skłony - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-10, 09:12   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

skłony


To znowu ja. Czy skłony na boki tzn. nogi rozstawione, ręce w górze i wyginanie się mocno na boki napinając mięśnie, mogą poprawić wygląd brzuszka i wzmocnić kręgosłup? Ktoś mi miedyś powiedział, że poza tym jeszcze nadają lekkości sylwetce, czy to prawda ? I jeszcze jedno, jak wzmocnić mięśnie pleców, żeby się nie garbić? To dotyczy również ćwiczeń dla dziecka ( bardzo leniwego !!! )
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 09:31   #2
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Re: skłony

Ja wykonuję takie skłony troszeczkę inaczej. Staję w lekkim rozkroku, jedną dłoń opieram na biodrze w drugę rękę biorę ciężarek i wykonuję skłony w bok (jakbym przechylała sie na boki, jakby ciężarek ciągnął moją rękę do ziemi), z tym tylko, że mocniej przechylam się na tą stronę bez ciężarka. Chyba mało obrazowo to przedstawiłam [img]icons/icon9.gif[/img] Boczki rzeczywiście ładnie się umięśniły i wyrzeźbiły. [img]icons/icon7.gif[/img]
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 15:40   #3
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: skłony

owszem-takie skłony mogą pomóc, ale to tylko jedno z wielu ćwiczeń jakie powinno się wykonywać w tym celu [img]icons/icon7.gif[/img] Oprócz tego cały szereg ćwiczeń na mięśnie brzucha(tradycyjne brzuszki i skośne brzuszki itp). Pytanie [img]icons/icon12.gif[/img] -> czy to dziecko to chłopczyk, czy dziewczynka? I ile ma lat? Może warto byłoby je posłać na lekcje baletu [img]icons/icon10.gif[/img] albo innego tańca-to pięknie kształtuje prostą sylwetkę, a przy okazji uczy gracji i jest świetnym hobby [img]icons/icon7.gif[/img]
A pozatym-jak zwykle na prostą sylwetkę najlepsze jest pływanie [img]icons/icon7.gif[/img]
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 14:57   #4
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: skłony

Dziękuję za odpowiedź, chodzi o mojego synusia ! Dziś kończy 11 lat i jest strasznym leniuchem. Chozi na basen co tydzień, w szkole na piłkę nożną itp. Jego ulubionym zajęciem jest czytanie książek i zmusić go do jakiegokolwiek ruch graniczy z cudem. No chyba, że trzeba iść do sklepu po coś słodkiego ( ha ha ).
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.