Co z farbami color-shampoo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-03, 19:12   #1
ewka_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24

Co z farbami color-shampoo?


Może to trochę banalne pytanie, ale (JUŻ) przed świętami zafarbowałam włosy, zmywalnym szamponem palette. Kolor nazywał się średni brąz, a na moje włosy złapało tak mocno, że wyszedł czarny. Do tej pory zmył się w miare, ale nie całkowicie. Na opakowaniu pisało do 24 myć. Dzisiaj usłyszałam, że taka farba nie zmyje Mi się do naturalnego koloru, tylko włosy będą już ciemniejsze, czy to prawda?
ewka_150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:46   #2
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Co z farbami color-shampoo?

Cytat:
Napisane przez ewka_150 Pokaż wiadomość
Może to trochę banalne pytanie, ale (JUŻ) przed świętami zafarbowałam włosy, zmywalnym szamponem palette. Kolor nazywał się średni brąz, a na moje włosy złapało tak mocno, że wyszedł czarny. Do tej pory zmył się w miare, ale nie całkowicie. Na opakowaniu pisało do 24 myć. Dzisiaj usłyszałam, że taka farba nie zmyje Mi się do naturalnego koloru, tylko włosy będą już ciemniejsze, czy to prawda?

Oj, ja kiedyż też popełniłam ten błąd, tzn. walnęłam sobie na głowę "zmywalny" szampon Palette, to była ciemna czekolada... wyszedł masakrycznie czarny i trzymał się WIECZNIE w ogóle się nie zmył!! Zeszłam z powrotem do blondu przez dekoloryzację... więc jeśli też będziesz chciała włosy rozjaśnić, to niestety pozostaje to samo lub schodzenie do jaśniejszego przez pasemka/balejaż...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:00   #3
a_g_a_t_a
Zadomowienie
 
Avatar a_g_a_t_a
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 460
Dot.: Co z farbami color-shampoo?

Dziewczyny,
ja również po raz pierwszy użyłam szamponu z firmy Marion - platynowy blond. Mam włosy jasny blond, jednak na końcówkach pozostałości balejażu. Moje włosy, niestety wydają się nieco żółte (zima, brak słońca) i postanowiłam, że chciałabym nadać im nieco inny odcień, stąd ten szampon 4-8 myć - platynowy blond. Nie chcę rozjaśniać, ani farbować, bo od tego robi mi się siano na głowie, dlatego postanowiłam spróbować szamponu koloryzującego, ale efekt mizerny. Chyba nic nie widać Chyba, bo może włoski nieco straciły ten żółty odcień, ale nikt na pewno tego nie zauważy, ja sama nie jestem pewna, czy efekt jest widoczny. Możecie mi podpowiedzieć, czy jestem w stanie uzyskać szamponami jakiś jaśniejszy blond na moim i tak już naturalnym jasnym blondzie?
a_g_a_t_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.