identyczne odczucia
wlasnie skonczylam cale opakowanie, nie spodziewalam sie cudow, nawet bylam sceptycznie nastawiona, efektow zadnych - nawet nie spowodowaly czestszych wizyt w toalecie
tishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 16:46   #20
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: hydrominum?

Jeżeli masz cellulit wodny to takie tabletki powinny pomóc.

Ja przez dłuższy czas brałam Aqua Femin ale po to aby usunąć wodę z organizmu przed okresem bo bardzo mocno puchłam (a i czasem wyskakiwał mi cellulit od tego nadmiaru). Pomimo że ćwiczę regularnie.

Ale ostatnio naczytałam się o leku SALURAN i uważam ze jest najlepszy do usunięcia wody. Jest to lek ziołowy odpowiedzialny za detoks. Jak dla mnie spisuje się na 5+ (ćwiczenia dodatkowo potęgują szybsze efekty). Poczytaj sobie o nim, ja jestem zadowolona i żaluję że tak późno o nim się dowiedziałam.

Dodam, że jak brałam tabletki anty (yasmin) nie miałam żadnego cellulitu. Yasmin maja składnik ktory usuwa wodę. Ale od 1,5 roku nie biore już tabletek i zaczął się problem. Okazuje się że mam dużo progesteronu który jest odpowiedzialny za zatrzymanie wody w organizmie. I dopiero dostałam cellulit gdy skończyłam brać tabsy anty. O ironio.
Ale poradziłam sobie - oczywiście zdrowa żywność, dużo wody, ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz cwiczenia i dodatkowo m.in hydrominum, aqua femin lub saluran który wyżej polecałam.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2014-02-23 o 16:51
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:48   #21
Lemoniadaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
GG do Lemoniadaaaa
Dot.: hydrominum?

Ja od wczoraj biorę zamiennik hydrominum, ale generalnie skłąd ten sam. Mam problem z celulitem, postanowiłam z nim walczyć. Oprócz tego codzienna dawka ruchu i dużo wody.
Postaram się to wszystko kontrolować i opisywać, czy są jakieś zauważalne zmiany.

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-09-18 o 17:50 Powód: Reklama
Lemoniadaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 16:23   #22
Natatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 32
Dot.: hydrominum?

Dołączam się do tematu. Od dziś zaczęłam brać Hydrominium, bo nie wiem, co się ze mną dzieje. Już od roku ćwiczę codziennie lub 6 dni w tyg, nie miałam nigdy problemów z wagą (od około 7 lat moja waga waha się między 52- 55kg przy 175 cm), a nagle z miesiąca na miesiąc, jakieś 3 miesiące temu pojawił mi się cellulit! Nie zmieniłam sposobu odżywiania się, nie biorę hormonów. Żadne ćwiczenia balsamy i masaże domowe( bańką chińską i rękawicą z wypustkami na zmianę) mimo regularnego wykonywania nie działają, a wręcz widzę pogorszenie. Jeśli te tabletki nie pomogą to już nie wiem, co mam zrobić
Natatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 10:29   #23
marczama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 6
Dot.: hydrominum?

Ja biore tabletki anty juz pare ladnych lat, wczesniej nie mialam takiego problemu, teraz od ok. 6 miesiecy widze, ze strasznie puchne podczas brania tabletek, jak mam tygodniowa przerwe, widze ze wszystko schodzi, cellulit jest mniejszy, jestem lzejsza, szczuplejsza, jak biore tabletki, to czuje sie cala spuchnieta, najbardziej uda i ogolnie nogi, uda mam az nabrzmiale z tej wody i bolesne, to jest tragiczne zbliza sie lato, nie ma szans zeby wyjsc w krotkich spodenkach, nogi wygladaja strasznie. dlatego wlasnie mysle nad Hydrominum, moja tesciowa je brala, raz wzielam od niej jedna tabletke i juz po tej jednej chodzilam non stop do toalety wiec cos w tym musi byc? ja od dzis zaczynam kuracje
marczama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 22:47   #24
justyna00007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: hydrominum?

Cześć wszystkim, zaczęłam brać hydrominum jakieś 4 dni temu. Po ich zażywaniu pojawiają się u mnie pryszcze na twarzy w większej ilości niż zawsze. Czy któraś z Was też tak miała?
justyna00007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 09:31   #25
dagsonik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: hydrominum?

nie wierze w takie rzeczy. tabletka nie jest w stanie usuna cellulitu..
dagsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:37   #26
izometryczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 181
Dot.: hydrominum?

Brałam hydrominum ale efektów brak
izometryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-09, 16:48   #27
Mloda35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: hydrominum?

Celulitu tłuszczowego napewno nie ale wodny juz tak
Mloda35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-09 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.