pomocy szybciutko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 15:16   #1
kuwapka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1
Red face

pomocy szybciutko


czesc nazywam sie Beata i mam duzy a nawet ogromny problem potrzebuje zdjecia lub filmiki wykonywania masazu klasycznego poszczególnych czesci ciala musze natychmiast sbie przypomniec wszystko na temat masazu ciala. Jestem kosmetyczka ale do tej pory jedyne co mnie interesowalo to kosmetyka estetyczna...chcialabym sobie przypomniec wiadomości z lat szkolnych jestem osoba o pamieci wzrokowe i niestety regulki i teorie internetowe nic mi nie pomagaja dlatego jesli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze o materialy strony www lub co kolwiek Mój adres mail to; stars21@o2.pl
kuwapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 19:05   #2
Bolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5
GG do Bolek
Dot.: pomocy szybciutko

Hm,

Zastanow sie, bo jesli planujesz tak samo wykonac masaz jak chcesz sie go nauczyc to mozesz tylko stracic klienta. Poza tym, szukasz duzego zakresu wiedzy.
Nie licz na to ze wszyscy lub ktokolwiek bedzie chcial Ci pomoc widzac jakie masz do masazu podejscie. Proponuje google.pl i liczyc na to, ze cos sie uda odszukac.

Inna sprawa ze na tym forum jest wiele teoretycznej pomocy,
ale jesli szukasz obrazkow i filmikow myslac ze masaz jest tak banalnie prosty to tym bardziej polecam przelozenie terminu masazu i rozpoczecie praktyki - najlepiej z teoria i kims bliskim pod reka do potrenowania.

Pozdrawiam,
Bolek
__________________
Patrzac na Ciebie widze siebie.
Bolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.