jaki makijaż dla mnie ?:O - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 17:13   #1
ladyolaaa
Raczkowanie
 
Avatar ladyolaaa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 42
Wink

jaki makijaż dla mnie ?:O


Witam wszystkie specjalistki !

Wiem, że macie ogromną wiedzę na ten temat dlatego postanowiłam zapytać Was. Mam 17 lat, na co dzień nie maluję nic oprócz rzęs , czasami przejadę usta błyszczykiem.
Chciałabym poprosić o radę w sprawie podkreślenia oczu i ust. Jak i czego używać, aby efekt wyglądał naturalnie? Nie chcę nakładać tony kosmetyków, po prostu tego nie lubię, może dlatego, że nie mam pojęcia czego użyć. Jestem typem takiej trochę skejciary i chciałabym, aby moja twarz wyglądała jak najbardziej dziewczęco.
Dodam jeszcze, że moja cera jest dość sucha i alergiczna.
Proszę o opinie i rady.

Dołączam kilka zdjęć mojej twarzy, niektóre jeszcze z czasów, gdy nieudolnie próbowałam rysować sobie kreskę której i tak potem nie było widać, może i lepiej.


pozdrawiam i czekam na odpowiedź )!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 249244_191143274266521_1684345_n.jpg (44,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA064199.jpg (57,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 383216_279398872107627_950925221_n.jpg (38,6 KB, 73 załadowań)
ladyolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 01:10   #2
xvxaniaxvx
Raczkowanie
 
Avatar xvxaniaxvx
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: jaki makijaż dla mnie ?:O

Kurcze no masz jakieś zdjęcie bez grzywki? bo mam nie odparte wrażenie, że bez grzywki było by Ci znacznie lepiej. Masz ładne wyraziste oczy, także u Ciebie nie ma problemu. Ta jak to określiłaś 'nie udolna' próba malowania kreski na ostatnim zdjęciu całkiem dobrze Ci wyszła (choć wygląda mi to na ciemny cień do oczu). Jeżeli faktycznie nie lubisz dużo makijażu no to zainwestuj w dobry krem nawilżający(jednak cera sucha) i podkreśl oczy eyelinerem(żelowe po wyschnięciu długo się utrzymują na oczach) no i tuszem < a jak nie eyeliner to pobaw się cieniowaniem w naturalnej tonacji. Osobiście bym dodała na Twojej buzii róż, wydaje mi się byś tak słodko wyglądała
xvxaniaxvx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.