Estee Lauder KNOWING - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 13:17   #1
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481

Estee Lauder KNOWING


Wizazanki pomocy! Gdzie mozna kupic te perfumy? W Polsce jeszcze w zadnej perfumerii sie z nimi nie spotkalam Wiem, ze sa na allegro, ale sceptycznie podhcodze do kupowania tam perfum. Jak cos wiecie-dajcie znac
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 15:26   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Estee Lauder Knowing

Ja widziałam ostatnio w Galerii Centrum w Warszawie, ale ponieważ widzę, że jesteś z Gliwic, to możesz kupić np. w perfumerii Lumiere w necie

http://www.lumiere.pl/index.php?acti...id=97&cat_id=1

Swoją drogą akurat podrób Knowing na Allegro bym sie nie obawiała, nie jest to zapach, który opłacałoby się podrabiać, gdyż jest mało znany
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:13   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Estee Lauder Knowing

Knowing jest w Marionnaud w Krakowie na Szpitalnej. Moze po prostu podzwon troche po perfumeriach w okolicy, a sie przekonasz
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:04   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Estee Lauder Knowing

Knowing ciągle można kupić w mniejszych i niesieciowych perfumeriach - np u mnie w są w Sopocie, i chyba też mignęły mi gdzies jeszcze - może Douglas? Douglas w moim mieście ma czasami zaskakujące starocie.
Wszystkie zapachy Estee Lauder, łącznie z tymi najrzadszymi, typu Cinnabar można kupić w salonach firmowych Estee - w Warszawie i Poznaniu.
I zgadzam się z Nan, myślę że spokojnie możesz zaryzykować kupno na allegro (są akurat dwie aukcje sprawdzonych sprzedawców ).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 00:49   #5
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Estee Lauder Knowing

Dzieki dziewczyny To chyba skusze sie na ta z allegro W Douglasie w Katowicach sparwdzalam, ogolnie patrze w kazdej drogerii w jakiej jestem
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 19:13   #6
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Estee Lauder Knowing

Cytat:
Napisane przez Mia22
Dzieki dziewczyny To chyba skusze sie na ta z allegro W Douglasie w Katowicach sparwdzalam, ogolnie patrze w kazdej drogerii w jakiej jestem
Na pewno Knowing jest w sklepie EL w Galerii Mokotów (W-wa), miałam ten zapach dobrych kilka lat temu, ponieważ przechodzę koło tego sklepu 2-3 razy w tygodniu, to wiem ostatnio skusiłam się nawet na Cinnabar, jest jeszcze bardziej hipnotyczny, a Knowing to klasyczna elegancja Powodzenia w kupowaniu
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:22   #7
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
KNOWING Estee Lauder

Moja mama dostała ja w prezencie Z AMERYKI (huhuhu ), ale zupełnie jej nie podeszły więc jej zabrałam, chociaż wiedziałam, ze to zapach z gatunku "staro-babowych". Użyłam ich raz, na próbę...a następnego dnia musiałam znowu- chociaż mój facet się buntuje- bo te perfumy dawały mi takiego kopa, że cały dzień wszytsko mi sie udawało i realizowałam swoje cele jak Wilhelm Zdobywca. Są po prostu niesamowite, mocne, lekko drażniące, róża z gatunku tych "starych", do tego jaśmin który tnie wszystkie pozostałe nuty jak nóż. A gdzieś na dnie tego zapachu miota się cyweta, znana napewno niektórym z etro Messe.

Nigdy nie lubiłam tego typu perfum i to jest chyba moje największe zapachowe odstępstwo od normy. Ale tu...po porstu się poddaje. Wspaniale.


a tu macie cywetę- bardzo ładne i eleganckie zwierzatko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,6 KB, 7 załadowań)
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 17:39   #8
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: KNOWING elisabeth arden

Cytat:
Napisane przez kama kama
. A gdzieś na dnie tego zapachu miota się cyweta, znana napewno niektórym z etro Messe.

Nigdy nie lubiłam tego typu perfum i to jest chyba moje największe zapachowe odstępstwo od normy. Ale tu...po porstu się poddaje. Wspaniale.


a tu macie cywetę- bardzo ładne i eleganckie zwierzatko

Ja tez lubię Knowing
A cywet jest w wielu innych jeszcze zapachach jak np. Poeme Lancome
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:12   #9
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Wywlekam wątek, bo pałam nieopanowaną żądzą poczytania czegoś więcej o tym zapachu - na KWC tylko jedna recenzja, a w tym wątku mało właściwie wrażeń i Waszych opisów.

Ktoś jeszcze zna, używa, lubi, nienawidzi?

(Gdyby ktoś posiadał próbkę, to chętnie splądruję swoje zbiory na małą wymiankę)
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 17:30   #10
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Joasiak testowałam ostatnio, skuszona opisem Wizażanki. Zapach okazał się tym, co lubię bardzo. Kwintesencja klasycznego, zielonego, mocno szyprowego zapachu, poważny- chyba tak, bardzo zyskuje z czasem. Dość trudny do upolowania w Trójmieście- tester dorwałam tylko w jednym miejscu, w drugim widziałam tylko ostatnie opakowanie, już bez testera. Wszędzie rzędem wpychają sie Pleasures i reszta, na Knowing nie ma już miejsca... Uznano pewnie, że nie na czasie, że niemodny.
A i tak go kupię, zużyję tylko coś ze swojego zbioru. Akurat idealnie wpasowuje się w moje- specyficzne- zainteresowania zapachowe.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 17:39   #11
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Joasiak testowałam ostatnio, skuszona opisem Wizażanki. Zapach okazał się tym, co lubię bardzo. Kwintesencja klasycznego, zielonego, mocno szyprowego zapachu, poważny- chyba tak, bardzo zyskuje z czasem. Dość trudny do upolowania w Trójmieście- tester dorwałam tylko w jednym miejscu, w drugim widziałam tylko ostatnie opakowanie, już bez testera. Wszędzie rzędem wpychają sie Pleasures i reszta, na Knowing nie ma już miejsca... Uznano pewnie, że nie na czasie, że niemodny.
A i tak go kupię, zużyję tylko coś ze swojego zbioru. Akurat idealnie wpasowuje się w moje- specyficzne- zainteresowania zapachowe.
Tak myslałam, że odezwiesz się w tym wątku

Zazdroszczę dorwania testera, ja do tej pory chyba nigdzie go nie widzialam

A ma w sobie ten zapach coś orientalnego? Gdzieś wyczytałam, że to taki szypr podbity orientem - ciekawi mnie bardzo rezultat takiego połączenia.

A na Allego same olbrzymy, czyli pojemności 75ml, buu.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-12, 17:54   #12
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Tak myslałam, że odezwiesz się w tym wątku

Zazdroszczę dorwania testera, ja do tej pory chyba nigdzie go nie widzialam

A ma w sobie ten zapach coś orientalnego? Gdzieś wyczytałam, że to taki szypr podbity orientem - ciekawi mnie bardzo rezultat takiego połączenia.

A na Allego same olbrzymy, czyli pojemności 75ml, buu.
Jakoś orientu nie znalazłam Córka D`Artagnana jest bardziej w temacie, Jej opisy mnie zachęciły, i dobrze, bo sama Estee L. nigdy mnie nie kusiła do testowania, jakoś odruchowo ją omijałam, kojarząc z Pleasures.
Staję się maniaczką takich zapachów. I boleję, że nie znam Divy .
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:46   #13
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Estee Lauder KNOWING

A dziękuję Kota jestem jak "najbardziej" w temacie Cieszę sie, że zapach przypadł Ci do gustu, bo jest tego wart


Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość

A ma w sobie ten zapach coś orientalnego? Gdzieś wyczytałam, że to taki szypr podbity orientem - ciekawi mnie bardzo rezultat takiego połączenia.

A na Allego same olbrzymy, czyli pojemności 75ml, buu.
Joasiak Knowing ma w składzie ambre, ale w moim odczuciu nie jest to zapach orientalny . To jest mega szypr, piękny wytrawny i niezwykle elegancki zapach, raczej dla dojrzałych osób, nie dla kokietek i nastolatek. Dla damy Sam zapach to takie... zwinne machnięcie ostrym sztyletem nie robiąc przy tym nikomu krzywdy tylko tego kogoś wprawiając w osłupienie i podziw. mieszanka tuberozy,rózy, sliwki i jasminu z paczulą, irysem, wetiwerą, drzewem sandałowym i mchem debowym, dzieki temu ostatniemu składnikowi zapach nabiera charakteru, nie jest duszny, jest otwarty,przestrzenny i jasny, rześki, świeży i dominujący nad resztą. Knowing to wysokie C, to sopran Marii Callas,skrzypienie śniegu, zapach idealnie pasuje do chropowatego i kanciastego flakonika Jezeli nie zniechęciłam Cię tym opisem, to pisz dziewczyno do mnie. Mam jeszcze jedną nieuzywaną miniaturkę i chętnie się z Tobą podzielę.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:58   #14
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Joasiak Knowing ma w składzie ambre, ale w moim odczuciu nie jest to zapach orientalny . To jest mega szypr, piękny wytrawny i niezwykle elegancki zapach, raczej dla dojrzałych osób, nie dla kokietek i nastolatek. Dla damy Sam zapach to takie... zwinne machnięcie ostrym sztyletem nie robiąc przy tym nikomu krzywdy tylko tego kogoś wprawiając w osłupienie i podziw. mieszanka tuberozy,rózy, sliwki i jasminu z paczulą, irysem, wetiwerą, drzewem sandałowym i mchem debowym, dzieki temu ostatniemu składnikowi zapach nabiera charakteru, nie jest duszny, jest otwarty,przestrzenny i jasny, rześki, świeży i dominujący nad resztą. Knowing to wysokie C, to sopran Marii Callas,skrzypienie śniegu, zapach idealnie pasuje do chropowatego i kanciastego flakonika Jezeli nie zniechęciłam Cię tym opisem, to pisz dziewczyno do mnie. Mam jeszcze jedną nieuzywaną miniaturkę i chętnie się z Tobą podzielę.
Córko, a ja się zapytowuję, dlaczego takich Twoich opisów nie ma w KWC??? Oj, chętnie bym poczytała.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 20:19   #15
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
A dziękuję Kota jestem jak "najbardziej" w temacie Cieszę sie, że zapach przypadł Ci do gustu, bo jest tego wart




Joasiak Knowing ma w składzie ambre, ale w moim odczuciu nie jest to zapach orientalny . To jest mega szypr, piękny wytrawny i niezwykle elegancki zapach, raczej dla dojrzałych osób, nie dla kokietek i nastolatek. Dla damy Sam zapach to takie... zwinne machnięcie ostrym sztyletem nie robiąc przy tym nikomu krzywdy tylko tego kogoś wprawiając w osłupienie i podziw. mieszanka tuberozy,rózy, sliwki i jasminu z paczulą, irysem, wetiwerą, drzewem sandałowym i mchem debowym, dzieki temu ostatniemu składnikowi zapach nabiera charakteru, nie jest duszny, jest otwarty,przestrzenny i jasny, rześki, świeży i dominujący nad resztą. Knowing to wysokie C, to sopran Marii Callas,skrzypienie śniegu, zapach idealnie pasuje do chropowatego i kanciastego flakonika Jezeli nie zniechęciłam Cię tym opisem, to pisz dziewczyno do mnie. Mam jeszcze jedną nieuzywaną miniaturkę i chętnie się z Tobą podzielę.
Zniechęciłaś...? Wręcz przeciwnie, takie opisy mogą mnie tylko skusić
Piszę PW.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 21:19   #16
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Estee Lauder KNOWING

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Córko, a ja się zapytowuję, dlaczego takich Twoich opisów nie ma w KWC??? Oj, chętnie bym poczytała.
hihihi ...nie ma, bo nie mam takiej śmiałości, a nawet gdybym się odwazyła to nie umiem zamieszczać tam swoich recenzji... zniechęciłam się, od czasu kiedy w pocie czoła pisałam swoją wielce infantylną recenzję 24 Faubourg,a której nie zamiescili na KWC. to teraz na perfumach Was katuję.

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Zniechęciłaś...? Wręcz przeciwnie, takie opisy mogą mnie tylko skusić
Piszę PW.
A ja juz odpisałam
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.