Miesiączka .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 21:44   #1
akarola0304
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 3

Miesiączka ..


Witam mam taki problem moja miesiaczka zaczeła sie 30 listopada ( poniedziałek ) dzis powinien sie skonczyc 6 grudnia ( niedziela ) a trwa nadal , co moze byc nie tak bo zawsze miałam tak ze konczyl sie dzien przed tym dniem co sie rozpoczał okres . to sie zaczal w poniedzialek 30 a powinien sie skonczyc w niedziele 6 grundia . co robic ? prosze o odpow

Edytowane przez akarola0304
Czas edycji: 2009-12-06 o 21:46
akarola0304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 21:48   #2
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Miesiączka ..

nie panikować, nie brać aspiryny, jak będzie trwał nadal to iść do ginekologa
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 23:00   #3
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Miesiączka ..

Cytat:
Napisane przez akarola0304 Pokaż wiadomość
Witam mam taki problem moja miesiaczka zaczeła sie 30 listopada ( poniedziałek ) dzis powinien sie skonczyc 6 grudnia ( niedziela ) a trwa nadal , co moze byc nie tak bo zawsze miałam tak ze konczyl sie dzien przed tym dniem co sie rozpoczał okres . to sie zaczal w poniedzialek 30 a powinien sie skonczyc w niedziele 6 grundia . co robic ? prosze o odpow
6 dni to jest jeszcze krótko. Jeśli będzie trwał ponad tydzień to wtedy wybierz się do ginekologa. A narazie nie brać aspiryny, unikać gorących kąpieli
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 15:39   #4
FankaCzekolady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Miesiączka ..

Witam.
Ja od jakiegos czasu mam problem z miesiaczka. Tzn od mniej wiecej 1,5 miesiaca mam krwawienie niemal przez caly czas, dzien w dzien. Nie jest to taka typowa miesiaczka, tzn to sa lekkie krwawienia, ale codziennie. Czasem tylko bywaja mocniejsze w postaci dosc duzych oderwanych fragmentow blony sluzowej. Wiem, ze nie jest to normalne i oczywiscie wybieram sie do ginekologa, ale wizyte mam niestety dopiero za tydzien. Chcialabym wiedziec, co to moze byc, bo strasznie mnie to martwi... Dodam, ze nie zazywam tabletek antykoncepcyjnych, zabezpieczamy sie prezerwatywami... Prosze o pomoc...
FankaCzekolady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:22   #5
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Miesiączka ..

Cytat:
Napisane przez FankaCzekolady Pokaż wiadomość
Witam.
Ja od jakiegos czasu mam problem z miesiaczka. Tzn od mniej wiecej 1,5 miesiaca mam krwawienie niemal przez caly czas, dzien w dzien. Nie jest to taka typowa miesiaczka, tzn to sa lekkie krwawienia, ale codziennie. Czasem tylko bywaja mocniejsze w postaci dosc duzych oderwanych fragmentow blony sluzowej. Wiem, ze nie jest to normalne i oczywiscie wybieram sie do ginekologa, ale wizyte mam niestety dopiero za tydzien. Chcialabym wiedziec, co to moze byc, bo strasznie mnie to martwi... Dodam, ze nie zazywam tabletek antykoncepcyjnych, zabezpieczamy sie prezerwatywami... Prosze o pomoc...
Ja juz dawno bym poszla do lekarza, mowisz, ze nagły wypadek i idziesz. To moze wszystko : infekcja, nadżerka...
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.