Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 16:50   #3751
Marce1aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Z Misshy używałam tylko kremu do rąk (obłędny zapach). A co do kremów BB , jestem w trakcie używanie zielonego Skin 79. Trochę się wahałam przed jego zakupem, bo cena jest jednak dosyć wysoka, ale po miesiącu stosowania wiem, że było warto. Dobrze matuje i czuje, że moja skóra oddycha, a pory nie są zapchane. Na szczęście nasze polskie drogerie są dobrze zaopatrzone (kupiłam go na ekobiecej) więc jeśli ktoś tak jak ja ma opory przed kupowaniem zza granicy, to polecam
Marce1aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 12:44   #3752
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Ja w wieku prawie 35 lat tez juz nie wierze w cuda. Ostatnio rozmawiałam z babka w gabinecie kosmetycznym i powiedziała mi ze ważne jest oczyszczanie skory i utrzymywanie dobrego nawilżenia i do tego mogą mi służyć kosmetyki. Teraz chce zrobic serie zabiegów ktore mam nadzieje ze poprawia stan mojej skory i zmniejsza widoczność porów a docelowo myśle o ostrzyknięciu sie osoczem. Jak po tym nie zobaczę efektów to uderzam w kwas hialuronowy i botoks
mam podobne spostrzeżenia, co dość skutecznie zniechęca do dalszych poszukiwań. A że z uwagi na wiek już czoło się marszczy i nie chce się odmarszczyć, to nie wiem czy szukać kolejnych cudów czy machnąć ręką i za niedługi czas odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Ale spróbuje: cos nowego moze odkryłyście? OST znam, sum37 rowniez (lubię, nawet bardzo), hadalobo przerobione.
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 16:01   #3753
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Kobietki, mam dylemat między EH Blooming Fit a Bright & Cover - który jest bardziej żółty? Czy brać W13 czy W24 jeśli jestem na poziomie 53 Bo0urjois HealthyMix i Light Sunny z Annabelle Minerals??
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 17:16   #3754
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
mam podobne spostrzeżenia, co dość skutecznie zniechęca do dalszych poszukiwań. A że z uwagi na wiek już czoło się marszczy i nie chce się odmarszczyć, to nie wiem czy szukać kolejnych cudów czy machnąć ręką i za niedługi czas odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Ale spróbuje: cos nowego moze odkryłyście? OST znam, sum37 rowniez (lubię, nawet bardzo), hadalobo przerobione.
Jakby mnie było stać na medycynę estetyczną, to w ogóle bym się nie zastanawiała. Kosmetyki to tylko kosmetyki, gdyby działały tak, jak obiecują producenci, to nikt by się nie starzał. Prawie każdy składnik aktywny ma działać anti-age, a efekty mają być spektakularne.

Jako, że u mnie przegrywanie z grawitacją dopiero się zaczyna (broda), a na medycynę estetyczną jeszcze mnie nie stać, to myślę o ćwiczeniach tych partii. Na razie mam przyrząd do darsonwalizacji, który też niby ma ujędrniać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 06:09   #3755
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
mam podobne spostrzeżenia, co dość skutecznie zniechęca do dalszych poszukiwań. A że z uwagi na wiek już czoło się marszczy i nie chce się odmarszczyć, to nie wiem czy szukać kolejnych cudów czy machnąć ręką i za niedługi czas odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Ale spróbuje: cos nowego moze odkryłyście? OST znam, sum37 rowniez (lubię, nawet bardzo), hadalobo przerobione.


Czoło to u mnie tez główny problem. Żadne peptydy i masaże juz nie pomagają. Niestety nie moge teraz sie ostrzyknac bo w ciazy nie wykonuje sie takich zabiegów. Jak tylko dziecię przyjdzie na swiat to wtedy ruszam z akcja rewitalizacji twarzy. Podzielę sie wrażeniami co do efektów
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 11:22   #3756
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Czoło to u mnie tez główny problem. Żadne peptydy i masaże juz nie pomagają. Niestety nie moge teraz sie ostrzyknac bo w ciazy nie wykonuje sie takich zabiegów. Jak tylko dziecię przyjdzie na swiat to wtedy ruszam z akcja rewitalizacji twarzy. Podzielę sie wrażeniami co do efektów
I chyba nawet nie miałoby sensu, bo w trakcie ciąży też się może sporo zmienić.
Byłam parę miesięcy temu na badaniu kamerką trychologiczną skóry głowy i pan fryzjer-trycholog przy okazji objechał mi nią też twarz i stwierdził, że na moje 34 lata mam bardzo dobrą gęstość i sprężystość skóry, po czym zapytał o stan posiadania potomstwa i plany w tym temacie, bo jak stwierdził, jakbym teraz planowała dziecko, to ten stan skóry mógłby się bardzo zmienić tzn pogorszyć. Jako że nie planuję, to nie drążyłam tematu. Nie wiem czy ciąża rzeczywiście tak źle wpływa na włókna kolagenowe twarzy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 11:28   #3757
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Kobietki, mam dylemat między EH Blooming Fit a Bright & Cover - który jest bardziej żółty? Czy brać W13 czy W24 jeśli jestem na poziomie 53 Bo0urjois HealthyMix i Light Sunny z Annabelle Minerals??
Od kilku dni daję szansę BB ze Skin79 - purple, niestety ale jest za mało żółty, za bardzo ziemisty i trochę za ciemny! Myślałam czy nie zamówić sobie Orange ze skin79 i nie mieszać ich ale chyba lepiej będzie od razu celować w Etude House?



Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2016-10-23 o 11:32
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 12:44   #3758
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Od kilku dni daję szansę BB ze Skin79 - purple, niestety ale jest za mało żółty, za bardzo ziemisty i trochę za ciemny! Myślałam czy nie zamówić sobie Orange ze skin79 i nie mieszać ich ale chyba lepiej będzie od razu celować w Etude House?


Zależy jaki masz ton skóry. Przy moim bardzo jasnym z dominującym żółtym pigmentem skin79 orange dostarcza mi kolorystych wrażeń dajac efekt beżu. Mimo zachwytów na blogach nad jego żółcią-on nie dla mnie
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 13:28   #3759
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Fajnie, że się odezwałaś

Ciężko mi się samej określić, rzucam jakieś zdjęcia z backstage, może to ułatwi Wam udzielenie jakiejś porady. Wizażystki mi mówiły, że powinnam używać czegoś z zielonym pigmentem, bo mam często takie zaczerwienienia (tu widać na dekolcie, ale na twarzy jest to samo). A jeśli o sam ton cery chodzi.. to jak widać, raz wyglądam jak chińczyk, raz jakbym się posmarowała samoopalaczem (a nie tykam tego dziadostwa).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13457832_1199581496761020_1771748315_nci.jpg (137,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14435391_10205686373118412_3331142983409922714_o.jpg (104,1 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 111 (1 of 1).jpg (124,3 KB, 54 załadowań)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 13:37   #3760
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Fajnie, że się odezwałaś

Ciężko mi się samej określić, rzucam jakieś zdjęcia z backstage, może to ułatwi Wam udzielenie jakiejś porady. Wizażystki mi mówiły, że powinnam używać czegoś z zielonym pigmentem, bo mam często takie zaczerwienienia (tu widać na dekolcie, ale na twarzy jest to samo). A jeśli o sam ton cery chodzi.. to jak widać, raz wyglądam jak chińczyk, raz jakbym się posmarowała samoopalaczem (a nie tykam tego dziadostwa).
Na ile dobrze widzę, to masz tony różowe przy ciepłej twarzy. Orange powinien byc dobry i nie, nie możesz trafiać w czysto żólte BB, bo przez zaczerwienienia nie będzie dobrze to wyglądać, trafiaj właśnie w beże, ale te z kroplą żółci. EH nie znam
P.S. Piękna jesteś
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 14:05   #3761
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
I chyba nawet nie miałoby sensu, bo w trakcie ciąży też się może sporo zmienić.

Byłam parę miesięcy temu na badaniu kamerką trychologiczną skóry głowy i pan fryzjer-trycholog przy okazji objechał mi nią też twarz i stwierdził, że na moje 34 lata mam bardzo dobrą gęstość i sprężystość skóry, po czym zapytał o stan posiadania potomstwa i plany w tym temacie, bo jak stwierdził, jakbym teraz planowała dziecko, to ten stan skóry mógłby się bardzo zmienić tzn pogorszyć. Jako że nie planuję, to nie drążyłam tematu. Nie wiem czy ciąża rzeczywiście tak źle wpływa na włókna kolagenowe twarzy.


To jestesmy równolatkami u mnie tez nie było planów, taki psikus zmian w cerze nie odnotowuje. Wszyscy prorokuja ze bedzie chłopak bo podobno przy dziewczynce cera sie mocno pogarsza. Z tego co wiem to ciaza z reguły lepiej wpływa na cerę i włosy. U mnie akurat to drugie sie nie poprawia, jak wypadały tak wypadają. Jedyne co to kiedys okulista powiedział mi ze jest szansa ze w ciazy pogłębi mi sie wada wzroku. Pożyjemy zobaczymy
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 14:59   #3762
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość



A jak sobie koleżanka wyobraża dostawę? pod nos i za darmo? nawet poczta, gdzie często stoi się po odbiór w długiej kolejce znaczek kosztuje ok. 5 zł plus zakup odpowiedniej koperty.

Ja nie będe stać w tej właśnie kolejce by wysłać Ci "jedna malutka saszetke " f..logic

Ile ofert znajdziesz z dostawą kurierem pod drzwi za 10 zł? Ogarnij się


Nie mozna grzeczniej?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 15:03   #3763
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie mozna grzeczniej?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Dajmy sobie z nią spokój. Jeśli jest dorosła (tak podejrzewam) to już nikt z ludzi nie wykorzeni tego prostactwa.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 15:20   #3764
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Czoło to u mnie tez główny problem. Żadne peptydy i masaże juz nie pomagają. Niestety nie moge teraz sie ostrzyknac bo w ciazy nie wykonuje sie takich zabiegów. Jak tylko dziecię przyjdzie na swiat to wtedy ruszam z akcja rewitalizacji twarzy. Podzielę sie wrażeniami co do efektów
to trzymam kciuki zarówno za dziecię jak i późniejsze efekty

ja chwilowo zagłębiam się w odmęty internetów i za dużo się nie dowiedziałam, jedynie odczuwam zniechęcenie jak ciągle trafiam na artykuły sponsorowane, dziwne recenzje czy nie trzymające się faktów spostrzenia. Chyba zostane przy retinolu i wit C
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 15:46   #3765
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
To jestesmy równolatkami u mnie tez nie było planów, taki psikus zmian w cerze nie odnotowuje. Wszyscy prorokuja ze bedzie chłopak bo podobno przy dziewczynce cera sie mocno pogarsza. Z tego co wiem to ciaza z reguły lepiej wpływa na cerę i włosy. U mnie akurat to drugie sie nie poprawia, jak wypadały tak wypadają. Jedyne co to kiedys okulista powiedział mi ze jest szansa ze w ciazy pogłębi mi sie wada wzroku. Pożyjemy zobaczymy


Moge zapytać, jaka masz wadę? I czy planujesz rodzic naturalnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 16:46   #3766
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Moge zapytać, jaka masz wadę? I czy planujesz rodzic naturalnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Jestem krótkowidzem, wada niewielka bo -1,5 w jednym i -1,0 w drugim. Powinnam nosić cylindryczne szkła bo mam astygmatyzm ale to wyszło dopiero przy trzeciej zmianie okularów wiec juz sie nie bawiłam w przyzwyczajanie oka do cylindra.
Co do porodu to jeszcze o tym nie myśle bo to końcówka pierwszego trymestru. Myśle ze jeśli nic sie nie bedzie działo to raczej naturalnie. Cesarka to nic fajnego, cięcie powłok brzusznych to jednak mocna ingerencja chirurgiczna, blizna i wszelkie tego późniejsze konsekwencje. Chociaz sama idea porodu mnie przeraża
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 19:06   #3767
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Na ile dobrze widzę, to masz tony różowe przy ciepłej twarzy. Orange powinien byc dobry i nie, nie możesz trafiać w czysto żólte BB, bo przez zaczerwienienia nie będzie dobrze to wyglądać, trafiaj właśnie w beże, ale te z kroplą żółci. EH nie znam
P.S. Piękna jesteś

Dzięki kochana! Zamówię sobie jednak tą próbkę Orange ze skin79 i spróbuję znaleźć EH Blooming
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 21:30   #3768
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Jestem krótkowidzem, wada niewielka bo -1,5 w jednym i -1,0 w drugim. Powinnam nosić cylindryczne szkła bo mam astygmatyzm ale to wyszło dopiero przy trzeciej zmianie okularów wiec juz sie nie bawiłam w przyzwyczajanie oka do cylindra.
Co do porodu to jeszcze o tym nie myśle bo to końcówka pierwszego trymestru. Myśle ze jeśli nic sie nie bedzie działo to raczej naturalnie. Cesarka to nic fajnego, cięcie powłok brzusznych to jednak mocna ingerencja chirurgiczna, blizna i wszelkie tego późniejsze konsekwencje. Chociaz sama idea porodu mnie przeraża


Pytałam specjalisty - wszystko zależy; nie jest powiedziane, ze przy Twojej wadzie cos sie posunie dalej - chyba, ze jestes obciążona rodzinnie

Ważne jest Twoje nastawienie - najwazniejsze , kiedy sie uśmiasz na myśl o porodzie

Co do BB to dzis odkurzylam swoj ETUDE whitening & ANTI wróble ANTI darkrning - jest świetny.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 10:47   #3769
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
To jestesmy równolatkami u mnie tez nie było planów, taki psikus zmian w cerze nie odnotowuje. Wszyscy prorokuja ze bedzie chłopak bo podobno przy dziewczynce cera sie mocno pogarsza. Z tego co wiem to ciaza z reguły lepiej wpływa na cerę i włosy. U mnie akurat to drugie sie nie poprawia, jak wypadały tak wypadają. Jedyne co to kiedys okulista powiedział mi ze jest szansa ze w ciazy pogłębi mi sie wada wzroku. Pożyjemy zobaczymy
Oby u Ciebie też obeszło się bez sensacji skórnych

Listopad będzie u mnie miesiącem denek. Muszę przyoszczędzić stówkę, którą dopłaciłam nadprogramowo za płaszcz zimowy, więc padło na to, że zrobię miesiąc denek, zwłaszcza że mam sporo rzeczy używanych od przypadku do przypadku. Z azjatyckich są to:

-It's Skin PO Effector 10 - ten zwężający pory. Dla mnie to bardziej krem, ma trochę zbyt gęstą konsystencję jak na buteleczkę z pipetą, ale dzięki niej dość szybko się zużywa.

-Missha Marine Stem Cell Control Emulsion - to chyba jakaś wycofywana seria, kupiłam okazyjnie cały zestaw, a ta emulsja była największa i zużycie jej trwa wieki, chociaż smaruję też dekolt i kark.

-Innisfree Green Tea Moisture Essence - zamówiona przez pomyłkę wersja do cery suchej zamiast Fresh do tłustej, ale na mojej obecnie mieszanej sprawdza się dobrze i nie jest za ciężka.

-Skin Watchers Pore Control Toner KLIK - to akurat fajny tonik, raczej do doczyszczania niż nawilżania. Nie znam składu, ale na pewno nie zawiera alkoholu. Nie ma zapachu, nie ściąga skóry, ale daje zostawia wrażenie oczyszczenia. To akurat bardzo fajny produkt.

-podobnie jak esencja D-Puryfying su:m37, tę kupię chętnie jeszcze raz.

A, no i jak mogłam zapomnieć i słynnej Water Sleeping Mask Laneige. Tego klejucha to chyba do wiosny będę męczyć.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-10-26 o 11:21
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 15:09   #3770
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

-podobnie jak esencja D-Puryfying su:m37, tę kupię chętnie jeszcze raz.

A, no i jak mogłam zapomnieć i słynnej Water Sleeping Mask Laneige. Tego klejucha to chyba do wiosny będę męczyć.

o , czyli potwierdzasz to co napisała o niej agathblog? Bo pamiętam że Ci kiedyś podesłałam krótkie info o niej do jej bloga ale sama nie używałam choć jestem coraz bliżej zamówienia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 15:12   #3771
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
-podobnie jak esencja D-Puryfying su:m37, tę kupię chętnie jeszcze raz.
Dostałam kiedys próbki-nie moj typ skóry
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 15:26   #3772
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
o , czyli potwierdzasz to co napisała o niej agathblog? Bo pamiętam że Ci kiedyś podesłałam krótkie info o niej do jej bloga ale sama nie używałam choć jestem coraz bliżej zamówienia
Tak, do cer tłustych, mieszano-tłustych powinna być w sam raz.

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Dostałam kiedys próbki-nie moj typ skóry
W serii Signature są jeszcze Fine-Moisturizer i Full-Energy. Chętnie bym je też wypróbowała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 15:32   #3773
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Full-energy miałam. Też nie dla mnie. Podpisuję się pod wszystkim co napisała agath http://agathblog.blogspot.com/2015/0...ll-energy.html
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 15:52   #3774
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Full-energy miałam. Też nie dla mnie. Podpisuję się pod wszystkim co napisała agath http://agathblog.blogspot.com/2015/0...ll-energy.html
Kupowałaś na ebayu? Jeśli tak, to który sprzedawca takie próbki daje? Bo Jolse przy trzecim zamówieniu zaczęło mnie wkurzać ciągle tym samym zestawem próbek i to raczej takim niskopółkowym.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 16:00   #3775
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Kupowałaś na ebayu? Jeśli tak, to który sprzedawca takie próbki daje? Bo Jolse przy trzecim zamówieniu zaczęło mnie wkurzać ciągle tym samym zestawem próbek i to raczej takim niskopółkowym.
Kupowałam na e-bayu. Często dostaję próbki - ostatnio od newcre8tive roseroseshop cosmeticmarket2012

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

A nie pamietam od kogo dostałam tamte próbki, wiem co dostałam od tych świetne daje roseroseshop (wlasnie po probce Time Mishy od nich dokupilam butelke) newcreative dal mi ostatnio Mizona (seria z kolagenem) cosmetic (daje od sasa do lasa)
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 20:04   #3776
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

lubię su:m37 secret essence, dobra na noc bo mimo że konsystencja wody to na dzień jest za ciężka dla mnie pod makijaż ale fajnie nawilża i skóra rano jest gładka, miękka i czysta jeszcze secret repair concentrate mnie kusi ale on typowo na zimę bo ponoć latem wzmaga przetłuszczanie ale ma jednocześnie nie powodować wyprysków
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 13:14   #3777
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tak, do cer tłustych, mieszano-tłustych powinna być w sam raz.







W serii Signature są jeszcze Fine-Moisturizer i Full-Energy. Chętnie bym je też wypróbowała.


Zdecydowanie moj faworyt z tych esencji to fine-moisturizer
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 12:55   #3778
haniavit
Raczkowanie
 
Avatar haniavit
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 425
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

właśnie zwiększyłam swoje zasoby kosmetyczne o: krem shiseido ZA, hada labo aha+bha, płatki petitfee i jedną maseczkę tonymoly chyba z awokado poczekam z miesiąc i będę testować czy się do czegokolwiek nadają, może prócz shiseido, bo już z 3 opakowanie kupuje.
__________________

In the age of information,
IGNORANCE IS A CHOICE.
haniavit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 17:52   #3779
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

W wątku piszę po raz pierwszy i mam pytanie do was, bardziej doświadczonych z azjatyckimi produktami. Zauważyłam, że do rossmanna weszły kremy BB skin79 i mam ochotę któryś kupić, nasłuchałam się tyle dobrego, jednak przez internet zawsze jakoś strach, że kolor nie będzie pasował. Który z dostępnych BB będzie najlepszy na zaczerwienioną cerę? Nie mam praktycznie żadnych niedoskonałości, ale strasznie czerwoną twarz, zwłaszcza poliki. Z góry serdecznie dziękuję
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 14:25   #3780
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
W wątku piszę po raz pierwszy i mam pytanie do was, bardziej doświadczonych z azjatyckimi produktami. Zauważyłam, że do rossmanna weszły kremy BB skin79 i mam ochotę któryś kupić, nasłuchałam się tyle dobrego, jednak przez internet zawsze jakoś strach, że kolor nie będzie pasował. Który z dostępnych BB będzie najlepszy na zaczerwienioną cerę? Nie mam praktycznie żadnych niedoskonałości, ale strasznie czerwoną twarz, zwłaszcza poliki. Z góry serdecznie dziękuję
W moim Rossie nie ma testerów, więc to tak jakby kupić w Internecie, tylko drożej. te kremy mają zupełnie inne kolory, spróbuj poszukać porównań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.