Melanotan--czyżby koniec solarium ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 13:16   #1
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250

Melanotan--czyżby koniec solarium ?


Witajcie przez przypadek natknęłam się na pewnym angielskim forum dla sportowców na ten preparat ,a raczej hormon...sztuczna melatonina Czy ktoś coś więcej o tym wie ? podobno ma wkrótce się pojawić oficjalnie,oficjalnie to nielegalny czarny rynek...
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 02:40   #2
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Pierwsze słysze...ciekawe. Kiedys przeszlo mi przez mysl, ze to dziwne, ze jeszcze czegos w tym stylu nie wymyslono. To potencjalna kopalnia kasy. No ale pewnie lobby solariowe i samoopalaczowe silniejsze
Nurtujace jest oczywiscie pytanie o ewentualne skutki uboczne. Badz co badz to ingerencja w naturalna rownowage organizmu.
Gdyby taki srodek był bezpieczny to rzeczywiscie cud miod orzeszki

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-12-26 o 02:48
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 15:02   #3
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

ojoj, byloby super
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 22:41   #4
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Hmm... Na pewno chodzi Wam o melatoninę? Bo ten hormon można kupić normalnie w aptece, i nie odpowiada za zabarwienie skóry, ale np. za regulację cyklu dobowego
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:02   #5
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

nazwa podobna ,lecz chodzi o prekursor melaniny
Shee'naz- z tego co wyczytałam skutki uboczne to m.in : zmniejszenie apetytu, podniesienie libido , u obu płci, u niektórych mdłości, przyciemnienie włosów i ...pieprzyków oraz ich powiększenie i tego się właśnie boję :/ W U.K niby legalna jest ta substancja ,chociaż agencje d.s leków zalecają ostrożność...a kulturystom to ja nie wierze za bardzo
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:18   #6
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

O własnie, przeoczyłam bład w poscie autorki tematu - oczywiscie chodzi o melanine, nie melatonine. Tak sadziłam, ze to by było zbyt piekne martyna Ekspertem nie jestem, ale z reguły kazdy hormon w ciele człowieka odpowiada za kilka funkcji. Znaczne zwiekszanie stezenia hormonu powodujacego wydzielanie melaniny, moze spowodowac rozregulowanie kilku innych funkcji organizmu.

Cytat:
Melanotan I zawiera enzym o nazwie hormon alfa-melanotropowy (alfa-MSH), który powoduje wydzielanie przez skórę pigmentu – melaniny. Melanotan II zawiera alfa-MSH i hormon melanokortynę, który działa także na sprawność seksualną (wspiera erekcję i popęd seksualny) i kontrolę wagi. Mimo, iż te leki przeszły próby kliniczne, FDA (Amerykańska Agencja do spraw Żywności i Leków) nie zaakceptowała ich. Zwykle potrzeba około 10 zastrzyków, aby uzyskać głęboką, mocną opaleniznę, którą można później utrzymać dzięki cotygodniowym zastrzykom. Środek jest szeroko dostępny na czarnym rynku w Stanach Zjednoczonych, co sugeruje obecność portali dyskusyjnych, takich jak Melanotan.org.
(BBC News, 17 listopada 2008)
I jeszcze wypowiedz Basi Kwiatkowskiej na ten temat:
Cytat:
Na rynkach zagranicznych pojawiają się także co pewien czas środki doustne, które mają wpływać na powstawanie opalenizny, ale które działają na układ hormonalny, zawierają bowiem różne rodzaje syntetycznych hormonów lub składniki pobudzające produkcję naturalnych hormonów. Jednym z czynników aktywujących proces melanogenezy są właśnie czynniki hormonalne, dokładnie dotyczy to działania gruczołów produkujących hormony takich jak przysadka mózgowa i gruczoły płciowe. Takie tabletki są bardzo niebezpieczne i przestrzegam przed korzystaniem z nich. Co prawda nie są one dostępne w Polsce, ale możemy się z nimi spotkać podróżując po świecie lub na stronach internetowych, gdzie można kupić niemal wszystko. Niektóre z nich to:

* Canthaxanthin
* Deep Tan
* Melanotan
* MelanX
No cóz, pozyjemy zobaczymy. Ale pamietajcie, ze to iż tkai srodek zostanie zalegalizowany (w koncu to zapewne nastapi) nie gwarantuje jego bezpieczenstwa, tak jak wielu innych rzeczy, ktore sa legalne

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-12-28 o 13:38
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:52   #7
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Pozostaje czekać królikiem doświadczalnym nie chcę zostać
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 15:57   #8
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

mi się tam bardziej podobają te skutki uboczne (oprócz mdłości oczywiście i pieprzyków ale takowych nie posiadam) o których napisała martyna niż samo docelowe działanie
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:14   #9
ZabkaBDG
Przyczajenie
 
Avatar ZabkaBDG
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10
GG do ZabkaBDG
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Mam zamiar kupić ten produkt w najbliższym czasie. Czytając wiele for na ten temat wiem, że powoduje ciemną opaleniznę bez konieczności częstego opalania. Negatywne skutki uboczne (choć też zależy dla kogo ) to: wysokie libido u mężczyzn i kobiet!!, obniżenie apetytu, ciemniejące pieprzyki(efekt odwracalny), mdłości. Dawkowanie można znaleźć na stronach internetowych. Jest to nielegalne bo nie jest przebadane do końca a poza tym firmy farmaceutyczne bronią się przed wprowadzeniem tego na rynek ze swoich własnych powodów(mają kilkadziesiąt produktów na różne schorzenia na których zarabiają miliony a ten produkt jest zbyt ciekawy i "cudowny"). Pozdrawiam

Edytowane przez ZabkaBDG
Czas edycji: 2010-03-25 o 17:17
ZabkaBDG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:00   #10
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

A jest tutaj moze ktos kto probowal melanotanII? Wiem, ze jeszcze jednym skutkiem ubocznym moga byc biale plamy na skorze..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 22:59   #11
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Wiecie może gdzie można to kupić?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 15:09   #12
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

odkopuję temat, nie wiem czy był nowy na ten temat,bo nie sledzę całego forum...

czy któraś z was juz testowała to na sobie? bo ja po przeczytaniu obszernej lekturki zamierzam spróbować... w piątek ma mi dojść paczuszka...
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 23:09   #13
nice84oliverek
Przyczajenie
 
Avatar nice84oliverek
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1
GG do nice84oliverek
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez Blond_Venus Pokaż wiadomość
odkopuję temat, nie wiem czy był nowy na ten temat,bo nie sledzę całego forum...

czy któraś z was juz testowała to na sobie? bo ja po przeczytaniu obszernej lekturki zamierzam spróbować... w piątek ma mi dojść paczuszka...
daj znac jak ty sie po tym czujesz i jaka ci seri zalecano??
mi maz ma przwiez w srode,znajoma sciaga to z USA i za 3zastrzyki placimy 250f i po kazdym z tych zastryzkow raz na solarium by utrwalic opalenizne..nie wiem czy to dobra instrukcja bede to uzywac I raz;/ mieszkam w UK od 7lat ale nigdy wczesniej o tym nie slyszalamzobaczymy co z tego wyjdzie
nice84oliverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:40   #14
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez nice84oliverek Pokaż wiadomość
daj znac jak ty sie po tym czujesz i jaka ci seri zalecano??
mi maz ma przwiez w srode,znajoma sciaga to z USA i za 3zastrzyki placimy 250f i po kazdym z tych zastryzkow raz na solarium by utrwalic opalenizne..nie wiem czy to dobra instrukcja bede to uzywac I raz;/ mieszkam w UK od 7lat ale nigdy wczesniej o tym nie slyszalamzobaczymy co z tego wyjdzie
z tego co wiem, to , to jest 20 zastrzykow, kuracja na 10 tyg, i to kosztuje 30f.
Moja koleżanka zamawia tez z USA i mieszka w Anglii
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:36   #15
PumkaMarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 113
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

A czy bez opalania w solarium ten srodek wplynie poprawe kolorytu skory? Bardzo jestem ciekawa..
PumkaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:48   #16
kammy09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

http://xoiknowyoulovemexo.blogspot.c...-opalanie.html tu jest to opisane.
W sumie melanotan to fajna sprawa ale zbyt ryzykowna bo nie znamy wszystkich efektów ubocznych
kammy09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 23:57   #17
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Ja nabylam srodek 3 dni temu
za 10 mg zaplacilam 20 funtow,dostalam do tego strzykawki insulinowe i wode 2 mg ktora trzeba wpuscic do melanotanu,pozniej koniecznie trzeba przechowywac w lodowce KONIECZNIE

1 dzien dalam sobie 0.2 ml i niestety ta dawka byla dla mnie za duza i mialam silne wymioty i bol glowy,dowiedzialam sie,ze srodek najlepiej brac na noc zreszta jak kazdy hormon,nastepne 2 dawki dalam po niecale 0.1 i wlasnie na noc i nie odczuwalam juz zadnych mdlosci,nie mialam wymiotow,na brak apetytu nie narzekam,powiedzial mi lekarz,ze najlepiej stosowac przez 1 tydzien a jesli opalenizna slaba to max 2 tygodnie a poznie dawki podtrzymujace czyli 1-2 zastrzyki w tygodniu

na solarum mozna isc ale trzeba uwazac poniewaz te zastrzyki bardzo przyspieszaja opalenizne

ten srodek dziala bez espozycji na slonce,ponoc efekt jest widoczny juz po10 dniach

dam znac jak beda juz jakies widoczne zmiany
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:25   #18
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Ja nabylam srodek 3 dni temu
za 10 mg zaplacilam 20 funtow,dostalam do tego strzykawki insulinowe i wode 2 mg ktora trzeba wpuscic do melanotanu,pozniej koniecznie trzeba przechowywac w lodowce KONIECZNIE

1 dzien dalam sobie 0.2 ml i niestety ta dawka byla dla mnie za duza i mialam silne wymioty i bol glowy,dowiedzialam sie,ze srodek najlepiej brac na noc zreszta jak kazdy hormon,nastepne 2 dawki dalam po niecale 0.1 i wlasnie na noc i nie odczuwalam juz zadnych mdlosci,nie mialam wymiotow,na brak apetytu nie narzekam,powiedzial mi lekarz,ze najlepiej stosowac przez 1 tydzien a jesli opalenizna slaba to max 2 tygodnie a poznie dawki podtrzymujace czyli 1-2 zastrzyki w tygodniu

na solarum mozna isc ale trzeba uwazac poniewaz te zastrzyki bardzo przyspieszaja opalenizne

ten srodek dziala bez espozycji na slonce,ponoc efekt jest widoczny juz po10 dniach

dam znac jak beda juz jakies widoczne zmiany
rok temu to stosowalam, fakt faktem efekty byly fajne - jeszcze byla polska strona, gdzie mozna bylo to zamowic. teraz jej nie widze, skad teraz z Anglii zamawiacie? tzn.z jakiej strony?
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 04:29   #19
PumkaMarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 113
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

dla mnie bomba !!! nie moge chodzic na solarium ani sie oplac wiec to jest swietne rozwiazanie, na pewno przetestuje
PumkaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 10:36   #20
adrianna901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Jestem w trakcie trzeciego "cyklu" na melanotanie, wszytsko pieknie ladnie, ale jednak trzeba uwazac. Jesli masz ciemna karnacje po zbyt duzych dawkach sinieja usta, pojawiaja sie worki pod oczami i ciemnieja blizny (wyglada to dosc nieestetycznie), do tego oczywiscie zwiekszona liczba malych pieprzykow (znikaja po odstawieniu) i przyciemnienie starszych pieprzykow. Naturalnie sa tez pozytywy i to nie byle jakie, po pierwsze i najwazniejsze ladny kolor skory, ktory mozna "kontrolowac", obnizenie apetytu (dla mnie to zdecydowanie plus - kolezanka schudla na melatonanie blisko 8 kilo,a dziala to mniej wiecej tak, ze jedzenie za nic w swiecie Cie nie kreci), nastepnym duzym plusem jest znikoma szansa na poparzenia sloneczne ( w Australii melanotan dostaje sie na recepte, zeby zapobiec wlasnie oparzeniom, dla dociekliwych - wystarczy wpisac melanontan II w youtube, jest filmik, nagrany wlasnie w Austarlii, gdzie tlumacza sie ze stosowania).

Oczywiscie, kazdy srodek ktory wplywa na nasza gospodarke hormonalna posiada tyle samo plusow co i minusow, jesli chodzi o mnie, po prostu trzeba obserwowac reakcje organizmu. Nie przesadzac z dawkami i opalaniem. Jako weteranka, proponuje zaczac od naprawde malych dawek, odpowiedniej do naszej wagi, a nawet mniejszej. Sama stosuje dwke dwa razy mniejsza, wszytsko przez to wczesniej wspomniane sine usta, worki pod oczami i ciemniejace blizny. Ponizej przedstawiam zalecane dawki (jak juz mowilam, ja stosuje polowe):

- masa ciała ok. 100kg - 1mg (0,2ml)
- masa ciała ok. 75kg - 0,75mg (0,15ml)
- masa ciała ok 50kg - 0,5mg (0,1ml)

Dla niektorych niekomfortowe moze byc rowniez aplikowanie malenotanu, czyli klucie sie iglami. Dla pociesznia powiem, ze sa to naprawde malutkie igielki tzw. insulinowki i wkluwanie, przynajmniej dla mnei jest zupelnie bezbolesne. Z drugiej jednak strony samo "wstrzykiwanie" melanotanu moze troszke bolec (naprawde troszke ). W razie niepochamowanego leku przed iglami dostepny jest tez melanotan w sztyfcie do nosa, niestety jest on dwa razy drozszy.

Bede juz konczyc, bo troche sie rozpisalam, wspomnie tylko, ze po aplikacji moze bolec brzuch, a nwet moga wystapic mdlosci (sama jestem doskonalym przykladem).

A! I po pierwsze, jako, ze melanotan nie jest leganlnie dostepny, kupujcie go z zaufanego zrodla lub bezposrednio ze strony internetowej (tez uprzednio sprawdzonej). Bezpieczenstwo jest najwazniejsze

No to tyle, pozdrawiam i mam nadzieje, ze pomoglam
adrianna901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 11:17   #21
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Ja swoj melanotan mam naprawde ze sparwdzonego zrodla i kupuje go twarza w twarz ja stosuje zawsze przed snem i jak rano wstaje nie mam zadnych mdlosci ani zlego samopoczucia bo to co najgorsze to przesypiam po prostu
pozatym jak dopiero ktos zaczyna to najlepiej pierwsze 3 dni zaczac od polowy dawki,nastepne 3 dni zwieszac az dojdziemy do normalnej dawki i2 tyg stosowac codziennie,3 tydzien i tylko jeden co 2 dni,nastepny tydzin i tez polowe dawki co 3 dni zanikaja przyciemnione pieprzyki i nie pojawiaja sie sine usta i oczy ) a pozniej juz normalnie 2 razy w tygoniu i najlepiej po 4-6 miesiacach prerwac na jakies 3 miesiace-dostalam ten sposob stosowania od chlopakow ktorzy uzywaja tego na zawody aby nie uzywac tanow i jestem zadowolona,mega zadowolona i i jeszcze jedna rada aby przez pierwsze 2 tygodnie chociaz ze 3-4 razy isc na solarium dla lepszego i super mocnego efektu
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 10:23   #22
Blond_Venus
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Venus
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z dworca ZOO ;)
Wiadomości: 187
Wyślij wiadomość przez MSN do Blond_Venus
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
rok temu to stosowalam, fakt faktem efekty byly fajne - jeszcze byla polska strona, gdzie mozna bylo to zamowic. teraz jej nie widze, skad teraz z Anglii zamawiacie? tzn.z jakiej strony?
ja ostatnio zamawiałam z tej http://melanotan2pl.pl/, ale dziwnie sie po tym czuję.Wczesniejszy zamawiała mi kolezanka z USA i bylo wszystko OK.
Moje koleżanki po tym z polskiej stronki też się źle czuły!!!

Zaczęłam drugą buteleczkę.Jestem bardzo zadowolona z efektów.Wcześniej chodziłam od czasu do czasu na solarium, żeby wyciągnąć pigment.Teraz mam śliczny kolorek, który utrzymuję (stwierdzilam ostatnio, ze nawet najciemniejszy podkład jest dla mnie za jasny).Mam nowe igły, ktore są mniejsze niż mialam poprzednio i jest to teraz bezbolesne
Robie zastrzyk raz na tydzien 1mg

Trzeba uważać,żeby nie przesadzić jak ten pan
Blond_Venus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:05   #23
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Mam takie pytanie, na jednej stronie dostępne jest 10mg melanotanu+2ml wody a na innej 10mg+5ml wody, wychodzi na to że zamawiając drugi zestaw mamy więcej tego specyfiku czyli starczy na dłużej. Ale dziwi nie ta różnica... a drugie pytanie: wyczytałam że po otwarciu to może stać tylko kilka dni w lodówce, więc po co piszą że kuracja trwa ok 2-3tyg w zależności od stosowania i koloru opalenizny
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:06   #24
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, na jednej stronie dostępne jest 10mg melanotanu+2ml wody a na innej 10mg+5ml wody, wychodzi na to że zamawiając drugi zestaw mamy więcej tego specyfiku czyli starczy na dłużej. Ale dziwi nie ta różnica... a drugie pytanie: wyczytałam że po otwarciu to może stać tylko kilka dni w lodówce, więc po co piszą że kuracja trwa ok 2-3tyg w zależności od stosowania i koloru opalenizny
Jezeli zamowisz fiolke 10 mg to tylko i wylacznie 2ml musisz wprowadzic po wymieszaniu POZA LODOWKA MOZE STAC KILKA GODZIN a w lodowce MOZE STAC AZ DO KONCA DATY SPOZYCIA ja juz stosuje 3 fiolke i uzywam tylko 0.1 bo waze 53 kilo i w lodowce stalo naprawde dlugo bo 1 fiolke uzywasz codziennie przez 2 tygodnie a pozniej 2-3 razy w tygodniu jesli chcesz miec naprawde ladna opalenizne bez UZYCIA SOLARIUM
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:02   #25
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Jezeli zamowisz fiolke 10 mg to tylko i wylacznie 2ml musisz wprowadzic po wymieszaniu POZA LODOWKA MOZE STAC KILKA GODZIN a w lodowce MOZE STAC AZ DO KONCA DATY SPOZYCIA ja juz stosuje 3 fiolke i uzywam tylko 0.1 bo waze 53 kilo i w lodowce stalo naprawde dlugo bo 1 fiolke uzywasz codziennie przez 2 tygodnie a pozniej 2-3 razy w tygodniu jesli chcesz miec naprawde ladna opalenizne bez UZYCIA SOLARIUM


Dziękuje za odpowiedz a mam jeszcze jedno pytanie, czy faktycznie całe ciało rownomiernie jest brązowe? bo ja zawsze mam problem ze zbyt bladą twarzą
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 09:08   #26
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedz a mam jeszcze jedno pytanie, czy faktycznie całe ciało rownomiernie jest brązowe? bo ja zawsze mam problem ze zbyt bladą twarzą
Tutaj masz 100 % pewnosc,ze twarz jak i cala reszta bedzie opalona identycznie dzieki temu ,ze melanotan caly Twoj pigment wyciagnie
tylko pamieaj zeby robic sobie zastrzyki przed samym snem unikniesz wtedy dziwnego uczucia w zoladku i mdlosci
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:50   #27
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Tutaj masz 100 % pewnosc,ze twarz jak i cala reszta bedzie opalona identycznie dzieki temu ,ze melanotan caly Twoj pigment wyciagnie
tylko pamieaj zeby robic sobie zastrzyki przed samym snem unikniesz wtedy dziwnego uczucia w zoladku i mdlosci


Dziękuje wiem wiem wyczytałam już chyba wszystko co możliwe na ten temat w internecie tylko chciałam spytać jeszcze kogoś kto tego używał
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:27   #28
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
Dziękuje wiem wiem wyczytałam już chyba wszystko co możliwe na ten temat w internecie tylko chciałam spytać jeszcze kogoś kto tego używał
nie ma za co
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 16:29   #29
salome75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Skuszona efektami o których pisza na forach angielskich użytkownicy tego specyfiku i jednocześnie pełna obaw co do stosowania go w zastrzykach zaryzykowałam wersję w sprayu do nosa. Jest on dwa razy droższy i spotkałam się z wieloma opiniami, że nie działa. Ja mam jasną karnację z piegami - typ I. Opalam się tylko na czerwono, jak już zaczyna brązowieć (to nawet za duzo powiedziane bo moje opalanie zwsze polegało na tym, że po prostu przestawałam być blada) skóra zaczyna schodzić. Zatem zakupiłam to cudo i informuję, że w sprayu też działa przynajmniej na mnie i być może na osoby o moim typie karnacji. Używałam go tydzien codziennie i do tego 2 razy solarium. Z solarki wychodziłam opalona. Opalenizne odnotowało też moje otoczenie. Dodam, że spray jest dwa razy słabszy od zastrzyków no i strasznie drogi (mnie ta kuracja kosztowała 300 zł i starczyła w sumie na 1,5 tyg.) teraz mysle o tym w zastrzykach choc podejrzewam , że ta droga poza bolem moze tez powodowac skutki uboczne np. takie jak nudnosci. Przy sprawyu nie zauwazyłam ani nudnosci, ani utraty wagi ani zwiekszenego libido. Czy któraś z Was po melanotanie odczuwala zwiekszenie libido?
salome75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 10:14   #30
Tinaskb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Melanotan--czyżby koniec solarium ?

Dziewczyny mam troszkę głupie pytanko w które miejsce robicie sobie zastrzyk?
Tinaskb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-08 21:28:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.