problemy z dziewczynami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-12, 18:34   #1
adam098
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2

problemy z dziewczynami


Witam wiem ze ta strona jest przeznaczona dla kobiet, ale wszedzie szukam odpowiedzi na moje pytanie. Wiec moze tutaj ja znajde

Otoz
Mam 22 lata a mimo to nigdy nie byłem jeszcze z dziewczyna ani z żadna sie nie całowałem. Ogólnie mam słaby kontakt z dziewczynami. Nie często sie zdarza bym rozmawiał z jakaś dłużej niż 1 min. Ostatnio wyjechałem do Niemiec do pracy poznałem tam duzo fajnych dziewczyn, gadałem z nimi tak jak nigdy z innymi w Polsce. Niestety zwykle po takiej rozmowie nie moge przestać myślec o tej dziewczynie, a gdy spotkam następna i rozmowa sie klei jest podobnie. Dla tych dziewczyn to pewnie zwykła rozmowa, ale ja po takiej rozmowie czuje sie jakbym spotkał kogoś bardzo ciekawego z kim chciałbym dalej rozmawiać i myślec tylko o tej osobie. Np wczoraj rozmawiałem z dziewczyna, swietnie nam sie gadało. W międzyczasie dowiedziałem sie ze ma chłopaka, ale to nie przeszkodziło mi dalej myślec o niej. Nawet śniła mi sie dziś. Dlatego nie wiem co ze mnie jest nie tak. Czy poprzez brak większego kontaktu z płcią przeciwna interesuje sie każda napotkana dziewczyna, czy poprostu naprawdę sie zakochałem. Nie wiem co mam robić. Martwi mnie to ze w Polsce nie potrafię tak na luzie rozmawiać z dziewczynami a będąc na emigracji swietnie mi idzie. Za 2 tygodnie wracam do PL i nie chce dalej myślec o tych dziewczynach bo wiem ze albo są zajęte albo one nie są mną zainteresowane
adam098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 21:16   #2
oburzony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: problemy z dziewczynami

Cytat:
Napisane przez adam098 Pokaż wiadomość
Czy poprzez brak większego kontaktu z płcią przeciwna interesuje sie każda napotkana dziewczyna
No mysle ze o to wlasnie chodzi. Ja mam dokladnie tak samo, tylko jestem rok mlodszy.
oburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 21:46   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: problemy z dziewczynami

Coz, mozliwe, ze po prostu jestes lekko zdesperowany... Skoro tak dobrze Ci szlo za granica, to rownie dobrze moze Ci isc w Polsce. Nie nastawiaj sie negatywnie!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-12 21:46:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.